Spolucestování Asie/ Australie

Australie – podzim 2014

Zjeg

Našli by se lidi, kdo by jako já chtěli vycestovat do Australie? Předběžně bych odlet viděl někdy na Září/Říjen, nějakou dobu bych chtěl cestovat a pokud by se podařilo, tak také pracovat.

Kdyby měl někdo podobný nápad a nebál se jej realizovat, napište! PS: ja-angličtina B2/C1

Zkušenosti čtenářů

Zuzka

Ahoj, zaujal mě tvůj plán, uvažuju taky, že na podzim odjedu pryč z ČR, jenže nejsem tak odvážná abych jela úplně sama do cizí země. NZ mě moc láká, chtěla bych najít člověka nebo lidi, který by chtěli zažít dobrodružství a poznat NZ tak jako já.
Mě by se hodilo jet taky na podzim.
Angličtina, to je trochu problém, mám jen základní znalost, která ani nevím zda mi bude v cizině stačit,ale do podzimu se budu snažit v angličtině zdokonalovat 🙂

Jsem nekonfliktní typ,umím se přizpůsobit a mám ráda srandu 🙂

Budu se těšit na tvoji odpověď.
Ahoj Zuzka

Tomas
Zuzka:

Ahoj,
rád bych na podzim „spáchal“ něco podobného a vyrazil na cca 3 měsíce pryč. Hlavní cíl je Nový Zéland, případně i Austrálie. Chci hlavně cestovat, je mi 34 let, takže o studium už nemám zájem a pracovní vizum taky nedostanu:)
Budu rád, když se ozveš Ty nebo kdokoliv další s podobnými plány:)
Tomáš

MOJMIR
Tomas:

Ahojky,
čtete mi Přátelé mé sny,rád se přidám kdy a kde dáme scuka já sídlím na Moravě.Ozvěte se brzy díky!

Tomas
Tomas:

Vzkaz pro Helenu P.:
Tvá emailová schránka asi není úplně v pořádku, nepřijímá emaily. Zkoušel jsem to i z jiné adresy.
Tomáš

Gabriela Dvořáčková

Ahoj, já plánuju vyjet přes agenturu koncem září/začátkem října na 3/4 roku – studium/práce. Ráda bych pak ve volnu, pokud to už zpočátku finance dovolí, i cestovala. Nebyli byste pro i vy?

Tereza
Gabriela Dvořáčková:

Ahoj, také plánuji odjet koncem září do Austrálie, přesněji tedy do Sydney, za studiem a prací. Je mi 23 a budu ráda když se ke mně někdo přidá:) Kdyžtak napiš na muj mail [email protected]

Johny (26let)

Ahoj. Mám stejný plán jako ty. Rád bych tam i aspon pul roku pracoval či studoval. Radsi teda pracoval, neb studium je drahe. Jaka planujes viza? Je sance ziskat vůbec pracovní? Kdyžtak mi mailni.

Soňa

Ahoj, já taky plánuji odjezd do Austrálie, odjezd vidím na srpen, 3 měsíce kurzu angličtiny v Cairns a potom bych ráda jela cestovat na Zéland, bohužel už jsem tam byla na working holiday, takže pracovat nemohu.

MOJMIR
Soňa:

Aloha zdravím srdečně,plány máme totožné tak jen se potkat a otevřeně probrat detaily.Těším se na tvé řádky.

Luccie

Ahoj.. původně jsem měla v plánu WHS na Nový Zéland, ale uniklo mi vizum.. A jelikož se mi nechce čekat další rok, než otevřou znovu kvotu, tak přemýšlím nad kurzem angličtiny v Austrálie, popř. prací.a hledám k sobě parťáka. Je mi 27 let a doufám, že už muj sen někam vycestovat zrealizuju.. pokud jste na tom někdo podobně, budu ráda za odezvu 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: