Spolucestování kamkoliv

Hleda se partak na cestovani :)

Katka

Ahoj, hledam nekoho jako jsem ja, kdo miluje cestovani, dobrodruzstvi a rad by se mnou odletel behem jednoho nebo dvou mesicu nekam do zahranici.. Potrebujes penize hlavne na letenku a domluvit se anglicky..Pracovali bysme na farmach, hostelech pres wooffing za jidlo a ubytovani.. Je spousta zemi kam bych se chtela podivat, urcite neco vymyslime 🙂 Bylo by to super najit konecne nekoho na cestovani.

Zkušenosti čtenářů

Kudy

Ahoj Katko. Můžeš mi napsat na email? Nenechala jsi tady na sebe kontakt. Díky! [email protected]

Tonda

Ahoj,sem asi stejný člověk jako ty,napsal bych to úplně stejně 🙂 jestli chceš napiš na email: [email protected] , nebo zde nech svůj,pokud tedy chceš někam vyjet,co nejdřív a pokud si samozřejmně ještě ještě tady v ČR 🙂

Tonda , 24 let

Tonda

Ahoj,sem asi stejný člověk jako ty,napsal bych to úplně stejně 🙂 jestli chceš napiš na email: [email protected] , nebo zde nech svůj,pokud tedy chceš někam vyjet,co nejdřív a pokud si samozřejmně ještě ještě tady v ČR 🙂

Tonda , 24 let

Sarka

Tak přesně takhle chci vyjet, ale mám to v plánu až od července 2015(po škole a vypovědi v práci)..někdo kdo by se přidal?Je mi 28, sportovně založená a s chutí poznat svět :-))

sarka

Písni mi na meil pokud stále hledáš [email protected]

Tonda

Ahoj,ještě hledáš? Já už jsem tady znuděný tímhle životem,je mi 40 let,zkušenosti s cestováním mám,[email protected]

Jana
Tonda:

Nazdar,
ještě pořád jsi znuděný životem??

kuba

ahoj rad bych se neceho takoveho zucastnil, tak kdyby jste nekdo chtely ozvete se prosim na [email protected]

Petra

Ahoj všichni,
chystám se na totéž, jen samotná na to asi nemám koule:) Zkušenosti s cestováním mám, momentálně mohu vyjet kdykoliv. Mířila jsem původně do Asie, ale můžem se domluvit.
Ozvěte se na mail.

Petra 27
[email protected]

Petr

Ahoj, hledáš ještě spolucestovatele ? Chci v únoru 2015 vyrazit někam po světě nejlépe ( Bali, USA, Peru, Kanada, Argentina, Mexico apod…) Jak jsi sama psala tak taky hledám i přes http://www.wwoof.net. Hele, když budeš chtít ozvi se a bud si sednem nebo ne, ale já myslím, že určitě jo. Je mi 22 let a jsem z Prahy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: