Střední Amerika, Mexiko a Karibik

Guadeloupe a Dominika

David

Ahoj, v únoru letíme ve třech na Guadeloupe. Chtěli bychom se podívat i na Dominiku. Rádi bychom sehnali ubytování až na místě, vždy obešli 2-3 ubytka a vybrali si. Má někdo takovou zkušenost? nebo je v sezóně na takových místech jistější zabookovat dopředu? upřednostňujeme low cost. díky za případné odpovědi

Zkušenosti čtenářů

Kre

Ahoj, řešil jsem to samé s Martinikem, též únor. Možnosti ubytování jsou velmi omezené, narozdíl od Asie, a ceny ubytování strmě rostou. Sehnal jsem pokoj za cca 5000 kč za týden, ale zbývající kapacity byly obvykle 1 či 2 volné pokoje u levných ubytování a pak ceny vystřelují na 20-30 000 za týden.
Ubytování si rozhodně zajistěte, alespoň na první noc po příletu. Ve třech máte samozřejmě výhodu, že se nějak složíte i na dražší.

Kre:

Díky za příspěvek, nakonec jsme bookli jen první 2 noci a zbytek uvidíme. Koukali jsme, že tam jsou i nějací couchsurfeři, tak se snad něco najde. Měj se

hankeys

Ahoj Davide, akorát pokukuju taky po nějakých letenkách a přemýšlím co vzít – buďto 13.2.-28.2. quadeloupe+dominica, nebo si jen odskočit na chvíli, pak mi vychází nejlépe 5.2.-14.2. pouze Quadeloupe. Jak máte termíny vy?

hankeys:

Ahoj, odlétáme 30.1. a vracíme se 12.2. Na Guadeloupe budeme max do 5.2. pak chceme na Dominiku. Kdyby se nám to nějak protnulo a chtěl ses sejít, ozvi se;)

Hanka

Ahoj,
Chystáme se na necelé tři týdny v prosinci na Guadeloupe – Dominica – Martinique.
Byla bych Vám moc vděčná za jakékoliv info ohldně ubytování. Jsme zvyklí si zajišťovat vše na místě, ale asi si něco booknem dopředu. Nevíte, jak to tam aktuálně vypaád po hurikánech? Zatím jsem to moc nezkoumala, ale nenašla jsem moc aktuálních informací. Moc děkuji za pomoc 🙂

Franta
Hanka:

Ahoj,
na Dominice jsem byl pred par lety, moc se mi tam libilo a tak situaci po hurikanu bedlive sleduju. Obavam se, ze na Dominice je situace naprosto katastrofalni. Videl jsem par videi a byl to uplny horor. Oko hurikanu preslo pres ostrov. Jsem sice co se cestovani tyce dobrodruh, ale myslim, ze se Dominika vzpamatuju az za peknych par let jestli vubec. Ted bych cestu na Dominiku rozhodne vypustil.

Jan
Franta:

Dominika je v naproste pohode. Vcera jsem se vratil. Vsechno to jsou novinarske zvasty.

Honza

Ahoj vsem,
11-20.2 budu na guadeloupe. planuju si pujcit auto, kdyby se chtel nekdo pripojit na nejaky vylety dejte vedet. Honza

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: