Spolucestování Asie/ Australie

Indie,Ladakh,Kashmir 2014

Tom

Neplánuje někdo cestu?

Zkušenosti čtenářů

lenka

V jakém termínu bys chtěl jet?

lenka:

Byl to jen takový „výkřik do tmy“ – zatím nemám jasno.Pokud se nepletu,tak do oblasti Ladakhu se jezdí v období prázdnin,kdy už ze sedel sleze sníh.Ale možná se pletu….takže nejspíše srpen.
Rád bych dal dohromady malou skupinu zájemců.

silvester

ahoj. Ja s kamaratom odlietame do indie koncom jula (cervenec) a budeme tam asi mesiac. Teda mozeme sa spojit a cast alebo aj celu dobu spolu putovat. V Indii som bol dva krat aj v ladhaku aj kasmiri.
Silvo 00421911327322 [email protected]

Zdenek
lenka:

Jedu do Indie (Kalkata). Odjíždím začátkem března. mám tam domluvené studium hudby ale po prvních 3 týdnech nebudu nijak vázán ani místem ani časem. Rád bych tam pár měsícu zůstal a nasál atmosféru. Nejde se někdo další? V jednom to není úplně bezpečné ani tak zábavné.

kristian

Ahoj . V akom termine planuješ cestu ? Taktiež sa chystám do Indie a Nepálu , v akom termíne sa tam chystáš ? [email protected]

Tom

Hledá se parťák(parťačka,parťáci) do sev.Indie- Ladakh,Kašmír,Amritsar…srpen,září 2014
[email protected]

Jarča
Tom:

Ahoj ráda bych jela také do Indie, zatím jsem sama. Indie je můj sen, ráda bych poznávala 3-4 kulturu, lidi a přírodu :). mail na mě je [email protected]

Silvie

Ráda bych si koupila letenky na stejne obdobi a zatim nemam parťáka se kterym bych zacala plánovat.do Indie poprvé , takze nemam zatim jiný cil nez ji poznat..

silvester
Silvie:

ahoj. Ja s kamaratom odlietame do indie koncom jula (cervenec) a budeme tam asi mesiac. Teda mozeme sa spojit a cast alebo aj celu dobu spolu putovat. V Indii som bol dva krat aj v Ladhaku aj s kasmiri.
Silvo 00421911327322 [email protected]

Tom

UP

Anna

Ahojky všichni, dlouhodobě jsem v Indii a spolupracuji s místní cestovkou. Kdybyste jakkoliv potřebovali pomoc, jsem vám k dispozici 🙂 jinak naše nabídka je následující a obecně se specilizujeme v balíčkách přímo na přání cestovatelů https://www.facebook.com/photo.php?fbid=364380543713443&set=a.267945396690292.1073741828.261658573985641&type=1&theater

Milada
Anna:

Ahoj Anna, vedela by si mi poslať nejaké priamy link na Vašu agentúru? Ďakujem MIlada

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: