USA

Západ USA 30dní-květen,červen 2015

Lukáš

Čau, sháním lidi nebo partu lidí kteří maji stejný plán a chtěj procestovat západ USA na minimálně 3-4 týdny ale spíš bych chtěl využít celý měsíc.Jen nástin co bych rád viděl Los Angeles,San Francisco,Las Vegas,Hoover Dam,Grand Canyon,Zion National Park,Bryce Canyon National Park,Monument Valley,Canyonlands National Park,Yosemite National Park atd…jedná se tedy o květen nebo červen 2015.Veškeré náklady na trip by měli být 55 000,- na osobu, záleží samozřejmě na počtu lidí a skromnosti člověka.Viděl bych to na min. 4 lidi do auta či klidně víc, to už záleží na domluvě.Jestli máš stejný sen jako já tak se ozvi 605 127 060 [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Jan

Ahoj, odkud jsi? Jsme 2 a taky sháníme někoho na červen, taky na cca měsíc a na západ, s tím, že přibližně taky počítáme s touhle částkou….každopádně počítáme i s pronájmem auta, který je nutností, měj se.

Lukáš

Čau Honzo, naspal jsem ti email…

Lukáš

Nabídka stále trvá, jen upřesním že to bude spíš květen kdy se poletí a spíše na měsíc, mín podle mě nemá cenu.

Mikess

Ahoj, také bych ráda vyjela do USA na měsíc to procestovat. Máš pravdu v tom, že je to lepší ve více lidech, aby se více ušetřilo. Já bych mohla vyjet v červnu. Klidně se ozvi, jestli tvá nabídka platí.

Pepa

Ahoj, pokud jeste nabidka plati, dej vedet.
Diky

A kolik vam vsem je co chcete jet ? Ja 35.

Zdeněk

Ahoj, hledám spolucestující do Kalifornie, první polovina května 2015. Prosím o info, zda je to aktuální. Děkuji

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: