Spolucestování Evropa

Sicílie červen 17

parťáci

Ahoj, chystá se někdo v červnu mezi 10. až 16. na Sicílii (Catanie)? Kdyby měl někdo zájem, tak rádi přivítáme 1-2 další spolucestující pro poznávací výlety po ostrově autem (předběžně cíle Etna, NP, Palermo), které si budeme půjčovat, volná místa k dispozici :). My jsme dva mladí třicátníci, hledáme cestovatelské parťačky či parťáky 🙂

Zkušenosti čtenářů

Jana

Ahoj kluci, váš plán zní skvěle a hned bych se přidala. Bohužel dostanu dovolenou až na přelomu července a srpna, cca 3 týdny. Když byste na tohle období ještě něco plánovali, ráda se přidám. Chtěla bych navštívit Řecko, Itálii nebo Chorvatsko, kombinace moře + poznávání okolí. Jsem čerstvá a mladá třicátnice:-D

parťáci

Ahoj, tak to je škoda, ale určitě budeme ještě plánovat i později v létě nějakou cestu, jestli máš na sebe nějaký kontakt, tak bychom ti mohli dát vědět, nebo bych sem mohl dát i kontakt na sebe. Mix moře + poznávání okolí je ok dle představ :-). Čerstvé a mladé třicátnice rádi uvítáme :-))

Jana
parťáci:

Ahoj, určitě se ozvěte, když byste něco plánovali. Já můžu jen na přelomu července a sprna, jak jsem už psala v tom předchozím příspěvku. A možná bychom byly dvě, teď si píšu s jednou holčinou. Klidně můžeme zatím jen navázat mailový kontakt:-)
[email protected]

Lucka

Další parťačka se hlásí, už jsme tady s Jančou ve spojení na FB, třicátnicí se stanu za 12 dní 😀

Lucka

Ještě přidávám i kontakt na mě – [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: