Spolucestování Amerika

Kuba duben 2015

Jana

Ahoj
Mezi 12.4. a 30.4 bych ráda jela na 2-3 týdny na Kubu, zajímala by mě trasa po památkách a přírodních zajímavostech.
Hledám spolucestující pro cestu, nízkonákladově . Cestovatelské zkušenosti a znalost cizích jazyků vč. španělštiny mám.
Jana

Zkušenosti čtenářů

Lucka

Ahoj, ráda bych jela na nějakou poznávačku, Kuba zní lákavě a také sháním , kdo by se přidal, nemam odvahu odcestovat sama.Kdyžtak se ozvi a muzeme se o tom konkretneji pobavit. Diky Lucka (21)

ZOE

Ahoj, Kuba mne moc láka a nemám momentálně s kým jet, ozvete se budu moc ráda:)

sylvie
ZOE:

Ahoj, Kuba je mým cestovatelským snem a letos bych jej chtěla konečně uskutečnit…a duben zní skvěle! Ráda s někým fajn budu sdílet cestovatelké zážitky…kdyžtak dejte vědět..Syl (28)

Tomas

Ahoj Jani

Kuba mi moc laka take se podivat. Je mi 37 zkusenosti s cestovanim v nizkych cenovych hladinach mam 🙂 Aj nj v pohode ale spanelsky moc nevladnu.
MOc rad bych se o tom s tebou ci dalsim i lidmi pobavil pokud by se jelo v skupine lidi.
Muj mail je [email protected]

Tomas

martin

Ahoj.kdyby chybel clovek do party.pisnete na mail.mohu az po datu 27.3.a dale.bohuzel neovladam ESP.takze si sam netroufam:/

ahoj, budete někdo na Kubě v době od 10.-22.4.2015? My jo 🙂 Tak bychom se mohli někde potkat. Pište na mail [email protected]

Markéta

ahoj, budete někdo na Kubě v době od 10.-22.4.2015? My jo 🙂 Tak bychom se mohli někde potkat. Pište na mail [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: