Spolucestování Asie/ Australie

Digitální nomádka v Thajsku, Kambodže, na Bali 1-7/2015

Zuzka

Ahoj, v lednu odlétám žít životem digitálního nomáda do Thajska. Zhruba tři měsíce rozdělím mezi Chiang Mai (sever) a jih u moře. Pak se plánuju přesunout na kambodžské pláže (http://1url.cz/NZoM) a na závěr bych ráda chvíli pobyla na Bali. Mám v plánu se vždycky na nějakou dobu usadit na jednom místě, pracovat odtud a podnikat výlety do okolí. Kdybyste měl někdo zájem se třeba na část trasy přidat, nebo se v některém místě potkat, budu ráda, když napíšete 🙂 Zuzka

Zkušenosti čtenářů

Ondrej

Ahoj, premyslim o podobne planu, tez digitalni nomad, byl uz jsem tak v Brazilii. Kdy mas v planu odlitat nebo uz si odlitla? 🙂 Ondra

Zuzka
Ondrej:

Ahoj Ondro, už jsem tu měsíc, konkrétně v Chiang Mai, je to tu parádní, ale už mě zas pálí dobré bydlo, tak zvažuju přesun – buď na jih Thajska, nebo do Vietnamu. Kdyby ses chtěl přidat na čas, můžeme zkusit sladit plán 🙂

Martina28

Ahoj, od 14.3. do 21.5. mám v plánu podobnou cestu. Jedu taky sama, společnost na část cesty bych měla velmi ráda! -Martina

Zuzka
Martina28:

Ahoj Martino, a kde bys chtěla začít? Jsem trochu limitovaná tím, že potřebuju ve všední dny pracovat, takže potřebuju vždycky nějakou základnu z wifi, ale ve volnu cestuju. Jak píšu výš, teď zvažuju přesun na jih nebo do Vietnamu, tak dej vědět, jaký je tvůj plán. Z

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: