Spolucestování Amerika

NP zapad USA Yellowstone prelom zari/rijen 2016

Eva

Hledam partaky/partacky pro cestovani po NP zapad USA. Pred 3 roky jsem jela zakladni okruh, proto me ted laka hlavne Yellowstone a jinak je mi to v celku jedno ktere dalsi NP by se navstivili, i s terminem jsem flexibilini, ale neridim.
Divala jsem se ze jsou ted do San Francisca letenky za 10tisic z Vidne tak by se to mohlo vyuzit 🙂
Eva, 34 Praha, kontakt [email protected], tel 721764859

Zkušenosti čtenářů

Zdenek

Dobrý den, Viděl jsem Váš příspěvek  na cestu do USA. Dnes jsem objevil letenky za dobrou cenu 9900 do Los Angeles, a tak jsme začali přemýšlet o možné dovolené v okolí Los A. Naše angličtina není moc dobrá, tak  máme trochu strach ze země kde jsme ještě nebyli a nemáme s Amerikou žádné zkušenosti. Proto by jsme raději jeli s někým.  Pokud by jste měli podobné pocity a ve skupině se rozdělili o náklady, tak se můžeme spojit. Zdenek Just

Jana

Ahoj, taky o vyhodnych letenkach premyslim. Chtela bych v USA stravit cca 2 mesice (1.9. – 30.10.) a videt Yellowstone, Arches, Canyonlands, Zion, Grand Canyon.. delat v prirode treky.. ne jen vystoupit z auta na 30 min.. Vidite to nekdo podobne? Jana, 35 let – horakova(tecka)[email protected]

Lenka

Ahoj Jano, chtela bych to same, ale o mesic pozdeji, tj. rien az listopad. Slo by to posunout? [email protected]

Jana
Lenka:

Ahoj Lenko,
taky plánuji cestu po západě USA, nejlépe v listopadu. Pokud ještě tvoje plány platí, ozvi se na [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: