HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Spolucestování Afrika

Kilimanjaro, Tanzanie, Zanzibar - podzim 2017

Zdravím všechny cestovatele. Rád bych vyrazil na podzim cca 20-30 dnů do Afriky. První týden Kilimanjaro, druhý týden safari v Tanzanii a třetí týden relax na Zanzibaru. Jsou možné i změny plánu. Letenku zatím nemám, ale cena z Vídně cca 11K, rozpočet zhruba 70K. Hledám proto touto cestou spolucestovatele a snížit tak náklady na cestu. Přidá se někdo?

17. 06. 2017, 16:16:32
Jirka
Jirka

Ahoj.

Docela bych se přidal. Chtěl jsem jet do Indie ale nikdo se neozval. Tak bych změnil lokalitu. Můžeš mi napsat na fidlerj@volny.cz .

Možná se  dohodnem.

Jirka

17. 06. 2017, 22:45:18

Ahoj první týden v říjnu se chystám do Tanzánie (byla jsem tam už na podzim 2016) Prvních 14dní cca jako dobrovolník do sirotčince kousek od Arushy, odtud mám v plánu safari, možná nějaký nenáročný trek, masai village.  Potom přesun zřejmě busem do Daru a ferry na Zanzibar. Na Zanzibaru mám přátele, kontakty mám velmi dobré. Plán otevřený. PS: lenetky byli cca před měsícem za 9200,- z mnichova, ale nestihla jsem to zabukovat, takže čekám na nějaké, pokud padnou, aspoň pod 10k. Jedu sama, a snížit náklady např na safari by se šiklo. Kdybys chtěl, tak piš na pavlisw@seznam.cz, můžem to probrat, nebo tam případně někdy zajít na nějaký welcome drink. Pája

19. 06. 2017, 14:33:18

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Ne všichni, co se toulají, se ztratili