Práce/pomoc v zahraničí

Working abroad 2014!!! Březen

Jana

Zdravím,
chystám se do zahraničí za prací, nějaké ty desítky cestovatelských kilometrů mám už v patách, zkušenosti s prací i studiem v zahraničí jakbysmet. Ale v tomhle okamžiku jsem na mrtvém bodě. Obeslala jsem řadu farem i jiných pozic převážně v Uk, ale i tak se jedná vesměs o sezónu od května/června. Vím, že lidi obecně neradi dávají dobré ověřené kontakty – ale přesto, možná se tu najde někdo, kdo se tento rok na dané místo už nechystá a tak takový kontakt mile rád předá dál. Chtěla bych odjet do konce únoru, případně během března, zkrátka ASAP, ale zase nechci jet úplně na BLIND – nerada bych tam pak někde požírala z vlastní blbosti kořínky stromů 😉 Tak pokud o něčem víte, případně hledáte někoho do skupiny tak se mi prosím ozvěte na email [email protected] a já vám pak pošlu za odměnu nějakej pohled z cest 😉 => A good deal? Don´t you think? Budu v podstatě ráda i za jakékoliv rady – ohledně pracovních pozic, které by mohly být k dispozici už během března.
Janys – http://janakoplova.blog.cz

Zkušenosti čtenářů

ajka

Zdravim Jani,8 let ziji ve skotsku a v ten cas co by si chtela prijet je opravdu malo prace doporucuji tak ke konci kvetna,tesne pred tim nez se sem zacnou sjizdet studenti,v cervu pak zacinaji sezony jahod malin boruvek.plno kontaktu je na internetu,ale kdyz budes mit problem nejake bych ti mohla sehnat.jinak nejlepsi bude kdyz kolem brezna se zacnes na farmy ozyvat.s pozdravej ajka

Jana
ajka:

Dobré ráno,
právě jsem už v kontaktu s několika farmáři a určitě budu posílat i dál, ale přesně jak říkáš, práce na farmě je většinou nejdřív až od května, takže do té doby se pokouším najít něco jiného, jiný druh práce, abych mohla odjet zkrátka co nejdřív. Ale moc děkuji za příspěvek :). Viděla jsem nedávno, že berou do nějakých zábavních parků snad už od března – má s tím někdo nějakou zkušenost? Nároky, šance?? Janys

Matěj

Zdravím 🙂 S kamarádem uvažujeme o vycestování z ČR do jakékoli evropské země kde najdeme práci. Proto mne tato diskuze zaujala.

Odcestovat bychom mohli již v červnu a to na dobu neurčitou. (nemáme žádné závazky, a tak o návratu zatím neuvažujeme)
Moc bych tímto příspěvkem chtěl poprosit o jakékoli kontakty na práci v zahraničí. prosím o zaslání jakéhokoli info na mail [email protected]

Děkuji mockrát

Jana
Matěj:

Ahojky, tak pokud jde vyloženě o práci od června a nevadí vám práce na poli, tak já vám ty emaily na farmy, ze kterých se mě ozvali klidně dám. Tak se kdyžtak ozvi na výše uvedený email. Pokud byste sehnali s kámošem nějaké jiné ověřené kontakty budu ráda za výměnu :P.
Janys

Pavla
Jana:

Zdravím Jano, od května se s kamarádkou chystáme do AJ, myslíte, že byste nám mohla poradit s těmi pracemi na farmách, na koho se obracet atp? Byly bychom Vám vděčné, je to super start pro práci v zahraničí a možnost rozkoukat se ne příliš „násilnou“ formou. Díky moc za reakci. P.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: