Práce/pomoc v zahraničí

Prace v Kande, leto 2015

Pavel

Zdravim vsechny cestovatele,
Mam pro Vas zajimavou nabidku prace na leto 2015. Prace se nachazi v krasnem udoli Okanagan v BC. Jedna se predevsim o sber tresni na nejvetsi tresnove farme v Kanade. Hledame sikovne mlade lidi co si chteji privydelat na cestovani, naucit se trochu anglicky a poznat velkou spoustu zajimavych lidi. Prace je to manualni, namahava, ale zase pomerne dobre placena.
Veskere informace a prihlasky muzete najit zde: www.coralbeach.ca
Nabor se otevira 1.12.2014
Hlavni sezona je zhruba od pulky cervence do konce srpna.
Prace je vhodna i pro holky. Nabirame na spoustu pozic ne jen na sbirani.

YouTube video: https://www.youtube.com/watch?v=PzZoE6G_Wq8

Pokud mate nejake dotazy tak muzete psat na:
[email protected]
Ci v anglictine komunikovat na
Bob +1 250 7188026
[email protected]

Zkušenosti čtenářů

Geremy

Počáteční náklady ?

Na jaké vízum se to dá? Nebo jen na Working Holiday?

Pavel

Nejlepsi moznost viz je working holliday. Pocatecni naklady – Viza 3000kc, Zpatecni letenka cca 15000kc, doprava jidlo do startu 5000kc. Plus minus autobus

Pavel:

Že WH vízum je nelepší možnost, je mi jasné. Jde mi ale o to, zda je možnost i na nějaké jiné. Kvůli období „early July until early to mid-September“ mi přijde škola žádat o WH víza.

Karlik

co znamená poměrně dobře placena?

Pavel

Zadne jine viza se nenabizi. Pomerne dobre placena je, ze pokud umis trochu makat, tak si v pohode na 20CAD za hodinu.

Lukáš

Dobrý den, můžete přijmout 16 kluka?

Pavel

Ahoj. Nejsem si jist jestli můžeš mít v tomto věku WH víza. Koukni na net od kolika se dávají víza. Jinak na farmě potom není problém.

Petr

Čau, ví už někdo teď, že by do té Kanady jel?? Já o tom dost silně uvažuju, ale raději bych tam jel s někým…

Andrea

ahoj, ja rovnako silno uvažujem že by som šla a určite sa budem cítiť istejšie pokiaľ by som sa mohla k niekomu pridať. Je vlastne táto ponuka ešte aktuálna? Ďakujem

Pavel

Jasne je to aktualni a stale nabirame. Vubec se neni treba cehokoliv bat…proste zazadejte o viza a vyrazte. Kazdej klidne solo…pokud mate dotazy piste na muj mail

Zuzka

Bude si někdo letos vyřizovat víza do Kanady? Raději bych se k někomu připojila, ať to nějak nepo… v rámci administrativy:D

Marťa

ahoj,chci se zeptat na jak dlouho se vyplatí jet za prací do Kanady? je to myšleno na 2 měsíce přes letní prázdniny, nebo déle? Jen jestli se to s náklady na dopravu, bydlení, atd. vyplatí.. :). Je nabídka stále aktuální? děkuji za info. 🙂

Pavel

Ahoj, nabídka je stále aktuální. Vyplatí se jet i jen na 2 měsíce přes letní prázdniny. Určitě je ale lepší víza využít na celou dobu.

adam
Pavel:

rad by som to skusil prosim kde sa mam prihlasit a date mi viac informacii napiste mi [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: