Práce/pomoc v zahraničí

Práce zahraničí Léto 2014

Honza

Ahoj, chystám se v létě tak na 1 – 2 měsíce do zahraničí – Evropa – trochu práce a relaxu ideálně v přírodě, takže kdo máte podobný záměr dejte mi vědět na mail a můžeme jet společně, menší náklady a tak vůbec zábavnější cesta 🙂 auto můžu vzít, Díky, Honza

Zkušenosti čtenářů

Iveta

Ahoj 🙂 taky bych ráda vycestovala ale zatím se mi nedaří nic najít 🙂 tvoje plány se mi líběj už tam máš nějakou práci sehnanou? Kdyžtak se ozvi na e-mail [email protected] Díky 🙂

meixo

čůůůs pecka , i to auto paradox, No co lovinsko|? ŠeL BYS? dost v příírode, jazyk umim na 70procent :-d takze se domluvime, mam tam aj kamose , celkove i rodinu bo tatka byl cizinec, a zbytek linije :-d JAKOŽE hendka bych do toho sel mnel sme tam plan jet ale skutecne ve dvou je to zabavnejsi, ted je leto aj kdybychom mneli v pocatku prespat ve stanu , jak rikam nebude problem z kamosem tam pokecat, a praci heldat na miste , delal sme tam , nejaka automobilka, nebo cokoliv, to uz bysme poresili na miste:-) no je to na tobe ci mas i jiny misto rikej. jen to slovinsko neni daleko , a je tam krasně ozvi se : [email protected] nebo facebook Meixo Van Cottie . bude švanda jestli by to klaplo, jeste nekoho v aute sou 4 mista :-d 5 z precpanim

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: