Spolucestování Asie/ Australie

Kazachstán – červenec 2015

Markéta

Jsme dvě holky a hledáme parťáky na červencové treky v Kazachstánu. Uvažujeme o termínu 2. – 30. 7. 2015 kvůli dovolené v práci, termín by se dal případně drobně posunout. Můžeš se připojit i na kratší dobu.

Zkušenosti čtenářů

Tomáš

Ahoj 9.července přiletím do Almaty a možná nějaký den strávím v okolí než vyrazím na kole do Kyrgyzstánu, tak kdybyste chtěly, můžeme se třeba potkat a něco podniknout

Tomáš:

Ahoj Tomáši,
kola mít určitě nebudeme, tak bychom mohli společně vyrazit někam pěšky/místní dopravou. Do hor na několik dní, případně vidět nějakou pamětihodnost, zajímavost. Jak dlouho plánuješ být v Kazachstánu?

Tomáš

Původně to měl být jenom přístupový bod do Kyrgyzstánu (kvůli levnějším letenkám), ale zdržet se pár dní by neměl být problém 🙂

Káťa

Ahoj holky,
jedu do Kazachstanu za kamaradkou někdy na začátku července a pak sem chtěla jet někam do hor. Moje kazachstánská kamarádka ale není zrovna sportovní typ a určitě by se mnou nešla na tůru. A tak hledám parťáky, s kterými bych mohla podniknout aspoň na krátký čas nějakou tůru. Když by ste neměli problém, ráda se k Vám na chvíli připojím!

Michal

Ahoj, ve druhé polovině července na cca 14 dní bychom chtěli s kámošem podniknout podobnou výpravu, hlavně se zaměřením treky po horách, ale i poznávání země. Já 30, kámoš 37. Domluvíme se Rusky.
V případě zájmu pošlu detailnější info do emailu.

Simona
Michal:

Ahoj Michale,
pošleš mi prosím bližší info o Vaší výpravě do Kazachstánu? Diky. S.

Karel

Ahoj lidičky.
Máme v plánu vyrazit koncem června event. začátkem července na cca 3 týdny do Kazachstánu. Chceme uskutečnit 14-ti denní trek v horách Zailijského Alatau (nad Almatou).Jedná se o vysokohorskou turistiku s možností (dle počasí, vybavení a schopností účastníků)vylézt na nějaký kopec do 4000m. Jsme 2 kluci a jedna holka. Vzhledem k tomu že se nám rozpadla plánovaná expediční sestava (pracovní a rodinné důvody), rádi uvítáme někoho kdo by se k nám přidal. Podrobný itinerář trasy včetně mapy a fotek mohu zaslat. Zkušenosti s VHT máme. V dané oblasti jsem byl několikrát. Máme zajištěnou i místní podporu, kterou lze využít ( ubytování u známých v Almaty, doprava z letiště…). Podrobnosti rád zašlu mailem, nebo na tel.: 736 642 811

Markéta

Ahojte,
upřesňuji, že celý červenec strávíme v Kazachstánu. Parťáci nám odjedou 15. 7. a pak budeme cestovat dvě holky. Kdyby se chtěl někdo přidat, budeme rády. Tel.: 723 528 769.
Markéta

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: