Spolucestování Asie/ Australie

Autem na Pamir Highway

Matin

Ahoj všem,
Máme v plánu vyrazit autama na okruh po Střední Asii a projet silnici M41 Pamir highway. Chceme vyrazit začátkem července na šest týdnů a návrat kolem 10. srpna přes Polsko, Ukrainu, Rusko, Kazachstán, Uzbekistán, Tádžikistán, Kyrgystán a zpět přes Kazachstán, Rusko, Ukrainu a Polsko domů cca 15 tis.Km. Po cestě chceme dojet ke břehům Aralu, podívat se k Bajkonuru, projet M41 a pojezdit v Tádžikistánu a Kyrgystánu… Spaní venku v přírodě občas hotel kvůli sprše jinak nízkonákladově, jsme dvě auta 4×4 a s tímto druhem cestování máme skušenosti.
Kamarád co měl jet se mnou v autě bohužel kvůli časovým a finančním důvodům nemůže. Pokud by měl někdo zájem se přidat bedeme rádi, jinak je naše cesta ohrožena. Další info na [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Matin

Nikdo nemá zájem vyrazit za dobrodružstvím 😉

Jarda

Ahoj,
stále mám v autě místo volné, je jedno, jestli napíšete Martinovi nebo mě na [email protected]
Jarda

Martin

Parta už je kompletní… Díky

Martin

Pokud by měl někdo zájem snámi vyrazit na cestu tak je jedno místo stále volné.
Člověk co chtěl jet to vzdal…

Martin

Stále hledáme jednoho do party, jsme dva kluci a jedna slečna,  všichni kolem 30 let.

Kamil

Koukám, že máme podobnou cestu a podobnej problém (já jsem ten inzerát pod Váma :-D) A tak držím palce 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: