Spolucestování Amerika

Kuba – listopad 2017

Filip

Ahoj lidi, jel by někdo v listopadu 2017 na Kubu? Od 08. do 23.
Jestli ano, tak mi dejte vědět a napíšeme si podrobnosti.

Zkušenosti čtenářů

Filip

Ahoj, jel by se mnou někdo v listopadu (08.-23.) na Kubu? Pokud ano, tak napiš na [email protected] a domluvíme se na podrobnostech. 🙂

Pavel
Filip:

Jel by ale kolik ti je a kolik vas jede?

Filip
Pavel:

No, zatím jenom já 😀 a 24.

Ela
Filip:

Čau! přidala bych se – ozvu se ti na mail 😉
[email protected]

Martin

Hoši,každopádně počítejte s tím,že se jedná o zřejmě mezi nejdražší karibské země.
Vše je tam dost předražené a v místních obchodech mají jen rum,cigarety a rýži tak jestli na tom vydžíte,tak pak ještě vzít stan 🙂 (nevyzkoušeno) Informace z letošního února začalo tam jezdit statisíce američanů,takže Kubánci vše zdražují raketovým stylem a navíc je v současné době vysoký USD 🙁   I když je lepší brát euro cash.

Renáta
Martin:

Martine, já tedy nevím, kde všude jsi byl, zda jen na Varaderu a V Havaně, ale na ulici  jídlo za 5-15 Kč, housky se šunkou, pizza, smažené mňamky, za 2Kč mangho džus. V obchodech je rozhodně co koupit, od sardinek, přes těstoviny, instantní věci, samozřejmě RUM, co u  ás je za 600 litr, tam za …méně než polovinu a pod. Ubytování v soukromí za 20 E/pokoj a na věčeři hostina za 10E  – langusty, ryby, krevety vč. přílohy a oblohy – jídla k prasknutí. byli jsme v prosinci 2016, měli půjčené auto, projeli jsme  od Maria la Gorda až k Baracoa. nezapomenutelná cesta.

mili
Renáta:

ahoj Renáto, můžeš mně prosím napsat od jaké půjčovny a za kolik jste to auto měli? moc děkuji.

Mirek

Ahoj. Jsme 2 odrostlejší kluci a plánujeme letět v prosinci na 2 měsíce na Kubu. Převážně se chceme pohybovat po vlastních se stanem vnitrozemím. Ale nebudeme se vyhýbat ani městům, zvláště těm, v nichž je co vidět. Zkrátka chceme poznat život Kubánců dřív, než to tam převálcuje globalizace. Rádi bychom přibrali někoho bez rozdílu věku, kdo je ochoten snášet nepohodlí, není na tom fyzicky špatně a domluví se španělsky. V případě zájmu mi pište na: [email protected]

Mirek

Ahoj. Jsme 2 odrostlejší kluci a plánujeme letět v prosinci na 2 měsíce na Kubu. Převážně se chceme pohybovat po vlastních se stanem vnitrozemím. Ale nebudeme se vyhýbat ani městům, zvláště těm, v nichž je co vidět. Zkrátka chceme poznat život Kubánců dřív, než to tam převálcuje globalizace. Rádi bychom přibrali někoho bez rozdílu věku, kdo je ochoten snášet nepohodlí, není na tom fyzicky špatně a domluví se španělsky. V případě zájmu mi pište na: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: