Spolucestování Evropa

Stopem po balkánu (Albánii) srpen 2015 hledáme člověka

Honza

Zdravím!
Píšu jménem naší party z okolí Olomouce. Byli jsme 4 (věk +- 23) a chtěli jsme vyrazit stopem na balkán (resp. z chorvatsko, přes černou horu do Albánie). Bohužel nám však jeden člověk odřekl, takže sháníme náhradu. Já s kolegou Karlem máme jisté zkušenosti se stopem (dostopovali jsme do Říma), ale s balkánem nemáme žádné zkušenosti. Hledáme tedy někoho, kdo se vyzná a uměl by nám poradit jak takovou cestu podniknout bezpečně, popř doporučil místa kam se podívat.
Náš plán byl přiblížit se autobusem třeba do Dubrovníku a odtud stopovat.
Chtěli bychom po cestě prozkoumávat zajímavá místa (městečka, příroda, atd). Spaní ve stanu/levném hotelu. Stop po dvojicích a setkávat se na předem určených meetingpointech.
Vyjet bychom chtěli 12.-13. srpen (resp jak nám pojede dobře bus)
Kdyby jsi s námi do toho šel, bylo by to pro nás velkým přínosem. Máme trochu obavy z bezpečnosti na takové trase, proto by nám přišlo vhod, kdyby se našel člověk, který má zkušenosti s Balkánem a ví jak jednat s místními, na co si dát pozor atd 🙂

ozvi se!
s pozdravem Honza

Zkušenosti čtenářů

Ahoj,

také se chystám tímto směrem. S Balkánem zkušenosti mám, v Albánii jsem několikrát byl. [email protected]
Dušan

ade.e

naco busomdo Dubrovnika? radsej chodte pekne po dialnici v smere: brno- bratislava – Budapest – belehrad – Nis – Skopje a tam odbocte na Tiranu a ste v Albansku.. Potom horena Skhorda a cez Cernu Horu do Dubrovnika a odtial bud na Split – Zahreb – Budapest alebo cez Mostar – Sarajevo na Budapest..
Btw, ak budete 4 stopovat v jednej skupine, tak sa nedostanete ani z Ciech alebo ani z Dubrovnika.. urcite rozdelit po 2… ale zase sa moze stat, ze sa nestretnete.. otazne je aj to, ci ked budete 2 chalani, ako to vam pojde.. Nech sa dari

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: