Práce/pomoc v zahraničí

Práce v zahraničí léto 2008

Míša

Ahoj, jsme dvě studentky a rádi bychom jely přes léto pracovat někam do zahraničí do teplíčka. Nevíte náhodou někdo o něčem, je nám v podstatě jedno, co budem dělat (až na nějaký sex.služby a striptýz):o)Díky.

Zkušenosti čtenářů

nebožka

DObrý den, zajímalo by nás totéž až na to, že jsme pár (kluk a holka) taky bychom potřebovali nejakou praci na leto. Díky

Lukas
nebožka:

Ahoj, zajímalo by me totez, jsem student, ale nemam s kym jet, tak jestli se chce nekdo pridat, popripade me pribrat s sebou :)… dyztak muj mail je [email protected]…dekuji 🙂

nelinka
Lukas:

Ahojte,
tiez si ako „zbesila“ hladam brigadu na letne prazdniny…ak by ste o niećom vedeli,dajte mi prosim vediet na [email protected] a poslem Vam fotku i CV…PS:podobne ako Lukas mam ten isty problem,tiez sa nemam s kym vydat do sveta,takze ak ste na tom rovnako,tak sa ozvite,nieco uz dufam vymyslime…:)

Petra

Ahojky, tak se chystám s kámoškou vycestovat někam do teplíčka..ale spíš přes nějakou solidní agenturu – hledáme a hledáme a stále nevíme 🙂 tak jestli má někdo zkušenosti s nějakou dobrou…tak se prosím ozvěte !!!! Díky

Dana

Mám stejný dotaz jako Petra – s kamarádkou se chystáme taktéž vycestovat do zahraničí.Nejraději do Irska nebo do Chorvatska.A hledáme nějakou agenturu přes kterou by jsme mohli vyjet.A pokud má někdo zkušenosti s prací v Irsku nebo Chorvatsku, budu ráda když se ozvete na mail [email protected]

Alice

Sháním brigádku v cizině,taky nějaký parťáky.Najde se někdo?Pokud ano,můj e-mail [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: