Spolucestování Amerika

PCT – Pacific Crest Trail 2018/2019

Willi

Ahoj, je mi 18 let a už vím že chci chci žít život trochu jinak než moji vrstevníci, zatím co všichni mí přátelé hledají kam půjdou na vysokou nebo kam půjdou pracovat já chci cestovat. V září 2017 odlítám pomocí WH programu pracovat do Vancouveru, pro tuhle cestu jsem se rozhodl protože na moje cesty bude třeba výborná angličtina a nějaké ty dolary a tohle je nejjednoduší způsob jak se k tomu dostat jen mojí vlastní zásluhou 🙂 a po roce v Kanadě bych měl bý připraven na cestu, nejsem zastánce cestování že si na mapě ukážu na 10 míst kam chci a budu si tam lítat letadlem, jezdit autobusem a chodit na místa které jsou určené pro turisty atd. to vážně ne. maximálně poletím z Vancouveru abych se dostal na jih USA toť vše. a poté už jen „po svých“ nebo stopem a přesně tam chci začít moji cestu a tím bude PCT, o této cestě toužím už mnoho let a neskutečně mě fascinuje. A teď ten problém 😀 jak jsem již psal všichni mí prátelé se chystají na vysoké či do práce ale na cesty jako já se nikdo nechystá :/ a co je horšího než bolavé nohy a prošlapané boty ? ano je to samota vzhledem k tomu že tato cesta zabere při nejmenším 7-8 měsíců tak se mi moc nechce jít samotnému, neříkám že bych to kvůli tomuhle vzdal, ale když je tu možnost tak to zkusím, jestli se tady nenajde taky nějaká mladá bláznivá cestovatelka která také touží vést svojí cestu životem kam jen bude chtít, mimo všechny škatulky či lidské zásady a chtěla by se mnou podstoupit tuto náročnou pouť.
Moc se těším na jakékoliv reakce a klidně i rady od lidí kteří toto již akceptovali.

Zkušenosti čtenářů

Lada

Ahoj Willi ,
Vim co to je PCT ……….  jsem Cechoamerican,ziju v US uz vice nez 20 let  a take se na nej nekdy chystam . Take je to muj sen , tento  rok mi to uz bohuzel nevyjde ,ale snad jednou ??? ,takze tobe hodne stesti a at se ti to podari udelat …. Lada  ( Chicago )

čekus

Ahoj Wili, moc fandím takovým jako jsi ty . Už jsi viděl pct vlog Tomáše z letoška? Sleduju ho od samého začátku. Plnit si sny je nejvíc.
https://www.youtube.com/watch?v=btpFFUYduGQ&t=55s
Držím palce
čekus

Adam

ten pocit znam taky, mam taky obrovskou chut se vydat na pct ale mam to odlozene uz pred rok uz jen kvuli tomu ze mi pratele vubec nemaj takovy zajmy a cestovat sam bych nechtel a pravda clovek se ztoho i zblazni, vyzkousel jsem si aspon minuly rok takovou alternativu a prosel jsem sice jen kousek slovenske stezky SNP, byl jsem tam 5 dni. Ale uz jen proto ze hsem tohle nikdy v zivote nepodnikl tak jsem i na ten kousek hrdej.
 
Cekus: diki ta odkaz vzdycky sem chtel sledovat nekoho kdo zrovna cestuje pct ale nemoh sem nikoho najit

Dominik

Kdo by chtěl zkusit Pacific crast trail v r. 2019. [email protected]

Vojta
Dominik:

Ahoj, poslední dobou mě to v ČR v práci začíná dusit a sháním někoho, kdo by se mnou jel buď na cestu kolem světa (Ruskem a přes státy střední Asie na východ, Zéland a Tichomoří a do jižní Ameriky) nebo jen jižní Amerika. Do toho už pár let koukám i na traily typu Camino, St. Olaf, PCT, Appalachian trail, Arctic Circle Trail, ale nikoho nemůžu sehnat. A i přesto, že od 18 let cestuju v polovině případů sám (naposledy jsem byl sám v Grónsku), na takovou cestu bych jel radši s někým. Kdyby ses o tom chtěl pobavit, napiš na [email protected]
Je mi 23 a jsem z východních Čech.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: