Práce/pomoc v zahraničí

Práce v USA

Michael

Hledám k sobě parťáka pro práci v USA, přesně řečeno na floridě. Jednalo by se o spravování a údržba podlah ve velkoskladech s oblečeních atd.. Práce by probíhala ve večerních hodinách od 9 do max. 7 rána. Není to vždy může se zkončit i ve 5 či ve 4 ráno záleží jak práce bude probíhat. Plat 100 dolarů za den. Jedná se o nástupní mzdu. Zhruba za měsíc se bude pracovat 25x. Bude se jezdit převážně z místa na místo. Po různých státech tímto práce není stereotypní. Člověk navštíví i mnoho krásných míst. Bydlení cena 400 dolarů měsíc. Práce je to fyzicky náročnější proto sháním člověka který se fyzicky zdatný věkově od 22 let. Nejlépe věkově do 30. Člověk zodpovědný, s pozitvním přístupem, s cestovatelským duchem a sportovně založený.
KOntakt: [email protected]
Zdar a sílu přátelé:)

Zkušenosti čtenářů

Roby

Zdar měl bych o tu práci zájem. Fyzicky náročná mě nevadí Aj mám středně pokročilou. Ale mám akorád na letenku. Do začátku bych potřeboval zaplatit bydlení a stravu . U nás v Česku je to bída. Odkud byse letělo s ČR. Zbytek my napiš na [email protected]

Alena Groger

Poradil by někdo prosím jak najít legální práci v USA? Předem děkuji za jakékoli informace.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: