Spolucestování kamkoliv

ŠKODOU 120 – Krym, Moldávie, Rumunsko

Tomáš

Hledáme do 3 členné party dobrodruhy (věk neomezen) na cestu Škodou 120 r.v.1988. Cesta z ČR v květnu/červnu 2013 přes SR, Ukrajinu-Krym, Moldávii, Rumunsko, nebo ČR z ČR do Istambulu a zpět (přes Rumunsko, Bulharsko) cca.20-25 dní. Tento rok jsme touto Škodou uskutečnili ve třech cestu Balkánem-nádherných 20 dní za 12 000Kč/osoba se vším všudy. Cesta z ČR,SR,Maďarsko,Srbsko,Kosovo,Makedonie,Řecko,Albánie,Černá Hora,BaH,Chorvatsko,Slovinsko a zpět – 5044km. Takže zkušenosti jsou a jsme ve věku 27-33let. No a pokud by jsme dali ještě jednu posádku Škodovky, bylo by to super a můžeme si dovolit ještě výše a dále. S čím počítat? Spaní stan/auto cca.2 dny, třetí den vždy někde za peníze – „teplá“ voda, dobití kamery, foto a pod. Sražení nákladů na minimum osobní nenáročností, avšak nevyhýbáme se platbám za poznání památek, rezervací, užívání sí místní kuchyně i moku, nutným poplatkům. Nehltat km a státy nepoznávat jen přes sklo auta. Proč Škoda 120 ? Dovedeme jí opravit, nikdo jí nechce ukrást a je to fajn retro co způsobuje úsměv i u místních. Zároveň nám skoro nulová hodnota dává svobodu poznat místní krásy autem nedosažitelné – auto klidně pro hory opustíme a za 2-3 dny ho najdeme včetně kol :o)

Zkušenosti čtenářů

Hynek

Ahoj Tome, napiš mi pls vic na e-mail. Díky

Lukáš

AHoj,už máš nějaký bližší plán cesty?20 dní je na mě moc,to mě bohužel dopvolenou nedá,ale kdyby byla nějaká menší varianta,tak 10-14 dní,měl bych zajem

Jarda Rehak
Lukáš:

Ahoj,příští rok se chystam na podobný výlet.pokud se nekdo přidá,bude to super.

Jarda Rehak
Lukáš:

Ahoj,příští rok se chystam na podobný výlet.pokud se nekdo přidá,bude to super.

Jarda Rehak
Lukáš:

Ahoj,příští rok se chystam na podobný výlet.pokud se nekdo přidá,bude to super.

Jarda Rehak
Lukáš:

Ahoj,příští rok se chystam na podobný výlet.pokud se nekdo přidá,bude to super.

tomáš

…tož to je něco teda.Nedávno sem si psal s Danem Přibáněm (žlutý trabant), než odjel objet jižní Ameriku, a říkal sem mu, že přesně něco podobného bych chtěl jednou podniknout.Vždy sem ale narazil na problém, najít ty správné ,,blázny,, jako já, kteří do toho půjdou.Teď už vím, že v okruhu svých známých hledat nemůžu, ale jak vidím tady by se podobní dobrodruzi najít dali :)….Pokud ještě chybí třetí do party, tož dejte vědět – [email protected]
Je mi 26 a žil sem na 3 kontinentech, takže nějaká zkušenost s cestováním by i byla….jinak super plán expedičky :)….T

Jirka

Paráda… další škodovkáři… mužeš poslat více info na email?

meri_s

A berete do party holku“?
🙂
bych s vami vyrazila..plan se mi libi..“:)
sice jsem vegetarian, takze gulas bych vam asi neuvarila…ale rozhodne jsem vyborny spolecnik na cesty…:)
Tak dejte vedet.Martina

Vlaďka

Pěkné, jenže já můžu na cesty až červenec-srpen…
Jinak ač žena (23), Škoda 120 je pro mě srdeční záležitost. Jen tak dál 🙂

Romin

Cau cau, to je velmi zajimave. Poslete info do mailu.

Diky!

Bára

prima nápad 🙂 pokud ještě hledáte, pošlete bližší informace 🙂 lékařku budete třeba potřebovat :))

Bára

prima nápad 🙂 pokud ještě hledáte, pošlete bližší informace 🙂 lékařku budete třeba potřebovat :))

Mirek

Nazdárek, jestli něco podobného chystáte i na letošní prázdniny rád bych se přidal pokud někoho sháníte 🙂

Chorches

ahoj všem,tuto ideu též sdílím, s tím že hodlám jet vlastním vozem Lada. víc aut je lepší ve smyslu zálohy a jistoty.pokud vytvořím posádku, rád se přidám, neboť tento směr mě zajímá.posádku si představuji také tří-člennou.tedy sháním ještě dva lidi.dobu si představuji max 20 dní!

Mirek

Zdravím,
pro Chorchesa: jestli to stále platí tak bych rád se stal členem posádky. Je mi 25 let a jsem aktivní řidič 🙂 Když tak písni na email: [email protected] – email kontroluji pravidelně 😀

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: