Spolucestování Asie/ Australie

Sumatra – září 2014

Martin

Ahoj, v září se s batohem na zádech chystám na 3-4 týdenní cestu po Sumatře. Mám v plánu celkem klasickou cestu, tj. začít v Západní Sumatře (Padang, Bukittinggi), potom překročit rovník a vydat se na sever až na ostrov Pulau Weh. Cestou chci vylézt nějakou sopku, relaxovat u sopečných jezer, absolvovat trek v džungli, pozorovat orangutany, šnorchlovat a pokud možno vyhnout se malárii :-). Září je tu cobydup, tak se začínám porozhlížet po nějaké(m) spolucestující(m). Pokud by se tedy chtěl někdo přidat, pište na [email protected]. Rád dodám další info. Martin, 29 let, Praha

Zkušenosti čtenářů

Radka

Ahoj, můžeš mi prosím napsat na [email protected] více o tvých plánech. Sumatra by mě lákala :-). Díky

Petr

Na Sumatře jsme byl před dvěma lety a vřele doporučuji! Určitě se tam vrátím.

Hans

Absolvoval jem asi stejnou trasu jako máš v plánu jen v opačném směru. Orangutani v přírodě jsou zážitek. Kdyžtak mohu poradit kam jet, nejet, co vidět, nevidět atd.

Johny
Hans:

Ahoj, mám stejný cíl. Termín +/-také. Hansi, poslal bys mi tip kam jet a nejet?

Vašek
Hans:

Ahoj, my chceme jet na Sumatru v červnu cca na týden. Chtěl bych taky poradit nějaká místa, které určitě neprošvihnout. Taky například přes koho koupit výpravu na orangutány. Díky

Roman
Vašek:

Pokud jedete do Bukit Lawang, trek do džungle a za orangutanama si tam domluvíte na každém kroku nebo už dokonce na cestě v autobuse jako se to podařilo nám. Průvodců je tam jako hub po dešti.

Magda

Martine díky za info, popřemýšlím o tom 🙂

Zuza

Ahoj,
platí pořád tvá nabídka? Měla jsem podobný plán, jen ten termín mi úplně nevyhovuje.
Zuzana

Martin
Zuza:

Ahoj Zuzo,
napiš mi na [email protected].

Marcela

Trošku teď lituji, že jsem si už na stejný termín koupila letenku do Turecka )-:

Jana

Ahoj, pořád hledáš spolucestující?

Martin
Jana:

Ahoj Jano, poslal jsem ti to do mailu.

máza

Ahoj letím na Sumatru a Siberut točit filmečky odlétáme 4. září plán máme jasný

Martin
máza:

Siberut závidím, ale už na něj není čas. Snad jindy.

Martin
Martin:

……jinak pro zájemce máme ještě jedno místo……

Miloslav Hájek

Ahojky. Právě nám vypadnul jeden spolucestující do Indonesie, kam odlétáme 10.9 a vracíme 30.9. Plán i ubytování zajištěno, ale neni problém se domluvit na změnách. Je to autem Bali, Jáva, Sumatra. Rozpočet 40 000Kč. Byl bych rád kdyby se k nám někdo přidal.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: