Spolucestování Asie/ Australie

Vietnam podzim 2015

Eva

Zdravím přátelé:),
mám už něco málo nacestováno (SriLanka, Gruzie, Slovinsko atd.)a letos bych se ráda na podzim podívala do Vietnamu.
Hledám tu tedy (po loňském úspěchu:) ) parťáka na cesty. Myslím, že Vietnam je nádherná země, kterou stojí za to vidět a se stoupajícím cestovním ruchem tam, si myslím je nejvyšší čas:) Nechci se příliš zdržovat ve velkých městech, ale Hanoi či Ho chi Minh bych na den navštívila. Celkem jistě vím, že mě ani neláká drápat se do džungle. Ale určitě si chci nějaký čas odpočinout a zrelaxovat na místních překrásných plážích.
Moje představa je na 3 týdny s budgetem cca do 30 tis. vč. letenky.
Ozvěte se, jestli máte někdo podobné plány. Určitě bych se ráda nejdříve setkala, to si myslím, je důležité:)

Eva 32 let, Praha

Zkušenosti čtenářů

Pavlína

Ahoj Evo, ozvi se mi na email 🙂 docela se mi líbí tvůj plán a vietnam mě taky láká 🙂

Zuzana

Ahoj, do Vietnamu by som tiez rada isla pozriet, prosim ozvi sa mi na mail. 🙂

Denisa

Ahoj,
také bych se ráda přidala, kdyby to vyšlo. Kolegové jedou podle podobného plánu v červnu, tak by jsme měly i nějaké přímé poznatky z cesty:)). Kdyžtak se, prosím, ozvi.

Tereza

Ahoj Evco, nemám toho tolik procestovano teda hlavne Evropu, ale letos jsem byla na Sri kance a moc me nadchla tato exotika a proto bych chtěla taky na podzim dat ten Vietnam. Nejsem zas až takovy dobrodruh,abych lezla do džungle, ale rada bych viděla důležité města a mista,ochutnala jejich výborně jídlo a na par dni se valela na plazi.chtela bych letět zhruba na 2-3 týdny a můj rozpočet by měl byt taky kolem 30tky.Tak pokud budes chtit,budu rada kdyz se mi ozves na mail a můžem se nějak domluvit. Terez

Míša

Ahoj!
Ráda bych se podívala i za hranice Evropy, proto se mi líbí váš plán – Vietnam. Většinou jezdím na dovolený s pár přáteli, s krosnou na zádech. Koncem léta se chystáme asi do Rumunska. Ale podzimní exotika mě taky láká.
Můžeš se mi, prosím, ozvat na mail, ráda bych se dověděla víc info o tvém tripu. Nejsem přímo z Prahy, ale v Praze pracuji každý den, takže nemám případně problém se schůzkou.

Míša (27)

Pavlína

Ahoj Evo,

tvůj nápad na cestování Vietnamem mě moc zaujal a zřejmě asi více lidí dle odpovědí – mohla bych se k vám ještě přidat? V jakém termínu to plánujete?

Jedu na 2 měsíce do Indonésie od 29.7. do 28.9. pomáhat v občanském sdružení a na září bych ráda naplánovala nějaké cestování po Asii. Zkušenosti mám s cestováním po Malajsii a do Singapuru.

Děkuju ti za odpověď.
Pavlína (34)

Eva
Pavlína:

Ahoj Pavlíno,
já jsem v posledním měsíci řešila trochu jiné strarosti, takže jsem sem do diskuze vůbec nechodila…
S nikým ještě dohodnutá nejsem. Holkám co mi zde napsaly, jsem odpovídala až nyní.
Nicméně já mám dovolenou v říjnu na 2 týdny.
Když tak mi napiš na e-mail, pokud tě to stále zajímá.

Jana

Ahoj :)pokud je to stale aktualni, dej mi vedet na mail [email protected]
dekuji 🙂

Niky

Ahoj,
vyrážím v říjnu do Thajska, Vietnamu, možná i Kambodži. na 3 a pul tydne, na poslední 2 týdny mám spolucestovatele domluveného. První část zájezdu, hlavně tedy Vietnam, budu projíždět sama. Kdyby měl někdo podobnou cestu a zájem kus této cesty spojit, nechť se ozve. 26 let, pracující.Případně pošlete itinerář a svůj plán můžu přizpůsobit.

Karel

Ahoj,
plánuji v listopadu event. v prosinci 3 týdny low cost dovolenou ve Vietnamu, určitě sever Vietnamu i jih, spíše přírodu a domorodou kulturu než města a turistická centra, zkušenosti z cestování mám. Jestli byste měl někdo zájem se přidat, ozvěte se na mail : [email protected] a můžeme probrat, jestli jsou naše představy podobné.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: