Spolucestování Amerika

USA 2015

Petra

Ahoj cestovatelé, ráda bych v létě vyrazila směr USA, kvůli práci a škole jsem však limitovaná na 14 dní v červenci. Vím,že tolik se toho stihnout nedá,ale musím operovat s tím co mám:D….Nemá někdo podobný plán? Jsem ochotná diskutovat nad lokalitou, je to opravdu prvotní nápad.. Jinak je mi 22..Mějte se Petra

Zkušenosti čtenářů

Petr

Ahoj já jsem na tom podobně, těch 14 dní je pro mě tak akorát. Jinak je mi 25 a nad lokalitou jsem taky zatím nepřemýšlel.

Petra

Ahoj Petre, muzes mi napsat na e-mail [email protected] a muzem se pokusit najit spolecnou rec ohledne USA :))…

Jana

Ahoj, platí ještě pořád nabídka? Taky bych se ráda podívala do USA, konkrétně teda do Kalifornie. Plánovala jsem 2-3 týdny a bylo by super mít nějaké parťáky 🙂 Je mi 21.

Honza
Jana:

Ahoj, taky se zamýšlím v létě podívat do Kalifornie na 2-3 týdny. Bylo by skvělé tam vyrazit s nějakou slečnou 😉 Nebráním se jakýmkoliv návrhům cesty 🙂 Je mi čerstvě 25 🙂
Mail: [email protected]

Jarda
Jana:

Cau,
ctes mi myslenky. Jeste nekoho hledas? Je mi 25.
mail: [email protected]

Monika

Ahoj, jedeme s kamaradem 18.6. do LA a chteli bysme jet californii, nevadu, yellowstone atd. asi ve 3 tydnech a shanime jeste 2 lidi do auta. Kdyby se chtel nekdo pridat napiste na: [email protected]

Nikola

Ahoj lidi!
Je mi 23. Kam do Ameriky chcete jet? A nevíte náhodou na kolik vyjde letenka? Ráda bych se přidala…:-)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: