Spolucestování Amerika

Grenada, Barbados, Svatá Lucie 2015

Nati

Ahoj, ráda bych během ledna navšítívila tyhle tři ostrovy, na každém se zdržet alespon 3 dny a prozkoumat přírodní krásy. Mezi ostrovy jede trajekt, tak se nemusí létat, většina peněz by šlo do dopravy, ubytování spíše skromné, v kempech nebo levných penzionech. Nemám nikoho ve svém okolí, kdo by měl takovou dobrodružnou duši a úplně sama si netroufám, nejel by někdo se mnou? Jsem přátelská, je mi 25. Díky za odpovědi.

Zkušenosti čtenářů

Lukáš

Ahoj, plán cesty zní velice zajímavě. Na jak dlouho se tak chystáš jet. Já zatím plánuji na rok 2015 Rusko, Mongolsko, Čínu tak na cca 6 týdnů. Ale Karibik musí být taky super:)
Měj se hezky. Lukáš

Ulča

čauky, to zní hodně zajímavě :)v jakém termínu a na jak dlouho plánuješ vyrazit? pošli pls více info na [email protected] 🙂 Ulča

Zdeněk

Dobrý den,
už jste někde v těchto končinách byla? Znám ostrovy Malých Antil skoro všechny a docela slušně. Mám za sebou několik plaveb po těchto ostrovech. Kemp jsem nikde neviděl. Co se týče ubytování, navrhl bych vám reservaci přes Booking.com. Co se týče Svaté Lucie, tam nebudete sama zrovna v bezpečí. A jestli bych se mohl zeptat proč vynecháváte Svatý Vincent a Grenadiny? Jestli by jste stála o nějaké informace, tak mi napište.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: