Spolucestování Asie/ Australie

Barma, Thajsko, Kambodža – březen 2015

Tomáš

Ahoj,
hledám spolucestovatelku na cestu do Barmy a pár dní v Thajsku a Kambodže. Teď jsme 2 kluci a 1 slečna, 27-28 let. Přesné datumy a program je pořád k diskuzi, ale vidíme to tak na 30 dní. Odlet do Bangkoku a Barmy, pak větší část cesta po Barmě z Yangoonu do Mandalay (Bago, zlatý viklan Kyaiktiyo, jezero Inle, hora Popa, Bagan), zpět do Bangkoku (tady bych moc rád dal Tiger Temple), pár dní ostrov Koh Chang a Kambodža (Angkor Wat), zpátky zase let z Bangkoku. Chceme vidět památky, přírodu, města, vesnice, ale nespěchat a dát si třeba dva dny u moře, prostě podle situace a nálady.

Zkušenosti čtenářů

Barbora

Ahoj, koukala jsem na hedvábnou stezku na tvůj příspěvek. Momentálně hledám někoho, kdo by se mnou příští rok jel do Asie, láká mě právě Barma, Thajsko a státy okolo.
Jsem zkušená cestovatelka, před měsícem jsem se vrátila ze Srí Lanky. Jen se mi nedaří shánět spolucestovatele a samotné se mi tolik nechce.

Zatím ahoj
Bára

Tomáš
Barbora:

Ahoj Báro, psal jsem Ti na mail, přišlo? 🙂

Magda

Ahoj, taky bych pristi rok rada do Asie, Barma a Kambodza me laka uz dlouho. Budu rada, kdyz najdu spolucestovatele 🙂
Magda

Tomáš

Ahoj, nejde mi to editovat, ale zatím na jisto nikoho nemáme, tak už se s hledáním neomezujeme na ženy a kamarádka to bude muset vydržet i s třema chlapama, když se někdo najde 🙂

Tomáš
Tomáš:

A jedeme na tři týdny, kvůli dovoleným. Resp. pokud by byl zájem, já klidně pojedu na 4 a ten poslední ještě něco vymyslíme 🙂

Petra
Tomáš:

Ahoj, uz jste nekoho sehnali? A kdy letite?

Petra:

Ahoj
My odlétáme 16.2 a návrat 13.3.
První dva dny Bangkok,pak Angkhorwat (4 dny)přelet do Laosu,sever Thajska.Na konec 4 dny pobřeží.Někde kolem Pattay.

Tomáš:

Ahoj, mate uz konkretni timing? kdy odletate, kde, kdy asi budete? Budu rada kdyz mi napises na mail [email protected]

Martina28

Ahoj, od půlky března do konce května budu cestovat po podobných zemích. Moc ráda se přidám na část nebo celou cestu s vámi.
Martina

Luca

Ahoj Martino, mám podobně plány od půlky března do půlky dubna,nápis mi mail rada bych se alespoň na část cesty s tebou [email protected]

Romana

Ahojte, můj spolucestovatel se rozhodl necestovat a být 2 měsíce na jednom místě, což mi velmi nevyhovuje. Je zde v Thajsku již někdo, nebo chystá se sem někdo, kdo ho má v plánu procestovat? Přidala bych se, jsem teď na Phuketu.Nemůžu mimo zem, mám vízum jen na jeden vstup, ne opakovaný. Díky Romča

Viktor
Romana:

Ahoj jsem teď na severu v Chiang Mai a plánuji přesun do Chiang Rai (2.3. až cca 5.3.) pak mám v plánu nějaký ostrov – asi Ko Lanta a pokud se bude chtít tak i Ko Turatao a blízké okolí. Odlet z Bangkoku mám 23.3. ale už kolem 21.bych tam radši byl. Takže hledám parťáka mezi 6-20.3 na cestování po jihu.

Sandra

Ahoj, pořád máte volno? Ráda bych se přidala, ale bohužel nemám žádné zkušenosti.

Sandra

Ahoj, pořád máte volno? Ráda bych se přidala, ale bohužel nemám žádné zkušenosti.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: