Spolucestování Asie/ Australie

Filipiny Březen 2015

Michal

Rad bych poznal krásu Filipín . Zatim nemám nic naplánované. Jen termín na březen.

Zkušenosti čtenářů

Janka

Ahoj Míšo, zrovna jsem začala přemýšlet nad tím, kam letos v březnu vyrazit, z hlediska mé práce ideální měsíc k odjezdu.. a loni jsem byla měsíc v Americe a tak se mi zalíbilo měsíc cestovat, že jsem si řekla, že to zavedu jako pravidlo. Filipíny mě zaujaly, co tě tam láká,? mě na tom neuvěřitelně přitahují rýžová pole, mám totiž hrozně silný pocit, že jsem v minulém životě pěstovala rýži.. snad ti to nebude znít jako moc velká bláznivina..

Lukáš
Janka:

Ahoj, Filipíny jsou i v mých cestovatelských plánech a únor – březen by mi to vyhovovalo. Konkrétní plán také nemám, jen pár vytipovaných míst..

Radek

Ahoj,já bych do toho šel,ale až v dubnu. Aspoň na nějakých 18dní. Cestuju přes Couchsurfing,takže ubytování zdarma u místních… Kontakt 605 556 524 nebo http://www.facebook.com/radomir.cizek

Pavel

ahoj.letim na Filipiny v breznu 2015.Mam rezervovne ubytovani od 10.3 do 24.3 na Cebu -Moalboalu a Boholu Panglau.Muj partak potapec musel vylet z rodinnych duvodu stornovat.Kdo by mel zamej poslete mi [email protected]

Pavel

ahoj.letim na Filipiny v breznu 2015.Mam rezervovne ubytovani od 10.3 do 24.3 na Cebu -Moalboalu a Boholu Panglau.Muj partak potapec musel vylet z rodinnych duvodu stornovat.Muj [email protected]

Michal
Pavel:

Ja to spíše vidim na Únor.Tak bych byl rád kdyby náhodou někdo se našel 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: