Spolucestování Amerika

PERU+ ayahuasca

Adela

Ahojky, chystam se nekdy v 11/12 mesici do Peru, na 3-4 tydny 🙂 chci toho videt co nejvic a Peru je docela levne, az na ty letenky, a jeste chci zkusit ayahuascu, proste na planu zalezi, vzdycky to je na domluve.

Zkušenosti čtenářů

Radka

Ahoj Adélo,
bylo by pro tebe možné jet přes Vánoce a Nový rok?
Peru by mě hodně lákalo a letenky v akci ještě určitě seženeme 🙂
Pokud budeš chtít, můžeš mi napsat na [email protected]
 
Radka, 30 let, Brno

Karolina

Ahoj Adélo,ráda bych se v listopadu podívala do Jižní Ameriky cca na měsíc, takže Peru super. jestli ještě někoho sháníš, napiš na na [email protected]í,Kája

Peter

Ak by sa niečo také zorganizovalo koncom tohto roka, rád by som sa pridal.

janek
Blanka

Ahojte, já bych se také přidala. Nejlépe přes Vánoce a Nový rok…Jižní Amerika i ayahuasca mě hodně lákají…pokud se něco zorganizuje, jsem pro. Můj mail: [email protected]

Helena

Ahoj, ráda bych se přidala, pokud by se jelo zaří-konec roku ev. jaro 2018, moje prředstava je tak 3-4 týdny bez CK, jižní Amerika..mám zkušenosti z Mexika..ideální někdo trochu španělsky mluvící, angličtina tam příliš nevládla, ale dalo se..bohužel k sobě nemám zatím žadné spolucestovale, tak zkouším tady..můj mail: [email protected]

Jirka

Ahoj, možná tady bude vhodné téma. Chystám se na podzim za Ayahuascou do Ekvádoru (neboť mám tip na slušné centrum)+další cestování. Na tři týdny. Počítám, že to bude tak půl na půl.
Pokud se někdo chystá do Peru za podobným účelem, nedělá mi problém přehodnotit plán cesty. Něco už jsem procestoval, španělsky jakž takž umím.
Můj email je hedstezka na centrum.cz.

Lea

Ahoj, ako ste na tom s vekom? 😉

Tom

Ahoj, pokud ještě nekoho sháníte, měl bych taky zájem se přidat. Rozmezí listopad-leden plánuju vyrazit do Jižní Ameriky, nejlépe Peru, Bolívie. Mám 25

J.

jsem 32letá a ráda bych se přidala k nějaké skupince plánujíc max 3týdenní dovču s odjezdem do konce roku 2017…
J.

MiraS

Ahojte,
plánuji s kamarádkou 3-týdenní cestu do Peru tento podzim (ideálně poslední víkend v září, první dva týdny v říjnu). V nejbližších dnech máme v plánu koupit letenku. Pokud by se někdo chtěl přidat, určitě mi napiště na [email protected]
 
Mirek

Jirka

Ahoj, na podzim plánuju výpravu do Peru za šamany, medicínou ayahuascou a kaktusem San Pedro, poznáním pralesa, hor, pouště a hlavně sama sebe. Celkem nás bude 7-8, tak se kdyžtak ozvěte 🙂 Tady je bližší info: http://www.energiezeme.cz/#vyprava

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: