Práce/pomoc v zahraničí

Stewarts of Tayside

Adam

Zdravím, viděl jsem tu několik témat ohledně farem ve Skotsku, tak jsem se chtěl zeptat, zda máte někdo zkušenost s Stewarts of Tayside? Chtěli bychom tam s kamarády vyrazit přes léto, napsali nám že nás berou, ale nemůžeme nikde najít žádný informace od lidí, co tam byli.
Díky!

Zkušenosti čtenářů

Barča

Zdravím je to už sice delší doba co jsi sem dal ten příspěvěk, přesto se pokusím o komunikaci 😀  před týdnem nám taky napsali z této farmy že nás teda berou, chtěla jsem se zeptat jestli jsi o ní zjistil více informací, protže já když jsem hledala tak jenmom jsem vždy našla jejich stranky děkuju za odpověd

Adam

Ahoj, jenom něco málo na zahraničních webech, každopádně to jedu risknout:D Kdy máte příjezd?

Zdenča

ahoj, taky to tam jedu risknout :D:D jsem zvědavá.

Karel

no já s kamarádem tam taky jedem, ale zatím nikoho neznáme kdo tam byl 😀

Adam

A kdy tam odjíždíte?

Zdenča

Jsme čtyři a odletame 14.6.. Jak to mas ty?

Marek

Ahojte, taky se tam na konci června chystám. Máte o této farmě někdo nějaké informace nebo znáte někoho kdo tam už byl? Já nemůžu nic najít a na zahraničních webech jsem nečetl zrovna pozitivní informace. Hlavně aby to nebyl podvod. Marek

Zdenča

Na FB jsou nejake skupiny s touhle farmou, podvod to nebude, ale staci asi malo a vyhodi te 😀 musis proste makat 😀 my zitra letime, tak muzu behem tydne napsat dojmy … Zalezi jeste, jestli se nekde pripojim na wifi 🙁

Kačka

Helou! Já se taky s kamarády vydávám na tuto farmu,letíme až v půli července a  snažím se hrát si na Columba a googlit nějaké zkušenosti, avšak marně.. 😀 Budu vděčná za sdílení vašich dojmů, držím palce ať vše klapne dle představ a možná se tam s některými z vás setkáme! 🙂

Martin

Ahojte, tak jaké to tam je ? chystáme se s přítelkyní taky dojet. prosím případne info na email. [email protected]

Lucie

Ahooj :), zat týden taky vyrážíme, tak jak se tam máte? Na co se máme těšit?

Zdenča

Ahoj, tak nakonec jsme se na posledni chvili rozhodli jet na farmu D&B Grant. Na tu Stewart of Tayside nebyly nikde zadne recenze, takze jsme se rozhodli takhle. No reknu vam nevydelate si nic, pracujete klidne 7 dni vkuse a same 12 hodinove smeny a na konci tydne dostanete 150 liber :). Jsme nastesti pryc z farmy a jedeme si vydelat do skladu 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: