Spolucestování Asie/ Australie

INDIE – Himálaje, města, atmosféra

Michal

Ahoj. Rád bych  se podíval do Indie, jsem schopný a hlavně zvyklý naplánovat jakýsi itinerář cesty, jen mi oproti minulým letům chybí jedna věc. A sice spolusouputníci 🙂 Touto cestou tedy hledám parťáka/parťačku, nebo parťáky a parťačky, max. 4 lidi co by se chtěli přidat. Odlet cca. 26.9.2017 na min. 16 dní, max. 25 dní. V Indii hlavně hory, podívat se na sever pod Himálaje, města, kultura a celkově nasávat atmosféru. Bylo by nutné se předtím vidět, poznat se ať to pak není nějaké trápení 🙂 Michal

Zkušenosti čtenářů

Lenka

Ahoj Michale,
sama se chystám na zimu na delší cestu. Ale asi by nebyl problém jet i dříve. Odkud jsi? Můžeme popovídat? 🙂
 
Lenka ([email protected])

Michal

Ahoj Lenko,
tak jsem se ti pokoušel napsat, ale zřejmě to k tobě nedorazilo…špatný mejl? Nebo už není zájem? 🙂

Mara
Michal:

Ahoj, 25.9. letíme z Amsterdamu do Bombaje, v okolí v plánu 2,3 dny treky, aklimatizace na místní zvyklosti 🙂 a poté přesun do Agry (taj), dále přesun směr Jammu, Srinagar, Leh, v okolí Pangong Tso, Nubra Valley, na co zbyde čas a chuť, Odlet z LEHu máme 8.10. směrem do Bombaje. Je možné spojit síly, klidně i s Leňoua  dalšími. 🙂 Brno.

Michal
Mara:

Ahoj Máro,
díky za reakci 🙂 Jak tak čtu tvůj itinerář, tak se asi moc nesejdeme, letím do Dillí a pak do Gahrwálu na cca. 15 dní, pokud zbyde čas, tak Váranasí a něco v okolí, možná to vezmu přes Agru…odlet plánuji na 17 popř. 22.10. Mimochodem, jak řeším očkování? Je to docela sranda a hlavně ranec 🙂
Michal

Mara
Michal:

Tak to se mineme ve všech bodech 🙂 Chtělo by to na Indii více času, ten bohužel chybí, takže zatím takhle. S očkováním to po úvaze budu řešit tak, že si nechám píchnout Áčko. Ostatní neřeším.

Michal

Ahoj,
chápu 🙂 Každopádně pořád nemám letenku, zatím se mi nikdo neozval a sám to nemá smysl, takže je možné, že ti ještě pisnu a nějak bychon na pár dnů mohli podniknout na místě společně 🙂 Zatím díky.

Iva

Ahoj Michale. Ja byh do Indie jela rada, ale nikomu z meho okoli se tam nechce. Tak napis, treba se domluvime. Videla bych to asi tak na 3 tydny 🙂 Iva

Michal
Iva:

Ahoj Ivko 🙂 Budu jen rád, nikoho se mi nedaří sehnat…Mám koupenu letenku 27.9.-22.10. Harmonogram teprve budu tvořit během léta, ale už mám tipy od lidí co tam jezdí dost dlouho, takže bude myslím o zábavu postaráno 🙂 Pokud ti termín vyhovuje, tak tady klidně nech svůj mejl, obratem se ti ozvu.
Michal

Iva
Michal:

Diky za rychlou odpoved. Muj mail: [email protected] Ozvi se 😉

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: