Práce/pomoc v zahraničí

Práce ve Švédsku – léto 2014

Jorg

Ahoj, hledám parťačku na práci ve Švédsku v létě 2014. Jde o sázení stromků na pasekách. Jezdíme ve stabilní partě čtyř – dva páry, všichni se známe, ale mě teď holka vypadla. Smíšená sestava se na tuto práci prostě osvědčila. Je to dost extrémní i krásný pobyt, ne však pro každého, přesně bych to popsal v mailu, kdyby jsi měla zájem. Mě je 34 let. AJ se hodí, ale jde to v pohodě i bez, moc lidí totiž v tamních lesích nepotkáš :). Piště na mail: [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Nabídka už není aktuální. Jorg

Jorg

Tak místo je zase volné, pro zájemce jsem na mailu. Jorg

Ještě raději hned napíšu termín, protože většinou hledáte jen na prázdniny, tady jedná se o konec dubna až září.

s pozdravem, Jorg

Pavel

Ahoj velice mě zaujala tvá nabídka měl bych o ni velký zájem. Pro více info mě můžeš kontaktovat na ([email protected]) Předem díky moc…

Lucka

Ahoj zaujala mě tvá nabídka.Prosím mohl bys mi podrobnější info napsat do mejlu.Dík moc.Lucka

Erik

Dobrý den
Sháním brigádu, popřípadě i práci v zahraničí od 1.4.2014
Je mi v celku jedno co budu dělat, ale aby to bylo zaplacené.
Zkušenosti se zahraniční prací nemám, takže bych uvítal kdyby se někdo ke mě přidal.
Na angličtině, intenzivně pracuji.
Jsem z Brna,je mi 27 roků, pohodový borec.
Můj email: [email protected]
Díky za odpověď

Klára Kotásková

Krásný večer přeji.

Zaujala mě vaše nabídka. Je to tedy stále ještě aktuální?
Měla bych o ni velký zájem!

Minulý rok v létě jsem ve Švédsku blízko Stockholmu byla na dovolené a do této zemi jsem se zamilovala, ráda bych se tam vrátila.

Děkuji za odpověď.

Jsem hodně pracovitá, nebojím se žádné práce.

S pozdravem ¨

Kotásková

Klára Kotásková:

Už je to obsazené. Jorg

Jan Koval

Dobry den, hledam praci ve Svedsku,je jedno jaka prace to bude, v cr delam cisnika v centru Prahy, aj se domluvim. Klidne budu kacet stromy. Prosim piste na uvedeny e-mail

Eva

Chci se zeptat, od kolika let je práce ve Švédsku?

michael

Ahoj muzes mi Jorg napsat zda by se nejak dala sehnat prace ve Svedsku?

Švejdar Jiří

Měl jsem odjet v dubnu do Stokholmu pracovat jako truhlář na rekonstrukce rodinných domů, ale nevyšlo mi bydlení. Umím i montáž sádrokartonů, malování, zednické práce atd.

Švejdar Jiří

Měl jsem odjet v dubnu do Stokholmu pracovat jako truhlář na rekonstrukce rodinných domů, ale nevyšlo mi bydlení. Umím i montáž sádrokartonů, malování, zednické práce atd. Mám ještě kolegu,se kterým jsme měli jet. Je to elektromechanik a ve Švédsku byl už 3 roky.

Lukáš

Zdravím, chci se zeptat zda někdo nevíte o práci v lese. mmám lesnickou školu s maturitou.Mluvím AJ. Pracuju už 3 roky s motorovou pilou a hodně mě ta práce baví. Jediné co mi vadí je to, jak je tady v čr ohodnocena.A chci z tadyma nachvíli vypadnout

beeba

Ahoj, snad neotravuju, ale budu ráda za tipy, kde mají zájem o pracovní sílu ze zahraničí. Mám se stěhovat za dva měsíce do Švédska za přítelem blízko Sundsvallu a budu ráda za jakýkoliv kontakt nebo doporučení. Švédština je problém, ale u na tom dělám 😉 Anglicky bez problému, ale raději koukám po manuální práci. Moc děkuju za případnou odpověď a přeju krásný den.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: