Práce/pomoc v zahraničí

PRÁCE V NĚMECKU

Miri

Ahojky, už od listopadu hledám práci v Německu- pokojská,práce vabrikách, obsluha stroje,.. ale marně. Né číšnici ani pečovatelku. Chtěla bych odcestovat březen-duben 2010, za účelem zůstat tam žít. Přídá se někde, pomůže, poradí? 26.letá,nekuřačka, se znalostí NJ.

Zkušenosti čtenářů

Richard Koloc

Ahoj mám zajem odcestovat do Německa ihned a práce jakkákoliv..rád zaplatím velkou provizi..jen seriozně a rád pojedu i s Miri

Plusky

Ahoj Miri.Delam pecovatele v nemecku a jestli mas zajem mozna bych ti mohl pomoc.Taky mi pomohla dobra duse tak to musim oplatit.pis na muj email.pa

Pavel Cieslar
Plusky:

Dobrý den,

hledám práci jako pečovatel v Německu, ošetřovatelský kurz, němčinu a zkušenosti mám.

Děkuji za každou nabídku.

Pavel

Pavel
Plusky:

Ahoj jsem v německu 12let a shanim praci prosim jestli někdo o něčem vi budu vděčnej.dik Paja

pavel
Pavel:

jake remeslo zvladas?co zednicinu?umis?vedel bych o miste v jedne velke fabrice

Karel
pavel:

Koukám že víte o práci marně sháním už jsem i objel umím zedničinu instalaterství prostě vše děkuji za každou nabídku či radu Karel

tr
Karel:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
ca.35 zručných lidí bez NJ- na montáž kontejnerů a zemědělských strojů (více variant).
Místo:Niedersachsen- Herzlake a NRW-Ennigerloh
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro čistého zpočátku ( 2500,- euro měs. i více)
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO

V případě zájmu zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

Mirek
tr:

Dobry den,
Jsme parta monteru regalovych systemu po cele eu.Jeden z nas mluvi,nemecky,anglicky,italsky,rusky.Pokud byste meli zajem o nase sluzby,napiste mi,diky.

Zdeněk
Mirek:

Dobrý den,měl bych zájem u tuto práci pokud je nabídka ještě aktuální.Piště prosím do emailu.Částečně NJ

Jiří Boušek
Mirek:

Dobrý den.Sháníte ještě montáže regálů v Německu? Boušek. [email protected]

lukas
tr:

Dobry den mam velky zajem o praci muzete dodat vice info dekuji moc.moje tel.736298842 diky za odpived cihelka

Mária Rafaelová
lukas:

Mám záujem vašu o prácu ďakujem tu v Nemecku dresden Freital

pozor na němce
tr:

VELICE ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI S NĚMECKOU FIRMOU“ Borak BulldingGmbH 01773 Altenberg!!!!!!!!!! první měsíc vás za práci vyplatí a další výplatu za odvedenou práci stále oddaluje.,až dáte výpověd a  oni na to čekají Němci hned na vas pujdou žalobou! Němci jsou velice vychcaní POZOR NA NĚ

helena nováková
Karel:

dobrý den zkuste letiště nakládku kufru mám tam kámoše

Karel
pavel:

Koukám že víte o práci marně sháním už jsem i objel umím zedničinu instalaterství prostě vše děkuji za každou nabídku či radu Karel

jan bily
pavel:

je mi 53 let znalost nemciny castecna .pracoval jsem plouvenu,auzburku,klingetl a lanzberku. mam ridicky prukaz skupiny b a vleky k becku. jsem viuceny zednik.

Petr
pavel:

dobry den
hledam praci cnc frezar sys heidenhain muzete poradit diky

jindra
Petr:

Zdravím,hledám práci v německu někde kolem chamu jako autolakyrnik,mám 12 let praxi v autorizovanému servisu. Pokud někdo o něčem víte dejte prosím vědět,děkuji.e-mail:[email protected]

David
jindra:

Dobrý den. Měl bych zájem o práci v německu,rakousku jako restaurátor dřeva nebo truhlář-stavební, nábytkář. Jsem vyučený s maturitou a diplomem.Praxe 7 let, řidičský průkaz sk. B

Lubos
David:

hledam truhlare s nemcinou

milos
Lubos:

5 let jsem delel v truhlarne a umim nemecky.
Milos

Milan
David:

Dobry den. Prosim, napiste mi na [email protected]
Jedna se o registraci a zprostredkovani prace v BRD a A.
Info, registrace, nabídky a zprostředkování práce jsou zcela zdarma!
S pozdravem Milan

jindra
Petr:

Zdravím,hledám práci v německu někde kolem chamu jako autolakyrnik,mám 12 let praxi v autorizovanému servisu. Pokud někdo o něčem víte dejte prosím vědět,děkuji.e-mail:[email protected]

Zdenka svejdarova
pavel:

Ahoj. Schanime praci v nemecku nejlepe ve fabrice apd.. Mame 12let praxe v automobilce nevite prosim nekdo o nejake praci? Piste i na mobil diky 728201326

pozoer
Zdenka svejdarova:

VELICE ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI S NĚMECKOU FIRMOU“ Borak BulldingGmbH 01773 Altenberg!!!!!!!!!! první měsíc vás za práci vyplatí a další výplatu za odvedenou práci stále oddaluje.,až dáte výpověd a  oni na to čekají Němci hned na vas pujdou žalobou! Němci jsou velice vychcaní POZOR NA NĚ

tr
Pavel:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
ca.35 zručných lidí bez NJ- na montáž kontejnerů a zemědělských strojů (více variant).
Místo:Niedersachsen- Herzlake a NRW-Ennigerloh
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro čistého zpočátku, (2500,- euro měs. i více)
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO

V případě zájmu zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

pozor na ně
Pavel:

VELICE ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI S NĚMECKOU FIRMOU“ Borak BulldingGmbH 01773 Altenberg!!!!!!!!!! první měsíc vás za práci vyplatí a další výplatu za odvedenou práci stále oddaluje.,až dáte výpověd a  oni na to čekají Němci hned na vas pujdou žalobou! Němci jsou velice vychcaní POZOR NA NĚ

iveta
Plusky:

Dobry den odepisuji na vas inzerat jsme velmi slusni pracoviti cistotni inteligentni a hledame praci v zahranici s ubytovanim ale mluvime pouze cesky prosim pokud je to mozne sdelte blizsi info dohoda jista dekujeme odmena za vyrizeni samozrejma s pozdravem IVETA

Maria
Plusky:

Dobrý den,nejdřív se chci omluvit že Vám píšu ale nevím jestli jěště pracujete v německu jako pečovatel,pokud ano nemáte náhodou nějaký známe kolem chebských hranic moct bych vám byla zavázana. Práci pečovatelky nebo pokojske po město Weiden sháním už dlouho. Pokud máte nějaký kontakt pomozte mi. Děkuji Mária Pavláková

mira
Maria:

dam ti kontakt an frau Glas , ma praci pro pecovatelky v okoli Regensburku, chces?Jsem tayk pecovatelka a mam dost za sebou, tahle je solidni, nebere vstupni poplatky a ma proverene rodiny.Mirka

lucia lucikjova
mira:

dobry vecer,poprosim cislo na pani glas .som opatrovatelka.dakujem s pozdravom lucia

IHRAG
lucia lucikjova:

Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]

Pavlina Nigrinova
mira:

Ahoj, mohla bych dostat kontakt na pecovatelku někde poblíž Sulzbachu? Díky za info

Klára
mira:

Pro Míru,
dobrý den, také hledám práci v Regensburgu jako pečovatelka, je možné mi také dát na tu paní kontakt či další info?

Zdenka
Maria:

Dobrý den.Taktéž jestli nemáteznámé kolem hranic i ve Srnvnitru na práci pečovatelkynejlépe česko-německé rodině. Napište nějaký kontakt. Děkuji.

lucie
Plusky:

ahojky,hledám práci v německu,třeba i pečovatelku, nemáte nějaký kontaktík?hezký den.Lucie

Marta šupíková
Plusky:

Mam zájem pracovat v německu jako pečovatelka,pracuji jako pečovatelka v domově pro seniory Děkuji napíš víc Marta

Gerbo
Plusky:

Zdravím máte pořád kontakt na práci do německa.

Tereza
Plusky:

ahojky,chtěla jsem se zeptat,chtěla bych od nového roku jet do německa pracovat,pokud možno jako ošetřovatelka, můžu se jen zeptat kolik si tam vyděláš,kolik dní tam pracuješ a jestli se tato práce dá sehnat v Dráždanech? Děkuji terka 🙂

Klára
Plusky:

Ahoj, prosím, byl by taky někdo, kdo má také zájem o práci v Německu a má už nějaké zkušenosti a byl by ochoten pomoci, poradit či ví o nějaké nabídce práce – pečovatel, pokojská, atd.? Nebo je možné se k někomu přidat? či je někdo, kdo hledá také parťáka, který také shání práci v Německu a není úplně znalý NJ?předem děkuji za každé info.
[email protected]

Plusky:

Ahoj,vím, že je to ze staršího data, ale mám obrovskou prosbu, jak a kde a ským odjet pod kterou agentůrou, či sama na živ.list do Německa,nebo Rakouska,jako pečovatelka??NJ ovládám velmi dobře ŘP vlastním i jsem tam před 2 měsícema byla pod někým, kdo mě okradl… prosím o radu, děkuji, email : [email protected]

Tonda

Ahoj mám zajem odcestovat do Německa, nebo Rakouska ihned a práce jakkákoliv mob.776 491 651

LYDIA

Dobry den,vedel by niekto poradit serioznu Agenturu ktora
sprostredkuje pracu pre Opatrovatelky do Nemecka?
zO SlabSou NecinoU mam problem uplatnit sa,ale vecinou kazda
Opatrovatelka zacinala zo slabou NemcinOu,,
Alebo vedel by niekto o nejakej rodine ,co potrebuje OpatrovatelkU?
pomocnicu do dOmacnosti?..
bola by som moc vdacna za kazdu radu
piste mi na meil: [email protected]

Pavla
LYDIA:

Dobry den,
tak vam muzu dat tel.cislo od me kamaradky,ktera schani pani pro domacnost,ale ma psi,a o ty se musite taky starat. kdyby byly problemy, tak vam
muzu pomoct prelozit.Rekne te ji, ze jste se dostal tel.cislo od
Paula.takhle zkratili moje jmeno.0049-6207948830 pani Wilch, nejlepsi je
kdyz zavolate na vecer.
Moje tel.cislo kdyby neco bylo je 0049-1708638878.
Tak vam preju mnoho stesti…..
Paula
MFG
Vtelenska Pavlina

Petr Vondráček

Ahojky lidičky byla by tu nějaká dobrá dušička a dopomohla mi k prácičce v německu nebo v rakousku-německy docela umim…Předem díky za info…:-) Můj telefon je 604 479 108 a nebo mi pište na e-mail: [email protected]

eva

Dobrý den, chtěla bych sehnat práci v Německu nebo Rakousku…hlídání dětí….péče o seniory…aj…nejlépe kdyby někdo šel do toho se mnou.
Víte někdo o něčem seriozním…..?

Dana
eva:

Podívej se na http://www.aupair-nemecko.cz
Tam mají konkrétní nabídky

Lenka
eva:

Ahoj Eví četla jsem,že hledáš někoho seriozního k sobě, kdo by s tebou šel za prací do Německa. I já takového človíčka k sobě hledám,jestli máš ještě zájem ,tak mi prosím písni, na můj e-mail [email protected]
A můžeme si vyměnit i tel: čísla. Taky se sejít, abychom se i poznali. Budu se těšit s pozdravem Lenka

Jana
Lenka:

Ahoj, sháním práci v Německu nebo v Rakousku. Jako pokojská, pomocnice, hlídání dětí apod. Může někdo nabídnout?
Němčina na úrovni A2, angličtina základy.
A kdyby se ještě ke mě někdo přidal, bylo by to super 🙂
[email protected]

[email protected]
eva:

Ahoj Pavlo, pracovala jsem v Německu jako pečovatelka, teď jsem nastoupila na práci do skladu do Gernsheimu, moc se nedaří, chtěla bych pracovat jako pokojská, ale jenom za hranicema, abych nemusela spát po ubytovnách, jestli máš nějaký konkrétní plán ráda se přidám. Petra

marek

Dobry den mam provas praci v Drazdanech pokud mate zajem. Marek

zdenda
marek:

ahoj o co se jedna jestli to jeste plati

Ladislav Rulc
marek:

Dobrý den měl bych zájem o tu práci v Drážďanech. Německy se domluvím!

zulinkaa
Ladislav Rulc:

dobry den,o jakou práci by se jednalo..dnas se jedná bez poplatku..

tr
Ladislav Rulc:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
ca.35 zručných lidí – na montáž kontejnerů a zemědělských strojů (více variant).
Místo:Niedersachsen- Herzlake a NRW-Ennigerloh
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro čistého zpočátku,( 2500,- euro měs. i více)
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO

V případě zájmu zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

pavel
marek:

co by to mnelo bejt za práci v dráždanech? doufáme nejste nejaky dalši podvodnik jmenem p.ZimA

Jenda
pavel:

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Psychpat Jan Zíma mob:606319532
Jenda:

Copak ten zmrd Zíma píše? I my SME obdrželi obvinění na pana Zimu tedy o zahájení trestního řízení.Pan Zíma vybral peníze od lidí s nabídkou práce v SRN aniž by mnel dle úřadu nějaké povolení a peníze dle dopisu použil pro vlastní potřebu.To co zde píše o nějakém člověku je holý nesmysl pouze se mstí jak muže!

Jenda:

Pan Zíma v současne době je obžalován z podvodu, jeho lži budou zaneseny do dalsiho tr.oznámeni

Jenda:

Hromadna žaloba vymyšlena neni, nyni je obvinen u Okresniho soudu v Usti z podvodu pod c.j.: T168/2015 je 14 poškozeny,Zima je sedmilhář

Anonymous

Brzy zde bude rozsudek, p.Zimq musi uhradit vzniklou škodu a ma na krku vězeni

zulinkaa
marek:

dobry den, o jakou práci by se jednalo..a zda to ej bez poplatku…

Eva
marek:

Dobrý den, máte ještě nějakou práci, prosím o bližší informace na email [email protected], děkuji.

Věra P.
marek:

Dobrý den, je stále aktuální nabídka práce do Drážďan. Měla bych zájem. Můžete mě prosím podat bližší informace. Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem Věra P.

Lucie
marek:

dobry den chtěla bych se optat na práci v německu jestly je jeste aktualn prosím o bližší info.děkuji lucie

MARIAN FRÁTRIK
marek:

mam zajem o tuto praci poslete podrobnosti prosim

ŘEHÁK JAN
marek:

Ahoj Marku,
delší dobu shánímjakokoliv práci v Německu.
Na těchto web.stránkách píšeš,že máš docela dobrou práci v Dráždanech a také jí nabízíš..,mohl by jsi mi na můj e-mail sdělit o jakou práci(a také adresu.., jak je honorovaná atd.)se jedná ?
Předem Ti děkuji za citlivé porozumění a osobnívstřícnost.

Se srdečným pozdravem a přáním pěkného dne !

Přítel -honza.

Honza
marek:

Dobrý den
právě sem našel vaší nabýdku práce v Dráždanech jestli to platí tak bych se sva my nějak s kontaktoval. děkuji za brzkou odpovět

Martin
marek:

Truhlář Podlahář ( lamino, masiv, dýha, parkety, lodě ) – Řidič ( B,C,CE,T,praxe v MKD ) – Montér ( sruby, pergoly, chaty, haly )

Praxe po EU a RUSKO bez nutnosti jazyků ( vědčinou jsem se po měsíci domluvil v tom základním )

Hledám práci v EU na stálo s možností ubytování práce se nebojím ale podvodníků už mám plný zuby proto dopředu nic neplatím.

Práci hledám jakoukoli údržba zeleně nebo i v oboru. Klidně se i k zavedené partě přidám vlastní nářadí mám.

Jsem 39 bezkonfliktní někdy i srandista kterej se zatím dokázal dohodnout.

Za nabídky nebo info budu rád děkuji.

tel: +420 775 986 306
e-mail : [email protected]

Jarka
marek:

dobrý den chtěla bych požádat o pomoc hledám přivýdělek v okolí Altenberg na pátek ,sobota a třeba i neděle a pro bratra sekání trávy apod.údržba objetu ,mohu pracovat i jako ošetřovatelka jsem profesionál s praxi,ale nemluvím Německy,bratr mluví perfektně,můžeme i oba v jednom místě pomozte potřebuji k´penízky,chodím do práce a a mám jich málo jak je v ČR normal. moc děkuji

Katerina
marek:

Dobrý večer, asi už nebude aktuální tento příspěvek???. Jsme dve-tři a hledame praci v nem. Draždanech.A i smozny nastup 🙂

[email protected]
marek:

Dobrý den Marku, chtěla bych se zeptat o jakou práci se jedná? Petra.

Olga Kaluzova
marek:

Mluvim nemecky pracovala jsem v Berline starala se o domacnost a deti umim dobre varit a pracovat cokoliv .Dekuji Olga

Olga Kaluzova
marek:

Mluvim nemecky pracovala jsem v Berline starala se o domacnost a deti umim dobre varit a pracovat cokoliv .Dekuji Olga

Radek

Dobrý den,kdo by věděl o nějaké práci v německu pro 2-3 oboby ,dejte prosím vědět.Díky.

januška
Radek:

Ahoj mám kontakt na pana kterej hleda lidi do německa.je ale z Plzně.

Radek
januška:

Dobrý den,nevíte přibližně co je to za práci?Můžete mi poslat na toho pána kontakt?Děkuji.

Eva
januška:

Dobrý den, prosím o kontakt na email [email protected], děkuji.

Zdena
Eva:

Ahoj,hledám práci v Německu nebo v Rakousku do továrny,pokojská,úklid s částečnou,základní němčinou. Děkuji.776490121

Jaroslav Major
januška:

Dobry den!
Nevim zdali je Vas inzerat jeste aktualni ohledne v praci v Nemecku a kontaktu.
Mit freundlichen
Jarda 33 Jahre.
Stadt Děčín.

Ladislav Misovie
januška:

Ahoj jsme 3 slovaci pracujici v Plzni,1 zamecnik s maturitou,1 elektrikar,a 1 svareč zkousky CO2,WIG statni,vsichny vlastnime jeřabnicky a vazačsky prukaz.Delame v Nemecky firme Christ car wash,je to firma na vyrobu mycich linek automobilu.Vykresova dokumentace je v nemeckym jazyce takze ty rozumime.Co se tyka nemciny tak jeden z nas mluvi slusne nemecky ostatni par frazi.V praci jsme dali vypovede na dohodu ,meli jsme domluvenou praci v Lipsku s pracovnou agenturou Ideal-jobs ,mame pripraveny i pracovni smlouvy ale nejak se nam agentura neozyva ,anebo pokud se ozve tak porad slysime ze musime pockat nebo vydrzet.Uz nas nebavi porad čekat ,tak hledame jakoukoliv praci nejlepe pro vsechny 3 jako skupina kvuli domluve v nemeckym jazyku.Jsme spolehlivy a moznost dopravy po celym nemecku neni problem vlastnime auta.
Pokud by nam ktokoli mohl pomoct ohledem zamestnani budem vam moc vdecni,vememe jakoukoliv praci.Jsme k dispozici ihned.
Dekuji Vam Za odpovedi.

kontakt:[email protected] tel:+420731950924

RadekC
januška:

Dobry den, hledam praci v Nemecku, uklid, vykladani, vyklizeni, ochrana, pomoc na stavbe, sklady, jezdeni, jakakoliv manualni prace, (mam jen B, ridil jsem velky dodavky -doprava). Umim i s PC. Prace si umim vazit.. (Stale casteji slysim, „to jednou jsem vzal takovyho a potom se ukazal…“ ) Vse OK, nepiju, ani nekourim, netrestany, myslim ze muzu napsat pracovity – neschovavam se… Je mi 33 let, umim slusne nemecky (mam zkusenosti s praci v D), hure anglicky, a obstojne i rusky. Proste hledam seriozni praci od serioznich lidi, tot vse.

RadekC
RadekC:

Omlouvam se, ale radeji napisu zde i svuj email primo: [email protected] . Predem diky za jakoukoliv nabidku.

work-shop
RadekC:

Dobry den,
sme nemecka personalna agentura v Bavorsku.
Ak mate zaujem o pracu, zavolajte mi na:0049 151 62839833

S pozdravom
Drahoslava Kaufmann

karcol jan
work-shop:

Hledam praci svarece preferuji tezky prumysl certifikaty rengen ultrazvuk draskovani prax .dekuji a preji krasnej den.Karcol JAN

Karel Říha
karcol jan:

Ahoj chtel jsem se jen zeptat jestli si neco nasel nejakou praci svarece v nemecku taky hledam diky za odpoved Říha

Eva Krejčířová
work-shop:

Vazena pani Kaufmann,
nejprve bych si Vas dovolila pozdravit z Brna. Pred rokem jsem se vratila ze SRN, kde jsem byla 2 roky, udrzovala jsem 3 domacnosti, zahradu, vencila psa, v jedne z domacnosti jsem take varila a pekla. Cely rok, co jsem zpatky v Cechach usiluji o to, opet vycestovat, bud zase nekomu vest domacnost nebo delat pokojskou.
Jsem ss, je mi 58 roku, jsem velice pecliva a pracovita.
Pokud mi na Vas poslete email, zaslala bych na Vas zivotopis s fotografii. Dekuje a zdravi Eva Krejcirova

Lenka
work-shop:

Dobrý den hledám práci v německu jako pokojská,nebo v továrně, kde nemusím mluvit tolik německy, umím němčinu jen částečně a chtěla bych se vní zdokonalit, Mám skušenosti jako pokojská i v továrně. Životopis mohu zaslat a nebo předložit. Pro manžela, zednické a zateplování fasád,štuky, malování a stavění rodinných domů,má letitou praxi. Děkuji Lenka. můj e-mail: [email protected]

Lenka
Lenka:

Kdo poradí a nabídne práci do Německa, jako pokojská, hlídání dětí do českoněmecké rodiny i pejsků vůbec nevadí, máme je taky , tak že skušenosti jsou.Třeba výpomoc i do kuchyně, továrna potravinářských výrobků, mám zemědělskou potravinářskou školu, cokoli. Děkuji předem Lenka.

Jiri divis
work-shop:

Dobry den schanim praci v nemecku,bydlim v Chebu a je mi 30 let.

Karel Horák
work-shop:

Dobrý den hledám jakoukoliv práci v německu.Mám znalost německše co se děje ého jazyka na ůrovni 3,beru vše ůklid,vyklízení,pomocné práce na stavbě

tr
Karel Horák:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
ca.35 zručných lidí- na montáž kontejnerů a zemědělských strojů (více variant).
Místo:Niedersachsen- Herzlake a NRW-Ennigerloh
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro čistého zpočátku,( 2500,- euro měs. i více)
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO

Nejsme pracovní agentura!

V případě zájmu zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

ruda2812
work-shop:

dobry vecer hledam s pritelkyni praci v nemecku a jedno co nemecky moc neumime ale pracovity sme dekuji za pripadnou nabidku

Matrasová Vlasta
work-shop:

Dobrý den.
Hledám práci, nejlépe jako pokojská, nebo i pomocné práce v kuchyni.
Ráda bych u vás pracovala, protože mě tato práce baví a hlavně bych se zdokonalila v německém jazyce.
V mém životopise je má dlouholetá praxe popsaná.
Pozvěte mě, prosím, brzy na pohovor.
Na shledanou.

Matrasová Vlasta
Slánská 1678/20
Praha 6 – Řepy
e-mail: [email protected]
mobil: +420723666412

krista
Matrasová Vlasta:

dobry den hledame do nasi male pizzerie nekoho na pomoc do kuchyne ,ubytovani strava ,pojisteni zajisteno na delsi dobu,mame dve male deti a hledame nekoho spolehliveho.jestli mate zajem tak napiste.s pozdravem capone

Dagmar
krista:

MAM ZAJEM O VAŠI NABIDKU PIŠTE [email protected]

Mirka Zavadilova
krista:

Mam zajem o vasi nabidku,ale nevim,zda jeste plati.Pracovala jsem 3 roky ve Svycarsku jako pomocnice v domacnosti,uklizeni,vareni,prani a pece o deti.Take prace v kuchyni mi neni cizi,zivila jsem se tim.
Budu rada za pripadnou odpoved.Mirka

Beti
work-shop:

Dobry den muzete my poslat na vasi firmu kontaktna imeil [email protected] dekuji za odpoved Beti

hh
Beti:

Nenalette firmě AVNESS ,jistý Jan Zima nabízí bez povolení zprostředkování prace v SRN a chce předem 3000 kč přičemž žádnou práci nenabizi.ve firmách ho neznají..pozor na tato čísla 607448208 , 607447300

Jenda
hh:

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Jenda:

hromadná žaloba již byla podána.Pan Zíma zastřešuje nesmydlnyma kecama za které dostal jednou i pokutu!! Mate cca na 10 pod vedených a na Zimu již bylo podáno obvinění z podvodu! Další oklamání hlasitě se na PČR email: [email protected]

Michal
januška:

Dobry den muze te me prosim poslat na toho pana kontak co nejrychleji dekuji Nastraha

jan karcol
januška:

Prosim te posli mi nejaky kontakt na toho pana na praci do nemecka.dik

karcol jan
januška:

Kdo mi poradi .Hledam praci svarece certifikaty prax.Moc dekuji

Beti
januška:

Ahojki prosim te muzes my poslat kontakt na toho pana co hleda lidi na praci do nemecka jestli ho jeste mas budu mocka vdecna dekuji Beti posli My to na imeil,[email protected]

Fandor

VÝZVA: Žádám všechny kteří byli v kontaktu p.Zímou který v annonci nabízel práci v SRN-Sasko a Bavorsko od 1300 eur a obalamutil svými povídkami kdy nabízel práci a předem chtěl poplatek předem a pak první tři měsíce 10% z platu a pak prácí Vám nenašel aby se ozvali pro podání hromadné žaloby. [email protected]

Jan Zíma
Fandor:

Rudolfe Kožený ! alias Petro Řenčová a spol. Když mne už na netu napadáte a pomlouváte pod čtyřmi desítkami vymyšlených identit, měl byste o sobě říct několik věcí. Například že jste :
Policejně registrovaný deviant-stalker-sadista, který pronásleduje dlouhá léta lidi. Lhaním, křivými obviněními na Policii, nočním prozváněním, tisíci nevyžádaných mailů. Výhrůžkami zabitím, pomluvami, udáváním bulváru. I mně jste do něj dostal. Že jste v tomto směru recidivista, jež své oběti sexuálně obtěžuje, poté pronásleduje a kriminalizuje každého, kdo se mu vzepře. Že jste od r.2004 pronásledoval skoro deset lidí. Přinejmenším Davida z Jablonce a jeho přítelkyni, kterou když bránil, obvinil jste ho křivě z napadení v 2005, Šárku Jablonného v Podještědí v 2007, Martinu z Pelhřimova 2009 a že jste poté odstal nadlouho do vězení Marka. Jenže ten Vám alespoň po zásluze za to co děláte rozmlátil fasádu. Je k neuvěření, že jste pokračoval i když Vás ta Vaše úchylka stála pět zubů a přeraženou sanici a v r. 2009 jste pronásledoval Zdeňku z Mšena nad Nisou v roce 2009 a Martinu z Pelhřimova, což Vás dokonce stálo nějakou dobu v kriminále. Je k neuvěření že i přesto, jste v březnu 2011 začal úplně stejně pronásledovat mně.
Pokusy kriminalizace, křivým obviňováním, pomluvami, vymyšlenými skutky, vymyšlenými identitami, udáváním bulváru, úřadům a děláním dluhů na internetu mým jménem. Že jste dokonce vyhrožoval střelbou v místě bydliště mého otce. Že se ukrýváte před Policií. Možná byste , poté co jste uveřejnil mé telefony a adresy mé rodiny, měl uveřejnit ty své. Aby lidi věděli, kde se jít podívat na úchyla. Je třeba uvádět tu zřetelně, že bydlíte na Krkonošské 17 ve Vrkoslavicích v Jablonci nad Nisou i když prý nyní bydlíte jinde. Že ty Vaše telefony jsou 728301581, 723719474, 721901691 a +420 483 722 445 a emaily [email protected] , [email protected], [email protected] a asi 20 dalších a dokonce jste zneužil mé číslo [email protected]. A neměl byste zapomenout říct, že pro budoucího zaměstnavatele jste mi tehdy uvedl, že nejste nezaměstnaný, jste zdravý a netrestaný.Byl jste nezaměstnaný, trestaný a máte pokročilou psoriázu. – tedy – lhal jste o sobě. A jestli mi po nocích posíláte do mailu a mobilu pořád to své Zímovi SMRT ! posílám Vám já nyní veřejně „KRIMINÁL ČUNĚTI KOŽENÉMU !! „

Jan Zíma
Fandor:

Rudolfe Kožený ! alias Petro Řenčová a spol. Když mne už na netu napadáte a pomlouváte pod čtyřmi desítkami vymyšlených identit, měl byste o sobě říct několik věcí. Například že jste :
Policejně registrovaný deviant-stalker-sadista, který pronásleduje dlouhá léta lidi. Lhaním, křivými obviněními na Policii, nočním prozváněním, tisíci nevyžádaných mailů. Výhrůžkami zabitím, pomluvami, udáváním bulváru. I mně jste do něj dostal. Že jste v tomto směru recidivista, jež své oběti sexuálně obtěžuje, poté pronásleduje a kriminalizuje každého, kdo se mu vzepře. Že jste od r.2004 pronásledoval skoro deset lidí. Přinejmenším Davida z Jablonce a jeho přítelkyni, kterou když bránil, obvinil jste ho křivě z napadení v 2005, Šárku Jablonného v Podještědí v 2007, Martinu z Pelhřimova 2009 a že jste poté odstal nadlouho do vězení Marka. Jenže ten Vám alespoň po zásluze za to co děláte rozmlátil fasádu. Je k neuvěření, že jste pokračoval i když Vás ta Vaše úchylka stála pět zubů a přeraženou sanici a v r. 2009 jste pronásledoval Zdeňku z Mšena nad Nisou v roce 2009 a Martinu z Pelhřimova, což Vás dokonce stálo nějakou dobu v kriminále. Je k neuvěření že i přesto, jste v březnu 2011 začal úplně stejně pronásledovat mně.
Pokusy kriminalizace, křivým obviňováním, pomluvami, vymyšlenými skutky, vymyšlenými identitami, udáváním bulváru, úřadům a děláním dluhů na internetu mým jménem. Že jste dokonce vyhrožoval střelbou v místě bydliště mého otce. Že se ukrýváte před Policií. Možná byste , poté co jste uveřejnil mé telefony a adresy mé rodiny, měl uveřejnit ty své. Aby lidi věděli, kde se jít podívat na úchyla. Je třeba uvádět tu zřetelně, že bydlíte na Krkonošské 17 ve Vrkoslavicích v Jablonci nad Nisou i když prý nyní bydlíte jinde. Že ty Vaše telefony jsou 728301581, 723719474, 721901691 a +420 483 722 445 a emaily [email protected] , [email protected], [email protected] a asi 20 dalších a dokonce jste zneužil mé číslo [email protected]. A neměl byste zapomenout říct, že pro budoucího zaměstnavatele jste mi tehdy uvedl, že nejste nezaměstnaný, jste zdravý a netrestaný.Byl jste nezaměstnaný, trestaný a máte pokročilou psoriázu. – tedy – lhal jste o sobě. A jestli mi po nocích posíláte do mailu a mobilu pořád to své Zímovi SMRT ! posílám Vám já nyní veřejně „KRIMINÁL ČUNĚTI KOŽENÉMU !! „

mmm
Jan Zíma:

Zdravíme, jsme z mála ne-li jediní,kteří se nenechali napálit od Zímy.Byli jsme s ním ,až na pracáku v Drážďanech.Chtěl peníze hned jiné jej nezajímalo z jeho chování nám došlo ,že je podvodník .Nechápeme ,že mohl tolik lidí oblbnout.Věříme,že na každou svini se voda vaří!Pokud dle shora uvedeného článku píše p.Zíma takové věci hned bych to předala na GIBS,p.Kožený nedejte se!

POZOR NA INZERÁTY POD KTERÝMA JSOU UVEDENY TATO ČÍSLA: 607785038 , 606155440 , 607717202, ten člověk faktickou práci pro vás nehledá..

Inzerát z annonce ze dne 17.12. Práce v SRN, Ulm-kovodelnik 1860 eur,mob: 607785038..

Zde na konci reportáže je pan Zíma,tomuto člověku se vyhněte obloukem. odkaz na reportáž ČT ze dne 12.11.2012 POŘAD ČERNE OVCE:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/obsah/229433-prace/?kvalita=nizka

mmm:

AVNESS .. je neskutečný podvod.

Zkušenosti s panem Zímou:

Osobní pohovor v Praze na letišti dne 23.12.2013.. lanařeni a slibování o zprostředkovaní práce v zahraničí.Pan Zíma je spíše lidový vypravěč.. než nějaký pofiderní zprostředkovatel zaměstnani. 200EU.. a za co.. za hloupý lži. Smlouva postavená tak aby vás akorád oškubal nic víc.

PROTO JSI LIDI DEJTE POZOR.. NA NA INZERÁTY PSANÉ PANEM JENEM ZÍMOU

viz video http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/

jenda
Jan Zíma:

Zimo vymyslete si něco nového stále se opakujete.

Jan Zíma:

Pane Zíma, nechte podvedene bejt..Nepatřím mezi ně ale jak jsem slyšel od jedne podvedené…Opravdu jste psychopat kteremu by asi Bohnice nestačili,co takhle Hoolywood..?? Tam by jste se vyřádil a videlal na exekuce dlužíte nejmin 70000 kč exekutorum…Kam jdou penize z tech lidi co jste oklamal? Na exekuce asi ne,jinak by jste k 4.2.2013 exekutorskemu uřadu nedlužil vic jak 66437 kč..Jste ubožák…Asi by se mneli ostatni lide na vás pžijit podivat do Velkeho Ujezdu 77, okr.Beroun..Váš mobil 607785038 už hýbe veřejnosti že ruce vám budou od hovoru bolet 🙂

Jan Zíma:

Dobrý den , hledáme poškozené lidí panem Janem Zimou, bytem Vysoký Ujezd 77, okr.Beroun.Na tyto adrese se nezdržuje , je ho potřeba už dohnat k spravedlnosti.PČR uvedl Dráždanskou adresu na které se nezdržuje bo ho tam nikdo nezná!Pan Zíma se skrývá před spravedlnosti.Nachází se i na Ústecké adrese nedaleko fakultní nemocnice ale i tam je k nedostiženi.Kdo má tedy špatnou zkušenost s p.Zimou nar.7.6.1971,mobil: 606319532 který nelegálně zprostředkovával práci v SRN obraťte se přímo na policií .Tento podvod řeší PČR .Email: [email protected]

Jenda

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Jenda:

Hromadná žaloba existuje a žadáme další poškozeny aby se k ni připojili.Na Zimu již bylo podáno obvinění které zrejmne neobdržel .Poškození obraťte se na Policií ČR email: [email protected] který podvodný případ řeší! Zímazmrd tu pouze zastrašuje nesmyslným a kecama vsak víte jakém to je pohádková postava

j.n.
Jan Zíma:

A co ty vaše oběti vašeho podvodu ? Mi ty jména máme!

Jan Zíma:

Co jsi za denta Zímo? P.C.

Jenda

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Jenda:

Bylo podáno obvinění na Pana Jana ZÍmu nelegálním zprostředkovatelem práce v SRN, vybral peníze od zájemců o práci a aniž by práci sehnal ponechal si finanční prostředky prosvoji potřebu.Bude o nněm ve středu 18.2. zmínka v děním tisku .Zastrašování pana Zimy je bezpředmětné.

Fandor:

AVNESS .. je neskutečný podvod.

Zkušenosti s panem Zímou:

Osobní pohovor v Praze na letišti dne 23.12.2013.. lanařeni a slibování o zprostředkovaní práce v zahraničí.Pan Zíma je spíše lidový vypravěč.. než nějaký pofiderní zprostředkovatel zaměstnani. 200EU.. a za co.. za hloupý lži. Smlouva postavená tak aby vás akorád oškubal nic víc.

PROTO JSI LIDI DEJTE POZOR.. NA NA INZERÁTY PSANÉ PANEM JENEM ZÍMOU

viz video http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/ MOBIL PANA ZÍMY: 607785038

Fandor:

AVNESS .. je neskutečný podvod.

Zkušenosti s panem Zímou:

Osobní pohovor v Praze na letišti dne 23.12.2013.. lanařeni a slibování o zprostředkovaní práce v zahraničí.Pan Zíma je spíše lidový vypravěč.. než nějaký pofiderní zprostředkovatel zaměstnani. 200EU.. a za co.. za hloupý lži. Smlouva postavená tak aby vás akorád oškubal nic víc.

PROTO JSI LIDI DEJTE POZOR.. NA NA INZERÁTY PSANÉ PANEM JENEM ZÍMOU

viz video http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/

Fandor:

Hromadna žaloba vymyšlena neni, nyni je pan Zíma obvinen u Okresniho soudu v Usti z podvodu pod c.j.: T168/2015 je 14 poškozenych,Zima je sedmilhář,jeho mob..:607443133 v současne dobe.

Ladislav Misovie

Ahoj jsme 3 slovaci pracujici v Plzni,1 zamecnik s maturitou,1 elektrikar,a 1 svareč zkousky CO2,WIG statni,vsichny vlastnime jeřabnicky a vazačsky prukaz.Delame v Nemecky firme Christ car wash,je to firma na vyrobu mycich linek automobilu.Vykresova dokumentace je v nemeckym jazyce takze ty rozumime.Co se tyka nemciny tak jeden z nas mluvi slusne nemecky ostatni par frazi.V praci jsme dali vypovede na dohodu ,meli jsme domluvenou praci v Lipsku s pracovnou agenturou Ideal-jobs ,mame pripraveny i pracovni smlouvy ale nejak se nam agentura neozyva ,anebo pokud se ozve tak porad slysime ze musime pockat nebo vydrzet.Uz nas nebavi porad čekat ,tak hledame jakoukoliv praci nejlepe pro vsechny 3 jako skupina kvuli domluve v nemeckym jazyku.Jsme spolehlivy a moznost dopravy po celym nemecku neni problem vlastnime auta.
Pokud by nam ktokoli mohl pomoct ohledem zamestnani budem vam moc vdecni,vememe jakoukoliv praci.Jsme k dispozici ihned.
Dekuji Vam Za odpovedi.

kontakt:[email protected] tel:+420731950924

Honza

Dobrý den, jsme 4 a scháníme touto cestou práci v německu.Problém je že jenom jeden umí částečně německý jazyk.Je nám jedno co budeme dělat za profesi.Je na nás spolech a jsme pracovití.Poblíž Bavorska nebo Chamu.Dekuji moc za nejaké nabídky.

Marcel

Dobrý den, dva 30-ti letí s částečnou znalostí NJ. Hledáme manuální práci-práce se nebojíme oba jsme zruční a fyzicky zdatní. Děláme už 12let u jednoho zaměstnavatele. Jen ta práce v německu nás stále víc láká. Jsme z Tachovska. Děkujeme za případnou nabítku. S pozdravem Marcel a Milan

tr
Marcel:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
a ca.35 zručných lidí- na montáž kontejnerů a zemědělských strojů (více variant).
Místo:Niedersachsen- Herzlake a NRW-Ennigerloh
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro čistého zpočátku( 2500,- euro i více)
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO

nejsme pracovní agentura!

V případě zájmu zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

Luděk

Dobrý den ,
hledám práci s ubytováním v Německu , jsem 42 , řidičák C včetně profesního průkazu , oprávnění na VZV . Životopis mohu zaslat na požádání .

Předem děkuji za seriózní nabídky

Věra P.

Jsme dvě kamarádky a hledáme práci v Německu. Na pozici pokojská, výpomoc do kuchyně, krejčová – šití, uklízečka, markety – doplňování zboží do regálů, starost o domácnost, do továrny apod. Jedna z nás již pracovala v Německu jako pokojská. Jsme pracovité, spolehlivé.

Předem děkujeme za jakoukoliv informaci a odpověď.

Kontaktovat nás můžete na e-mail : [email protected]

Děkujeme Věra a Jitka

Silvia

AHOJ VOLAM SA SILVIA NEVIEM ČI TO MAŠ AKTUALNE ALE POZRI SI WEBOVKU humanresoureces.cz MOŽNO TA TO ZAUJME.

Silvia

ahojte všetci aj ja zhanam pracu v nemecku našla som webovku ktoru vam všetkim napišem pozrite sa na nu ja osobne som sa na tu web pozrela a vyplnila tak a teraz. http://WWW.humanresources.cz

Lucie

Ahoj,scháním práci v Německu třeba do fabryky nebo jako pokojská prosím poradí někdo?

Lucie

Ahoj,scháním práci v Německu třeba do fabryky nebo jako pokojská prosím poradí někdo?

Lucina
Lucie:

Ahoj také sháním uplatnění v Německy mluvících zemích.
Pomoc v domácnosti.K handicapovaným dítkům, fabrika, klidně i mytí nádobí. Děkuji za veškeré info.Lucina

[email protected]

Lucie

Ahoj,scháním práci v Německu třeba do fabryky nebo jako pokojská prosím poradí někdo?

Nemo

Zdravim,
hledam praci v Nemecku.
Mam SS agronomickeho zamereni. Umim s PC.
mam ř.p. sk. B, ridil jsem velke Maxi dodavky -doprava.

Hledam spise manualni praci..
* pomocna sila v kuchyni, myti nadobi, udrzovani zarizeni, jine podobne prace
* baleni, napr. maso, obleceni, parfemy, ..
* cisteni a uklid ruznych prostor, supermarketu, doplnovani zbozi v supermarketu
* ve skladech, * vykladani zbozi, nakladani zbozi * rozvoz
* pomocny delnik, delnik ve fabrice, prace na lince
* pomocne prace na stavbach
* ochrana
* ??
* ?

Nocni nevadi.
Nepiju, ani nekourim, netrestany, myslim ze muzu napsat pracovity a nebude to slovo samochvaly – neschovavam se…
Je mi 33 let, umim slusne nemecky (mam zkusenosti s praci v D), hure anglicky, a obstojne i rusky. Proste hledam seriozni praci od serioznich lidi, tot vse.
CV mohu zaslat na pozadani. Muj e-mail: [email protected]
Radek

Honza

Ahoj lidi, sháním s kolegou práci v sasku pozice Svářeč Co2 287-1 135 zkušenosti jsou nevíte někdo o něčem? Předem dík Jan.

Honza
Honza:

Ahoj lidi, sháním s kolegou práci v sasku pozice Svářeč Co2 287-1 135 zkušenosti jsou nevíte někdo o něčem? Předem dík Jan.
[email protected]

Michal
Honza:

CNC frezar,Sasko,práce u firmy,ne agentura.

Marie

Ahoj lidi, hledám jakoukoliv práci v Passau. V září se tam stěhujeme, partner podniká, ale já nemám práci. Moje němčina je komunikativní a stále na ní pracuju. Nevíte někdo o něčem? Klidně budu dělat pokojskou, pečovatelka k postiženým dětem, do obchodu…atd.
Díky za info. Marie
[email protected]

Milena

NABÍZÍM PRÁCI v Německu ( Norimberku) – do hotelu hledáme jednoho muže a ženu. Muž – musí zvládat drobné řemeslné práce ( např. vymalování pokojů, pokládka kachliček v koupelně, práce na zahradě aj.). Žena – pokojská. Nabízíme ubytování i stravu. Podmínkou – znalost němčiny, slušné jednání, pečlivost a zodpovědnost. Pokud někdo budete mít zájem, pošlete prosím CV na : [email protected]. Nástup ihned. Zaručuji seriozní jednání.

petr
Milena:

šikovného rychlého číšníka/servírku do restaurace v Erdingu na plný uvazek. 2-3 roky praxe v ala carrte restauraci plus hovorová němčina podmínkou!!! nástup co nejdříve. Přímý zaměstnavatel, nejedná se o agenturu.Zájemci zašlete CV v Nj na: [email protected]

Pavka

Co to je za podvodniky jako pan Cejka z Usti nad Labem poslal 12 lidi delat do Hamburku pro Mehmeta Tosuna firma Metatec turci a nic neplatilo a nezaplatili

DAGMAR

Dobry den hledam praci V BAVORSKU PIRANĚ JAKO POKOJSKA POM SILA V KUCHYNI,I JINE MAN PRACE VE SKLADU -BALENI I SEZONI PRACE MAM DLOUHOLETOU PRAXI V POHOSTINSTVI,POPŘIPADĚ NABIDKY I V ČESKU S UBYTOVANIM DĚKUJI ZA SERIOZNI NABIDKY MOBIL 732369257

Firma SFP

Firma SFP hleda zamecniky a svarece pro praci v Nemecku.Seriozni nabidka,dobre platove podminky,ubytovani zajisteno.Znalost,alespon zakladni NJ nutna.Vas zivotopis v pripade zajmu nam posilejte na email:[email protected]

Jirka

potřebuji fyzicky zdatné,spolehlivé dělníky na montáž kov.konstrukcí(práce ve výškách-velmi dobrý zdrav.stav)-po celém Německu

Jirka:

ještě tel.:737552991

Lenka
Jirka:

Jiří potřebuješ ještě lidi , napiš na můj e-mail [email protected] Díky Roman mám skušenosti.Nebo zavolej na tel.721875256

MARIAN FRÁTRIK
Jirka:

dobry den mam zajem o tuto praci poslete mi prosim podrobnosti dekuji

Seva

Hledám si práce v okolí “ Recklinghausen “ Pokud má někdo typ, budu rád když se mi ozve “ [email protected]

libor

Dobry den,hledam praci v Nemecku.28 let,pracovity a spolehlivy nekurak.Dekuji.

karcol jan

Kdo mi poradi nejaku praci svarece hrube materiali.Certifikaty prax dik jenom zahranici dik

Šade

ahoj vite o nejake praci ci brigade??byli by sme dve.dyztag odp na mail diky

martin kadlec

taky mam zajem o praci v nemecku muzeme si pisnout na mejla do nemecka jsem jezdil casto jako ridic chtel bych tam i pracovat cauky cekam na mejl snad neco vymislime cauky martin

Luděk

Dobrý večer
hledám touhle cestou práci v Německu jako operátor CNC strojů. Na odměně
se jistě dohodneme
Předem děkuji za nabídky

Edita

Dobrý den, hledám práci manuálního charakteru v Německu- nejlépe Altenberg, Pirna, Drážďany a okolí(s možností každodenního dojíždění, nebo s ubytováním, jako pomocná síla, pokojská apod. Jsme dvě a mluvíme plynně anglicky, němčina základní znalost. Poradí někdo, kde hledat?

stefan

schanim jakou koliv praci v rakousku ci nemecku jsem vyucenej kuchar cisnik silnejsi zaklady nj jazyka moje cislo 721349095

Petra

Ahoj, scháníme s kamarádkou práci v Německu či Rakousku, poslaly jsme spoustu životopisů, dokonce objížděly firmy osobně, ale bohužel nic. Budeme vděčny za každou radu kde berou čechy, nebo kde je volné místo- práce ve fabrice, pokojská, pomocné práce…. Díky Petra [email protected]

Radek

Zdravim,
hledám práci v Německu – kdekoliv,
jsem chlap, 33 let, nekuřák, abstinent, čistý trestní rejstřík, řidičák B – zkušenosti s maxidodávkama, svobodný,…
Umím vemi dobře německy, slušně anglicky, slušně rusky, …

+ více se dočtete v mém CV, rád na přání zašlu.

Hledám jakoukoliv (manuální) práci (vím že to zní jako klišé, ale lépe to napsat takto krátce než vymýšlet.
Co neumím a mohu vykonávat – zaučím se),
drobné řemeslné práce není problém, sikovné ruce snad mam, nebojím se žádné práce, „jakkoliv, cokoliv“ Noční práce také nevadí.

bydlení: pokud k tomu o něčem víte (nebo aspon tip) tak to určitě uvítám…

Děkuji za každou nabídku, – nebo tip, dlužnej nezůstanu

Zdravím a díky

Radek, Prachatice
___________________
T: +0045 52 80 38 81 (tel. nebo sms)
E: cradek78[at]gmail.com

Radek

Ahoj lidičky , hledám práci v Německu – mytí nádobí , pomocné práce, hlídač.Jem nekuřák, abstinent. Čistý trestní rejstřík. Tel : 737925493 Nemám řidičák a je mi 55 let. Pomůže někdo? Můžu hned odjet. Vyučen číšník – prodavač potravin. Děkuji Radek

renata

Dobrý den,hledám práci v německu,Jako pokojská,uklizečka nebo ve fabrice jako pomocnice nebo balička.Hledám práci v okolí Weiden,Marktdrewitz,Waldsassen atd..Auto i ŘP mám,s prací v německu mám zkušenosti.Předem děkuji za nabídky,prosím pište na muj email.Děkuji Vávrová Renata

Jirka

Ahoj hledám práci v německu.Pracoval jsem na montážích v Holandsku,Francii a v Číně kromě Číny jsem vždy pracoval s Čechama takže jsem nikdy řeč moc nepotřeboval a i když jsem dost pochytil při komunaikaci tak vzhledem k tomu že jsem venku asi 5 let nebyl tak co jsem uměl se mě z hlavy už vytratilo.Jsem vyučenej mechanik strojů mám praxi v seřizovíní strojů,z montážemi na stavbách,povrchové upravy kovů,a další a další dělal jsem toho opravdu hodně učím se rychle a nebojím se ničeho,ŘP mám,průkaz na VZV,atd.životopis mohu zaslat.Tak jestly se najde někdo kdo pro mě bude ochotný práci najít nebo mě vezme k sobě tak se zamozřejmě odměním podle dohody.Děkuji za případné nabídky a prosím kontaktovat na email [email protected]

renata

ahoj jmenuji se renata rada bych nasla jakoukoli praci v nemecku s ubytovanonim pokojske proste jakekoli praxe mam ale nemecky umim velmi malo prosim jesli onecem vite ozvete se mi dekuji 728079038

Erica

Zdravím:) Jsem 19letá slečna která hledá práci v německu jsem vyučená kadeřnice :)Z němčiny umim základy, uvítala bych například pokojskou ale vůbec mi nebude vadit když to bude třeba nějaká fabrika :)Pokud se něco najde tak mi dejte vědět na email děkuji Erica

Dana

Dobrý den,prosím zda nevíte o práci v Bavorsku.
Mohu pracovat jako pokojská, pomocná v kuchyni i pomocnice v domácnosti nebo péče o seniora. Jsem masér ve zdravotnictví, kosmetička, mám zkušenosti s prací v rodinném penzionu i péčí o seniory. Mám základní znalost NJ. Děkuji Dana

Dalibor

dobry den shanim praci po cele EU kdekoli,je mi to jedno,hlavne pryc odsud z CECH….momentalne pracuji na zivnost,mam praxi ve stavebnictvi co se tyce zedniciny,a mnoho dalsich zkusenosti.rp sk.B,momentalne delam strechy,nebranim se jakekoli praci jsem zvykly pracovat 12-13hod denne.,za nabidky dekuji. 604 182 188, [email protected]

p.Bauer

HLEDÁME POKOJSKOU do NĚMECKA.
Hledám ženu (30-40 let) bez závazků, samostatně pracující, s komunikativní němčinou (podmínkou), která si troufne se mnou na přípravu snídaní a úklid mého penzionu o 20-ti pokojích. Životopisy prosím zasílejte na adresu : [email protected]

Miluše Beňková
p.Bauer:

do konce měsíce srpna jsem pracovala jako dispečer dopravy na obchodním oddělení,bohužel pobočka tady v Plzni se uzavřela.ted jsem hlašena na uřadu práce.Mám zkušenosti s prací v Německu,dříve jsem tam pracovala.(jako žena v domacnosti a zároven pokojská,kde bylo 20 dětí).mám zkušenosti i v logistice(skladování).sháním cokoliv v Německu,práce se nebojím!!!je mi 40 let a ráda bych i časem v Německu i zustala.Pokud by jste věděl o nějaké práci prosím info na můj e-mail nebo tel.702036906
mohu zaslat i životopis v němčině.

p.Bauer

HLEDÁME ŘEMESLNÍKA do NĚMECKA
Hledáme pracovitého řemeslníka s praxí (muže 40-50 let) pro běžné opravy v menším penzionu ( tapetování, obkládání dlaždičkami aj.). Podmínkou je komunikativní němčina. Prosíme o zaslání životopisu na adresu : [email protected]

Jirka 49
p.Bauer:

Vyučený zedník obkladač praxe montáž oken, interierových dveří se základy němčiny hledá práci v oboru.

roman

nabizim praci ve stavebnictvi v nemecku podminka nemecky jazyk i castesne vice info pres tel 0049(0)17667958150 i sms

Bauer

Hledáme pokojskou a řemeslníka do Německa, podm. komunikativní NJ, bydlení a strava zajištěna. Nástup ihned. [email protected]

Miluše Beňková
Bauer:

jsem žena 39 let momentálně žijící v Plzni.Hledám stalou práci s možností bydlení v Německu,kde jsem dříve pracovala.mám zkušenosti(ve skladu, v dopravě,jako pokojská,žena v domácnosti,)něměcky se domluvím,mohu zaslat životopis v Němčině.nástup možný ihned,vlastním vůz.
kontakt: 702036906,[email protected]

Nikola Glas

Pečovatelky do Německa

(Cham, Regensburg, atd.)

Hledáme pečovatelky do soukromých domácností.
Ihned nebo později.
Schopnosti:  – musíte se domluvit německy
                          – řidičský průkaz
                         – umět uvařit a uklidit
                         – trpělivost se strými lidmi

Vyučení v oboru není nutné, ale je výhodou.

Práce není věkově omezená, přivítáme i starší zájemce.

V případě Vašeho zájmu napište prosím na mail: [email protected]

Z Vaší strany nevzniknou žádné finanční výdaje.

Mluvíme také česky, případné otázky Vám ráda zodpovím mailem.

Romana kankova
Nikola Glas:

Prosím mám zájem o vaší prac.nab.mám praxi i reference.prosím o více informací.
Děkuji z pozdravem Kankova

Margarete
Nikola Glas:

Dobrý den zaujala mne Vaše nabídka. Můžete mi zaslat podrobnější informace o výdělku za jeden den. Jsem zdravotní sestra s dobrou němčinou. Děkuji Margarete.

Petra

Scháním práci v německu.Jako pokojská,dělnice ve fabrice,znalost němčini minimální.Mám své auto i řidičák.

Dobrý den. Jsme mladý pár 24 let a 25 let. Hledáme práci v Německu Bavorsko nebo Sasko.Práce celoročně na dobu neurčitou. Práce jakákoliv (dělnické práce) Prosím nabídněte, nástup a odjezd možný ihned. Spěchá!!!!! Znalost německého jazyka – základy telefon 777783562

já:

nenarazili jste na pana Zímu? je z Ustí n.labem,zde na konci reportážního přispevku: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/obsah/229433-prace/?kvalita=nizka

AVNESS .. je neskutečný podvod.

Zkušenosti s panem Zímou:

Osobní pohovor v Praze na letišti dne 23.12.2013.. lanařeni a slibování o zprostředkovaní práce v zahraničí.Pan Zíma je spíše lidový vypravěč.. než nějaký pofiderní zprostředkovatel zaměstnani. 200EU.. a za co.. za hloupý lži. Smlouva postavená tak aby vás akorád oškubal nic víc.

PROTO JSI LIDI DEJTE POZOR.. NA NA INZERÁTY PSANÉ PANEM JENEM ZÍMOU

viz video http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/ Adresa p.Zímy, vysoky ujezd 77,Beroun,mobil: 607785038…JE TO ZMRD VŠECH ZMRDU,DO BASY S NÍM ! AVNESS A ZÍMA fack you!

Luděk

Dobrý den,
hledám práci v Bavorsku trvalejšího rázu. Čtyři roky jsem pracoval na CNC trumatic ( přesné řezání laserem ) Nyní z důvodů kvalifikace absolvuji rekvalifikaci Obsluha CNC obráběcích strojů. Možný termín nastupu 1.2.2013 .
Budu vděčný za jakoukoli informací případně typ na seriózní firmu.

Předem děkuji

Radek

Hledám práci kdekoliv v zahraničí. Praxe jako zedník, obkladač, řidič CE,DE,T, bagrista na kolových a pásových bagrech, kolové nakladače, jeřáb. Platí stále a nástup kdykoliv dle dohody. Velmi malé jazyk znalosti NJ,AJ, Rusky lépe. Možno i jako OSVČ na ŽL. Tel.: 603737923.

Dagmar Weigertová

Dobrý den / Ahoj

taky hledám práci v Německu s dobrou němčinou (10 měsíců, jako au-pair v Bad Homburg). Měla bych zájem o pečovatelku – ŽL formulář A, či jaká koliv jiná práce s lidmi? Seriózní, pracovitá, přátelská, upřímná. Tak kdyby jste někdo věděl budu moc,moc vděčná.

Email: [email protected]

Krásný den všem!

Petr

Hledám práci v německu jako kuchař,bydlím v Chebu..max.50 km od hranic..20 let praxe,němčina tak na trojku….díky..

karloos

Zdravím,hledám práci v Dráždanech a okolí,jako strojník bagru,těžar v lese,obsluha lesní techniky,ale i třeba jako skladník.Němčina není zrovna na špičkove urovni,ale dorozumím se.Poradí mi někdo prosím?moc děkuji Karlos

ruda

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Jirka

Zdravím, hledám práci v logistice jako skladník. Mluvím plynule anglicky a základy německy. Mám 4 letou praxi v logistice jako disponent silničních přeprav a skladník. Řidičský průkaz skupin:A,B a možno obnovit C. Bavorsko vítáno. Těším se na odpověď. Díky

Hallo, ich bin für einen Job in der Logistik als Lagerarbeiter suchen. Ich spreche fließend Englisch und Deutsch passiv. Erfahrung in der Logistik vier Jahre als Disponent des Straßenverkehrs und Ladenbesitzer. Führerschein A, B, C möglich zur Wiederherstellung. Bawaria bevorzugt. Ich freue mich Ihre Antwort auf. Danke

Hello, I am looking for a job in a logistics field as warehouse operative. I speak English fluently and German passiv. Praxe 4 years as Inland Transport Coordinator and warehouseman. Driving licence: A,B, C possibly renew. Bavaria preferentially.
I look forward to your reply. Thanks

Dagmar

Hledam praci v Německu Rakousku kuchenhilfe,,, pracovala jsem letni sezonu v Německu děkuji za nabidky mobil 732369257

krista
Dagmar:

dobry den hledame nekoho do nasi restaurace v nemecku,na uklid a pomoc v kuchyni,jsme rodina pizzerie u Frankfurtu ,ubytovani atd.zajisteno,prosim jestli mate zajem tak se ozvete.s pozdravem Capone

Dagmar
krista:

mam zajem o vaši nabidku [email protected]

Jirka
krista:

Zdravím,
mám zájem.Je tato pozice ještě volná? díky za info
[email protected]

MAGDALÉNA CHREYEROVÁ
krista:

HEZKÝ VEČER, NAŠLA JSEM VAŠÍ NABÍDKU PRÁCE PO CELODENÍM VYHLEDÁVÁNÍM JAKÉ KOLIV PRACE.V NĚMECKU JSEM UŽ PRACOVALA JAKO POKOJSKÁ V ČECHÁCH V KUCHINI PŘI PŘIPRAVĚ A MYTÍ NÁDOBÍ.30 12.JSEM SE VRÁTILA S BRIGÁDY V TOVÁRNĚ V NĚMECKU MĚSTO LOHR TŘIDILY SE LÁHVE.PRÁCE SE NEBOJÍM. -. Děti mám dospělé POKUD BY TO ŠLO BYLO BY TO MOŽNÉ PO VANOCÍCH .NEBYLA JSEM MĚSÍC UKLIDIT A VYŘÍDIT SI OSOBNÍ VĚCI.DĚKUJI VÁM.

MAGDALÉNA CHREYEROVÁ
krista:

HEZKÝ VEČER, NAŠLA JSEM VAŠÍ NABÍDKU PRÁCE PO CELODENÍM VYHLEDÁVÁNÍM JAKÉ KOLIV PRACE.V NĚMECKU JSEM UŽ PRACOVALA JAKO POKOJSKÁ V ČECHÁCH V KUCHINI PŘI PŘIPRAVĚ A MYTÍ NÁDOBÍ.30 12.JSEM SE VRÁTILA S BRIGÁDY V TOVÁRNĚ V NĚMECKU MĚSTO LOHR TŘIDILY SE LÁHVE.PRÁCE SE NEBOJÍM. -. Děti mám dospělé POKUD BY TO ŠLO BYLO BY TO MOŽNÉ PO VANOCÍCH .NEBYLA JSEM MĚSÍC UKLIDIT A VYŘÍDIT SI OSOBNÍ VĚCI.DĚKUJI VÁM.

Danag
krista:

Mám zájem o jakoukoliv práci u Vás.Děkuji Dana

Zdeněk

NUTNĚ hledám práci v Německu.
Jsem malíř s praxí 15 let- čistá a kvalitní práce, ale vezmu práci i v jiném oboru.
Díky za pomoc.
[email protected]

IHRAG
Zdeněk:

Hledáme malire / München /a pracovnika na svařování MIG / MAG /Nürnberg/, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]

Radek

Ahoj hledám práci v Německu, nejlépe v oblasti Mnichova. Rok jsem už v Německu pracoval nejdříve v Biergartenu, později jako číšník,jazyk dá se říci ovládám. Mám vystudovanou vysokou školu ekonomickou, ale budu rád za jakou koliv práci. Možnost nástupu leden 2013. Předem díky za tipy.

Jirka

Zdravím, hledám práci v logistice jako skladník. Mluvím plynule anglicky a základy německy. Mám 4 letou praxi v logistice jako disponent silničních přeprav a skladník. Řidičský průkaz skupin:A,B a možno obnovit C. Bavorsko vítáno. Těším se na odpověď. Díky

Hallo, ich bin für einen Job in der Logistik als Lagerarbeiter suchen. Ich spreche fließend Englisch und Deutsch passiv. Erfahrung in der Logistik vier Jahre als Disponent des Straßenverkehrs und Ladenbesitzer. Führerschein A, B, C möglich zur Wiederherstellung. Bawaria bevorzugt. Ich freue mich Ihre Antwort auf. Danke

Hello, I am looking for a job in a logistics field as warehouse operative. I speak English fluently and German passiv. Praxe 4 years as Inland Transport Coordinator and warehouseman. Driving licence: A,B, C possibly renew. Bavaria preferentially.
I look forward to your reply. Thanks

karol

DObry den hledam praci v nemecku v berline jako Cisnik , nemcinu ovladam , dekuji za nabidky.602614655

Říkají někomu z vás tato tel.čísla? 602888284 606155440 607717202

aaa

O něco výš je napsáno, že to patří nějakému ZIMOVI, který vozí lidi do německa za prací, vybere od nich prachy a práce nikde.

Jack

Ahoj take hledam nejakou praci v Zahranici jsem vyucenej malir jinak tedy mam maturu-Obchodku Nemeckej jazyk tak na zacatecnicke urovni.Diky za info

Pavel

ahoj lidi nevyte o praci v nemecku treba na zivnost
treba zednik- delnik do fabriky atd.

tr
Pavel:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
a ca.35 zručných lidí- na montáž kontejnerů a zemědělských strojů (více variant).
Místo:Niedersachsen- Herzlake a NRW-Ennigerloh
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro čistého zpočátku, (2500,- euro i více)
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO

Spěchá!

Nejsme pracovní agentura!

V případě zájmu zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

Jana

PODVOD – co to ma být za telefony?? Dík

Jana:

Narazil zde někdo na tohoto podvodnika který je veden na konci teto reportáže ČT:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/obsah/229433-prace/?kvalita=nizka

ZNÁ NĚKDO JANA ZÍMU A NALETĚL MU? AT SE OZVE !

ČÍSLA PANA ZÍMY: 606155440 A 607717202 NEMÁ POVOLENI MPSV…UŽ SE NEKOLIK LIDI OZVALO..BUDOU DALŠÍ ?

Jenda

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Jenda:

POZOR! ZASTRASOVANI PANA ZÍMY JE UBYTEČNE! ŽADNY POSTIH VÁM POŠKOZENÝM NEHROZI PAN ZIMA SE SNAŽI ZATLUKAT HOLD JE POZDE BO POLICIE VYDALA OBVINENI Z PODVODUPROTI JANU ZIMOVI.JAN ZÍMA BOHUŽEL JAK JE VIDET OZNAMENI O OBVINENI JESTE NEDOSTAL.POŠKOZENIFA.AVNESD HLASTE SE PRIMO NA PČR EMAIL: [email protected] metra řeší podvod p.Zimy!

Jirka

Zdravím, hledám práci v logistice jako skladník. Mluvím plynule anglicky a základy německy. Mám 4 letou praxi v logistice jako disponent silničních přeprav a skladník. Řidičský průkaz skupin:A,B,C. Bavorsko vítáno. Těším se na odpověď. Díky

Hallo, ich bin für einen Job in der Logistik als Lagerarbeiter suchen. Ich spreche fließend Englisch und Deutsch passiv. Erfahrung in der Logistik vier Jahre als Disponent des Straßenverkehrs und Ladenbesitzer. Führerschein A,B,C. Bawaria bevorzugt. Ich freue mich Ihre Antwort auf. Danke

Hello, I am looking for a job in a logistics field as warehouse operative. I speak English fluently and German passiv. Praxe 4 years as Inland Transport Coordinator and warehouseman. Driving licence: A,B,C. Bavaria preferentially.
I look forward to your reply. Thanks

jana

POZOR PODVODNIK Peter Krajčovič z Bratislavy-tohoto času žijící v Plzni.Vylepuje letáky po městě a píše emaily na pracovní servry s nabídkou práce v Německu a Rakousku za peníze,ale dává falešné telefony a další instrukce.Využívá nezaměstnaných a notně zoufalých lidí.Jeho tel. 604 548 492 a email – [email protected]

jiří
jana:

dekuji za upozornení. zítra sem se snim mel sejít

Zuzka

Dobrý den,

sháním práci v okolí německého města Pyrna (Sasko), hlídání dětí, apod. Jsem VŠ, 28 let, umím dobře anglicky,italsky,základní znalost němčiny a francouzštiny. Děkuji za nabídky.

Z.

lucie

dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte o nějaké práci v Drážďanech, či Berlíne. Já (24) zkušenosti v pohostinství, Němčina pokročila. Přítel (39) praxe v Německu v zedničině, němčina základní, domluvíme se ohledně práce.
Nebo popřípadě nějaká rada, jak se začít :/ děkuji moc

Lucka

Dobrý den nevíte někdo o nějaké práci v německu nejlépe v Dráždanech?Práce to může být jakákoliv jako uklizečka, jako pomocná síla v kuchyni.Němčinu mám jako začátečník, ale rychle se učím a nejlépe v tom prostředí.
Děkuji za jakoukoliv informaci.

PP2plus

Dobry den,

jsme Personalni Agentura v Bavorsku, nabizime praci po celem Nemecku a Rakousku,smlouva na dobu neurcitou, plat dle Tarifu + Diety, castecna znalost NJ nutna, vse bez poplatku

S pozdravem

Tranta Vratislav

PP2plus
PP2plus:

tel. 0049 151 4673 9463
tel. 0049 851 2137 2937
@ mail. [email protected]

Jájá
PP2plus:

A jaké máte webové stránky, pod PP2plus jsem na netu nic nenašla? Že by další podvod?

Petr Kabátek
PP2plus:

Dobrý den,Nevím jestli Vaše nabídka ještě platí,ale jsme dva elektrikáři,co by rádi pracovali v německu,a nejlépe v Bavorsku.Já jsem vyučen v oboru silnoproud,dále maturita,a 25 let praxe.Mám paragraf 8 ,a 10.Několik let jsem dělal i projektanta.Ovládám bytové,a průmyslové instalace,včetně zapojování rozvaděčů.Kolega je specialista na slaboproudy všeho druhu.Tj,televizni,telefonní,rozvody ,satelity,internet,zabezpečovací zařízení,atd.Děkuji za odpověd.Kabátek.Liberec.

František Krajíček
PP2plus:

Elektrikář s platnou vyhláškou a s praxí v A a D.
Hledám práci ale jenom Rakousko vzhledem k místu bydliště.Mám zkušenosti s podvodnými německými agentuurami.
Děkuji za informaci
F.Krajíček

David
PP2plus:

třicetilety truhlař hleda praci v německu 10let praxe možno i jine obory

MMM

POZOR na tato mob: čísla:606155440 , 607717202 , 607785038 .Zná někdo Jana Zímu, fa.Avness..je zjišteno že mu naletelo nejmin 6 lidí, nabizi práci v SRN ,před cestou do SRN požaduje 3500..jenže faktickou práci vám nenajde,jde mu jen o to jak dostat z lidí penize,ta tlustá šelma by mněla dostat pořádneuj ranec facek.Byli sme s ním v Dráždanech na pracáku a tam se nám začal být divnej !!

MMM:

POZOR NA INZERÁTY POD KTERÝMA JSOU UVEDENY TATO ČÍSLA: 607785038 , 606155440 , 607717202, ten člověk faktickou práci pro vás nehledá..

Inzerát z annonce ze dne 17.12. Práce v SRN, Ulm-kovodelnik 1860 eur,mob: 607785038..

Zde na konci reportáže je pan Zíma,tomuto člověku se vyhněte obloukem. odkaz na reportáž ČT ze dne 12.11.2012 POŘAD ČERNE OVCE:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/obsah/229433-prace/?kvalita=nizka

MMM
MMM:

Další jeho čísla 607447300 , 607448208 , 605803302 mění si je jak svoje ponožky.

Jenda
MMM:

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Jenda:

Hromadná žaloba vymyšlena není Policie ČR vydala na Jendu obvinění z podvodu.Zadáme poškozený aby se obrátili na PČR email: [email protected] který případ řeší i my SME obdrželi na Zimu obvinění.

el nino

dobry den ,,mohu pomoc s praci o co se ma jednat mein eimal ist [email protected]

Zdeněk

Dobry den,Chtel jsem Vas poprosit o radu a poskytnuti informaci.Jsme mlada rodina (oba 32 let) s 3 detma (2.5.12)a meli bychom zajem o dlouhodobou praci v Nemecku,s moznosti trvaleho bydleni,ale nevime jak postupovat kdyz chcem odcestovat cela rodina.Tim bych Vas chtel poprosi o blizsi informace.Moc dekujem

Monika

Dobrý den,

hledám touto cestou legální práci v Německu na pozici pečovatelky u dětí, starších či nemocných i soběstačných lidí, ale bez nutnosti ŽL. Mám SŠ se sociálním zaměřením a praxi ve školkách u dětí, v rodinách, péče o starší a nemocné lidi. Nejlépe od Července – Srpna 2013. dlouhodobě. Nabídněte prosím. Děkuji.

IHRAG
Monika:

Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]

David

Zdravím

sháním práci v sasku,okolí Dresden.Jsem elektrikář.Pracoval jsem 4měsíce ve Stuttgartu,ale nyní už bych chtěl blíž.

Děkuji všem.
tel.: 722467506

Nikki

Dobrý den,
jsem studentka (23 let) a hledám si na období červenec-září 2013 brigádu v Německu. Nejlépe na pozici pokojská, či výpomoc v kuchyni. Opravu bych uvítala nějakou nabídku, jsem zodpovědná, pracovitá a přátelská.

Děkuji Nikki
[email protected]

Jiří

Dobrý den,hledám práci v německu bez nutnosti nemciny,v autolakovně,jako přípravář automobilu,mám praxi v přípravě ca 8let,4 roky lakování automobilu,praxe s demontáži vozu,a jiné,životopis v německém jazyce mohu zaslat,spechá děkuji tel 774218003

Jana

Dobrý den,

hledám práci v Německu nebo Rakousku jako pokojská, event. pečovatelka do rodiny k seniorovi.
Jsem sice už důchodkyně, ale jsem zdravá a vitální, ml. zjevu i myšlení a nechci ještě zahálet.
Umím slušně aktivně německy, ještě zdokonalit a tak chci spojit příjemné s užitečným.
Mám s těmito pracemi poměrně bohaté zkušenosti.
Prosím o nabídku na můj e-mail.
Děkuji.

Vaněk

Dobrý den, jsme dva vyučení zedníci, věk 40 let, OSVČ, hledáme práci v německu.Máme k sobě jednoho, co není zedník, ale umí německy, pracoval by jako pomccník.
Máte někdo kontakt? Nejlépe Pirna, Dresden a okolí.
Děkuji.Pište na [email protected]

Jenda

Rudolfe Kožený ! alias Petro Řenčová a spol. Když mne už na netu napadáte a pomlouváte pod čtyřmi desítkami vymyšlených identit, měl byste o sobě říct několik věcí. Například že jste : Policejně registrovaný deviant-stalker-sadista, který pronásleduje dlouhá léta lidi. Lhaním, křivými obviněními na Policii, nočním prozváněním, tisíci nevyžádaných mailů. Výhrůžkami zabitím, pomluvami, udáváním bulváru. I mně jste do něj dostal. Že jste v tomto směru recidivista, jež své oběti sexuálně obtěžuje, poté pronásleduje a kriminalizuje každého, kdo se mu vzepře. Že jste od r.2004 pronásledoval skoro deset lidí. Přinejmenším Davida z Jablonce a jeho přítelkyni, kterou když bránil, obvinil jste ho křivě z napadení v 2005, Šárku Jablonného v Podještědí v 2007, Martinu z Pelhřimova 2009 a že jste poté odstal nadlouho do vězení Marka. Jenže ten Vám alespoň po zásluze za to co děláte rozmlátil fasádu. Je k neuvěření, že jste pokračoval i když Vás ta Vaše úchylka stála pět zubů a přeraženou sanici a v r. 2009 jste pronásledoval Zdeňku z Mšena nad Nisou v roce 2009 a Martinu z Pelhřimova, což Vás dokonce stálo nějakou dobu v kriminále. Je k neuvěření že i přesto, jste v březnu 2011 začal úplně stejně pronásledovat mně. Pokusy kriminalizace, křivým obviňováním, pomluvami, vymyšlenými skutky, vymyšlenými identitami, udáváním bulváru, úřadům a děláním dluhů na internetu mým jménem. Že jste dokonce vyhrožoval střelbou v místě bydliště mého otce. Že se ukrýváte před Policií. Možná byste , poté co jste uveřejnil mé telefony a adresy mé rodiny, měl uveřejnit ty své. Aby lidi věděli, kde se jít podívat na úchyla. Je třeba uvádět tu zřetelně, že bydlíte na Krkonošské 17 ve Vrkoslavicích v Jablonci nad Nisou i když prý nyní bydlíte jinde. Že ty Vaše telefony jsou 728301581, 723719474, 721901691 a +420 483 722 445 a emaily [email protected] , [email protected], [email protected] a asi 20 dalších a dokonce jste zneužil mé číslo [email protected]. A neměl byste zapomenou říct, že pro budoucího zaměstnavatele jste mi tehdy uvedl, že nejste nezaměstnaný, jste zdravý a netrestaný.Byl jste nezaměstnaný, trestaný a máte pokročilou psoriázu. – tedy – lhal jste o sobě. A jestli mi po nocích posíláte do mailu a mobilu pořád to své Zímovi SMRT ! posílám Vám já nyní veřejně „KRIMINÁL ČUNĚTI KOŽENÉMU !! „

Jenda:

AVNESS .. je neskutečný podvod.

Zkušenosti s panem Zímou:

Osobní pohovor v Praze na letišti dne 23.12.2013.. lanařeni a slibování o zprostředkovaní práce v zahraničí.Pan Zíma je spíše lidový vypravěč.. než nějaký pofiderní zprostředkovatel zaměstnani. 200EU.. a za co.. za hloupý lži. Smlouva postavená tak aby vás akorád oškubal nic víc.

PROTO JSI LIDI DEJTE POZOR.. NA NA INZERÁTY PSANÉ PANEM JENEM ZÍMOU

viz video http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/

jenda
Jenda:

Vymyslete si už něco nového!

jenda:

Page 1
Exekutorský úřad v Teplicích, Husitská 692/3, 415 01 Teplice
tel: 417 534 858, ID Datové schránky: 96jg82e
e-mail: [email protected], www: http://www.exekutorskyurad.cz
číslo účtu: 2108571269/2700, UniCredit Bank Czech Republic, a.s., variabilní
symbol: 83207
úřední hodiny PO, ST 9-12, 13-15 hod.
Naše č.j.: 110 Ex 832/07-409
S L O Ž E N K A P R O Ú H R A D U V Y M Á H A N É P O H L E D Á V K Y
Jste dlužníkem, vůči kterému je vedena exekuce. Výše vymáhané pohledávky je Vám sdělována
v přiložených dokumentech.
Vymáhanou částku uhraďte prostřednictvím přiložené složenky na účet Exekutorského úřadu
v Teplicích, číslo: 2108571269/2700, pod variabilním symbolem: 83207 nejpozději do 30 dní od obdržení této
písemnosti (na stejné číslo účtu a stejný variabilní symbol zasílejte i jakékoliv částečné úhrady vymáhané
pohledávky). Pro zjištění aktuální výše vymáhané dlužné částky volejte na telefonní číslo 417 534 858.
Neuhradíte-li vymáhanou pohledávku ve stanoveném termínu, rozhodne se dále o vymožení pohledávky
jedním ze způsobů provedení exekuce. V úvahu přichází i mobiliární exekuce k zajištění a prodeji Vašich
postižitelných movitých věcí.
Informace o exekučním řízení:
Oprávněná osoba (Věřitel): ZUQ Czech, s.r.o., IČ. 24830801, se sídlem Olivova 948/6, 110 00 Praha 1
Povinná osoba (Dlužník):
JAN ZÍMA, nar. 7.6.1971, bytem DAŠICKÁ 1086, 53003 PARDUBICE
s odkazem na usnesení o nařízení exekuce ze dne 11.4.2007, které pod č.j. 1 Nc 3527/2007-4 vydal Okresní soud v
Berouně.
V Teplicích dne 4.2.2013
Mgr. Martin Svoboda,
soudní exekutor

jenda
Jenda:

Vymyslete si něco nového stále se opakujete.

jenda:

Exekutorský úřad v Teplicích, Husitská 692/3, 415 01 Teplice
tel: 417 534 858, ID Datové schránky: 96jg82e
e-mail: [email protected], www: http://www.exekutorskyurad.cz
číslo účtu: 2108571269/2700, UniCredit Bank Czech Republic, a.s., variabilní
symbol: 83207
úřední hodiny: PO, ST 9-12, 13-15 hod.

Naše č.j.: 110 Ex 832/07-408

OZNÁMENÍ

Mgr. Martin Svoboda, soudní exekutor, se sídlem Exekutorského úřadu v Teplicích, (dále
pouze soudní exekutor), v exekuční věci vedené pod sp.zn.: 110 Ex 832/07, pověřený k provedení
exekuce usnesením ze dne 11.4.2007, které pod č.j. 1 Nc 3527/2007-4 vydal Okresní soud v Berouně,
ve prospěch oprávněné osoby: ZUQ Czech, s.r.o., IČ. 24830801, se sídlem Olivova 948/6, 110 00
Praha 1, na úkor majetku povinné osoby: JAN ZÍMA, nar. 7.6.1971, bytem Vysoký Újezd 77, 267
16 Vysoký Újezd, pro vymožení částky 30 075,50 Kč s příslušenstvím, podává zprávu o,

aktuální výši vymáhaného plnění:

jistina ……………………………………………………………………………………………………….. 30 075,50 Kč
2,00 % roční úrok z prodlení z částky 27 494,00 Kč od 12.8.2003 do zaplacení
shora uvedené úrokové příslušenství činí k 4.2.2013 ………………………………………… 5 216,52 Kč
náklady předchozího řízení …………………………………………………………………………. 10 370,00 Kč
náklady oprávněného za právní zastoupení v exekučním řízení …………………………. 8 240,10 Kč
náklady exekuce (odměna, hotové výdaje) k 4.2.2013 ……………………………………. 12 535,60 Kč
výše vymáhané pohledávky k 4.2.2013…………………………………………………………. 66 437,72 Kč

Pane Zímo,

Dovoluji si Vás upozornit, že veškerá podání učiněná v exekučním řízení prostřednictvím e-
mailové korespondence je třeba opatřit platných elektronickým podpisem, případně
prostřednictvím České pošty. Přílohou Vám zasíláme k opatření další listiny.

S pozdravem

V Teplicích dne 4.2.2013

Mgr. Martin Svoboda,
soudní exekutor

Jaroslava

Dobry den,hledam jakoukoli praci osetrovatelky i do domacnosti ( praxe 3 roky, hygiena, krmeni, prebalovani, stomie..), manualni nebo pomocnou praci v Nemecku do 100km z Plane u M.L. Jsem ucenliva, pracovita, loajalni… Zivotopis zaslu na vyzadani. Jazykove jsem vecny zacatecnik, ale rada se naucim. Tel: 777 993 057, email:[email protected]. Dekuji za nabidky

Jana

Dobrý den,lidičky prosím může někno napsat, poradit solidní agenturu pro pečovatelky?Požadované vzdělání mám,němčina na komunikativní úrovni.Teprve začínám přivítala bych agenturu bez nutnosti živnostenského listu,kde pečovatelky spolupracují s danou zemí a platí daně v té zemi kde pracují.Pokud živ list v ČR tak opravdu slušnou agenturu.Děkuji přeji hezký večer Jana.

Martin Doleček

Dobrý den,hledáme zdravotní sestry a pečovatelky do Seniorheimu/Pflegeheimu nedaleko českých hranic.Podmínkou je komunikativní znalost NJ.Nejlépe praxe v Seniorheimu.Jedná se o fyzicky náročnější práci než v rodině,ale za to jdete po 7-8 hodinách „domu“.Možnost cesty do ČR na pár dní.Ubytování zajištěné.Smlouva je na TPP na dobu neurčitou přímo se zařízením.Dobré finanční podmínky.Daně,Zpš,důchodové atd. za vás platí zaměstnavatel.Možnost vrácení daní za náklady spojené s cestováním.VŠE ZDARMA BEZ PROVIZE!Více info a foto na http://www.pflegekarierre.cz

Jana
Martin Doleček:

Velice děkuji hned se budu informovat.Praxi mám v domově důchodců v ČR.Ještě jednou moc díky.

Josef Blahovec

dobry den schanim praci v nemecku jako tesar,pokryvac,klempir nebo sadrokartonar jme dva 30-28 let,sehrany s praxi.mozno i na OSVC,Dik ps;jen poctive a ferove nabidky

Mirek

Zíma je opravdu podvod

Take jsem byl na letišti a vyslechl jsem si ty keci,ale ja mel platit 700eur za sprostředkování v tří měsíční splátce,ale když pan Zima začal povídat jak je studovanej a že mluví 8 jazyky a dřív létal ledatlem pro ceské aero,tak mi bylo divné že takovej kašpar přijde na prac. pohovor ve škrpálích a v ruce držel starej telefon,už toto mi bylo divné :))) . V dnešní době kdy každej vlastní různé telefony značkových kvalit on přijde s močkou.Dnes se mi tu ve stole válí desky které mi dal s mapou a letákama a brožurama,ktere stejne nekde asi ukradl :))

ff
Mirek:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

gg
ff:

Zíma by potřeboval dostat do huby..

Jenda
gg:

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Jenda:

HROMADNA ŽALOBA NA PANA ZÍMU EXISTUJE A BYLO NA NEJ PODÁNO OBVINENI O ZAHAJENI TRESTNIHO ŘIZENI.DALSI PIŠKOZENI HLASTE SE NA PČR který řeší případ Jana Zimy z podvodu na email: [email protected]

Ingoň
Jenda:

Opravdu?? Pan autor dostal za podvod podmínku..

Mirek:

Pan ZÍMA zrmrd všech zmrdu, na exekucích dluží již přes 100000 kč…

Mirek:

Page 1
Exekutorský úřad v Teplicích, Husitská 692/3, 415 01 Teplice
tel: 417 534 858, ID Datové schránky: 96jg82e
e-mail: [email protected], www: http://www.exekutorskyurad.cz
číslo účtu: 2108571269/2700, UniCredit Bank Czech Republic, a.s., variabilní
symbol: 83207
úřední hodiny PO, ST 9-12, 13-15 hod.
Naše č.j.: 110 Ex 832/07-409
S L O Ž E N K A P R O Ú H R A D U V Y M Á H A N É P O H L E D Á V K Y
Jste dlužníkem, vůči kterému je vedena exekuce. Výše vymáhané pohledávky je Vám sdělována
v přiložených dokumentech.
Vymáhanou částku uhraďte prostřednictvím přiložené složenky na účet Exekutorského úřadu
v Teplicích, číslo: 2108571269/2700, pod variabilním symbolem: 83207 nejpozději do 30 dní od obdržení této
písemnosti (na stejné číslo účtu a stejný variabilní symbol zasílejte i jakékoliv částečné úhrady vymáhané
pohledávky). Pro zjištění aktuální výše vymáhané dlužné částky volejte na telefonní číslo 417 534 858.
Neuhradíte-li vymáhanou pohledávku ve stanoveném termínu, rozhodne se dále o vymožení pohledávky
jedním ze způsobů provedení exekuce. V úvahu přichází i mobiliární exekuce k zajištění a prodeji Vašich
postižitelných movitých věcí.
Informace o exekučním řízení:
Oprávněná osoba (Věřitel): ZUQ Czech, s.r.o., IČ. 24830801, se sídlem Olivova 948/6, 110 00 Praha 1
Povinná osoba (Dlužník):
JAN ZÍMA, nar. 7.6.1971, bytem DAŠICKÁ 1086, 53003 PARDUBICE
s odkazem na usnesení o nařízení exekuce ze dne 11.4.2007, které pod č.j. 1 Nc 3527/2007-4 vydal Okresní soud v
Berouně.
V Teplicích dne 4.2.2013
Mgr. Martin Svoboda,
soudní exekutor

TEN PREVIT Jan Zíma dluží 66437 kč !!!

Exekutorský úřad v Teplicích, Husitská 692/3, 415 01 Teplice
tel: 417 534 858, ID Datové schránky: 96jg82e
e-mail: [email protected], www: http://www.exekutorskyurad.cz
číslo účtu: 2108571269/2700, UniCredit Bank Czech Republic, a.s., variabilní
symbol: 83207
úřední hodiny: PO, ST 9-12, 13-15 hod.

Naše č.j.: 110 Ex 832/07-408

OZNÁMENÍ

Mgr. Martin Svoboda, soudní exekutor, se sídlem Exekutorského úřadu v Teplicích, (dále
pouze soudní exekutor), v exekuční věci vedené pod sp.zn.: 110 Ex 832/07, pověřený k provedení
exekuce usnesením ze dne 11.4.2007, které pod č.j. 1 Nc 3527/2007-4 vydal Okresní soud v Berouně,
ve prospěch oprávněné osoby: ZUQ Czech, s.r.o., IČ. 24830801, se sídlem Olivova 948/6, 110 00
Praha 1, na úkor majetku povinné osoby: JAN ZÍMA, nar. 7.6.1971, bytem Vysoký Újezd 77, 267
16 Vysoký Újezd, pro vymožení částky 30 075,50 Kč s příslušenstvím, podává zprávu o,

aktuální výši vymáhaného plnění:

jistina ……………………………………………………………………………………………………….. 30 075,50 Kč
2,00 % roční úrok z prodlení z částky 27 494,00 Kč od 12.8.2003 do zaplacení
shora uvedené úrokové příslušenství činí k 4.2.2013 ………………………………………… 5 216,52 Kč
náklady předchozího řízení …………………………………………………………………………. 10 370,00 Kč
náklady oprávněného za právní zastoupení v exekučním řízení …………………………. 8 240,10 Kč
náklady exekuce (odměna, hotové výdaje) k 4.2.2013 ……………………………………. 12 535,60 Kč
výše vymáhané pohledávky k 4.2.2013…………………………………………………………. 66 437,72 Kč

Pane Zímo,

Dovoluji si Vás upozornit, že veškerá podání učiněná v exekučním řízení prostřednictvím e-
mailové korespondence je třeba opatřit platných elektronickým podpisem, případně
prostřednictvím České pošty. Přílohou Vám zasíláme k opatření další listiny.

S pozdravem

V Teplicích dne 4.2.2013

Mgr. Martin Svoboda,
soudní exekutor

Mirek:

Panu Zímovi byl odebrán 4.6. živnostenské oprávnění !!

Mirek:

Dobrý den , hledáme poškozené lidí panem Janem Zimou, bytem Vysoký Ujezd 77, okr.Beroun.Na tyto adrese se nezdržuje , je ho potřeba už dohnat k spravedlnosti.PČR uvedl Dráždanskou adresu na které se nezdržuje bo ho tam nikdo nezná!Pan Zíma se skrývá před spravedlnosti.Nachází se i na Ústecké adrese nedaleko fakultní nemocnice ale i tam je k nedostiženi.Kdo má tedy špatnou zkušenost s p.Zimou nar.7.6.1971,MOBIL: 606319532 který nelegálně zprostředkovával práci v SRN obraťte se přímo na policií .Tento podvod řeší PČR .Email: [email protected]

jenda

Hromadná žaloba je vymyšlená. Tr estní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

jenda:

Policie ČR vydala obvinění na p.Jana Zimu z podvodu , hledáme další poškozeny FA.Avness díky pánum S a K se našli další a nenechali to jen tak.Už se našlo dost poškozených aby byl Zíma obviněn.Případ podvodníka Zimy řeší PČR..email: [email protected]. Zíma jen obalamuje a zastrašuje!

PODVODNIK JAN ZÍMA! mob: 606319532
jenda:

HLEDÁME DALŠI PODVEDENE FA.Avness panem JANEM ZÍMOU .NA ZÁKLADĚ ŽE UŽ SE OZVALO DOSTATEČNÝ POČETPOŠKOZENÝCH TOUTO FIRMOU TAK BYLO PČR PODÁNO OBVINENI NA PANA ZÍMU Z PODVODU.ANIŽ BY MNEL JAKO ZPROSTREDKOVATEL O PRÁCI VE SPOLKOVE REPUBLICE NEMECKO POVOLENI VYBRAL OD ZAJEMCU O ZPROSTREDKOVANI PREDEM 3500-3600 KČ A ABY PRO NE SEHNAL PRÁCI TAK POUŽIL PENIZE PRO VLASTNI POTREBU.POKUD ZDE OPAKOVANE BUDE ZÍMA TVRDIT ZE HROMADNA ZALOBA JE VYMYSLENA UVEDOMIME PČR A DALSI INSTITUCE.PRIPAD PODVODU JANA ZÍMY RESI PČR.POSKOZENI HLASTE SE NA EMAIL: [email protected]

Mirek

Shaním také práci v německu (restaurace,stavby i fabriky)
Dlouholetá zkušennos ve stavbě lešení (PERI UP,Layher).
Zednické práce provádíme ve 3 lidech,dlažby,obklady,sádrokarton,fasády.Nabídky prosim pište na tel.604934517 nebo mail:[email protected]

Pane Zíma !!!!

Vy toto ani nečtěte,kdybychom se potkali znova,musel bych vám ublížit.

ff
Mirek:

Pane Zímo,ano souhlasím s Mirkem,potkat vás tak jste mrtvej !

Mirek:

Pan Zíma dluží jednomu Exekutorskemu uřadu v severních čechách k 4.2.2013 66437 kč.. !! Dlužník který už neví kudy kam…jeho mobil: 607785038

Mirek:

Zde žaloba na p.Zímu !!

Exekutorský úřad v Teplicích, Husitská 692/3, 415 01 Teplice
tel: 417 534 858, ID Datové schránky: 96jg82e
e-mail: [email protected], www: http://www.exekutorskyurad.cz
číslo účtu: 2108571269/2700, UniCredit Bank Czech Republic, a.s., variabilní
symbol: 83207
úřední hodiny: PO, ST 9-12, 13-15 hod.

Naše č.j.: 110 Ex 832/07-408

OZNÁMENÍ

Mgr. Martin Svoboda, soudní exekutor, se sídlem Exekutorského úřadu v Teplicích, (dále
pouze soudní exekutor), v exekuční věci vedené pod sp.zn.: 110 Ex 832/07, pověřený k provedení
exekuce usnesením ze dne 11.4.2007, které pod č.j. 1 Nc 3527/2007-4 vydal Okresní soud v Berouně,
ve prospěch oprávněné osoby: ZUQ Czech, s.r.o., IČ. 24830801, se sídlem Olivova 948/6, 110 00
Praha 1, na úkor majetku povinné osoby: JAN ZÍMA, nar. 7.6.1971, bytem Vysoký Újezd 77, 267
16 Vysoký Újezd, pro vymožení částky 30 075,50 Kč s příslušenstvím, podává zprávu o,

aktuální výši vymáhaného plnění:

jistina ……………………………………………………………………………………………………….. 30 075,50 Kč
2,00 % roční úrok z prodlení z částky 27 494,00 Kč od 12.8.2003 do zaplacení
shora uvedené úrokové příslušenství činí k 4.2.2013 ………………………………………… 5 216,52 Kč
náklady předchozího řízení …………………………………………………………………………. 10 370,00 Kč
náklady oprávněného za právní zastoupení v exekučním řízení …………………………. 8 240,10 Kč
náklady exekuce (odměna, hotové výdaje) k 4.2.2013 ……………………………………. 12 535,60 Kč
výše vymáhané pohledávky k 4.2.2013…………………………………………………………. 66 437,72 Kč

Pane Zímo,

Dovoluji si Vás upozornit, že veškerá podání učiněná v exekučním řízení prostřednictvím e-
mailové korespondence je třeba opatřit platných elektronickým podpisem, případně
prostřednictvím České pošty. Přílohou Vám zasíláme k opatření další listiny.

S pozdravem

V Teplicích dne 4.2.2013

Mgr. Martin Svoboda,
soudní exekutor

Mirek:

Panu Zímovi byl odebrán 4.6. živnostenské oprávnění !!

Jenda

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Jenda:

Hromadná žaloba existuje, pan Zíma zastrašuje nesmyslnyma kecama.Podvedeni FA.Avness hlasitě se přímo na email: [email protected]

Jenda:

Hromadná žaloba existuje, pan Zíma zastrašuje nesmyslnyma kecama.Podvedeni FA.Avness hlasitě se přímo na email: [email protected]

Michaela

Dobrý den jsme dvě a hledáme práci v německu poblíž hranic třeba někde v hotelu pokojskou nebo co by jste nabídli předem děkuji za odpověd

Michal

Dobrý den
Hledám práci v německu nejlépe okolí Cham jedno jaká to bude profese nejlépe někde ve fabrice s pravidelnou směnou.
Mám základní znalost němčiny.Jsem spolehlivý,pracovitý,bezkonfliktní.
budu rád za jakoukoliv nabídku.
Děkuji mnohokrát za každou odpověď

Michal

Dobrý den
Hledám práci v německu nejlépe okolí Cham jedno jaká to bude profese nejlépe někde ve fabrice s pravidelnou směnou.
Mám základní znalost němčiny.Jsem spolehlivý,pracovitý,bezkonfliktní.
budu rád za jakoukoliv nabídku.
Děkuji mnohokrát za každou odpověď

Řeháček a Řeháček

ČUS HLEDAME PRÁCI V NĚMECKU JSME SADROKARTONÁŘI S DLOUHOU
PRAXÍ . NEBO NĚJAKÁ FABRIKA, V ZEMĚDĚLSTVÍ JSEM BÝVALÝ DRUŽSTEVNÍK Ř.P.SK. B,C,E,T.
BRATR JE VYUČEN AUTOMECHANIK Ř.P.SK.B A VZV
DEJTE VĚDĚT JESTLI NĚCO VÍTE.
DÍKY

Břícháček
Řeháček a Řeháček:

vy ste braťja?

tr
Řeháček a Řeháček:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
a ca.35 zručných lidí- na montáž kontejnerů a zemědělských strojů (více variant)

Místo:Niedersachsen- Herzlake a NRW-Ennigerloh
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro čistého zpočátku, ( 2500,- euro i více)
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO

Spěchá!

Nebo jeden ze skupiny s NJ!

V případě zájmu zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

Aneta

Dobry den,
hledam praci v Dresden a okoli (bez ubytovani, to zde jiz mam) Je mi 24let, mam SS vzdelani, 4 roky praxe v nemecke bance v Praze, praxe s detmi. Hledam jakekoliv uplatneni.
Dekuji Vam

Milan

Dobry den.je mi 38.hledam praci v okolí Altenberg u Cínovce.jako mechanik opravar stroju a zařizení opravy vyrobnich linek..mozno i jako opravar lesni techniky harvestor atd.nebo jako svarec mig co2 a plamen.dekuji.776262620

Miloslav

Dobry den,hledam praci v cizine,pracuji jako ostraha 14let,jsem s manzelkou ta muze pracovat jako pokojska nebo v baru zkusenosti ma,tel.774591757,moc dekuji

Karel

Sešel jsem se tento týden s panem Zímou, sice mně zaujala jeho pracovní nabídka ale bohužel byl docela arogantní když jsem se ho zeptal zda má povolení ! Co udělal? Sebral se a šel pryč..Mobil mněl někde z 60 let minulého století!je to prostě lhář,prej umí 7 jazyky,a tiše na mně prozradil že má v nemecku mafiánske kontakty které mu dohazujou kšefty.Tak bacha na něj!

AVNESS .. je neskutečný podvod.

Zkušenosti s panem Zímou:

Osobní pohovor v Praze na letišti dne 23.12.2012.. lanařeni a slibování o zprostředkovaní práce v zahraničí.Pan Zíma je spíše lidový vypravěč.. než nějaký pofiderní zprostředkovatel zaměstnani. 200EU.. a za co.. za hloupý lži. Smlouva postavená tak aby vás akorád oškubal nic víc.

PROTO JSI LIDI DEJTE POZOR.. NA NA INZERÁTY PSANÉ PANEM JENEM ZÍMOU,ZDE TV REPORTÁŽ KDE SE ZÍMA POKOUŠEL OBLAFNOUT ČT JENŽE TO NEPROŠLO,PAN ZÍMA NELEGÁLNE ZRPOSTŘEDKOVÁVÁ PRÁCI V SRN..607785038

viz video http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/

Zíma je opravdu podvod

Take jsem byl na letišti a vyslechl jsem si ty keci,ale ja mel platit 700eur za sprostředkování v tří měsíční splátce,ale když pan Zima začal povídat jak je studovanej a že mluví 8 jazyky a dřív létal ledatlem pro ceské aero,tak mi bylo divné že takovej kašpar přijde na prac. pohovor ve škrpálích a v ruce držel starej telefon,už toto mi bylo divné :))) . V dnešní době kdy každej vlastní různé telefony značkových kvalit on přijde s močkou.Dnes se mi tu ve stole válí desky které mi dal s mapou a letákama a brožurama,ktere stejne nekde asi ukradl :)) nechte p.KOŽENEHO napokoji,oškubal jste 12 lidi a vám to nestačí?? váš mobil: 607785038

avnesss

Zímo,chceš fleka? Dáme ti taky fleká ale mezi nohy!!

Jenda
avnesss:

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

VELKÝ PODVOD AVNESS JANEM ZÍMOU 22. 04. 2013, 22:42:52

Zíma je opravdu podvod

Take jsem byl na letišti a vyslechl jsem si ty keci,ale ja mel platit 700eur za sprostředkování v tří měsíční splátce,ale když pan Zima začal povídat jak je studovanej a že mluví 8 jazyky a dřív létal ledatlem pro ceské aero,tak mi bylo divné že takovej kašpar přijde na prac. pohovor ve škrpálích a v ruce držel starej telefon,už toto mi bylo divné :))) . V dnešní době kdy každej vlastní různé telefony značkových kvalit on přijde s močkou.Dnes se mi tu ve stole válí desky které mi dal s mapou a letákama a brožurama,ktere stejne nekde asi ukradl :)) nechte p.KOŽENEHO napokoji,oškubal jste 12 lidi a vám to nestačí?? váš mobil: 607785038

Milada

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, když bych pracovala v Německu kdo by mi platil sociální a zdravotní pojištění ?

DAGMAR
Milada:

Platit za vas bude zaměsnavatel pokud vam da smlouvu pokud vam smlouvu neda pracujete na černo tim padem si hradite pojišteni sama mate ještě dotaz volejte 732369257

Mirek

Shaním také práci v německu (restaurace,stavby i fabriky)
Dlouholetá zkušennos ve stavbě lešení (PERI UP,Layher).
Zednické práce provádíme ve 3 lidech,dlažby,obklady,sádrokarton,fasády.Nabídky prosim pište na tel.604934517 nebo mail:[email protected]

Pane Zíma fa AVNESS mob: 607570505!!!!

Vy toto ani nečtěte,kdybychom se potkali znova,musel bych vám ublížit.

Jana A

Dobrý den,
hledám práci pro 2 lidi někde v okolí Drážďan nedo do 30km od Cínovce s možností dojíždět. /úklid, pokojská, vybalování zboží/. Máme základy Nj jsme bezkonfliktní a snaživí, můžete někdo prosím poradit? email: [email protected]
Předem děkujem

zdenek

dobry den schanim praci v nemecku v meste WOLFSBURG nikoho tu neznam a jsem zacatecnik nj dekuji jsem vyucen jako elektrikar je my 40 let s praxi ale umim skoro vse a nebojim se zadne prace diky sveda EMAIL [email protected]

LENKA

dobry den jsem v nemecku v meste WOLFSBURG schanim praci jakoukoliv je my 48 LET jsem vyucena svadlena ale mou dlouholetou praci je v zahradnictvy jinak beru jakoukoliv praci jako pokojska atd. vse seriozne ale jen v miste WOLFSBURG dekuji lenka EMAIL [email protected] ma znalost jazyka je zacatecnik dekuji

Tereza

ahoj ráda bych vyjela nekam do zahranici, prvne bych chtela zkusit ty sousedni staty jako je Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko, ale lidi, který jsem oslovila tak se téhle zkušenosti bojí tak se chci zeptat jestli by někdo neměl zájem nekam jet (spíš holky snima se lepšejc pokecá) 😀 =) Jinak mi je 17 let a studuji Střední školu Gastronomickou. Kdyžtak pište na email: [email protected]

Honza

Dobry den.Schanim pravi v nemecku jako svařeč nebo jeřabnik.Znalost jazyka v zakladech.Praxe v nemecku 2 roky.email:[email protected].

Trenkwalder a.s.
Honza:

Dobrý den, Honzo, ještě sháníte práci v Německu? Svářeči jsou v Německu poptávaní. Zastupuji personální a pracovní agenturu Trenkwalder a.s., která zprostředkovává také práce v zahraničí především DE/AT). Více informací Vám zasílám na email.
S pozdravem

Mgr. Magdalena Dvořáková | Koordinátor mezinárodního náboru
Trenkwalder a.s.

Heřmanická 1648/5 | 71000 Ostrava – Slezská Ostrava
Tel.: 0420553105100 | Fax: 0420553105116
Mobil: +420 603 198 936
mailto: [email protected] | http://www.trenkwalder.cz

Bedulka
Trenkwalder a.s.:

dobry den,hledame praci ja a pritel nekde prihranici popr.Eslarn,Waidhaus nemcinu mame zakladni.Diky

Tibor Krtištof

Dobry den,
prosim hledam jakou koli praci v Německu,třeba pomoc v kuchyni,lakyrnika,uklizeče,jakou koli praci ve vyrobě je mi to jedno jaka prace prosim kontaktujte mě na muj e-mail…děkuji za nabytky,zdravim všechny dobre lidi z Plzně.Děkuji moc

Muj email…[email protected]

Iveta

Dobrý den,

ráda bych získala pracovní zkušenost ze zahraničí – nejlépe Německo nebo Rakousko. Zajímá mě odvětví jako pokojská, servírka, případně i pečovatelka. Německy něco rozumím – úroveň asi mírně pokročilá. Budu ráda za veškeré typy a rady. Díky Iveta

Michaela

Ahoj,je mi 25 let a mam zajem pracovat v Nemecku nebo v Rakousku.Nemcinu jsem mela na skole,mam dostatecnou slovni zasobu ke komunikaci,ale bohuzel poslednich 5 let nemluvim.Ale jsem ucenliva,a verim,ze se tahle bariera da velmi rychle preskocit.
Budu rada za kazdou seriozni nabidku.
Dekuji.

Michaela

Muj e-mail je [email protected]
Dekuji,Michaela

pepíno

Ahoj.Jsme s kolegou dva a hledáme práci jako sádrokartonáři,nebo zateplování budov atd.Já se nšmecky domluvím a kolega trochu rozumí.Kontakt tel. 724310921 nebo 607175189 .Dškujeme za nabídky a pomoc

tana
pepíno:

mam pracu

Steve Porter

Dobrý den,

Já jsem pan Steve Porter, provozní ředitel UNI CREDIT LIMITED, UNI CREDIT LIMITED je legitimní a vláda schválila úvěrové firmy. My rozdávat půjčky pro jednotlivce i organizace v Evropě, Asii, Africe a jiných částech světa, budeme rozdávat úvěr v USD ($) a GBP (L) a jakékoli měně dle vašeho výběru
při zájmu 3% sazby.

Dostupné půjčky nabízíme, jsou,

* Osobní půjčky (Secure a Nezajištěné)
* Obchodní úvěry (Secure a Nezajištěné)
* Kombinace úvěru
* Konsolidace půjček a mnoho dalších:

Nacházíte se očekává, vyplnit formulář níže a vrátit se k nám, aby nám vám poskytuje úvěrových podmínek a dohody, pokud máte zájem.

Celé jméno:
Úplná adresa:
Stát / Provincie:
Země:
Telefonní číslo:
Datum narození:
E-mail:
Půjčka Částka potřebná:
Účel úvěru:
Už jste požádali o půjčku před:
Doba trvání úvěru:
Měsíční příjmy:
Pošlete mi naskenovanou kopii identifikace:

S pozdravem,
Steve Porter
Provozní ředitel
UNI CREDIT LIMITED
EMAIL; [email protected]

vvladimír

ahoj lidičky,chtěl sem poprosit zda by jste nevěděli o nějaké práci v zahraničí??nejlépe na stálo?? cizí jazyk moc neumím ale zvládám všechno aspon myslím teda…jsem rychle učenlivej.pisněte na [email protected] díky moc,budu vám zavázán.

Pavel

SHÁNÍM 1 PARŤÁKA (PARŤAČKU) TECHNIKA PRO PRÁCI V SRN A RAKOUSKU NA PRÁCI V TERÉNU PŘI ZKOUŠKÁCH DŘEVĚNÝCH TELEFONNÍCH SLOUPŮ SPECIÁLNÍM PŘÍSTROJEM. ZÁKLADNÍ POŽADAVEK: VELMI DOBRÁ NĚMČINA!!! NUTNÁ K POROZUMĚNÍ ODBORNÉHO ŠKOLENÍ A HLAVNĚ TELEFONÁTŮM S CENTRÁLOU FIRMY. TZN.ZNALOST PODLOŽENÁ ZKOUŠKAMI, CERTIFIKÁTY ČI DLOUHOLETOU PRAXÍ V NĚMECKY MLUVÍCÍCH ZEMÍCH.POKUD NEMÁTE VELMI DOBROU ZNALOST NĚMČINY,NEODPOVÍDEJTE!ADEPT BUDE PODROBEN ZKOUŠCE S RODILÝM MLUVČÍM V BLÍZKÉ DOBĚ V ČR ČI SR.
DALŠÍ POŽADAVKY:
-VLASTNÍ SPOLEHLIVÉ AUTO + ZKUŠENOST ŘIDIČE
-FYZICKÁ ZDATNOST A ODOLNOST,JELIKOŽ SE JEDNÁ O PRÁCI V TERÉNU Z 90%, NOŠENÍ PŘÍSTROJŮ,I Z TOHO DŮVODU PREFERUJI MUŽE, ALE FYZICKY ZDATNÉ ŽENY MAJÍ TAKÉ ŠANCI
-TECHNICKÁ ZRUČNOST, ZNALOST IT – PRÁCE S PŘÍSTROJI, PC-MS WINDOWS, HLAVNĚ S EXCELEM,ORIENTACE V MAPĚ, TERÉNU
-ŽIVNOSTENSKÝ LIST V ČR PŘÍPADNĚ OCHOTA SI JEJ ZŘÍDIT VÝHODOU
-VÝHODOU TECHNICKÉ PŘÍPADNĚ ELEKTROTECHNICKÉ VZDĚLÁNÍ
– ODOLNOST PROTI STRESU,OCHOTA PRACOVAT PŘESČAS PŘÍPADNĚ O VÍKENDECH, V TURNUSECH MIMO ČR VÝHODOU
-SKROMNOST, SPOLEHLIVOST
-MÍT FINANCE NA POKRYTÍ VŠECH NÁKLADŮ (POLOVINU PALIVA,BYDLENÍ,STRAVA) CCA NA PRVNÍ MĚSÍC, RESP. DO PRVNÍ PROPLACENÉ FAKTURY – ODHAD ASI 1000-1500 EURO V ZÁVISLOSTI NA SKROMNOSTI,CENÁCH A ÚROVNI UBYTOVÁNÍ ATD.
-NEKUŘÁCI MAJÍ PŘEDNOST
-VĚK NENÍ LIMITEM,POKUD MÁTE VÝŠE UVEDENÉ ZNALOSTI A OSOBNÍ VLASTNOSTI
-BYDLIŠTĚ V ČR ČI NA SLOVENSKU, NEJLÉPE STŘEDNÍ MORAVA,ALE NENÍ PODMÍNKOU
-OCHOTA ZAČÍT S PRACÍ OD 7.8., ÚČASTNIT SE ÚSTNÍ ZKOUŠKY Z JAZYKA BĚHEM TOHOTO MAX. PŘÍŠTÍHO TÝDNE (BRNO,BRATISLAVA)
NABÍDKA:
-SVÝM ZPŮSOBEM NEZÁVISLÁ PRÁCE,PRACOVNÍ DOBA DOHODOU V PÁRU,
-CESTOVÁNÍ PO SRN A RAKOUSKU
-ZAJÍMAVÁ MOTIVAČNÍ ODMĚNA ZÁVISLÁ OD VÝKONU
-ZAJÍMAVÁ PRACOVNÍ ZKUŠENOST
ZÁJEMCI POŠLETE CV + FOTO A (NĚCO O SOBĚ,ZÁLIBY ATD.) NA E-MAIL: [email protected]. DALŠÍ INFO: TEL: 733-662469. NEPIŠTE MI DOTAZY DO DISKUSE TADY,NEMÁM ČAS NA NĚ ODPOVÍDAT.DÍKY.

Jirka

Ahoj hledam manualni praci v okoli Berlina(pr. Witstock).
Mam zkusenosti z farem( mlecna produkce), sezonich pracich(sbery,balirny,prorezavani, vyvazovani…),fabriky – montazni delnik,ruzne prace na stavbach, i prace ve sklenikach se zeleninou nebo kvetinami. Rad ziskam zkusenosti v dalsich oblastech zamestani.(hotely,restaurace aj.)
Zkusenosti se zivotem v zahranici- 15 mesicu na Novem Zelandu, 3 mesice v Australii a 9 mesicu na Islandu
Jazyk Anglictina – pokrocily , Nemcina- teprve se zacinam ucit.
Praci shanim od 23.9.(kdy mi konci prac. smlouva na Islandu) na dlouhou dobu nebo i na kratkou. Budu vdecny za cokoli, i za pripadne informace kde by se dala prace hledat.
Vice info o me rad poslu.
Jirka

Margarete

Dobrý den sháním práci v Německu nejlépe Nurmberg,do 250 km od hranic v Chebu . Pocházím ze Severu Čech. Jsem zdravotní sestra s dobrou znalostí německého jazyka. V Německu pracuji již druhým rokem, jako pečovatelka o seniory. Nejlépe 3-4 týdenní turnusy. Prosím jen o nabídky s minimální odměnou na den 80E.
Děkuji 🙂

IHRAG
Margarete:

Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

Hledáme malire / München /a pracovnika na svařování MIG / MAG /Nürnberg/, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

Markéta

Sháním elektrikáře se ŽL na stavbu do Německa, příhraničí – oblast Passau. Plat cca 2000 EUR/měsíčně. Částečná znalost němčiny.
Tel.: 774 329 033

Lenka M

Dobrý den,ocitla jsem se v životní tísni jako samoživitel. Práce v německu / pokojská, uklízečka ../ v Drážďanech, by rodinnou situaci vyřešila. Nabízím spolehlivost, pečlivost a přizpůsobivost. Za nabídky , popř. kontakty, děkuji. Lenka M.

Michaela Leberová
Lenka M:

Ahoj hledám práci v Německu nejlépe v okolí Altenbergu jako pokojská, vybalování zboží atd., kde bych moc nepotřebovala němčinu. Auto mám kdyby se chtěl někdo přidat. Děkuji za pomoc.
[email protected]

denny

nejlepší způsob je přes agenturu,sama o sobě moc šancí nemáš,tu agenturu si pořádně prověř,at nedopadneš jako já,byl jsem v Mnichově ale agentura byla na odstřel no hnus,taky se tam chystám chci zůstat v Německu je to tam úplně o něčem jiném než tady u nás

Veronika
denny:

Dobrý den,
hledám práci pro přítele v oblasti Badensko-Wurttenbersko, město Kehl a okolí (Badensko). Budu na stáži na Štrasburské univerzitě od 1.8. 2014 do 30.6.2015. Přítel má základy němčiny, proto pro něj bude lepší pracovat na území Německa, je vyučený kuchař, ovládá jakékoliv manuální práce, velice rychle se učí, má zkoušky z lesnictví i atesty na práci s motorovou pilou a zahradnické práce. Kontakt: Veronika Zajícová ([email protected], nebo [email protected]). Za jakékoliv informace předem velice děkuji!!!

Martin H.

Dobrý den ,
sháním práci v německu či rakousku.Částečná znalost němčiny ,ale angličtina celkem dobrá. Nejlépe jako ošetřovatel seniorů. Jsem klidný, empatický pracovitý . Vlastním akreditovaný kurz všeobecný sanitář + rok práce na LDN . Momentálně pracuji jako dobrovolník v Domově důchodců. Děkuji za jakékoliv info

IHRAG
Martin H.:

Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

Hledáme malire / München /a pracovnika na svařování MIG / MAG /Nürnberg/, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

Staza
IHRAG:

Dobrý den,jsme 3 kamarádky a hledáme práci dělnice ve fa,bez NJ v Německu,blízko hranic Cheb,Kraslice.Prosíme nabídněte nebo poraďte kdo by nám pomohl děkujeme.
[email protected]

Staza
IHRAG:

Dobrý den,jsme 3 kamarádky a hledáme práci dělnice ve fa,bez NJ v Německu,blízko hranic Cheb,Kraslice.Prosíme nabídněte nebo poraďte kdo by nám pomohl děkujeme.
[email protected]

Martin H.

Dobrý den ,
sháním práci v německu či rakousku.Částečná znalost němčiny ,ale angličtina celkem dobrá. Nejlépe jako ošetřovatel seniorů. Jsem klidný, empatický pracovitý . Vlastním akreditovaný kurz všeobecný sanitář + rok práce na LDN . Momentálně pracuji jako dobrovolník v Domově důchodců. Děkuji za jakékoliv info

HONZA

Dobrý den,hledám práci v německu jako instalatér.Je mi 36 let,němčina na úrovni A2 až B1,český sv. průkaz na plasty a měď,8 let praxe jako instalatér-topenář.Děkuji za jakékoli info.604 840 138

HONZA:

Ahoj Honzo, pošli mi, prosím tvé CV na [email protected]. Pokud hovoříš alespoň trochu německy, měli bychom o Tebe zájem.

Trenkwalder a.s.
HONZA:

Dobrý den, Honzo,ještě sháníte práci v Německu? Instalatéři jsou v Německu v současné době poptávaní. Zastupuji personální a pracovní agenturu Trenkwalder a.s., která zprostředkovává také práce v zahraničí především DE/AT). Více informací Vám zasílám na email.
S pozdravem

Mgr. Magdalena Dvořáková | Koordinátor mezinárodního náboru
Trenkwalder a.s.

Heřmanická 1648/5 | 71000 Ostrava – Slezská Ostrava
Tel.: 0420553105100 | Fax: 0420553105116
Mobil: +420 603 198 936
mailto: [email protected] | http://www.trenkwalder.cz

PODVOD AVNESS

AVNESS Ráda bych upozornila na firmu AVNESS je proti ním vedeno tr.stihání nebot naletelo teto firme 12 lidí a jsou další..pan Zíma nabizel práci v SRN ale faktickou práci neměl,byli sme na pracovnim uřade v Draždanech a tam jim Zíma tvrdil že nabizi práci pro čechy zcela zdarma,je to lež !! jeho mobil 607785038,6075705805

David

Dobrý den hledám práci v Německu jako dělník,zedník,cokoliv.Je mi 41let.Němčina základy.Momentálně pracuju na slevárně v ostravě přes agenturu.Jsem klidný,spolehlivý,dochvilný,pracovitý,čistý trestní rejstřík.Jako zedník mám praxe 20let.M“J tel 731728218 děkuji za jakekoliv info

David

můžete mi poradit přes jakou agenturu je nejlepší vycestovat za práci do Německa děkuji

Trenkwalder a.s.
David:

Dobrý den, Davide, zastupuji personální a pracovní agenturu Trenkwalder a.s., která zprostředkovává také práce v zahraničí (především DE/AT). Více informací Vám zasílám na email.
S pozdravem

Mgr. Magdalena Dvořáková | Koordinátor mezinárodního náboru
Trenkwalder a.s.

Heřmanická 1648/5 | 71000 Ostrava – Slezská Ostrava
Tel.: 0420553105100 | Fax: 0420553105116
Mobil: +420 603 198 936
mailto: [email protected] | http://www.trenkwalder.cz

IHRAG
David:

Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

Hledáme malire / München /a pracovnika na svařování MIG / MAG /Nürnberg/, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

IHRAG
David:

Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

Hledáme malire / München /a pracovnika na svařování MIG / MAG /Nürnberg/, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

IHRAG
David:

Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

Hledáme malire / München /a pracovnika na svařování MIG / MAG /Nürnberg/, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/

PODVOD AVNESS AVNESS Ráda bych upozornila na firmu AVNESS je proti ním vedeno tr.stihání nebot naletelo teto firme 12 lidí a jsou další..pan Zíma nabizel práci v SRN ale faktickou práci neměl,byli sme na pracovnim uřade v Draždanech a tam jim Zíma tvrdil že nabizi práci pro čechy zcela zdarma,je to lež !! jeho mobil 607785038,6075705805..email: [email protected] , [email protected]..Je to podvodní grázl,který skončí za mřížemi stejně jako zlínský podnikatel Tomáš K. letos v dubnu za stejnou trestnou činnost kterou se dopustil jako p.Zíma.

Dobrý den , hledáme poškozené lidí panem Janem Zimou, bytem Vysoký Ujezd 77, okr.Beroun.Na tyto adrese se nezdržuje , je ho potřeba už dohnat k spravedlnosti.PČR uvedl Dráždanskou adresu na které se nezdržuje bo ho tam nikdo nezná!Pan Zíma se skrývá před spravedlnosti.Nachází se i na Ústecké adrese nedaleko fakultní nemocnice ale i tam je k nedostiženi.Kdo má tedy špatnou zkušenost s p.Zimou nar.7.6.1971,mobil 606319532 který nelegálně zprostředkovával práci v SRN obraťte se přímo na policií .Tento podvod řeší PČR .Email: [email protected]

jenda

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Ahoj, hledáme zaměstnance pro mnichovské letiště, kteří hovoří německy. Nástup 1. 10. 2013. Dlouhodobý kontrakt. Čistá mzda 1 600 – 1 800 euro čistého.
Pokud máte zájem, pošlete CV v němčině na [email protected]

Zuzana

Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt
http://ihrag.de/jobs/
Take hledame malire / München /a pracovnika na svařování MIG / MAG /Nürnberg/, nutna znalost němčiny.

Avness podvod

Panu Zímovi byla odebrán živnostenské opráveneni nebot bylo doloženo že nelegálně zprostředkováva práci v SRN.Vybra poplatek ve výši 3500 a páci ani jednomu nesehnal jeho vymluvy že jste se nedostal na schuzku se zamestnavatelem, že pro vás musí najít jinou práci, že jste zataji svoji minulost, že jste zatajil práci u bezp.sužeb atd..neobstáli..Dostal i pokutu a to oprávenene,bude li vám tvrdit že píše na blog.idnes pravdivě tak je to pohotová lež ! Dokonce vám hrozi exekuci přičemž žádna exekuce stejne nenastane nebot dle jednoho z tituem mg. je pan Zíma SEDMILHÁŘ ! Třeba se p.Zíma napsal na blog o cikánech –lež , o Hřensku která má špatne skály a že tam tečou penize zbytečne..dle starosty hřenska pan Zíma psal ež a pomluvu !Pan Zíma by se mně nad sebou zamyslet co děla,děla všechno špatne,když je obvinovan PČR tak obvinuje z toho sameho ostatni,doložitelne!

AVNESS PODVOD

Avness podvod Panu Zímovi byla odebrán živnostenské opráveneni nebot bylo doloženo že nelegálně zprostředkováva práci v SRN.Vybra poplatek ve výši 3500 a páci ani jednomu nesehnal jeho vymluvy že jste se nedostal na schuzku se zamestnavatelem, že pro vás musí najít jinou práci, že jste zataji svoji minulost, že jste zatajil práci u bezp.sužeb atd..neobstáli..Dostal i pokutu a to oprávenene,bude li vám tvrdit že píše na blog.idnes pravdivě tak je to pohotová lež ! Dokonce vám hrozi exekuci přičemž žádna exekuce stejne nenastane nebot dle jednoho z tituem mg. je pan Zíma SEDMILHÁŘ ! Třeba se p.Zíma napsal na blog o cikánech –lež , o Hřensku která má špatne skály a že tam tečou penize zbytečne..dle starosty hřenska pan Zíma psal ež a pomluvu !Pan Zíma by se mně nad sebou zamyslet co děla,děla všechno špatne,když je obvinovan PČR tak obvinuje z toho sameho ostatni,doložitelne! JEHO ADRESA VYSOKÝ UJEZD 77,BEROUN.Jeho email [email protected] .Stálo by za to si za ním udelat cestu a omluvit se vám všem poškozeným!

AVNESS PODVOD:

jeho nové číslo 607448208

Jenda
AVNESS PODVOD:

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Dana Martinuková

Hledám práci v Německu jako pečovatelka,pokud možno bez agentury.Mám již zkušenosti s pečovatelstvím u německého seniora.Mluvím německy,jsem přizpůsobivá a mám cit pro tuto práci a pochopení.Jsem schopna se střídat s jinou pečovatelkou po 2 měsících,nebo záleží na domluvě.Prosím o nabídky na mou emailovou adresu…[email protected]
Děkuji a těším se na spolupráci,je mi 50 let a jsem z Karlovarska.

Michal

Ahoj,

bydlím v Schorndorfu( Baden – Württemberg )a sháním jakoukoliv práci, řeč – začátečník( většinu rozumím, ale mluvit mi dělá potíže, ale snažím se, rychle se učím, žil jsem 8 let v Anglii a nedělá mi nic problémy) Svolím pro každou práci, v případě zájmu pište na e-mail, zašlu CV a jakékoliv informace. Jsem tu s rodinou a potřebuji ji zabezpečit, jen se snažím vyhnout agenturám.
Praxe – údržbář, roll – forming, leader, evropský průkaz pro vysokozdvih, skladník, stavby atd.

Děkuji za jakoukoliv pomoc

[email protected]

Tomáš

Dobrý den všem, rád bych Vás přítomné požádal o spolupráci – ozvala se nám paní Renáta Forosová, je to slovensky mluvící paní, která udává, že má s manželem v Augsburgu farmu a hledá lidi. Nabídka byla skvělá, bydlení + strava bez placení, avšak byla podmínka, abychom si zaplatili půl roku soc.+zdravotní 60 eur/měs + 100 eur poplatek na cizinecké policii. Později nabídla, že 5 měsíců za nás zaplatí s přítelkyní ona a my jen jeden měsíc+ poplatek na policii. Když jsem odmítl, nabídla práci na týdenní turnusy. Zeptal jsem se, jestli by mohla zaplatit ten měsíc + poplatek na policii s tím, že jí to vrátím hned v první výplatě a to už nechtěla…vyloženě chtěla, abych prostě poslal nějaké peníze. Adresa, kde by měla být farma, je v centru města vedle divala……Máte někdo zkušenosti s touto paní? Pozitivní? Pokud ano, pisněte, prosím Vás, a pokud ne, dejte si pozor a buďte opatrní. Nic neposílejte dopředu, to je blbost.
Hodně zdaru a když tak pisněte, Tomáš.

Bambulka
Tomáš:

Ahoj Tomáš, prosím ťa napíš mi ne teba tel. č.. Potrebovala by som nejaké info o pani Forosovej, pravdepodobne sme sa stali obeťou podvodu, a nechcem viac zverejňovať na blogu, alebo ak môžeš prosím ťa napíš mi akú adresu ti dala do toho Berlína, kde by mala byť tá údajná farma 🙂 Ďakujem

Tomáš

Ještě číslo na paní Forosovou – 775202234 – a jen tak mimochodem – na mou sms, že adresa je někde v centru (měl jsem za ní dojet na farmu pracovat po vyřízení všech papíru, které jsem se rozhodl vyřídit sám, ať neplatím někomu cizímu) už pak neodepsala…zvláštní, viďte 🙂

Serhej
Tomáš:

Pani Kaltesteinova Julia nabidla mne prace v Nemecko pracovat z ji manzelem na stavbe vedle Berlinu. Nabidla plat 15eur/h + bydleni. Od mne chtela abych pripravil doklady na zamestnani v Nemecko a penize: (plat za pojisteni za 3 mesice (110eur*3)+2 kolky(100eur*2)+pani ktera bude podavat zadost v Nemecko 200eur+prevod na nemcinu a overovani 160 eur. Celkem je to 890eur!!!
Dekuji moc vasim hodnocenim a webu (kdy pani pod tim cislem jmenovala se jak Renata Forosova) napsal smsku co nechci od nej tu nabidku a vim co mam spravu z podvodnikem. Dostal takovu odpoved:To co ste sa docitali su keci ale keby sem bola podvodnicka tak si vymenim cislo ked sa vam chce niekto pomstit urobi vse a s policiou ma nezastrasite!
Proc pani nechtěla udelat mne doklady za ktery jsem zaplatil bych hned v první výplatě? Ale chtela dat zalohu na cestu do Berlinu? Neco divne!
Jsem odmitnoul „skvelu“ nabidku!

Elena
Serhej:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Frantisek
Tomáš:

Zdravím môžem sa niečo opýtať na pani forosovu

Frantisek
Tomáš:

Môžem poprosiť vás kontakt ohľadne Forosovej

Lenka

Dobry den,
hledam praci v Nemecku. Uz 3 roky cestuji. Pracovala jsem v Holandsku na lodi jako barmanka, dalsi rok v Recku na Rodhose v hotelu Mitsis a posledni leto jsem byla na 7 mesicu na Crete kde jsem půjčovala auta. Nejlepsi by bylo nekde v hotelu, restaurace, bar nebo kavarny.. Jsem flexibilni a vystudovala jsem vysokou skolu zahranicniho obchodu.
Jestli o necem vite prosim piste na muj email: [email protected]

Dekuji moc

Lenka

Iveta

Hledam praci v Bavorsku jako uklizecka,pomocnice v domacnosti,ve fabrice… je mi 29 let,nemecky se domluvim,nejlepe v pohranici…dekuji

Iveta
Iveta:

muj mail- [email protected] tel.604 112 007

Petr

Dobrý den, je mi 21 let a mám zdravotní školu oboru ošetřovatel, moje znalost němčiny je základní měl sem jí ve škole stačilo by si jí oživit. Chci se zeptat pokud nevíte kde nikoho schánějí jako ošetřovatele nebo něco jiného momentálně dělám bokovky jako malování, zedničinu, přidavače. měl bych zájem ocokoliv práce se nebojím, dokážu být zručný

alex
Petr:

Jestli máš zájem tak mi pošli CV na [email protected] , dělám u německé agentury, tak by se práce mohla najít.

Trenkwalder a.s.

Personální agentura Trenkwalder hledá v úzké spolupráci se zahraničními kolegy zkušené řemeslníky s komunikativní znalostí německého jazyka, kteří chtějí pracovat v Německu.

Poptávané profese:

– Automechanik
– Pracovník výměny pneumatik
– Obsluha vysokozdvižného vozíku
– Elektrikář
– Elektronik/Mechanik
– Soustružník – obsluha CNC strojů
– Malíř
– Lakýrník
– Zámečník
– Svářeč
– Truhlář (nábytkový, stavební)
– Zedník
– Instalatér
– Montér solárních panelů

Nabízíme:
– otestování z německého jazyka + podklady pro samostudium + pravidelné testování
– v případě konkrétní zakázky německá pracovní smlouva dle podmínek platné kolektivní smlouvy + hrazené ubytování

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis v českém a německém jazyce na emailovou adresu: [email protected]

Mgr. Magdalena Dvořáková | Koordinátor mezinárodního náboru
Trenkwalder a.s.

Heřmanická 1648/5 | 71000 Ostrava – Slezská Ostrava
Mobil: +420 603 198 936
mailto: [email protected] | http://www.trenkwalder.cz

Kristyna

Dobry den, hledam praci v nemecku pro 4 osoby, jazyk neovladame, ale mame silnou vuli se ucit. Hledame jakoukoliv praci, ale hlavne co nejdrive. Kdyby nekdo o cemkoliv bedel prosim piste na [email protected]…..Dekuju

Lenka

Ahoj,
hledám práci jako aupair v Německu. Může mi někdo pomoct?

Irena
Lenka:

Ahoji Leni,
já jsem se přihlásila přes http://www.aupair-village.com Tam si založíš zdarma účet jako na fb a pak už jednoduše vybíráš rodinu z online katalogu nebo rodinka kontaktuje tebe 🙂
Hodně štěstí

zdenka

Dobrý den,
sháním práci v Německu v okolí Dresden. Nejlépe Altenberg. Německy se domluvím, pracovala jsem jako číšnice rok v Německu. Práci jakoukoliv i na směny. Mohl by mi prosím někdo poradit, moc děkuji Zdenka.
můj email [email protected]

zdenka:

NA PANA ZÍMU NEREAGOVAT

Kristýna

Dobrý den, jsme 3ženy a hledáme práci v okolí Chamu,Zwieselu atd.. Víte někdo?Děkuji za pomoc 🙂
[email protected]

Trenkwalder a.s.

Nabízíme práci v Drážďanech pro 10 osob – třídění lahví. Pracovní smlouva s německou společností na dobu neurčitou. Směnný systém: 6:00 – 14:30, 14:30 – 23:00. Úkolová mzda: 6,50 Eur/hodina (norma 200 beden/hodina). V případě vyššího výkonu, vyšší mzda. Není nutná znalost němčiny. V případě zájmu mne kontaktujte: 420 603 198 936, [email protected]

Zuzana
Trenkwalder a.s.:

Dobrý den,mám zájem o Vaši nabídku na třídění láhví.Nastoupit mohu ihned.Můžete mi prosím napsat zda je nabídka ještě aktuální.Děkuji.Zuzana

Zuzana
Trenkwalder a.s.:

Dobrý den,mám zájem o Vaši nabídku na třídění láhví.Nastoupit mohu ihned.Můžete mi prosím napsat zda je nabídka ještě aktuální.Děkuji.Zuzana

Vašek
Trenkwalder a.s.:

Dobrý den mám zájem o práci v Německu.A to manuální,sklady,supermarkety,montáže,lešení,nebo taky společník pro německé ženy.Pracovitost a dobrý vzhled,postava.Ich spreche deutsch wenig,I speak a little Englisch,Parlo Italiano.Děkuji

tr
Vašek:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
a ca.35 zručných lidí- na montáž kontejnerů a zemědělských strojů (více variant).

Místo:Niedersachsen- Herzlake a NRW-Ennigerloh
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro čistého zpočátku,( ca.2500,- euro i více)
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO

Spěchá!

Nebo ze skupiny jeden s NJ!

V případě zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

Stanislav Slivka
Trenkwalder a.s.:

dobrý den měl bych zájem o tuto práci, ale chtěl bych vice informací o této práci

car

zajímavé pracovní nabídky z Německa mají tady – http://www.pracevnemecku.jerk.cz/nabidky-prace-v-nemecku/

Michaela Postlová

Dobrý den, sháním práci nastálo v německu, při hranicích. Bydlím cca 5 min. od hranic. Našla jsem nějakou agenturu zprostředkovávající práci, Recruitment, máte s ní někdo nějakou zkušenost? nebo nemáte nějakou osvědčenou agenturu?
Děkuji

kamzinka
Michaela Postlová:

ideálně prosím na mail : [email protected]
děkuji

jindřich

dobrý den.Hledám praci jako přípravář v autolakovně,někde v okolí chamu.Mám 12 let praxi v autorizovaném servisu.Pokud někdo o něčem víte,dejte prosím vědět.E-mail [email protected]

Ivana

Dobrý den,
hledám práci v Německu, nejlépe do fabriky, mám základy NJ. Prosim okolo Weidenu, Selbu, pohraničí. Děkuji za info.

Mariam Khachatryan

Dobry den
pracovity par hleda praci v Nemecku,Rakousku..
Libor 30 let,Mariam 23 let hledame praci v cizine jako:vypomoc,uklizeni,ve fabrice,v kuchini,ostraha,v hotelu, jakoukoliv manualni praci…
Libor:(zaklady nemciny)
ja Mariam:( nemcina-stredne pokrocile,rustina-aktivni,anglictina-stredne pokrocile)

prosim o nabidky Dekuji email: [email protected]

Radka

Dobry den, jsme rodinna cesko-italska restaurace pobliz francouzskych hranic, hledame sikovnou a pracovitou slecnu na vypomoc v kuchyni. Praxe v gastronomii a castecna znalost nemeckeho jazyka vitana. Nastup je mozny IHNED. Zivotopis + foto zasilejte na [email protected] 🙂

Lucie

Hledám práci jako ošetřovatelka, na 14 denní turnusy, kdo mi prosím poradí? Moc němčinu neovládám, ale věřím, že se brzy vše doučím, veliké zkušenosti mám, mám ošetřovatelský kurz a nyní studuji prvním rokem zdravotní sestru. Děkuji za info.

J.Ptackova

Dobry den schanim praci pokojska nebo pomoc v kuchyni v Bodenmais nebo Zwiesl a okoli , mam skusenosti a prace me bavi predem dekujiJ.

J.Ptackova

jeste jsem zapomela kontakt [email protected]

Luk

Ahoj, hledám práci v Německu. Chci se živit prací v erotice, sexem, nebo klidně erotickým focením, kdyby jste o něčem věděli, napište prosím na můj mail. Děkuju Luk.

Petr

Dobry den hledám práci v německu dotět sem jako dělnik v zemědělstvi a za almužnu tady uš dělat nechci vemu vše sem vyučen jako kuchař bez praxe a neumim nemecky pokud možno ak s ubytovánim sem s klatov děkuji za pomoc všem Petr

Honza

Ahoj , měl bych velký zájem o práci v Německu v okolí ( Altenberg , Dippoldiswalde , Pirma , Dresden ) na pizici ,, dělník ve výrobě ,, ve fabrice a tímto bych výs chtěl požádat o POMOC a adresu nějakých webových stránek kde bych měl hledat … POMOŽTE PROSÍM .
DĚKUJU Honza .

Daniel27P
Honza:

Ahoj Honzo.Ted v UL je burza práce,kde se sjedou zaměstnavatelé z příhraničí..Tady link http://portal.mpsv.cz/eures/ Jinak můžeš hledat tady na německém serveru..http://jobs.meinestadt.de/dresden/suche?av=0&jobwrds=helfer vše si nastav podle sebe.Hodně štestí.

anonym
Honza:

Honzo, nikdy nechtejte práci v SRN od podomnych zprostredkovatelu..např.fa.AVNESS která nema patřičná povolení od MPSV..nez uverite inzeratum pořádně si ho předem na google.com proklepnete..

Jenda
anonym:

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíh ání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

tr
Honza:

Hledáme ca.15 lidí -podmínkou je znalost NJ!
ca.35 zručných lidí- na montáž kontejnerů (více variant).
Místo:Niedersachsen- Herzlake
3-4 týdny práce, 1 týden volno
10,- euro/hod. zpočátku, pak se navýší
živnostenský list, A1, DIC-EU, ICO (vydá Finanční a živnostenský úřad)

V případě zájmu zašlete Váš životopis v NJ-podmínkou! na: [email protected]

POZOR!! PROHLIDNETE SI TUTO REPORTAZ!! NIKDY NECHTEJTE OD TOHO PANA PRÁCI V SRN: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801081112/obsah/229433-prace/

Jenda

Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

Iveta

Dobry den,mela bych zajem o praci v Nemecku,pobliz hranic,Furth im Wald,Cham,Roding ve fabrice,nebo pomocni sila do kuchyne…. nemecky se domluvim…dekuji…604 112 007

Romana

Dobrý den ,hledám práci poblíž hranic Hory Svatého Sebastiana..cokoli do marketu ,uklizečku ,dělnice atd. Německý jazyk skoro neznalost.Email [email protected]

Denisa

Dobrý den hledám práci v Německu..nejlepe ve Weiden…pracovala jsem v pekarně ..ale snižovali stavy..a také jsem pracovala rok v Kemnathu v pizzerii..v kuchyni..tak nějaké ykušenosti mám..bohužel od 31.3.2014 jsem nezaměstnaná..proto bych vás chtěla požádat zda o něčem nevíte, děkuji moc.

lukáš
Denisa:

Deniso ozvěte se mi.potrebuji nutně někoho do pizzerie v německu.diky

lukáš
Denisa:

Můj [email protected].+420731212682

paja

Ahojky všem,hledám práci v Bavorsku,jako pečovatelka,mám 5 let praxe.Díky za reakci

Martina

Dobrý den,jsme dvě kamarádky a hledáme práci jako pokojské,poblíž hranic s Chebskem.Má někdo typ? Díky moc

Lenka

Ahoj, hledam barmanku a cisnicku pro reckou restauraci Santorini, ktera se nachazi ve meste Buhl. Zajisteno zdarma ubytovani plus strava. Nemecky jazyk je vyhodou, ale ne podminkou. Pro vice informaci napiste na uvedeny email a zaslete zivotopisy s fotkou. Internetove stranky restaurace jsou http://www.restaurant-santorini.de

S pozdravem

Lenka

Najivka

Sezona zacina davejte si pozor na nabidku pokojska Bad Ems golfclub Německo šikana pozor nebrat

Lukáš

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá typ na letní brigádu v Berlíně (kavárna, údržba….) jsem dříč, když to budu mít důvod rád se přizpůsobím. Nebo aspoň jestli se do Berlína toto léto někdo nechystá abychom si mohli případně navzájem pomoci, nebo si dát spolu aspoň kafe, či pivo. Od 1.6-21.6 budu mít intenzivní kurz Němčiny a pak mám čas na práci až do půlky září než nastupuju na VUT Brno. Německy se teď domluvím ale žádná sláva proto beru kurz, ale anglicky mluvím plynule.
Lukáš (20) Olomouc [email protected]

Libuše

Zdravím a ptám se,máte li někdo kontakt nebo pracujete li přímo přes německou agenturu nebo zaměstnavatele na prac.poměr ne ŽL v oboru pečovatelství o seniory- 24 St.Pflege? Nebo potřebujete někoho na střídání?Tak se ozvěte-třeba se domluvíme,děkuji.Zkušenosti letité mám a výbornou němčinu.

Libuše

Dobrý den,zdravím.Máte někdo kontakt na nějakou seriozní německou nebo českou agenturu,která zprostředkovává 24 St.Pflege bez ŽL,nabízející slušný plat a které nejde jen o zprostředkovací poplatek?Nebo nějaké kontakty přímo privátně?Zkušenosti a výbornou němčinu mám.Případnou nabídku prosím na tel.00420-721646101

maria

Hledám práci v nemecku mám vysou školu ekonomicku ovládám francuzky,anglicky,nemecky,rusky.Poblíž hranic z Chebem

Michaela
maria:

Poslete mi zivotopis na mail: [email protected]

Michaela Sotornikova

Hledam personal, 3 divky, do 3* hotelu s irish pub v Amberg – Nemecko.
Napln prace: priprava snidani pro hotelove hosty, housewkeeping, frontdesk, nejpodstatnejsi prace na baru – nutne zkusenosti!!!
Pozadavky:
– zkusewnost s praci na baru!
– komunikativni znalost Nemeckeho jazyka
. zaklady Anglictiny, schopnost dorozumet se, ( majitel je Ir)
Podminky: 900E plat + tips .00E, ubytovani zajisteno.
Nabizim praci i pro kuchare s praxi.

Michaela Sotornikova
Michaela Sotornikova:

Vice info na [email protected]

zlata

Hledám práci jako pečovatelka v Německu..6 let praxe…

Dagmar

Hledam praci v Německu))Norimberg,,Frankfurt main,,,pomocna sila v kuchyni skusenosti mam dekuji

petra

Hledáme s kamarádkou práci v Německu-Pirna,Drážďany a okolí,nejlépe pokojská na trvalý pracovní poměr.

M. Schroeder

Německá spediční a logistická firma hledá disponenta/tku pro oddělení Čechy. Pokud máte zájem, praxi a chuť se podílet na rozvoji naší firmy, prosím, ozvěte se s nabídkou na [email protected] s životopisem a fotem. Děkujeme.

Šárka

Hledáme s kamarádkou práci v Nemecku Dražďany a okolí jako pokojská nebo na sklizeň ovoce a zeleniny můj email:[email protected]

Radek

Hezký den. sháním práci v oblasti Altenberg,Dresden.
Mluvím německy po tří leté praxi v Hessensku.Vlastní auto,jsem nábytkový truhlář,podlahář,ale nebráním se jakékoliv práci i u pasu….spolehlivost,,,bezúhonost..
Děkuji za pomoc… tel 776 094 494

Honza

ahoj , hledám práci v oblasti Altenberg , Dresden – dělník do výroby nejlépe ve fabrice . nevíte prosím vás někdo o nějaké práci nebo aspoň kontakt ?? DĚKUJU Honza

Tereza

prosím, scháním s kámoškou práci v Německu, Weiden, Tirschenreuth, Marktrewidz nekde ve fabrice, němčina nic moc jen ty základy, prosím pokud víte o nějake praci dejte mi vědět. DĚKUJI

Jana Kovaříková

Dobrý den potřebuji sehnat práci v Německu blízko hranic u Chebu nebo Klinghenthalu.Pokojska,uklizečka nebo vykládat zboží ,domácí práce vzala bych cokoliv jsme 2ženy co hledají práci.Děkuji předem za nabidky.Jana

bobca
Jana Kovaříková:

Ahoj četla jsem tvůj inzerát mužů se k vám přidat taky žíháním tu samou práci co vy nemůžu nic najít po můžete mi nutné potřebují práci je to smutné ale musím vydělat penizky na pomník můžete mi odepsat na můj email děkuji moc s pozdravem Bobca [email protected]

Broňa

Zdravím všechny,hledám práci v Bavorsku,okolí Mnichova.S ubytováním.Děkuji za nabídky.

Broňa

Moje adresa [email protected]

Honza

Dobrý den, nevíte prosím o nějaké práci na cnc frézce nebo horizontce? Lokalita cca do 300km od Plzně,moc děkuji. Honza

Michal
Honza:

Je to asi dal nez 300km,ale hledame CNC frezare do Saska,vice info na emailu:[email protected]

Kamzinka

Je tu někdo, kdo pracuje v německu na denní dojíždění? Při hranicích? Hledám práci, bydlím u hranic. budu ráda za jakoukoliv pomoc. Prosím o odpovědi na mail :[email protected]

Stanislav

Zdravím, hladám pracu s ubytovaním ako skladník/vodič VZV v Nemecku/Rakusku/Švajciarsku. Vie mi niekto poradit nejakú serioznu agenturu alebo priamo pracu?
Predom dakujem za odpovede

David-737 672 005

Ahoj, jsem truhlář vyučen v Ledenickém nábytku.
Ovládám výrobu nábytku, kuchyní, zahradní domky, altány, montáže…
Rád bych našel práci v Drážďanech, Chemnitz a okolí. Děkuju za pomoc

michael
David-737 672 005:

Shanim nekoho do Nemecka s autem.Prace zajistena.blizsi info na mailu.

IVETA BOŽEKOVÁ
michael:

jsme 4ženy a sháníme práci v německu.Za hranicema Cheb.Na denní dojíždění.Kamkoliv pomocné síli do fabrik,hotelů atd. DĚKUJEME ZA INFORMACE.

Lukáš
IVETA BOŽEKOVÁ:

Ahoj lidičky taky s kamarádem hledáme práci v Německu na pozici skladníci balení vybalování zboží a tak kdyby jste o něčem věděli byli bychom moc rádi předem díky za ochotu čus Lukin [email protected]

michael:

Dobrý den,
auto mam a měl bych zajem .Prosím o info.
Dik
Vašek
[email protected]

Robert
michael:

Dobrý den, měl bych zájem o info..auto mám.děkuji

standa
michael:

Dobrý den o jakou práci se presně jedná

Zdeněk

Ahoj hledám práci na německém území podlíž fr. Štrasburku. Mám základy němčiny. Jsem vyučený kuchař, mám zkoušky z lesnictví a myslivosti atesty na práci s motorovou pilou i zahradnické práce, pravocal jsem také jako lesní dělník pro firmu Soonrich ve Švědsku. V této oblasti bych rád pracoval z důvodu toho, že přítelkyně dostala stáž na Štrasburské univerzitě od 1.8.2014 do 30.6. 2015. Mohu vykonávat jakoukoliv manuální práci, mám řidičská oprávnění skupin A,B,B+E, C, C+E a T. Za jakékoliv informace předem velice děkuji. Kontakt na mě je: [email protected], případně také [email protected]

Kristýna

Dobrý den,hledám práci v příhraničí záp. Čech,či v městě Passau jako pečovatelka,pokojská,uklízečka,či jakékoliv pomocné práce. Mám na těchto pozicích praxi,mám základy NJ a mírně pokročilou znalost AJ.Samozřejmě jsem ochotna navštěvovat kurz NJ. Na požádání zašlu podrobný životopis.
Děkuji předem za nabídky

katri
Jana

Rodina Klingspor z Bavorska,rodiče právníci,3 děti,hledají aupair slečnu od 1.9. na 1 rok.Velmi milá rodina,vynikající podmínky.Ubytování+strava+kursy němčiny+kapesné 500,-EUR.
Více informací a foto na http://www.aupair-nemecko.cz

Lukáš

Ahoj lidičky taky s kamarádem hledáme práci v Německu na pozici skladníci balení vybalování zboží a tak kdyby jste o něčem věděli byli bychom moc rádi předem díky za ochotu čus Lukin

Pavel
Lukáš:

ahoj Lukasi,u nas od ledna jedno misto bude .prace v Nemecku na hale,nemcina je treba aspon castecne,velmi dobre pravidelne plati-pokud mas zajem napis na [email protected] nebo volej na 01772725601.nejde o agenturu zadnou

Jaromír Zdráhal

Dobrý den, sehnal jsem práci v Německu(jedná se o stavební personál) a nutně hledám někoho k sobě se znalostí němčiny.Více v emailu,nebo na tel 739612270

Lukáš Jiříček

Hledám práci v Německu jako mechanik, pneuservis, automycka, nebo rychlo servis – ci jakou koliv jinou praci malíř a pod. S možností doučit se NJ
Je mi 33 let
Pokud mozno s ubytováním ( ale neni podminkou )
info prosim na email

Martin Houdek

Dobrý den, hledám práci v Německu(Bavorsko, Sasko) jako truhlář jsem manuálně zručný a schopen dělat i jiné práce.
Německy jazyk pasivně ŘP.s. B , mám vlastní automobil , živnostenský list a ruční stroje.
tel. 731 032 050

Pája

Hezký den přeji,pracuji jako pečovatelka a vystřídala bych někoho od října na 14 dní nebo 3 neděle.Bavorsko.

Standa

Zdravím,
máte niekto skúsenosti cez

http://prace.bazos.cz/inzerat/36564992/Skladnik-balic-ridic-VZV-Prace-v-Nemecku-pro-BMW.php
teda malo by sa jednat o prácu v Nemecku pre BMW, nejedná sa o česku agenturu, ale o nemecku http://www.s-c-s-ag.de/

Predom dakujem za odpovede

Radek

Zdravím všechny,nevíte někdo o solidní práci pokrývače v Německu na HPP,je mi 40let bez NJ,Řidičák A,B,C,T ale zvládnu i klempířinu nebo práci z lana dík [email protected]

Jitka

Ahoj,nevíte někdo prosím o práci v Německu poblíž Marienbergu,Chemnitzu,jako pokojská?

Tomáš

Dobrý den,chci si najít práci v Německu,momentálně pracuji v K.Varech v jednom obchodě jako ved. prodejny,ale plat bohužel nic moc,(děti odcházej na vejšku a budu potřebovat víc peněz:-)), mám i výuční list jako strojní mechanik,práce se nebojím,nemarodím,je na mě 100% spoleh ,auto mám,rád bych dojížděl tak max 50 km za hranice, Německy se trošku domluvím, klidně se přidám, až se chytnu taky pomůžu .. děkuji moc a přeji hodně štěstí všem T. tel :605899889 meil [email protected]

Lukáš

Zdravim, 11let jsem pracoval u policie,nyni hledam praci v Nemecku kde bych vyuzil svoje schopnosti. Je mi 31. budu rad za nejake informace.Dekuju. Mam cisty rejstrik a mam zaklady nemciny-rychle se ucim.

Jara

Ahoj,nevíteněkod o práci v německu bez nutnosti jazyka,umím jenom slabší základ.Jsem vyuč.řezník,mám i dertifikát maser ale vemu každou práci.dekuji za odpověd.meil [email protected]

Dobrý den , hledáme poškozené lidí panem Janem Zimou, bytem Vysoký Ujezd 77, okr.Beroun.Na tyto adrese se nezdržuje , je ho potřeba už dohnat k spravedlnosti.PČR uvedl Dráždanskou adresu na které se nezdržuje bo ho tam nikdo nezná!Pan Zíma se skrývá před spravedlnosti.Nachází se i na Ústecké adrese nedaleko fakultní nemocnice ale i tam je k nedostiženi.Kdo má tedy špatnou zkušenost s p.Zimou nar.7.6.1971 který nelegálně zprostředkovával práci v SRN obraťte se přímo na policií .Tento podvod řeší PČR .Email: [email protected]

jenda

Hromadná žaloba je vymyšlená . Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa Koženého, bude nesmyslně popotahován Policií, souzen o náhradu a reálně vymáhán exekutory. čtěte ZDE: a ZDE: http://janzima.blog.idnes.cz/c/352871/Bude-Cesko-rajem-deviantnich-recidivistu.html
a ZDE: http://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

jenda:

Vyhrožování pana Zimy zmrda největšího v ČR Mob: 606319532 je zcela bezpředmětné!! Obvinění proti Zímovi skutečně existuje..Vice [email protected]

jenda:

Pane Zíma , co zde píšete jsou nepravdy.Toto číslo jednací které je vedeno proti vám existuje.Takže ještě jednou napišete něco Koženém a dalších podvedených a budete li je vydírat atd.dostanu já vas do kriminálu a fofrem! Dnes sme vás nahlasili pro dalsi připravu pokusu o podvod! M.S. Klášterec n.Ohří

AVNESS ZÍMA PODVOD!

Dobry den,jmenuji se Karel Foit.S tim to panem Zimou-lidskou svini,a jeho povedenou firmou Avness,mam nemile zkusenosti,nechal jsem se take nachytat a stalo me to 3500kc za smlouvu a porizeni noveho nem.tel s kartou a zalozeni konta v nemecku.Bylo by na case aby dostal co sí zaslouzi.

Slávek

Dobrý den,
chtěl jsme se zeptat,jestli nemáte někdo zkušenost s personální agentúrou UBT z Drážďan. Chystám se s nimi jednat, tak ještě scháním relevantní informace. Děkuji moc

PapováNikola

Dobrý den, jsme tři dvě ženy a jeden muž schaníme práci v německu tak do 100km od Chebu pracovali jsme v německu ale propustili nás děkuji Papová

jirka

Dobrý den ,zaměstnavatel v SRN mě napsal ,že budu dělat 3 měsíce a pak měsíc volno a pak zase 3 měsíce.Nerozumím co tím sleduje ,není to nějaký tah nečistý z jeho strany?poradí mě někdo ,nebo co je to za smlouvu?Brigáda ?Děkuji Jirka

RECIVIDISTA JAN ZÍMA mob: 606319532

Dočetla sem se že zde se píše o Zímovi mediálnímu hajzlovi , podvodnikovi a přinejmenšim stalkerovi.Pod několika emaily a přezdívek vystupoval a obral nelegální činnosti zprostředkování práce v SRN bez povolení tyto lidi:Václavka,Chramostu, Cimburka,Koženýho,Nepevnýho,Rittera,Surého,Evu,Doušanovou,a atd…a to tím že minimálně v období od 1.2.2011 do 10.10.2015 aniž by byl evidován jako osoba zprostředkování zaměstnání dle & 60 zákona č.435/2004 Sb.o zaměstnanosti, podával inzeráty o zprostředkování zaměstnání ve Spolkové republice Německo , kdy od zájemců o zaměstnání inkasoval finanční prostředky v celkové výši 47.965,75 Kč a v doposud nezjištěný výši se pokusil získat, AVŠAK RELEVANTNÍ ÚKONY K ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ NEVYKONAL A FINANČNI PROSTŘEDKY UŽIL PRO SVOJÍ POTŘEBU.Policií ČR byly zahájeny úkony trestního řízení ve věci trestného činu „podvodu“ dle & 209 odst.1 tr.zákona této osoby!

RECIVIDISTA JAN ZÍMA mob: 606319532

Dočetla sem se že zde se píše o Zímovi mediálnímu hajzlovi , podvodnikovi a přinejmenšim stalkerovi.Pod několika emaily a přezdívek vystupoval a obral nelegální činnosti zprostředkování práce v SRN bez povolení tyto lidi:Václavka,Chramostu, Cimburka,Koženýho,Nepevnýho,Rittera,Surého,Evu,Doušanovou,a atd…a to tím že minimálně v období od 1.2.2011 do 10.10.2015 aniž by byl evidován jako osoba zprostředkování zaměstnání dle & 60 zákona č.435/2004 Sb.o zaměstnanosti, podával inzeráty o zprostředkování zaměstnání ve Spolkové republice Německo , kdy od zájemců o zaměstnání inkasoval finanční prostředky v celkové výši 47.965,75 Kč a v doposud nezjištěný výši se pokusil získat, AVŠAK RELEVANTNÍ ÚKONY K ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ NEVYKONAL A FINANČNI PROSTŘEDKY UŽIL PRO SVOJÍ POTŘEBU.Policií ČR byly zahájeny úkony trestního řízení ve věci trestného činu „podvodu“ dle & 209 odst.1 tr.zákona této osoby!

Dočetla sem se že zde se píše o Zímovi mediálnímu hajzlovi , podvodnikovi a přinejmenšim stalkerovi.Pod několika emaily a přezdívek vystupoval a obral nelegální činnosti zprostředkování práce v SRN bez povolení tyto lidi:Václavka,Chramostu, Cimburka,Koženýho,Nepevnýho,Rittera,Surého,Evu,Doušanovou,a atd…a to tím že minimálně v období od 1.2.2011 do 10.10.2015 aniž by byl evidován jako osoba zprostředkování zaměstnání dle & 60 zákona č.435/2004 Sb.o zaměstnanosti, podával inzeráty o zprostředkování zaměstnání ve Spolkové republice Německo , kdy od zájemců o zaměstnání inkasoval finanční prostředky v celkové výši 47.965,75 Kč a v doposud nezjištěný výši se pokusil získat, AVŠAK RELEVANTNÍ ÚKONY K ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ NEVYKONAL A FINANČNI PROSTŘEDKY UŽIL PRO SVOJÍ POTŘEBU.Policií ČR byly zahájeny úkony trestního řízení ve věci trestného činu „podvodu“ dle & 209 odst.1 tr.zákona této osoby!

Michal

Dobrý den,sháním práci v Německu,nebo Rakousku,jako elektrikář.na plný úvazek.Děkuji za info.Michal.PS:nástup možný ihned.

František
Michal:

Umíš německy?
Zkus mi cinknout na 774433150 nebo pošli tel číslo

Beata

Dobrý den, hledám práci pokojské v Německu nebo v Rakousku. Neví někdo o nějaké práci. Můžu nastoupit ihned.Děkuji za informaci.

Alex

Tak pro ty,co hledají práci v Německu, mám nejlepší radu, hledejte na internetu podle regionů,nejlépe zadat do googlu http://www.meinestadt.de, vybrat region nebo přímo město a pod Stellenangebote hledat podle profesí, telefonovat a poslat Bewerbung. Pozor, je tu hodně agentur, ale i u těch se dá dneska slušně začít díky Mindestlohnu a možnosti převzetí pracovníka firmou po relativně krátké době. Pro příhraniční s Bavorskem (Tachovsko, Chebsko)je dobrý si koupit sobotní noviny Der neue Tag, kde je občas také hodně nabídek. A ten,kdo vůbec neumí německy,má smůlu a ať sem raději neleze, nemá skoro šanci. Hodně úspěchů přeji

Marek Horáček

Dobrý den. Jsem vyučený elektrikář s platnou vyhláškou a hledám práci v tomto oboru. Nejlepší bude, kdyby se mi ozval někdo, kdo tam už elektrikáře dělá a potřebuje někoho k sobě. Znalosti jazyku mám minimální. Děkuji za odpověďi

Víťa

Zdravím dobré lidi. Rád bych se připojil k poctivým lidem. Schaním práci v EU je mi 33 let, netrestaný apod. Jsem z Jeseníku, vyučený truhlář s maturitou. Bohužel neumím cizí jazyky, proro bych spíše s někým kdo má zkušenosti apod. Práci si nevybírám, takže asi hlavně pomocné práce, skladníky, pečovatele apod. Mám VZV do EU. Touto cestou bych rád oslovil lidi, kteří něco mají a dokázali by pomoci s prací a ubytovaním a všemi nutnými záležitostmi. Cokoli více prosím na tel.+420739115259 nebo [email protected]. Děkuji za seriozní rady a nabídky.

podvodnik na tel.cislech 607443172, 606319532 , 607400459 nabizi prácí v SRN! pozor na nej!

Dobrý den , hledáme poškozené lidí panem Janem Zimou, bytem Vysoký Ujezd 77, okr.Beroun.Na tyto adrese se nezdržuje , je ho potřeba už dohnat k spravedlnosti,mobily: 607443172, 606319532 , 607400459 neni divne že mění čísla jak vlastní ponožky!!.PČR uvedl Dráždanskou adresu na které se nezdržuje bo ho tam nikdo nezná!Pan Zíma se skrývá před spravedlnosti.Nachází se i na Ústecké adrese nedaleko fakultní nemocnice ale i tam je k nedostiženi.Kdo má tedy špatnou zkušenost s p.Zimou nar.7.6.1971 který nelegálně zprostředkovával práci v SRN obraťte se přímo na policií .Tento podvod řeší PČR .Email: [email protected]

Zdravím, hledám nějakou partu denně dojíždějící do Německa za prací (pokojská,vybalování zboží atd.)Jsem z UL a mám zájem pracovat Děkuji za info či e-mail kontakt

Michal

pracuji v Německu nějakou dobu,můžu pomoci.
[email protected]

Robert

Dobrý den,
sháníme 10-16 velice spolehlivých a pracovitých lidí pro práci po celém Německu, nejlépe zedníků. Zájemce s živnostenským listem upřednostňujeme, není ale podmínkou. Jedná se o provádění tepelně izolačních systémů. Platební ohodnocení je nadstandardní. Znalost NJ nutná aspoň na pokročilé úrovni. Pro více informací neváhejte napsat. Pouze pro opravdu spolehlivé a vážné zájemce.
e-mail: [email protected]

Těšíme se na spolupráci.

Michal

Práce Německo,najdu…[email protected]

AVNESS ZÍMA PODVOD!

Dobry den,jmenuji se Karel Foit.S tim to panem Zimou-lidskou svini,a jeho povedenou firmou Avness,mam nemile zkusenosti,nechal jsem se take nachytat a stalo me to 3500kc za smlouvu a porizeni noveho nem.tel s kartou a zalozeni konta v nemecku.Bylo by na case aby dostal co sí zaslouzi.

Drgo
AVNESS ZÍMA PODVOD!:

Zíma je to šmejd, jeho cislo 607443133…

Petra Ševčíková

Dobrý den,

hledám práci v Pasově, budu se tam stěhovat, pokud možno bez znalosti němčiny do začátku, neví někdo o něčem, vezmu cokoliv. Jsem 28letá, svobodná, práce se nebojím. Děkuji za jakékoli info a tipy…

Petula

Ahoj,

hledám práci v Pasově, kde není nutný německý jazyk, samozřejmě se jej začínám učit.., neví někdo o něčem? Práce ve fabrice, či pomocná síla v kuchyni nebo cokoli jiného, kde by mě zaměstnali? Domluvím se anglicky. Jsem 27letá, svobodná s čistým trestním rejstříkem. Mám střední školu s maturitou (OA).., důvod práce v Pasově – budu se tam stěhovat. Poradí a pomůže někdo? Děkuji moc! 770 772 597, [email protected]

trnávek

Pan Zíma opět udává podvodný nelegální inzerát na servru AVIZO.CZ s nabídkou práce v SRN ze dne 29.4.2015 zde: http://prace.avizo.cz/prace-nemecko-10554879.html

Prima-job

ŘIDIČ LINKOVÉHO BUSU (2 volná místa) s nástupem ideálně v pondělí 11.5.2015!

Město: Gladenbach
Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou- přechod do kmene zaměstnavatele.
Mzda: od 1600 Euro netto + ubytování zdarma při 170h NEBO OD 2000 eURO NETTO bez ubytování.
Nutná předchozí zkušenost a znalost německého jazyka na úrovni dorozumnění se.

V případě zájmu pošlete životopis s foto na email [email protected].

podvodný inzerát pana JANA ZÍMY,BYTEM VYSOKÝ UJEZD 77,OKR.BEROUN.RUCE PRYČ,JEN VÁS OBERE O PENIZE ZA PROSTREDKOVANÍ PRÁCE: http://prace.avizo.cz/prace-nemecko-10574603.html

ZÁJEMCI O PRÁCI V SRN JAKO OBĚTÍ BEZ POMOCÍ Oběti násilí jsou těmi nejslabšími členy naší společnosti. Tato společnost by je měla chránit. Zejména ženy, jež jsou obětmi bezohledného domácího násilí a poté co toto prostředí dokážou s pomocí blízkých či státu odejít, jsou velmi často objektem pronásledování bývalých partnerů. Tyto bezohledné činy bohužel zčásti umožňuje naše legislativa. A jak se zdá, ještě dlouho bude. Nedávno vyšel v MfD velmi pěkný článek na toto téma s ředitelkou Centra pro osoby ohrožené domácím násilím ACORUS, Zdenou Bednářovou. Ředitelka Bednářová přichází s poměrně revolučním projektem tajných azylových domů, kde budou oběti po méně lidech. Tento koncept se už osvědčil v několika zemích Evropy a je v pravdě dalece inovátorský. Přesto v naší státně právní praxi tento koncept nebude fungovat dlouho. Hádejte proč? Jakkoli jsou v současné době utajené azylové domy v ČR pouze čtyři, jinak se dá říct, že pokud by se z Vládního akčního programu, který se k nim vztahuje, trochu vycházelo, oběti mají díky anonymitě šanci najít zázemí, v němž se vzpamatují a připraví na nový život. V případě rodin, kde je domácí násilí již rozvinuté, se už, jak paní ředitelka v rozhovoru sama uvádí, nikdy nemůže mluvit o záchraně vztahu. Nový fenomén: Skupiny nenávisti. Pozor průkopnici této deviace jsou už i v Česku Na rozdíl od modelu “italských manželství“ u domácího násilí a pronásledování, se totiž dá hovořit jen o záchraně oběti. Například po dlouhodobém dennodenním terorizování ženy, jejím přemístěním do specializovaného anonymního zařízení, kde se dokáže vypořádat například s psychickými následky a připravit se během roku až dvou, na samostatný život bez agresora. A právě v tomhle bodu je schovaný černý Petr celého tohoto projektu. Informace o soukromí obětí u nás nejsou legislativně chráněny. Stejně tak, jako soukromí obětí pronásledování. Jako příklad se dá uvést případ JANA ZÍMY, jež byl za pronásledování jiných A KRÁDEŽE LETADEL několikrát odsouzen. Zhruba deset procent pachatelů této trestné činnosti se z hlediska osobnostního profilu dá zařadit do skupiny lidí souhrnně označitelné lidovým názvem „ZLOMYSLNÁ, ŠKODOLIBÁ ŠKODNÁ“. Tedy, člověk co si libuje v ubližování jinému. Tihle lidé prostě ubližují druhým rádi. A jejich nástrojem, který v budoucnu bude tenhle projekt úspěšně bořit, je internet. Doposud anonymní. A tak se dá předpokládat, že stejně jako jsme snad jedinou západní demokracií, jež doposud umožňuje zveřejňovat soukromá data homosexuálů, nebo i nikdy se neprovinivších pedofilů, vznikne dříve, nebo později, na internetu, v českém jazykovém prostředí i „SEZNAM TAJNÝCH AZYLOVÝCH DOMÚ“. Domácí násilníci, kteří mají hodně společného se stalkry, zejména co do metod pronásledování svojí oběti, si prostě budou informace o tajných azylových domech předávat veřejně na webu. A projekt za 300 milionů korun je v háji. A životy nevinných obětí také. Stalkři jako zákonem chráněná škodná Zde se dá uvést příklad. Citovaný stalker ZÍMA uveřejnil za posledních jedenáct let o svých obětech prakticky jakoukoli soukromou informaci, nebo pomluvu, kterou dokázal zjistit. Za účelem zostouzení, pomlouvání a izolování oběti. Nepřipadá vám to podobné s některými domácími násilníky? Proč? Za prvé proto, že je stalker. Za druhé proto, že za to ještě i přes několik soudů BYL JEDNOU VE VĚZENÍ. Zatřetí proto, že může, protože náš stát jako jeden z mála na světě, internet moc nereguluje. Začtvrté, protože náš stát jako jeden z mála na světě, tuto trestnou činnost skoro nepostihuje. Jakkoli by mohl. Chybí zákony a Policii a justici na to politici nevytvořili podmínky. Nejen pokud se týče domácích domén, ale i těch zahraničních, jsou li, v české jazykové mutaci. Jakýkoli stát takovou doménu může na svém geografickém území blokovat. Jen ČR to nedělá. A že to nejde? To je holý nesmysl. Jen kdyby to „NĚKDO“ chtěl. Země psychopatů. Měli jste soukromí? Zapomeňte! Zkuste si někoho pronásledovat ve velké Británii, když to má nějaký následek. Tentýž den večer Vás doma zatkne policie a Britská justice se s Vámi moc párat nebude. Zkuste v Holandsku uveřejnit státem chráněnou informaci, jako je třeba adresa anonymního azylového domu, nebo soukromá adresa oběti trestného činu. Odtáhnou Vás v poutech. Naproti tomu, v českém internetovém jazykovém prostoru, je uveřejňování soukromých informací, včetně pomluv, dokonce součástí obchodního modelu celé řady firem, které si takhle tvoří reklamní prostor. Stát už by se měl poučit a tento prostor regulovat. Jakkoli ČR nemá precedenční právo, jeden, nebo dva odstrašující rozsudky a účinné technické a právní nástroje, proti této trestné činnosti, by zcela jistě zachránily soukromí spousty lidí. A spousty týraných žen. Bude zajímavé zjistit, za jak dlouho se tato věc konečně, stane tématem solidní diskuse. A hlavně činů tohoto státu. Stálo by se za to zeptat p.Zímy kolikrát již byl výslechu za podvod v zprostředkování práce v SRN, už hodnekrát a brzy přijdou jeho zle časy!!

Radek Dzurilla

ahojte…. chtěl bych vypadnout z čech do německa za prací, jen mám trochu problémi s jazykem, takže shánim nějakou práci bez nutnosti umět jazyk…. Jsem vyučený jako kuchař, ale profesy se nevěnuji… Dělal jsem 2 roky na střeše pokrývače což mě celkem bavilo, bohužel v čechách nemůžu najít místo. Dál sem s kamárádem dělal rok sádrokartony(interiery novostaveb)… kdyžtak mi pište na mail, předem děkuji za odpovědi Dzurilla

Petra mirgova

Ahoj hledam praci kucharky a nebo barmNka papir na kucharku namam ale na barmanku mam kdyz budete mit nakou praci tak mi napiste na eimel [email protected] dekuji za pochopeni

Libuse

Zdravim. Hledam praci pecovatelky v Nemecku nebo v nemecky hovoricich zemich-ale ne pres ceskou agenturu,radeji kdyz uz tak slovenskou-jsou profesionalnejsi a funkcnejsi. Nebo primo pres nemeckou agenturu. Mate li nekdo moznosti a nebo znate li moznosti a kontakty,prosim zaslete na nize uvedene tel. cislo. Hledam i jinou praci-treba i v jinem oboru. Mam maturitu a hovorim perfektne nemecky. Dekuji za pripadne nabidky. tel. 00420 721 546 736

Markéta

Dobrý den, hledáme kuchaře do Německa- převážně horské a rekre oblasti (výjímečně příhraničí).Vyučení v oboru a znalost němčiny nutností.Nástup je možný ihned.Pracuje se na německou smlouvu přímo pod hotely a restauranty.Mzda se pohybuje od 1500 čistého (jídlo a ubytování zdarma).Pokud byste měli zájem, pošlete prosím životopis v němčině na mail [email protected].

Jindřiška

Dobrý den pomohl by mi někdo najít práci v Německu Cham a okolí?Jsem spolehlivá a pracovitá.Německy se domluvím Tel.723419690

Daniela Petriková

Hledám práci jako pečovatelka,pomocnice,úklid do domácnosti.Mám zkušenosti,jsem samostatná žena.Nemecky se domluvím.mohu dojíždět denně poblíž německých hranic.bydlím v Tachově. prosím nabídky na tel.602223266,nebo email adresa
[email protected]         předem děkuji Daniela

Veronika Kunakova
Daniela Petriková:

Mate jeste zajem o praci pecovatelky v Nemecku?Pokud ano piste sms na tel 0420776822724.

Katerina

Dobrý den,jsem na mateřské dovolené mám 2 dětí 7 a 3 let a hledám práci úklid v domácnosti nebo mužů i hlídat dětí.. bydlíme ve furth im wald. Německý se trochu dorozumím. Můj email je [email protected]

H

Nějaká práce i s bydlením v Berlíně? [email protected]

Radek

Dobry den, jsme nemecka firma a pro sve zakazky shanime sikovne zedniky z Cech. Pokud mate zajem o praci, prosim napiste. Nastup mozny ihned, podminky pro splneni Vam velmi rad sdelim. S [email protected], +420604754290 Děkujeme, přejeme hezký den.

Zdenek
Radek:

Je to ještě aktuální děkuji

V.Loeffler

Hledam Zdravotni sestru do Pecovateiske sluzby ve Frankfurtu nad Mohanem. Podminky:   Ab 40 Jahre,  Ridicky prukaz, Nemecky jazyk, Tel. 069/95806952, 015221634135 Dekuji za odpoved. Jsem s pozdravem Löffler

Stanislava

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Stanislava

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Stanislava

Dobrý den, hledám práci v Německa. Němčinu neovládám. Ale jsem pracující, mám kurz pečovatelky. Vyučená kuchařka. Mohu dělat cokoliv, potřebuji si vydělat peníze. Děkuji za odpověď. S pozdravem Vraspírová Tel. 723082335

Stanislava

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Stanislava

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Stanislava

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Stanislava

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

František Burdzik

Hledám někoho  kdo by mě vzal do Německa na elektroprace…
Německý umím jen základy…

TRACY

Můj manžel mě nechal jako mladší ženu a byl jsem zdevastovaný. Bylo to, jako kdyby ho měla pod zlým kouzlem, Paul se proti mně otočil bez varování. Stalo se to v loňském roce, byl jsem zoufalý, takže jsem použil každé internetové stránky, které jsem našel bez výsledků. Přítel mi poslal odkaz na stránku Dr. Todda a já jsem ho kontaktoval. Začal pracovat se mnou v červnu. Jako výsledek celé jeho báječné práce, můj muž a já jsme spolu dohromady. Jsem tak šťastná a privilegovaná, že mám takovou skvělou osobu jako ty na mé straně. Děkuji! Toddův kontakt [email protected] nebo volejte +2348147400259

ahoj

Ahoj Dano,
musíš na sebe napsat mail a já ti pošlu odkaz s nabídkou práce. Umíš Německy?
Dušan

Michaela

Dobrý den. Prosím sháním pro mého manžela práci v Německu i s ubytováním. Bohužel neovládá NJ ani AJ. Práci pro něj potrebuji od cca Dubna 2020. Niní je odsouzen za neplacení výživného a bude žádat o prominutí trestu v březnu 2020. Proto pro něj sháním práci aby měl příslib práce. Já s dětmi se do Německa stěhujeme už teď. Případné nabídky prosím posílejte na e-mail [email protected]
Děkuji

Pozor na němce

VELICE ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI S NĚMECKOU FIRMOU“ Borak BulldingGmbH 01773 Altenberg!!!!!!!!!! první měsíc vás za práci vyplatí a další výplatu za odvedenou práci stále oddaluje.,až dáte výpověd a  oni na to čekají Němci hned na vas pujdou žalobou! Němci jsou velice vychcaní POZOR NA NĚ

Honza P.

Dobrý den,

nabízíme pracovní pozice pod německou německou personální agenturou nejen v Bavorsku, ale i po celém Německu. Možnost ubytování na místě nebo příspěvek na dopravu. Nabízíme hlavní pracovní úvazek, německá smlouva je samozřejmostí včetně 25 dní dovolené a dalších benefitů. Lze domluvit i týdenní zálohy na plat.

S našim německým partnerem máme dlouhodobou fungující spolupráci, během které už jsme sehnali práci stovkám uchazečům. Pokud chcete více informací navštivte naše webové stárnky https://www.arbee.eu/prace-v-nemecku nebo facebookovou stárnku, kde každý týden aktualizujeme pozice arbee.eu.

Hezký den 🙂

STEFANO PESSINA

Ahoj,

Jsem STEFANO PESSINA, italský obchodní magnát, investor a filantrop. Místopředseda, výkonný ředitel (CEO) a jediný největší akcionář Walgreens Boots Alliance. Dal jsem 25 procent svého osobního majetku na charitu. A také jsem se zavázal, že v tomto roce 2022 rozdám zbytek 25 % pro jednotlivce. Rozhodl jsem se, že vám daruji 2 000 000 EUR (dva miliony EUR). Pokud máte zájem o můj dar, kontaktujte mě prostřednictvím této e-mailové adresy: [email protected] pro více informací.

Vřelý pozdrav
CEO Walgreens Boots Alliance
E-mail: [email protected]
STEFANO PESSINA

Kristýna

Taky jsem si myslela, že budu žít a pracovat v Německu, ale jak se říká, člověk míní, pán bůh mění. Byla jsem tam jenom v létě na prázdninách a pak jsem se v září vrátila zpátky. Nedokázala bych žít bez rodiny. S manželem bychom chtěli jednou podnikat, ale zatím jsme na to nesebrali odvahu, takže máme každý svoji práci. Zatím jsme se akorát s manželem a ještě kamarády rozhodli pro založení spolku u https://sidlofirmypraha5.cz/sluzby/zalozeni-spolku a přes léto vedeme dětské tábory. Je to fajn pro děti, rodiče a i pro nás, protože si trochu otrkáme jaké to bude, až se postavíme na vlastní nohy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: