Spolucestování Asie/ Australie

Indie listopad 2015

Petr

Ahoj,
rád bych v listopadu podnikl cestu do Indie. Délka prozatím čtyři týdny, ale jsem ochoten upravit oběma směry.
Chci navštívit především města v Radžastánu – Dillí, Jaipur, Puškar, Jodhpur, ..) + Agra, podle času případně vzdálenější místa jako Amritsar, Varanásí nebo třeba Dárdžiling.

Mám rád klidnou turistiku, nikoli projít co nejvíc míst v co nejkratším čase. Zajímá mě indická kultura – kromě památek především chrámy.
Druhá část cesty by se mohla odehrát ve výše položených oblastech na severu a mohla by být spojena s výletem do hor, nebo třeba kratším meditačním kurzem.

Chceš-li taky ochutnat to nejlepší z Indie, neváhej se ozvat.

Petr, 27 let

Zkušenosti čtenářů

Evča

Ahoj,
našla jsem tvůj příspěvek ohledně Indie a moc mě zaujal.
Cítím, že potřebuju odjet někam hodně daleko, a zažít právě Indii – to je splněný sen. Bohužel jsem se ve svém okolí nesetkala s velkým pochopením a proto hledám…
Nikdy jsem nic takového nepodnikla a jako holka (a blondýna) si na to sama netroufám :). Jak jsi na tom ty? Jsi pořád sám nebo už máš partu na cestování? Přemýšlím, že bych se k tobě (vám) ráda přidala, pokud je to pořád aktuální.
Zatím se měj.
Evča (27)

Marcela

Ahoj Petre, napsala jsem ti prispevek na tvoji stranku http://kubikpetr.cz/index.aspx?ID~disc Dekuju. Marci

Lucie

Ahoj Petře a holky,
měla bych zájem o stejný styl cestování. Kultura, joga, meditace. Jestli Vás není ještě mnoho, ráda se k Vám přidám.
Hezký zbytek dne. Lucie

Pavlina
Lucie:

Ahoj Petra a holky,
jedu v rijnu do Goa na yoga teacher training. V druhe polovine listopadu bych rada cestovala na dva az tri tydny po jizni Indii, idealne v oblasti Keraly.
Rada se pridam k jednotlivci i mensi skupince.
Paja ([email protected])

Miška (25let)

Ahoj Petře,
 
jak jsi na tom s přípravami do Inide? 🙂 Já se chystám odjet na začátku Listopadu. Podíval by jsi se i rád po tvých plánech na Jih? Díval jsi se na krásu Goy, Keraly a Kernatky ? Ráda bych projela ze severu na jih, strávila na cestě po Indii i klidně 2 měsíce.. Jedu sama, ráda… ale moc ráda uvítam na této cestě muže…Poznávat kulturu, lidi, ochutnávat jídlo, podívat se do národních parků, navštívit chrámy, meditovat a vše poklidně podle pocitů nijak zvlášť organizovaně prožít taje Indie…
Ráda se s tebou setkám osobně, budeš-li mít zájem,aby jsme věděli s kým máme tu čest… 🙂 Ráda ti pošlu i předem nějaký foto a ví informací o tom, kdo jsem… ([email protected]) už za měsíc… 🙂 Měj se krásně… Namaste… Miška

Petr

Ahoj Pájo,tam bohužel nebudeme, budeme se pohybovat spíše na severu. Měj se hezky.Petr

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: