Spolucestování Evropa

Hledáme parťáka/parťačku či pár na Řecko 8/2015 netradiční dovča

Miroslav

Ahoj hledáme nějaké fajn lidičky cca 23 – 39 (třeba pár) na částečnou poznávačku po Řecku a spíše flákačku u moře (prostě dovolená). Cílem jsou Delphi, a další památky dle dohody ale hlavně Lefkada. Jsme 2 + 1 (tedy pár 26 a 27 let plus můj bratr 31 let. Plán je projít si cestou na nějaké památky a pak na pláže na Lefkadu. Nechceme být pořád jen na jednom místě, ale to by záleželo na situaci. Každopádně jsme již v Řecku byly před 2 lety také autem a spali jsme jednu noc hned po příjezdu na pláži a byl to nezapomenutelný zážitek – Chalkidiki (město duchů). Takže bychom to rádi zopakovali ale tentokrát na té Lefkadě. Alespoň na jednu noc na pláži přenocovat a autem se postupně buď přesouvat na jiné pláže v průběhu dovolené, nebo se někde ubytovat v kempu, nebo v apartmánu. Preferujeme nízkonákladovou dovolenou, ale zase jako bezďáci nocovat nechceme 😀
Jelo by se 2 autama – Fiat Stilo JTD a potom veteránem Fordem Cortinou LPG (tam jede bratr). Obsazení aut dle dohody (náklady na dopravu se podělí obě auta ku celkovému počtu pasažérů. Budeme rádi za kohokoliv pohodovýho. Výjezd kousek od Brna a to je Čebín. Délka 10 – 14 Dní – na všem se dá domluvit 😉

Zkušenosti čtenářů

hanka

ahoj:)
Zaujalo me vaše pojetí cesty…rada bych letos někam k mori, v Řecku jsem ještě nebyla tak proč ne:) jen jsem od vas trochu vzdálená,Liberec…:) jinak je mi 31 a pohodova myslím jsem..:) partnera s sebou nemám,tak píšu sama za sebe..mohli bychom se nějak blíž spojit a vyměnit si bližší info?:) díky..

Miroslav
hanka:

Ahoj. Díky za reakci. Co by tě zajímalo? máš FB? Mohli bychom se tam pobavit online. můžeš si mě přidat: Jsem tam pod Miroslav Jambor. Budu se těšit zatím ahoj 🙂

Jan

ahoj cestovatelé,pokud hledáte nové kamarády na cesty, podpořte prosím facebook.com/pojedsnama.cz , doufám, že to bude další pomocník, jak najít spolucestvatele 🙂 sdílejte mezi kamarády jedině tak bude fungovat. Šťastnou cestu všem, Honza

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: