Spolucestování Asie/ Australie

INDIE na 14 dní leden – březen 2015

Jana

Ahoj, jsme dvě v pohodě holky, které chtějí „poznat“ Indii. Já osobně z cestováním nemám žádné zkušenosti, ale Indie je mým snem a je to první země, kterou chci navštívit. Zajímají nás lidi, kultura, příroda a vlastně vůbec všechno… v tomto ohledu jsme flexibilní. Prozatím se snažíme získávat informace atd.. a nemáme ještě plán kam se z Dillí vydat. Můžeme se i domluvit a přizpůsobit se.. Byly bychom rády poznaly někoho zkušeného kdo se chystá v tomto termínu do Indie a mohly bychom se připojit. 🙂 Jana a Svaťka

Zkušenosti čtenářů

Štěpán

Ahoj Jano,
mám koupenou letenku na termín 16.2.-16.3. do Indického Jammu a hledám spolucestovatele. První dva týdny to vidím na freeriding ve středisku Gulmarg, ale poté se chci přesunout níže a chodit někde po kopečcích. Tak kdyby vás lákal Kašmír, můžem se potkat a probrat to. Nějaké zkušenosti s cestováním mám, i v Indii jsem už jednou byl. Případně se prosím ozvěte na mail [email protected]

tib

určitě ale navštivte TAJ MAHAL a Varanasi. popíjet čaj někde na střeše hotelu s výhledem na taj mahal je prostě zážitek k nezaplacení….

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: