Práce/pomoc v zahraničí

Rok 2018, hledám parťáka

Dáša

Ahoj, neplánuje nějaká slečná jet přísti rok někde za prací ? mam volno od března do léta. Hrozně mě láka práce v zahraničí, ale nemám parťáka:) Zatím jsem ještě nikde na delší dobu nebyla. Je mi 22 let.  Piště na email, připadně kdyby měl někdo nějakou nabídku, budu také moc ráda 🙂 děkuji!!!
email: [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Katka

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

POZOR NA APLIKACI MEVYO – ZŘEJMĚ JDE O PODVOD

Marek

Také používám tuto aplikaci, v Brně jsem už díky ní byl několikrát běhat 🙂

Katka

Co to je za palikaci? A kde ji seženu?

Katka:

Zkus Google…

Marek

Stáhnete ji do telefonu z googleplay, je tam spousta aktivit, které lidé plánují uskutečnit a vy se k nim můžete přidat 🙂

Adrian

Ahoj, hledam kamarada nebo kamošku ktera by byla ochotna odcestovat do ciziny za praci například Anglie 🙂 ve dvou je to přeci o něco lepší a jenodušší :)chtěl bych to zkusit, už mě to v ČR nebaví 🙂 zkušenosti ale nemam tak hledam někoho kdo už třeba někde v cizině pracoval ale není to podmínkou:)Je mi 21 let, sympatak, 🙂 vic po mailu nebo tady v diskuzi :). chtěl bych jet tak koncem června tak kdyby fakt někdo chtel at mě neváha kontaktovat po mailu. Díky!

Email: [email protected]

kamil Šafranek
Adrian:

Cau adrian zavolej mi 722 250 722 nebo 604 528 629 a domluvime se

Zuzana Ševčíková

Zdravím, hledám k sobě kamarádku co by se mnou vycestovala do zahraničí – pracovně (Rakousko, Itálie….). Samotná se mi nechce, tak kdyby měl někdo čas a zájem odpovědět na příspěvek budu mu moc vděčná. 🙂

Hanka
Zuzana Ševčíková:

Zuzko , dej mi na sebe nějaký kontakt ,taky bych ráda skusila vycestovat za prací , itálie by mě hodně lákala

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: