Spolucestování Amerika

Peru,Ekvádor – září/říjen 2015

Iva

Ahoj, s přítelem bychom rádi v září vyrazili do Peru nebo Ekvádoru zhruba na tři týdny, ale nechce se nám samotným. Plán je půjčit si auto a projet nejzajímavější místa jedné nebo i obou zemí (památky, hory, prales i pláže – prostě od všeho něco). Přesnou trasu zatím nemáme, to by bylo na domluvě. Pokud byste měl někdo zájem se přidat, určitě se ozvěte 🙂 Iva

Zkušenosti čtenářů

Filip

Zdarec…no já bych klidně jel…,ale zase nechci dělat křena…:-) tak kdyby nás bylo vícero…

Zdenka

ahoj,
klidně bych se přidala, letos mi nějak nic nevyšlo a nemám kam jet a tohle mi zaujalo. Zkušenosti s cestování na vlastní triko mám. Termín mi vyhovuje. Mohla bych až na měsíc.
Zdenka

Iva

Ahoj, náš plán je zhruba dva týdny do Ekvádoru, z čehož bychom chtěli na tři až čtyři dny na výlet do džungle, a pak týden Galapágy – žádná plavba, ale sami a dělat tam případně nějaké jednodenní výlety. A ještě jedna důležitá věc, kterou jsem nezmínila..Aktuálně jsme v Kanadě, takže bychom letěli odsud a sešli bychom se až na místě. Takže kdybyste měli zájem, klidně se ozvěte rovnou na mail 🙂 Iva

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: