Severní Evropa

Norsko 2016

Mirka

Ahojte, najde se tu nějaká skupinka, která se chystá tento rok do Norska a ještě není naplněna kapacita auta? Případně najde se tu někdo, kdo by se rád do Norska podíval? Moje představa je cesta autem, spaní pod stanem, vaření si sám. 🙂 Jsem řidička, takže ve střidání za volantem nebude problém. Dejte vědět, budu se těšit na všechny milé lidi. :
Mirka (55).

Zkušenosti čtenářů

Josef

Ahoj, rád bych se zeptal, zda jedeš autem z Čech, nebo si pronajmeš auto na letišti a pak vyrážíš dál po Norsku? Já dnes objevil letenky do Norska za 500Kč z polských Katowic, chtěl jsem si pronajmout auto na letišti a pokračovat dál na sever, jenže nedokážu naplnit auto. Budu rád, když napíšeš na mail [email protected]

Iva

Ahoj, žiju v Norsku, v Oslu a plánuju road trip na cca 10 dní (4-17.7) s cílem Lofoty. Auto mám, jen o benzín. Zájemci už se nějací objevujou, ale mít 2 pohodový Čechy na palubě…co maj popř. stan a nejsou vrcholový sportovci, raději si dají sem tam sklenku na pohodu…hiků ani moc ne, hlavně jet a nechvátat…vážní zájemci (datum jen tyhle 2 tejdny, nic jinýho, lidi taky max 2!) pište na [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: