Spolucestování kamkoliv

Hledá se spolucestovatel, kamkoli, červenec/srpen 2015

Kateřina

Brouzdá se tu někdo, u koho právě nastal čas někam vyrazit? Člověk nezávislý, pohodový, připravený sbalit si v dohledné době batůžek a prostě jet… Má cestovatelská duše opět touží odjet do neznáma a současné životní okolnosti tomu jdou naproti. … Asie, Jižní Amerika, Indonésie nebo prostě někam kam se aktuálně dá jet… Mohu odjet kdykoli po 14.7., 3-4 týdny a možná i déle:) Je mi 35, mám za sebou 3 roky života v zahraničí a šest měsíčních cestovatelských výprav. Jsem pohodová, přátelská, pozitivní, tak trošku blázen, co se nebojí zkoušet nové a nepoznané věci a blbnout jako malý dítě… K zastižení na [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Gabina

Ahoj Katko, máš zájem i o cestování po Evropě? Chystám se v nejbližších dnech vyrazit z batužkem někam nejlépe pěšky/vlakem, láká mě prostě jen vyjít a jít kam mě nohy donesou bez velkých plánů, Balkán, Portugalsko, Irsko, Island.. kamkoliv.. Po dlouhé době jsem zcela neomezená časem, tak bych si to chtěla jen tak na pohodu užít a prožít. Budu ráda za společnost na cestě, tak jestli máš v hledáčku i Evropu, dej vědět. Je mi taky 35, jsem z Prahy, mail [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: