Spolucestování Asie/ Australie

Kambodza/Vietnam/Thaisko/Malaisia – Prosinec 2014

Juraj

Ahojte, zhanam spolucestujucich do juhovychodnej Azie koncom roka (prosinec) tak na 3 tyzdne. Persny plan nemam, kupime letenky a dalej improvizacia 🙂
Juraj

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj,
chtěl bych do Thajska na 3 týdny, návrat nejlépe ještě před Vánocema. Rád bych jel ve skupině aspoň 4 lidí, ať je nějaká zábava. Kdyžtak napiš na mail. Honza

Lucie
Honza:

Ahoj!
Asie mě hrozne láká a ještě bych rada před nástupem do práce vycestovala:-) mužů vyrazit kdykoli po 24.11., kdy mám promoci:-).
Zatím!

Lucie

Zdarec, tak už bysme byly tři 🙂 původně jsem chtěla do Vietnamu 😀 ale Thajsko je taky dobrá volba.. Více do mailu.

Honza
Lucie:

Nebráním se ani Vietnamu, i když do Thajska bych jel o něco radši 🙂 hlavní je ale dát dohromady pár lidí a pak už se nějak domluvíme…

Veronika

Ahoj!
Jsem na tom podobně, ráda bych se na podzim/koncem roku podívala do jihovýchodní Asie a hledám parťáky, čtyři jsou podle mě ideální počet. 🙂 Bude to můj první asijský výlet, takže co do přesné lokality se můžu přizpůsobit, nejvíc mě ale láká Thajsko, Malajsie, Indonésie, případně Srí Lanka (ve spojení s Maledivami). Raději low cost, spojit cestování s plážemi, časově 3 až 4 týdny. Mohli bychom vytvořit cestovatelskou skupinku! 🙂

hana

Thajsko, ale i Indonésie, mě taktéž oslovují. Ráda při cestování taky někde šlapu po svých, toť mé přání. 3 týdny idealní. Písněte kdyžtak na [email protected]. dík

kika

Ahoj, uvažovala som tiež nad Kambodžou koncom roka, ale ja by som to spojila aj s Indonéziou. Určite by som šla na dlhšie ako 3 týždne 🙂 Ale s niekým tam ísť musím, nerada by som v cudzom svete začínala sama.

Lydia

Ahoj Juraj,mam podobny plan. Ak chces, ozvi sa [email protected]

Karel

Ahoj, rád se k vám přidám pokud by byl zájem. [email protected]

Inyanga

Ahote vsichni,
rada bych na Vanocni svatky nekam vyjela a jeste nevim kam…na asi 16 dni od 20.12..ale kdo vi… napiste..

Ton
Inyanga:

Ahoj, já jsem přizpůsobivý pohodář a sháním někoho přesně ve stejném termínu :)Mám sezónní práci a hledám místa, kde bych se mohl na zimu vracet. Mám za sebou klasiku v Thajsku, v Africe… Láká mě Indonésie, Malajsie, na Vánoce třeba Kapverdy, na šnorchl klíďo Egypt 🙂 Více přes [email protected]. Toník

Dominik

Ahoj, pridal bych se (nejvic preferuju Kambodzu, ale je to jedno celkem), kdyztak napis(te) na email… Diky

Jana

Ahoj všem!
Jsem sama a ráda bych se v listopadu/prosinci podívala na 3 týdny do Kambodže/Vietnamu a hledám k sobě parťačku/parťáka.
Preferuji low-cost variantu, ale občasnému rozmazlení na cestě se nebráním 🙂
Jana

Lenka
Jana:

Ahoj Jani, ráda bych vyrazila na od poloviny listopadu. Pokud stále hledáš parťáka ozvi se mi. [email protected]
Lenka

Lenka
Jana:

Ahoj Jani, ráda bych vyrazila na od poloviny listopadu. Pokud stále hledáš parťáka ozvi se mi. [email protected]
Lenka

Pavel

Premyslim, ze bych letos vyrazil do JV Asie – letet asi do Bangkoku a pak asi smer Kambodza/Vietnam/(Laos). Pripadne ale i jinam. Indonesie? …?

Rad bych se k nekomu pridal, treba i jen na cast cesty.

idealne asi listopad.

Budu rad kdyz se ozvete.

Pavel, 31, Praha

Tomas

V pribliznom termine mame naplanovany trip v Thajsku 15.11 – 7.12, sme partia 4 ludi (traja chalani a baba, tridsiatnici) letime z budapesti s malou zastavkou v Dubai, spoznat krajinu, kulturu, pobehat mesta a chramy a potom na juh k plazam, kdo by ste mali podobny termin a chceli sa pridat tak napiste.

jana

AHOJ
RÁDA BYCH VYRAZILA NA MESÍC AZ DVA DO THAJSKA S NÁVŠTEVOU KAMBODŽE.
ODJEZD PLÁNUJI CCA OD POLOVINY LISTOPADU. HLEDÁM PARTÁKA NEBO PARTAČKU NA CESTU POPR, CÁST CESTY. V THASKU UZ JSEM BYLA, ZKUSENOSTI MAM, BERU S SEBOU 2 DETI (5 A 7 LET
JEDINÝ POŽADAVEK NA SPOLUCESTUJÍCÍ SE NAPROSTÁ POHODA BEHEM CESTY
KDYBY SE NAŠEL NEKDO S DETMI, IDEÁLNÍ.
JANA

Oli

Ahoj,
páni, tady se to rozjelo! 🙂 Já se taky ráda k někomu přidám na dva tři týdny po Asii, listopad nebo prosinec je ideální.
Akorát, co mám zkušenost, tak v prosinci třeba na Bali už prší…

Napište na mejl a můžeme domluvit výlet 🙂
Oli

Zdenál
Oli:

Ahoj Oli. Pokud si ještě nesehnala lidi, ke kterým se můžeš přidat na cestu do Thajska, tak není problém vyrazit s náma. Zatím sme dva, ale čím víc, tím líp. V plánu je vycestovat nekdy v půlce až ke konci listopadu a v Thajsku strávit cca čtyři týdny. V úvahách je ještě Vietnam a Kambodža, ale to by se vidělo. Kdyžtak napiš na mail: [email protected] a můžem to nejak domluvit. Popřípadě jestli by se ještě někdo z cestovatelů chtěl přidat, tak je každý vítán. Zdenál

lucka

Ahoj, hrozně ráda bych se na cestu s vámi přidala. Nejsem limitovaná termínem, tak pokud se tu již něco domluvilo napište mi na [email protected]

Těším se

Lucka,21

Misa

ahoj,taky se hlasim na nejakou expedici:-) idealne konec rijna/listopad na 2 tydny (3 max). uvazovala jsem o Sri lance, Vietnamu, Kambodze nebo Filipinach..kdyby mel nekdo podobny plan, dejte vedet:-)

Míša
Misa:

ahoj, mám stejný plán jako Míša:)chci poznat tuto oblast, ale rozhodně nechci cestovat sama. termín listopad, tak cca 2 týdny.

Anastasia

ahoj,
take planuji cestu v prosinci, ale na Silvestra musim byt v CR
muj program:

15.12 SINgapur
16 SIN-KUL
17 Kuala Lumpur
18 KL 6:50 / Siem Reap
19 Siem Reap
20 Siem Reap 11:45/Yangon
21 Yangon v 15:30/Bagan
22 Bagan
23 Bagan
24 Bagan v 8:15/Mandalay 8:45
25 Mandalay
26 Mandalay
27 Mandalay 12:50 /BKK
28 BKK – Ayutthaya
29 BKK
30 v 12:30 Pragaodlet do Prahy

Anasko

Nebudete někteří z vás v Thajsku v termínu cca 6.-18.12.? Já ano a hledám někoho, ke komu bych se mohla přidat na spolucestování po Thajsku. Pokud by vám tedy nevadilo přibrat ještě jednoho člena do party, napište na mail [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: