Spolucestování Amerika

USA Zápas – listopad 2014

Honza J

Nechystá se někdo do Států v listopadu? Moc nemusím velké vedro, takže jsem si sehnal letenky na 6. – 21. a v plánu mám typicky prohlédnout SF, LV, LA s návštěvou sekvojí, Zionu, Grand Canyonu, Death valley a kdyby zbylo trochu času, tak na otočku do San Diega nebo někam jinam. Yosemity budou asi už zachumelené, takže ty si nechám na jindy 🙂 Začínat cestu vzhledem k letence musím v SF a končit budu v LA. Asi se nepoštěstí, že by se našel někdo na celý pobyt, ale aspoň na kus té cesty by to bylo dobrý 🙂

Zkušenosti čtenářů

blanka

Ahoj my se také s kamarádkou chystáme na zapad USA ve stejnem teminu.Odletema 6.11. z Mnichova na 14 dnu.Jestli maš zajem napiš.Blanka a Lenka

blanka

Ahoj my se také s kamarádkou chystáme na zapad USA ve stejnem teminu.Odletema 6.11. z Mnichova na 14 dnu.Jestli maš zajem napiš.Blanka a Lenka

michaela

ahoj lidi jede se tam jenom podívat kde jste pořizovali letenky?Ráda bych tam odcestovala za praci

Jana
michaela:

Ahoj, chtěla bych odletět co nejdříve do Washingtonu za prací a hodila by se mi podpora při cestě tam a rozhodně i známý v US.

michaela

ahoj lidi jede se tam jenom podívat kde jste pořizovali letenky?Ráda bych tam odcestovala za praci

blanka
michaela:

Jedeme se tam jen podivat.Levne letenky jsou na Momomdo.com

blanka

Ahoj Honzo, jestli ješte nekoho hledaš na cestu po Californii napiš [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: