Spolucestování Amerika

Západ USA, květen 2015, 3 týdny

Michal

Ahoj, jsme pár, který by rád v květnu 2015 vyrazil na tři týdny projet západ USA.Konkrétní plán je k diskuzi, ale mělo by se jednat především o národní parky + významná města. Cestovatelské zkušenosti máme, angličtinu ovládáme. Hledáme podobně zaměřenou dvojici (nejlépe také pár).Díky.

Zkušenosti čtenářů

niki

ahoj ,ráda bych projele stejnou trasu hlavně parky,aj celkem jde a pár cestov zkušeností taky mám ale jsem sama
jestli to neva čau

Zdeněk
niki:

kontakt na tebe? 🙂

Marek

Zdravim. Bohuzial som sam, ale mesiac a ciel cesty mi krasne vyhovuje. S cestovanim velke skusenosti nemam a anglicky sa dohovorim v pohode 🙂 Marek, 24

Rossi

Ahoj, 3 tydny jsem stravil na zapade USA na dovci na podzim 2013. Rad bych se tam podival znovu, nebot to byla uzasna dovolena. Vice informaci v emailu, kde bych mohl i s necim poradit. Rosťa 32

Mirek

Ahoj,jel bych take hned znova. Absolvoval jsem to pred dvema lety behem skoro dvoumesicni cesty..pouvazuji a dal bych vedet.M

Zdenek

Ahoj
Plánujeme podobnou cestu na konec dubna 2015.
Jsme pár z Brna věk 50let.
kontakt na e-mail [email protected]

Iva

Ahojky cestovatelé, máte už stanovený termín cesty a jste již kompletní? Mě by vyhovoval termín od začátku května do půlky června na nejméně 4 týdny. Jste již domluvení na něčem napevno? Iva

Iva

Kvůli rychlejší komunikaci můžete psát kdokoliv na [email protected]

martin sirl

ahoj michale, planujeme s pritelkyni cestu po narodnich parcich zapadu usa, s odletem nekdy zacatkem kvetna, planujeme cestu ze seattlu do san francisca, pak yosemite, seqoia atd, pak vegas, grand canyon, zion, bryce canyon, arches, a yellowstone, odlet zase ze seattlu.na cestu mame priblizne 25 dni, jsme par okolo 30ti a pritelkyne je momentalne ve vancouveru, ja poletim z phy, proto mame cestu naplanovanou ze seattlu.cau martin a jita

martin sirl
martin sirl:

kdyztak mail na me je [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: