Spolucestování Afrika

MAROKO 2010

Hana Dekojová

Nabízím 1 místo na expedici Maroko 2010, termín 17.4 – 9.5.2010, cena 13 900 Kč ( v ceně doprava busem, trajekt, ubytování v kempech, průvodce ) je to termín se znalcem maroka, který už tam byl asi 25 x…poznáte opravdový život a místní lidi, zabubnujete si na bubnech s berbery, uvidíte Fes i Marrakes, vystoupáte na Jebel Toubkal…pokud máte zájem, neváhejte, zbývá pouze poslední místo!!! [email protected]

Zkušenosti čtenářů

marek

bratru za 14 litrů tak minimálně za polovic budu v maroku bydlet po hotelech, jako průvodce mi poslouží LP a internet a poletím tam samozřejmě letadlem…

Zuzka
marek:

Ahoj Kaci a Marku, včera jsem se vrátila z Maroka a potvrzuji nízké náklady za ubytování (cca 300,- Kč/den) podle LP. Vyšší výdaj tvořila pouze letenka a pronájem auta, neboť jsme se vydaly (ano, dvě ženy – průvodce jsem vykoply první den) na Západní Saharu. Přeji hodně štěstí. Zuzka

Romča
Zuzka:

Ahoj Zuzko,
V Maroku budu zase v září, a na Západní Saharu bych se moc chtěla mrknout…bylo to vše v pohodě?? Jako průjezd, ozbrojené hlídky a tak… A jsou tam opravdu tak krásný pláže a skoro žádní turisti…??? Díky moc za odpověď…

Kaci

ahoj, když by letenka vyšla na 2 tis., stačilo by 5 tis. na dopravu, levnější hotýlky, jídla… na tři týdny? ráda bych tam vyrazila, počítala jsem s vyššími náklady…

Kaci

ahoj, když by letenka vyšla na 2 tis., stačilo by 5 tis. na dopravu, levnější hotýlky, jídla… na tři týdny? ráda bych tam vyrazila, počítala jsem s vyššími náklady…

Bara.H.

Zdravím,
hledám za sebe náhradníka na expedici do Maroka, která se koná od 2.7. do 21.7. 2010, program je opravdu bohatý, např.vodopády Ouzoud, opičí jeskyně, stylové tržiště, údolí hadů, Marrakesh, Casablanca, Rabat a jiné, dále jsou k vidění města jako Ženeva, Madrid, Gibraltar, Barcelona, Malaga či italské jezero Como. pro více informací se můžete podívat na str. http://rockyclub.sweb.cz/Main.html .
Já se této expedice nemůžu zúčastnit kvůli práci..
Pokud Vás tato nabídka zaujme, ozvěte se prosím na e-mail [email protected].
Díky

jirka

ahoj vsichni ziju v maroku dva apul roku jsem zenaty za arabku a zijem v meste sidi ifni ,jestli neco chcete vedet o teto zemi napiste na meil nebo facebook na mohamed benhfid

Majka

Hledáme odvážlivce na cestě po Maroku nebo klidně nějaké jiné zajímavé zemi.
Minimálně na 14 dní v červenci,srpnu či září. Představa je asi taková: minimalizovat náklady, půjčit si tam auto a projet co se dá- pláže, pouště, určitě nevynechat výstup na Jebel Toubkal (ca 4000 m n.m.- není to náročné- obdobné jako Tatry u sousedů 🙂 atd atd.
Sami nemáme moc zkušeností a do takto rozdílné země bychom uvítali kamarády na cestu, co rádi cestují a třeba mají i potřebné zkušenosti.
Tak se mi ozvěte.

[email protected]

Michaela

Ahojte , mohla bych se zeptat, zda-li nekdo muze poskytnout info o nejlevnejsi letence do Maroka? mate nekdo srovnani lepsi mistnak bus ci radeji pronajem auta at clovek vic vidi?
Dik
M.

jirka
Michaela:

cauky,ja v maroku ziju co presne potrebujes

Jirka
Michaela:

Určitě tady od 39euro+15euro zavazadlo+6euro objednávka přes net http://www.ryanair.com/cz

Mira
Michaela:

Ahoj,
tak nejlevnější jsou Ryanair či Wizzair, kombinovaně přes Itálii či Španělsko. Wizzair příliš nedoporučuji, zrušili nám let, takže jsme navázat ve Španělsku dle původního plánu.
V Maroku se auto vyplatí, pokud je vás více, ale řekl bych, že pro většinu destinací je bus dobrou a občas i dobrodružnou volbou. Do odlehlejších destinací se jde dostat taxíkem, když si seženeš někoho k sobě. Taky se vyplatí tvrdě smlouvat.
Pokud v autobuse hledáš pohodlí, jsou dobré linky CMT a Supratour, které za trošku větší peníze nabízí nesrovnatelně větší komfort.

Grrrr

Nechápu, proč sem dovolují dávat inzerce cestovek. Běžte si s tím někam jinam…. Až budu chtít sponzorovat vašeho 25 násobného znalce Maroka, najdu si vás sám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: