Práce/pomoc v zahraničí

prace v Holandsku

Kema

Ahoj hledam nejakou partacku na praci v Holandsku (prace zajistena) a posleze na nejake dobrodruzne cestovani.
Zanechte mejla a ja se ozvu a napisu podrobnosti. Mejte se cestovatele 🙂

Zkušenosti čtenářů

mart

Mám zájem o bližší info….

Scotik
mart:

Dobrý den, mám pro Vás skvělou nabídku jak si přivydělat z domova. Pokud Vás teda nebaví nudné klikačky a jste ochotni něco investovat když víte, že se vám investice v mžiku vrátí 🙂
Sám jsem měl problém se dostat ze své špatné finanční situace, ale díky tomuto objevu se začínám dostávat zase do plusu. Poprvé jsem našel neco co nejsou jen plané sliby.
Pro bližší informace mě prosím kontaktujte na mail [email protected].
Týká se osob, které už dosáhly věku 20let.

S pozdravem

Scotik.

zuzana
Scotik:

Dobrý den,
prosím o blížší info o práci.
Děkují
zuzana

Jarda
Scotik:

Zdravim !
Mel bych vazny zajem o info prace v Holandsku.
Jsem v krizi.Jarda

filip
Scotik:

takove podvodniky zname..zaplatte a ja vam pomuzu kecy kecy stimhle bez do prdele !!

work
mart:

nevíte někdo o dobrej agenture kterej nevadí ze neumíte dutch?Nejlepe v Amstru?kde se da najit práce aspon na 4h denne

mart
Matt

taky bych rád do Holandska pracovat, kde se dá takový job sehnat?

Fulgente
Weezy
Fulgente:

Ahojda, máte prosím vás někdo zkušenosti se sprostředkovatelem: http://www.na-mi.eu ??? Děkuji za odpověď pište na můj mail: [email protected]

Fulgente
Weezy:

NEJSEM ZPROSTŘEDKOVATEL A UŽ VŮBEC NE ŽÁDNÁ PODĚLÁVKA.NEJDŘÍVE SE PODÍVEJTE NA MÉ STRÁNKY A POTOM MLUVTE.TÍM VÁS NECHCI NIKOHO URAZIT.

J.
Fulgente:

Opravdu chytry zpusob, jak vytriskat nejake money….. 🙂

NAMI
J.:

Když se podíváš na mé stránky,a jseš aspon trochu chytrej tak by ti mohlo dojít že prachy už nepotřebuji!Pokud myslíš že v agentuře to buděš mít za 99kč,bez toho ABY TĚ NĚKDO OKRÁDAL TAK TO ZKUS!!!VĚTŠINOU PLATÍŠ MAN.POPLATEK 1500 KČ a NIKDO TI NEZARUČÍ ŽE PRÁCI DOSTANEŠ. A kdyby to na mých stránkách bylo zadarmo,tak do té firmy volá denně 100 IDIOTŮ CO NEUMÍ ANI SLOVO V CIZÍM JAZYKU.A takových lidí tam mají spoustu.Takže je to přirozená selekce.Kdo má zájem,UMÍ JAZYK A ŘEMESLO MÁ ROZHODNĚ VELKOU ŠANCI ŽE PRÁCI DOSTANE!!!!JSEM NADŠEN TAKOVÝMI STUPIDNÍMI IDIOTY JAKO JSI TY.PROTOŽE KDYBY JSI NĚCO DOOPRAVDY UMĚL,TAK BY JSI ZDE NEHLEDAL PRÁCI,PROTOŽE BY JSI JI MĚL!!!HOWG!!!

J.
NAMI:

Rozhodne zde nehledam praci, spise se zajimam o cestovani a obcas poradim a to zdarma. Kdyz ale vidim vycuranky jako ty, ozvu se. Posilat sms za 99,- za adresu firmy, pro kterou si pracoval pred lety a ktera mozna zamestnava, to uz je vrchol. Jo nemusi prset, jen kdyz kape a prachy za nekolik tisic sms se jiste hodi…

Lukáš
NAMI:

Naprostej souhlas. Taky jsem hledal práci pro nevděčný sráče , který jazyk neovládali. .
Práce za 99kč.. ?? Proč né. Nakonec všechno něco stojí. A nevztekejte se tu že si chce někdo vydělat. Celé Česko. Socanský národ (Čecháčkovství) ..I Havel to povídal.
Kurva lidi nebuďte tak nepřejícní.

Ondřej Kruba
Fulgente:

Ahoj,s přítejkyní hledáme práci v Holandsku někde na farmě.Díky za odpověd‘.

Petra
Weezy:

Doporucuji nereagovat na takové radoby lákavé inzeráty!

Weezy
Fulgente:

Dobrý den, prosím kdo z vás má zkušenosti se sprotředkovatelem na stránce: http://www.na-mi.eu ??? chystám se přes ně jet a zajímá mě jestli to není podělávka. Děkuji za odpověď pište prosím na můj email: [email protected]

Weezy
Fulgente:

Dobrý den, prosím kdo z vás má zkušenosti se sprotředkovatelem na stránce: http://www.na-mi.eu ??? chystám se přes ně jet a zajímá mě jestli to není podělávka. Děkuji za odpověď pište prosím na můj email: [email protected]

Hanis
Jana

Taky mám v plánu se pohnout z Irska do Holandska, můžete mi někdo poradit,kde můžu najít nějákou dobrou nabídku?A jestli víte, zda-li je možnost pracovat v Holandsku na farmě?Díky Jana

Markéta

Hlasím se všema 20 🙂
Sháním práci v zahraničí a někoho, kdo se mnou projede kousek světa…ozvi se;-)

Nikolas Tunturov
Markéta:

ahoj,rád bych stebou otcestoval ,ale o žádné práci nevim,jestli by si něco sehnala tak dej vědět klidně bych s tebou vyrazil,kdyztak volej na 737090366 s pozdravem Nikolas.

oveja

Ahoj!no já bych se taky přidala, chtěla bych Irsko, Holandsko a někoho, kdo se mnou projede Evropu a Holandsko hlavně sháním už taky pekelně dlouho:) ozvi se.

Stefan

No čůs, sedim v hoornu u Amstru na bytě a je nás tu víc.
Momentálně se po nějaký práci poohlížime, celkem dost, tak kdyžtlak dej vědět, třebas se dokážem domluviti čus štýfus

Ivet R.
Stefan:

Ahojky 🙂
jak to vypada s praci v Holandsku?Ja bych rada ted od srpna vyrazila treba na rok.
Dejte vedet, jestli nekdo mate nejaky moznosti tam prace a vite o necem, kde se da mluvit anglicky.
Ivet

Jan
Ivet R.:

Zdravim vsechny kteri maji zajem o praci v Holandsku.
Pred nedavnem jsem si osobne prosel procesem legalizace,ziskani nezbytnych dokumentu pro pobyt a praci v Holandsku,hledanim a nalezenim ubytovani a prace.
Muzu s cistym svedomim rici ze to neni zcela tak jednoduche a proste jak se na nekterych web sitech ci forech pise,zejmena kdyz clovek prijizdi na vlastni pest bez znalosti mistnich realii,bez kontaktu na miste ,proste zelenac. Vsechno se da zaridit,ale stoji to spoustu casu a nervu,kdyz se vse dovidate na miste krok po kroku,a ani vynikajici anglictina neni nejakou velkou vyhodou.Ja to uz mam za sebou,bydlim,pracuji a jsem v klidu,ale muzu poradit kdo bude mit zajem.

Tereza
Jan:

for Jan: ahoj. letos chcem s přítelem vycestovat za prací do Holandska a ráda bych se s tebou poradila co a jak. byla bych ti vděčná.

Tereza
Tereza:

kdyžtak piš na [email protected]

Tomáš
Jan:

Zdravim,

měl bych prosbu ohledně zaměstnání. S přítelkyní jsme přijely do Holandska kde jsme měly mí zařízenou práci. Když jsme přijely dělaly jsme 4 dny a pak nám řekly, že pro nás nemají práci. Oběhaly jsme všechny agentury, které jsme potkaly a v některých si nás napsaly s tím že se ozvou pokud něco bude. Pokud by jsi měl nějaký tip jak získat práci. Budeme vděčný za každou radu. Peníze dochází a domů se nám jet nechce. Bereme jakoukoli práci, která by se naskytla ve skladech, výroba a podobné. Předem děkujem za odpověď a budem vděčný za každou radu.

S pozdravem Tomáš

Ladislav
Tomáš:

Tady ta firma zprostředkovává práci a je to pracovní agentura specializovaná na holandsko https://www.ottoworkforce.cz

Romča
Jan:

Dobrý den,snažíme se s přítelem najít nejakou práci v holandsku,ale nevíme kde se dá neco slusneho sehnat.Muzete nam neco poradit?Na par inzeratu sme psali tak uvidime.Díky moc za jakoukoliv radu

Kytka
Romča:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Ladislav Potůček
Jan:

Dobrý den, mám zájem o práci v Holadsku, Nejlépe Amsterdam, Rotterdam.Stačí mi práce třeba i někde v přístavu, vykládání lodí atd.Nemám žádné kontakty a nemám ani nejmenší tušení jak mám postupovat, můžete mi prosím poradit?

S pozdravem

Ladislav Potůček

L.B.
Jan:

Zdravím. Pokud jste stále v Holandsku, tak bych měl určitě zájem o nějaké info atp. Předem děkuji. Pokud možno po imailu..

L.B.
L.B.:

[email protected] na tento imail- dík

pavla
L.B.:

Zdravim.
Jsem v Holandsku,v Amsterdamu jiz tri roky,pracovala jsem jako pokojska asi na ctrnacti hotelich,ale momentalne pro nas firma nema zadnou praci.Vetsinu casu sedime doma,a tak si hledam praci novou.Hledam na vsech strankach co se da.Nalezla jsem Vas kontakt,a tak jsem se rozhodla Vam napsat.Pokud mate nejakou praci nebo kontakt budu vdecna.Dekuji Pavla

tel: +31 684 971 394

Jan:

Ahoj,hledáme s přítelem práci a ubytování v Holansku,nevěděl bys prosím o něčem?
Děkuji za odpověď,Radka

Pavel Filipi
Jan:

Zdravim, chtel bych se vydat za prací do Holandska, můžete mi prosím napsat bližší info, co a jak, co je vše potřeba. Předem děkuji za info . S pozdravem Pavel Filipi

Michal
Jan:

Zdravim pokud by jsi měl prosím ještě nějakou nabídku nebo radu kde sezenu práci v Holandsku? Vse potřebné mám vyřízeny kdyžtak info na mail díky [email protected]

Monika
Jan:

ahoj,chtěla bych za prací do Holandska mohl bys mi napsat nějaké info co a jak,dík moc

vlado
Jan:

Zdravím Ťa Honza-neviem či si ešte v NL ale poprosil by som Ťa o radu-má význam ísť na vlastnú pasť do NL a hľadať si tam prácu na farmách?-poradíš?-Ďakujeme-Vlado-Peter

Darina
Jan:

Dobry deň Jan, bývam v Rotterdame, ale pred nedávnom som prišla o prácu (robila som viac ako rok a pol vo fabrike s hydinou) a tak sa chcem spýtať, či by si mi nevedel poskytnúť nejaké info, kde by som si mohla nájsť niečo iné. Všetky agentúry sú zaplavené Poliakmi. Budem rada ak by si mi napísal na [email protected]

Jitka
Jan:

Dobrý den,hledáme s kamarádkou prací v Holandsku,nejlépe v Sneek .Částečně se dohovorim německý.mám obchodní školu,kurz na kosmetiku,pedikuru ,zatím pracují na katastru v dokumentaci.kamarádka vlastnila výrobnulahůdek.té.608714067

Jitka
Jan:

Dobrý den,hledáme s kamarádkou prací v Holandsku,nejlépe v Sneek .Částečně se dohovorim německý.mám obchodní školu,kurz na kosmetiku,pedikuru ,zatím pracují na katastru v dokumentaci.kamarádka vlastnila výrobnulahůdek.té.608714067

JItka
Jan:

Ahoj,zajímalo by mne, jak jsi to celé udělal. Kde se vyřizuje žádost o práci, jak je to u brigády, také musí být potvrzení od úřadu?KOlik to stojí a myslíš si,že ve 40 lze sehnat práci? Děkuji Ti za odpověď. Jitka

Petra
Jan:

HOi mam sofi a vsechno , pár zkusenosti v nl taky..ale jistotu ze bude práce , zádnou – do toho jeste hledání bydlení.Je videt ze si to hodne lidi predstvuje jak hurvínek válku. . . nechci jet s zadnou z tech podvodnejch agentur a nejlepe s nekym kdo už má sofi

marcel
Jan:

Cus, rad bych poprosil o jakekoliv info.Jsem jiz v rotterdamu a zitra se chystam cestovat pesky mezi rotterdamem a haagem okolo farem a ptat se na praci.bydleni stan.Aj v pohode, prace se nebojim, tak kdyby jsi mel nejakou radu pro preziti tak budu vdecnej.Prachy skoro nemam. 🙂

Petra
marcel:

Všechny dotazy sem : [email protected]

Patrik
Jan:

Zdravím tě Jane, mám v plánu s přítelkyní odcestovat za prací do Holandska ale potřeboval bych poslat emailem blizsi info co se týká všech potřebných vyřizování na úřadech v amsterrdamu jsme už sice jednou byly ale jen na dovolené oba ted přemýšlíme nad prací v Holandsku ale nemám zatím žádné podobné zkušenosti s prací v zahraničí byl bych ti moc vděčný za pomoc předem děkuji patrik E-mail – [email protected]

MarcelaHabartová

Mám vážný zájem o práci v Holandsku.Sofi number mám vyřízené.Marcela

Filip

Ahoj lidi,nevite o nejakym dobrym vydelku,v Hollandu a kolem,díky za kazdou radu p Fil

Martin

Cafte, vie niekto o akelkojvek praci v Holandsku v Amsterdame a jeho okoli ?…Mam zaujem o pracu v kladoch hotelierstve ci supermarketoch,..SoFi mam.Nastup mozny ihned.

Jarda

Ahoj lidi,prosim Vás nevíte o nějaké práci v Holandsku která koliv práce ale nejlépe doprava. Kdyby jste někdo věděl o něčem písněte,budu rád. Mějte se. Jarda

Lucka
Jarda:

Zdravím lidičky,
prosím můžete někdo poradit,chtěla bych odjet za práci
do Holanska,nevíte někdo o něčem,můžu dorazit respektive ihned.Byla bych moc vděčná.Moc moc všem díky.Ještě se chci zeptat,máte někdo zkušenosti s firmou OTTO v Olomouci?Nebo je někdo zrovna v NL přes tuto firmu?Ještě jednou díky všem,Lucka.Tel.607825707

simono

hledam praci jako zednik obkladač a kamen mam velkou praxi mluvim nemecky a častečne anglicky kontakt [email protected]

kamila

ahojky vsem jsem v holandsku v Rotterdamu a hledam si praci a zatim se nedari,obracim se s pomoci na vas jestli by nekdo nevedel o praci nebo agentury,diky vsem za pomoc a pisnete mi na emil,mejte se pa

Vladka
kamila:

Ahoj Kamilo,jmenuji se Vladka a nacházíš se ve městě kam bych i já ráda vycestovala za prací,proto jsem se odvážila ti napsat.Neumím řeč a proto bych se ráda přidala.Kdyby ti to nevadilo napiš budu moc ráda.

Pavel

Zdeavím všechny.Nemohu už delší dobu narazit na práci v Holandsku.Budu moc rád za doporučení nějaké prověřené agentury nabo alespoň drobné rady.Předem děkuji včem…

kamila

pripisuji muj email [email protected] diky vsem

Radek

Ahoj všem,makal jsem rok ve skleníku v NL,práce se sehnat dá,vzal jsem auto,objel sem pár skleníků a za týden byla práce, dobře placená a nenáročná, doporučuji tenhle způsob shánění práce popř. přes nějakou agenturu, je jich tam tuny, akorát tam probíhá megainvaze Poláků,takkže v tuhle chvíli můžou být možnosti trochu omezené 🙂

Drewik
Radek:

Zdravim vsechny, hlavne Radka, jsem V Manchesteru a chtel bych zmenit pole pusobeni, muzes mi na maila hodit nejaky rady ohledne ty prace v Holand?.. diky moc

Petr
Radek:

Cau radku tez sem pracoval 2 roky v Holandsku konkretne v Tilburgu.v Cechach jsem rok a chci se vratit po novem roce zpatky do Holandska.Nevis o nejake praci chtel bych nastoupit co nejdrive. dekuji za odpoved petr.

Kristyna
Petr:

Ahoj, omlouvam se ti ze te obtezuju, ale cetla jsem tvuj prispevek v diskuzi o zmestani v Holandsku ze jsi nejakou dobu zil v Tilburgu, ja tam mam za 14dni odjizdet studovat na tanecni konzervator a na posledni chvilku mi padlo bydleni u jedne ze spoluzacek, tak ted marne shanim ubytovani na 4 mesice….ale asi chapes ze jeko studentka si nemuzu dovolit nejaky zavratny sumy, neco do 300eur…..prosim pokud o necem vis byla bych ti vdecna kdyby jsi mi napsal. Predem dekuju za jakoukoliv informaci…..dekuju Kristyna 🙂

Lucka
Radek:

Cauky Radku,moc prosim mohl bys mi poslat nejaky kontakt na tu praci,budu moc vdecna.Zatim narazim na same podvodniky.Diky mooc predem.

kudlatova lenka
Radek:

..ahoj to mas pravdu ale oni je skoro nikde nechtej ted jsem se na par dni vratila do cech a jedu zpet shanet praci normalne bydleni mame v Rotterdamu

Přemysl Šimáně
Radek:

Ahoj měl bych zájem o kontakt na práci kdekoli v holansku děkuji

Přemysl Šimáně:

ahoj nasla jsem tvoji zpravu a chtela bych se zeptat jestli uz si neci sehnal a v jake meste yijes

lenka pavlovičová

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli nevíte o nějaké práci v Holansku zatím díky

ahojik
Radek:

Ahojik jsem Ladislav shanim praci v Holandsku sem vyucen kuchar mam zazemi v mnestecku ktere se jmenuje Weesp mam i sofi cislo pokud nekdo bude o necem vedet tak mi sem napiste diky moc ,hledam praci v restauraci ,ve skleniku , jakoukoli praci

Edita
Radek:

Dobrý deń, mohli by ste mi dat typ na nejakú prácu v sklennikoch pre par kde na akej stranke hladat, alebo ak by ste vedeli pomoct sprostredkovat za úhradu.
S pozdravom Edita

hammer

ahoj
hledám jakoukoliv práci mohu nabídnout auto,centrálu,nářadí,notebook,profifoto,
ovládám sádrokartony,armatury,bednění,
přepravu osob, výškové práce, nabídněte

Alenkova

DObry den,
chtela bych pracovat v Holandsku jako osetrovatelka u starych nebo postizenych lidech. Nema nekdo dobry tipy? Pracuje tam uz nekdo? Budu moc rada za jakekoliv informace. Cokoliv co se bude hodit, treba zkusenosti, pokud ste jeli pres agenturu, jakou rodinu mate, co delate, jak se vam tam libi atd. budu moc rada za jakoukoliv zpravu, piste na [email protected]. Predem moc dekuji.

Denis

Zdravím lidičky,chystám se do Holandska-do Alkmaru.nevíte někdo o nějaké práci v této lokalitě??díky Denis

ruda simon

hledam prci zednik obkladač kamen velka praxe veškere zednicke prace klemby dlažby veškere stavebni prace nabidnete jsem pojizdny nařadi mam

ruda simon

jedu do holandska hledat praci jsem zednik obkladač auto mam naradi taky jedu na vlastni pest na inzeraty nikdo neodpovida pracoval jsem v rakousku nemecku a irsku nemecky mluvim perfektne anglicky častečne praci jsem si vždy našel pokud ma nekdo zajem muže jet semnou chci vyjet co nejdřiv muj mejl [email protected] mam 3mista

robert
ruda simon:

ahojda,držím ti palce,já se ted z holandska vrátil,dělal jsem ve Venlu.Jinak z němčinou jenom u německých hranic,dále se nechytáš,jedině anglicky,jink na vlastní pěst nevím,většinou někoho přijmou jedině přes agenturu.Hodně štěstí,můžeš se ozvat na 776340820,rád ti řeknu víc.

Klára

Zdravím, chtěla bych se zeptat jak to teď vypadá s prací v Holandsku, jestli je to i tam tak špatný jako tady a jestli někdo nemáte nějakou zkušenost s agenturou Coolagent, sprostředkovává práci na koňských farmách….tak jestli to není zase nějaký podvod:-((
tak pokud někdo máte nějaký info, písněte prosím:-))
Díkas Klára

Nev

Hledame spolecnice do naseho tymu pro eskortni sluzby v holandsku. Znalost jazyka neni nutna, moznost ubytovani v byte.
Nastup mozny ihned.

jardino

Zdravim ,rad bych vyrazil v lednu a unoru do světa za prací někam na farmu do Holandska,ale to neni podminkou pokud ma někdo stejné plany tak se ozvy na email

Michal R.
jardino:

Ahoj,

jmenuji se Michal, jsem z prahy a hledam praci v holansku, nejlepe na farme, je jedno jestli kratkodobe nebo na dele. Budu rad za odpoved.

Dekuji
S pozdravem
Michal

filet

Ahoj+já bych jela ale vzala bych sebou mužíčka+našeho malého,jaká je možnost bydlení?Nebo by jsme si to museli zajistit sama?D

Kata

Ahojda.
S kamarádkou bychom rádi odcestovali za prací, ale zatím nemáme žádné zkušenosti s prací v cizině. Proto bychom byli rádi kdyby se našel někdo kdo už ví ,,jak v tom chodit“ a mohli bychom společně co nejdříve vyrazit. Jestli se někdo takový najde, písněte mi na emil, budu se těšit…

Michal Strnádek
Kata:

Ahoj,

zkušenosti s prací v Holandsku mám.
Pracoval jsem zde letos na letišti.
Všechno co se týče daňového čísla
(Sofi),zařízení bank účtu, jak se
zaměstnavatelem není problém. Trochu ale
s ubytováním. Chtěl bych zpátky vyrazit ještě.

Michal

ronja
Michal Strnádek:

ahoj,taky bych chtela pracovat na letisti.poradis prosim,jak se k takove praci dostat v holandsku?diky moc

pp
ronja:

na letiste to neni jen tak musís mít tzv screening ten vyrizovala kdysi jedna ceska agentura..a par lidi se tam dostalo bud jako uklid letiste nebo nosici kufru ..atd

tomas
Kata:

Ahoj,jsme 3 kluci jedeme do HolandskA OKOLO 20 LEDNA, JESTLI MATE NEKDO ZAJEM JET S NAMI, TAK NAPISTE NA EMAIL,VETSI PARTA, BYDLENI ZAJISTIME S PRACI POMUZEME,ZNAME PAR AGENTUR, NEMEL BY BYT PROBLEM,JE TREBA MLUVIT ANGLICKY,HOLKY MAJI VETSI SANCI BEZ JAZYKA,AGENTUR JE TAM STATISICE, POLSKY Z NAS JEDEN MLUVI PERFEKTNE, TAKZE MUZEME VYUZIT I SLUZEB POLAKU, MEJTE SE A PISTE NA [email protected] AHOJ

filet
tomas:

Zdravím vás,mám prozbu,chceme taky do Hola…nepomohl byste nám?Dneska se už jen tak nikdo nenajde kdo by dal pomocnou ruku!Díky za váš E-mail,s pozdravem Filet.

Milan
tomas:

Zdarec, prosim te, chystam se do holandska s kamosem, nevedeli by jste o necem??? Predem dekuji za odpoved

Ilona a Lena
tomas:

Dobrý den, jsme dvě kamarádky ve věku 24 let. Jsme velmi zcestovalé a obě vysokoškolsky vzdělané. V Holandsku jsme byly už několikrát a měli bychom zajém o práci i na delší dobu. Rádi pošlem životopisy. Domluvíme se Aj i Nj, a zkušenosti už máme z cestovního ruchu, pohostinství, obchodu a jedna z nás i jako moderátorka z rádia. Pokud máte nějakou nabídku,nebo by jste nám mohli s čímkoliv pomoci určitě se domluvíme na odměně..pište na [email protected]

Hana Němcová
tomas:

Ahoj Tome,napsal bys pls něco navíc?jsme pár + dva dospěláci,práci na farmě,či u linky zvládáme.Díky za info.Hanka

Zuzana Muchova
tomas:

Dobry den.čtu vaš inzerát z roku 2010.Chtěla jsem se poptat,jste pořád v Holandsku?Nemohla bych se k vám přidat?Už jsem 4 roky pracovala v Nl.dekuji za odpověd.Zuzana

jana
tomas:

ahojkz, muzes prosim poslat nejake overene tzpz na ag. psala jsem email.
dekuji jana

jana kavkova

chtela bych pracovat a zit alespon tak dva roky v amsterdamu,nejlepe jako osetrovatelka.je to muj sen,kdyz ale procitam to mnozstvi lidi co je na tom stejne,dostavam deprese,je mi totiz uz 47 let.mam sanci se jeste vubec chytnout?poradte,ma to cenu se snazit?

vladimir
jana kavkova:

AHOJTE JANO, CETL JSEM ZDRIVEJSKA NA FORU OHLEDNE PRACE V HOLLADSKU, ZEPTAM SE VAS, POKUD VAM TO NEVADI, JESTLI SE VAM NEKDO ZA TU DOBU OZVAL.. ZN. VEK NEBUDE ZADNY PROBLEM).. PEKNY ZBYTEK DNE V

Richterová Zdeňka
vladimir:

Zdravím, poprvé takhle čtu a padl mi do oka Váš příspěvěk. Byla jsem několikrát v Hol., mám Sofi n., umím komun. angl. i německy, zkušenosti i jako pečovatelka. Jsem ve starším věku, těžko hledám, ale Holandsko mám moc ráda a chtěla bych zpátky. Je to ale teď prý dost těžké. Jestli mi odepíšete, budu ráda. Dík. Zdeňka

jaroslav
Richterová Zdeňka:

ozvi se na cislo 0031626637525 pokecame a snad se dohodnem potrebuji pecovatele..

jana kavkova

chtela bych pracovat a zit alespon tak dva roky v amsterdamu,nejlepe jako osetrovatelka.je to muj sen,kdyz ale procitam to mnozstvi lidi co je na tom stejne,dostavam deprese,je mi totiz uz 47 let.mam sanci se jeste vubec chytnout?poradte,ma to cenu se snazit?

jana

tady neni zadna diskuse.stranka na nic,sem uz nikdy nenapisu

lukas

ahoj lidi momentalne mi skoncil kontrakt v Rotterdamu.Ted jsem v cr .Na novy rok bych ctel zpatky ale ne do stejny firmi. Mam sofi i apostilu konto proste vse.Tak pisnete jestly jste nekdo v rottru nebo v Cr zatim Rogalo

Lara Blok

Mela bych yajem o praci v Holandsku,dekuji za info. Lara Blok

jiří škrabal
Lara Blok:

nemohu na tebe sehnat kontak napiš mi na jiriskrabal @seznam.cz

Hammer

ahoj
hledám jakoukoliv práci mohu nabídnout auto,elektro centrálu,nářadí,notebook,profifoto,
ovládám sádrokartony,armatury,bednění,
přepravu osob, výškové práce, nabídněte

zdenek

Najde se nekdo, kdo jezdi do Holandska a mohl by mi vozit levne cigarety- vetsi mnozstvi. Oboustranne vyhodna spoluprace

Oxx
zdenek:

Ja bych moh.Napiš.

jindra benes
zdenek:

Ahoj Zdendo,pred casem jsme si psali,samozrejme vzorky nedosli a ani nemohou je potreba osobni schuzku.Diky za odpoved Jindra

j.benes
zdenek:

Ahoj Zdendo tak jak to s tebou vypada mam moznost jakekoliv mnozstvi lehke a tezke LD.Diky za odpoved Jindra

risa

ahojky nemate nekdo prosim vas zkusenost a nebo nevite neco o agenture otto? jezdi se pres ne kazdy tyden do holandu psali me ,ja uz na ty agentury neverim ale clovek se muze mylit a nebo zustat do smrti blbcem,moje adresa je [email protected],jinak jsem se toulal po stech nekolik let po anglii a po krete anglicni zmaknu perfektne a v praci se niceho nebojim ,kdyz neco nabidnete budu moc rad ,nebo se nekdo ke me pripoji pojedu do holandu 20 kvetna chci tam zustat do zimy a pak jet nekam treba dominikanska republika nebo aruba v karibiku a zustat tam pres zimu je tam levne a teplicko budu se tesit na vasi odpoved dik risa

Tanjy
risa:

Nabízím prací pro dívky a ženy v Amsterdamu, Nizozemí, jedna se o práci v oboru housekeeping. Čisti plat 6,25 Euro/hodina + odvody, Ubytováni zajištění 35 Euro/týden. Nástup ihned. Email: [email protected], Tel: 776 390 210.

ciki

ahoj lidi hledam praci v Holandsku mam sofi.Tak pisnete prosim,jestly jste nekdo v BLERIKU VE FABRICE.DEKUJI CIKI

ERIKA
ciki:

AHOJ LIDI MATE NEKDO SKUŠENOST S AGENTUROU WERK IK CZECH CO ZAMNESTNAVA LIDI NA LETIŠTI SHIPOL

KATHARINA

AHOJKY VŠICHNI . SHÁNÍM LIDI CO BY JELI DO HOLANDSKA ZA PRACI A CESTOVÁNÍM . JEN JE PROBLEM NEMAM TAM PRÁCI ZAJIŠTĚNOU . PIŠTE TŘREBA NAS BUDE VÍCE …. VÍC HLAV VÍC VÍÍÍÍÍ . [email protected]

lenka kudlatova
KATHARINA:

Ahoj ja chci do ctrnacti dnu do Holandska zitra mam jet podepsat registraci do Olomouce ..overovala jsem si tu firmu a pry je ok nechce ani poplatky taky se mi nechce samotny

Storm
lenka kudlatova:

Zdarec během následujícího týdne jedu směr Holandsko,jelikož jedu na vlastní pěst,klidně uvítám společnost.

Marian
Storm:

Ahoj,rad by somišiel do Holanska s tebou,ak si ešte neodišiel.Mam [email protected]

Katka
Marian:

Ahoj všem,

s kámoškou se chystáme do Holandska 25/06/2010. Nevíte někdo o práci v Haagu, nebo okolí? Třeba jen na léto, ale zatím jsme nic nesehnaly.
.
děkuju za každou odpověď

KK

lenka
Storm:

Ahoj jsme tri holky odjely jsme do Holandska pres Otto nemaj pro nas praci.Tvuj prispevek je uz starsi ale jak to s tebou vypada mi jsme kusek od Venlo a hledame nejakou pracicku sami kdybys neco vedel dej vedet dik

Lucka
lenka:

Zdravim,
jel prosim vas jeste nekdo s firmou Otto a mate praci?
Ja chci take odjet co nejdrive za praci,ale zvazuji jetli Otto,nebo ne.Nebo muzete nekdo neco poradi?
Moc dekuji vsem.Email: [email protected]

Luděk
lenka:

Tak jak holky od Venla.Už jste něco sehnali?Chystám se tet taky do hollandu.A jak to je vše přes to otto?Nevím jestli to přes ně mám rysknout,či ne.Moc děkuji.

lenka
Luděk:

jsem tady pres otto a fakt masakr neriskuj ja riskovala a jsem v p..je to ruleta bud mas stesti a nebo ne zdravim z Rotterdamu

luděk
lenka:

Ahoj.Napiš mi na číslo 603799042.Mám být v pátek v rotrdamu a jestli se mi něco vyrýsuje,mužem to dát bud do kupy,nebo si aspon poradit a pokecat.

Roman
luděk:

Ahoj, zítra se chystám na registraci u OTTO,ale jak se dočítám, je to provar,chystám se vyrazit v září kamkoliv do holanska.kdyby kdokoliv nějaký postřech kolem agentůry a nebo práce, nebo spolujízdy.pište…[email protected]

Tomas Somodsky
Roman:

Zdarec…
noooo…moc ti asi nepomuzu ale rad bych do holandska vyrazil taky…je mi jedno jestli do amstru nebo nekde jinde …byl jsem tam na dovolene 2 tydny a chci tam proste jit.Vemu jakoukoliv praci od PON do NED….pres den v noci je mi to jedno …. kazdopadne moc toho o tamnich pomerech nevim.Na agentury kaslu ale kdykoliv skocim do auta a muzem vyrazit …myslim ze jenom debilove by si nenasli praci a prisli spatky hladovy … kdyz tak pisni na [email protected]

kudlatova lenka
luděk:

..ahoj sorry fakt jsem nemela dobry pristup na net jsem na skok v cechach posli mi prosim svy holandsky cislo az budu v rotterdamu urcite se ti ozvu 605134706 moje cesky cislo

lenka
Luděk:

..ja ti nevim fakt ted mam praci ale nevim co bude za ctrnact dni mam moznost tady delat bez agentury tahle zema je uzasna a skveli moznosti jan to otto je v dupe

Anita
Luděk:

Ahojky ziju v Holadsku uz nejakou dobu a najit praci je hruza, Jsem vyucena vizazistka, Stylist, Hairstylist, hledam praci kolem Haarlem/ Amsterdam http://www.ikvisagist.nl

Hans
lenka:

Jj, ja bych nerekl, ze zde prace neni, je a dost , ale nejdulezitejsi je jazyk (anglictina ci holandstina ) a pote mit BSI cislo a hlavne bankovni spojeni, kdyz toto mate tak sem klidne napiste a ja Vam s praci pomohu Takze hodne stesti pro ty co jedou na (blint)

kudlatova lenka
Hans:

..ahoj doufam ze nepisu pozde jsem ted tri dny v cechach a hodlam se vracet ..byla jsem pres to otto fakt katostrofa polsky gang praci pro nas vecne nemeli oskubali nas a zkratili kontrakty ..mohli by jsme se nejak spojit ? cekaji tam na me dve slovenky shanime tam praci bydleni mame v rotterdamu sofi i pojisteni mame predem dik za pomoc muj tel 605134706

Lenka
Hans:

Ahoj,
můj přítel kámošem odjeli před včerem do Holandska, na blint, sehnat nějakou práci. Nemohl bys jim prosím dát nějaké rady co a jak? Byl by jsi moc hodný. Jeho tel č. je +420603892217 – Viktor, nebo napiš své a on Ti zavolá.

Díky moc a pěkný večer

Lenka

Milan
Hans:

Čus Hansi, ja sofi mam ale učet ne. Kdybys vědel nahodou o nejake praci dej vedet. Anglicky umim, polsky taky :-), mam papiry na VZV i s praxi. Kdyby kdokoli vedel tak se mi prosim vas ozvete na tel 774 847 004 predem dik Milan

Michal R.
Hans:

Ahoj,

rad bych jel prez zimu pracovat do holanska, nevis o necem? Diky . michal

David
Hans:

Zdravíčko v Novém roce, jsme dva draci cestovatelé kolem 30let, anglicky se domluvíme, holandské SOFI máme už jsme v Holandsku pracovali, hledáme teď nějakou práci rádi bychom se vrátili pokud můžeš pomoci radou ohledně práce napiš na mail. Díky David +420608333473 [email protected]

lolec
Hans:

nazdar asi je trochu pozde ale prece jen kdyby jsi mel jakekoliv uzitecne info o nejake praci dej mi pls vedet SOFI mam a konto taky dik moc Tomas

Zdeňka R.
Hans:

Ahoj Hansi, jestli můžeš nějak poradit jak bych se mohla dostat zpět do Holandska, budu ráda. Mám Sofi n., bank. spoj., domluvím se angl. i něm., praxi ve všem možném i jako pečovatelka. Těžko se mi hledá, jsem už starší. Dík

Veronika S.
Hans:

Ahoj,

našla jsem tvůj inzerát cca tři roky starý týkající se práce v Holandsku. Jsme tady třetí den a hledáme práci, tak jsem si řekla, že ti zkusím napsat a třeba poskytneš nějaké užitečné rady či typy na práci. Děkuji ti za ochotu. Verča

Luděk
Storm:

Už jsi v holandu?Játam jedu zítra.Luděk 603799042

Luděk
lenka kudlatova:

Ahoj Leni kudiatová.Já byl v Ol na registraci taky.V holandu jsem žil rok,tak to tam trochu znám.Mám taky dost projetou evropu kamionem.Taky se mi moc nechce samotnému.Mužem si něco napsat,trochu se poznat aspon prostřednictvím telefonu a mužem v holandu vegetit spolu.Co Ty na to?Luděk Jeseník 603799042

ales
lenka kudlatova:

ahoj chtel jsem se zeptat na tu agenturu v te olomouci jestli je solidni a jestli ano tak jestli by jsi mi mohla napsat kontak a nebo jestli by jsi byla tak hodna a mohla by jsi mi zaridit taky tu praci a nebyla by jsi tam sama a ja bych ti byl oporou a ty me hehe ahoj ales

Milan
ales:

Když myslíte agenturu OTTO tak bacha na ni!!! Dejte se na youtube do vyhledávače OTTO work force a pak se dívejte…..

Nik
Milan:

Byl jsem na youtube a nic špatneho jsem tam nenašel.

leo

ahoj, jestli jsi jeste neodjela, mela bych zajem o jakou praci se jedna moje nemcina neni slavna…

Tomas

Ahoj jsem na jihu a tady to neni moc slavne. Tak jestli o necem nevite v celem Holandsku dejte vedet.

vlasta

ahoj,pišu ještě jednou,nevim jestli se to odeslalo,mám právě problémy s netem.. je to takový narychlo,ale jelikož končím ted v červnu v práci a chystám se právě do Holandska,tak by bylo super,kdyby to takhle vyšlo,jak říkáš.. No můžem si říct víc třeba zítra,nebo přes mobil 739868350.. Jinak jsem teda kuchařka,ale dělala bych cokoliv,spíš teda třeba v zahradnictví,nebo tak.. Tak se ozvi:-)

Jana

Ahoj pokud nekdo ze Sumperka chce jet do Holandska ozvete se! Ale pouze Sumperk na jine nereaguji

Luděk Valenta
Jana:

Ahoj.Nejsem přímo ze šumpru.Jeseničáky nebereš?Luděk

Kamil
Jana:

Ahoj Jano, jsem ze šumperka, stále se chystáš na pracovní výlet do holandska??díky za odpověd, Kamil

Jana

Ahoj pokud nekdo ze Sumperka chce jet do Holandska ozvete se! Ale pouze Sumperk na jine nereaguji

milan
Jana:

cau jo byl by zajem .. 🙂 do holandu .. a jsme ze šumperka .! daš nejake email .. na sebe na domluvu a info dik

Tomas Somodsky
milan:

taky planuji co nejdrive vypadnout …berete me sebou ? makat muzu od rana do vecera …mluvim anglicky a dobrodruzstvi neni nikdy dost…pisni jestli Vas pujde vic …. [email protected]

Ondre

zdravim lidi v cervenci kolem 30 jedu do cehn s holandska a budu mit 2 volne mista v aute takze za poplatek na naftu vas vemu okoli rotterdamu

Lenka

Ahoj, nevíte náhodou někdo o nějakém levném ubytování v Holandsku přesněji v Leidenu? Jedu tam studovat na Leidenskou univerzitu a sháním nějaký pokoj od 16.8.2010 do 10.2.2011 za maximálně 400E měsíčně. Kdyby někdo věděl tak prosím dejte vědět na mail [email protected]

IvaSabova

Ahojky ráda bych věděla zda se dá najít práce a ubytování v Holandsku a to přímo v Helmondu.Co vše budu potřebovat do začátku a na koho se nejlépe obrátit.Děkuji

Jara1986

Zdravim, chystam se s prateli v zari, rijnu do Holandu a rad bych se Vas, co jiz tam jste nejakou dobu zeptal, jaka je tam situace na trhu prace, jake mesto by jste me doporucili, popripade kde sehnat levne ubytovani atd… moc vsem dekuji za odpoved.

Roman
Jara1986:

Ahoj,také mám v plánuv září vyrazit směr holandsko,kdyby jste měli jakékoliv informace o které budete ochotni se podělit,budu moc vděčný…. pište: [email protected]

Ivana Bidařová

Jedu hned, ozvi se.

Jara1986
Ivana Bidařová:

Zdravim, chystam se s kamaradem v zari, rijnu do Holandu a rad bych se Vas, co jiz tam jste nejakou dobu zeptal, jaka je tam situace na trhu prace, jake mesto by jste me doporucili, popripade kde sehnat levne ubytovani atd… moc vsem dekuji za odpoved. [email protected]

Michaela

ahoj nevite někdo něco o agentuře otto work force??našla jsem ji a je tam dost nabídek práce docela dobře placených i ubytováni docela levne.pišu si přes meil s jednou pani s te agentury a vypada že je docela ochotná a odpovida skoro na všechno.tak ted nevim jestli to s ni mužu skusit nebo ne…jestli jste už někdo měl s touhle agenturou jakekoliv skušenosti bud dobre nebo špatné tak mi někdo prosim poradte.pište na meil:[email protected]:diky moc

kudlatova lenka
Michaela:

..s ottem nikkkkkkddddyyyyy ted jsem se vratila jsem tri dny doma muj tel 605134706

Tomas

Ahoj lidi. Kdo shanite bezproblemove ubytovani v okoli Rotterdamu, tak se hlaste. Ziju tu jiz 3 roky a mam vlastni barak 160m2 . Nabizim pokoje k pronajmu! Chci 250e na hlavu + energie. Muzu poradit, jak se v Holandsku pohybovat a jak co sehnat (prace, dokumenty…) ale praci nezprostredkovavam. Tu si musi najit kazdy sam.

Jara1986
Tomas:

Ahoj Tomasi, v rijnu se chystam s jednim, mozna dvema kamaradama do holandska a potrebovali jsme sehnat nejake ubytovani. Mohl by jsi neco sehnat a nebo nam poradit na koho se mame obratit??? Diky moc. Jara

Lenka
Tomas:

Ahoj Tomáši,
našla jsem Tvou nabídku ubytování. Můj přítel odjel s kamarádem před včerem do Holandska sehnat nějakou práci, ubytování zatím nemají, ale hledají :o)Myslíš, že by se u Tebe našlo ještě místo? Bylo by to super, jeho tel. je +420 603892217 – Viktor, nebo mi prosím písni Tvůj telefon, zavolal by Ti.

Díky moc a pěkný večer

Lenka

Hanka
Tomas:

Ahoj,
právě jsem našla tvoji nabidku ubytování..měla bych odjet do Rotterdamu již nejlépe příští týden na pracovní stáž na 4 měsíce a scháním urychleně ubytování..pokud nemáš volno,nevíš náhodou o něčem?? Napiš kdyžtak na můj mail…díky díky moc Hanka

hanka
Hanka:

joo a muj mail 🙂 [email protected]

lenka
Tomas:

Ahoj proim te je tva nabidka jeste aktualni ? ja uz v Rotterdamu bydlim ale moje kamaradky a a kamarad hledaji ubytovani . ja bych spis potrebovala par rad …bylo fajn kdyby sese ozval diky Lenka

jan

Cauvec vsichni,chystam se za praci do Holandska.A rad bych vedel kolik procent dane se tam strhava?Diky vsem

Pepa

Ahoj lidi,co jste v Holandsku.Kolik se tam pohybujou ceny jidel oproti CR,je to tam drazsi.Kolik E se tam da mesicne utratit(nejaky prumer).Predem dekuji

radek

ahojky všem,nabizím volny pokoj v bytě 3+1 v Rotterdam,volný od zaří..více info na email: [email protected]

Lenka Galova

Dobry den,chtela bych se zeptat na praci nebo brigadu v Holandsku,jsem na Materske dovolene a potrebujem si vydelat,jsem vyucena elektrikarkou slaboproud a manzel umi svarovat.Docela umim s pocitacem,tak budu jedine rada za odpoved,dekuji predem s pozdravem Lenka Galova

K A R L U Š

Ahoj, chci vycestovat za prací do Holandska. Našla jsem agenturu na http://www.ottoworkforce.eu/cz a chci se zeptat, jestli s touto agenturou má někdo nějaké zkušenosti. Pokud byste věděli i o práci např. au-pair v Holandsku nebo jakékoliv jiné, budu ráda, když mi své zkušenosti, doporučení, zážitky apod. napíšete na mail [email protected]. Taky budu ráda, když se najde někdo, kdo by se chtěl ke mě přidat 🙂 Nechci tam jet sama. Díky. Karluš

Petr

Ja nasel agenturu TecLine. Znate ji nekdo ??

Camitela

Ahojte, hľadaám osobu, ktorá by so mnou išla na brigádu do Amsterdamu od 5.9.2010-14.9.2010, na KLM open 2010 golf tournament & IBC RAI exhibition 2010
Hledáme:
30 brigádníků ( skupiny váhoda! )
Reprezentatativní a milé vystupování
Komunikativní angličtina
Časová flexibilita
Pracovitost,Organizace a plat:
5 euro/ hodina
Kontrakt v angličtině
Ubytování zajištěno zdarma, cca 50 hodín práce
Werk & IK czech
web: http://www.werkczech.cz
mail: [email protected], čo najskor napíšte záujem na
[email protected],
samozrejme išli by sme stopom, ale veľmi skoro v nedeľu, alebo ešte v sobotu ….aby sme stihli prísť v nedeľu podvečer alebo poobede….som zo stredného Slovenska… píšte….môj mail [email protected], +421 904 968 834,, teším sa na vás

Kety
Camitela:

… nevěřte werkandIT…ZMRDI…a hlavně představitel imaginární agentury Julián!!!

ju
Kety:

Proč? Já slýchám od kamarádů jen dobré zkušenosti..

SH
Kety:

werk & IK czech NEDOPORUCIJI nejhorsi agentura kterou by ste simohli vybrat…mam bohate zkusenosti

Hanka

Ahoj, neví náhodou někdo o nějakém ubytování v Rotterdamu?? Hledám pokojík tak do 300e…Napište kdyžtak na můj e-mail: [email protected]
Díky!!

michael

ahojzdravim, hledame praci v holandsku, jsme 3-4 clenna skupina maldych lidi, ve veku od 20 do 27 mame zajem pracovat v holnadsku, kdyby nahodou nekdo vedel job in napiste prosim, vsichni mluvime plynule anglicky zkusenot s praci v zahrani mame dik az ochotu

Robert

Čaute, jsem v Delftu, ale momentálně bez práce. Nevíte někdo o něčem ? Díky.

Petr Dlouhý

Přeji všem krásný den nevíte náhodou někdo o práci a bydlení v NL je to neskromné ale mohu dělat vše od zahrad po přestavby interiérů žil jsem chvíli v Amst.tak vím co to obnáší děkuji a ahoooj pp

pavel
Petr Dlouhý:

ahoj..nemel bys zajem o praci v DE…hledam dva hochy…pokud jo…muj tel pro blizsi info je 731058596 Pavel

Vojtěch

Neznáte nějakou Č-S pracovní agenturu nebo jinou
možnost legální práce v Holandsku pro 2 solidní
nekuřáky? Nehovoříme anglicky. Díky za info na email:
[email protected]

lenka

Volny pokoj v cetnrum Rotterdamu 300 eu mesicne a mozna pomoc s formalitama bezproblemove holcine

Petra
lenka:

Dobrý den, od února budu studovat v rotterdamu a hledám bydlení, je ještě nabídka aktuální? Díky Peťa

Honey

Ahojky všem, chystáme se vycestovat do Holandska ale z agentůr máme docela strach i po tom co tu píšete.. prosím vás nevíte někdo o nějaké práci jedno jaké nebo o nějaké dobré agentůře? Děkuju za jakékoliv info. At se vám všem daří!!!!!!!!!!!

Nada

Ahoj.Zadam kohokoliv kdo by me rychle mohl pomoci.Hledam co nejrychleji bydleni pro me a meho synka 4,5 roku.A taky jakou koliv praci.To vse kdekoliv v Holandsku.Mluvimanglicky,trochu i Nemecky.Zila jsem 6 let na Floride.Prosim budu vdecna za jakou koliv radu.Kam se mam obratit nebo zda mate primo nejaky kontakt.Dekuji moc predem

Marketa

Ahoj jsem v Amsterdamu a zatim jsem na cechy nenarazila.tady je me tel.cislo 0626622449.zatim se mejte Marketa

David
Marketa:

Zdravíčko v Novém roce, jsme dva draci cestovatelé kolem 30let, anglicky se domluvíme, holandské SOFI máme už jsme v Holandsku pracovali, hledáme teď nějakou práci rádi bychom se vrátili pokud můžeš pomoci radou ohledně práce napiš na mail. Díky David +420608333473 [email protected]

wendy

ahoj, měla bych zájem, prosím napiš mi bližší info na email díky

Leia

Hľadám k sebe kolegyňku do Holandska. Šlo by o turnusy (ideál mesačné, prípadne 6týždňové-doprava priamo sem nie je problém, pr. viz Student agency autobusy, príp. letecky). Nebudeš tu však pracovať nonstop sama, 2x týždenne dohromady na 2-3 dni (noci) prichádza moja kolegyňa na striedanie. Vtedy by si mala voľno (smieš ísť, kam chceš, teda máš čas pre seba) a so mnou by si sa striedala na turnusy (mesiac, príp. 6 týždňov, podľa dohody), t. j. dohromady by sme tu pracovali 3 dievčatá. Staráme sa o 42. ročného pána s maskulárnou atrofiou II. typu. Ide o prácu na zmluvu (nie agentúra, legálne na pracovnú zmluvu-zdr.poistenie v Holandsku) – bývanie, strava zabezpečené (samostat. kompletne zariadená izba v dome, internet). Ide o celk. opateru (nie je sa čoho báť, fyzicky práca nie je náročná, na všetku prácu tu máme el. prístroje – el. výťah, el. posteľ, atd.) + úklid domu
Podmienky prijatia:
– komunikatívny anglický jazyk
– zodpovednosť
– flexibilita
– pracovné nasadenie
– nie je potrebný opatrovateľský kurz (pan, o kt. sa staráme, všetko rád naučí sám s našou pomocou)
– vek 22-29 rokov
Nástup: ihneď
Potrebné zaslať na mail: [email protected] – životopis + motivačný dopis (prečo máš záujem o prácu, tvoja povaha, príp. prínosy, záujmy atď. – stačí stručne) + zopár aktuálnych fotografií (s rodinou, priateľmi, atď.). Po zaslaní potrebných dokumentov (životopis, motivač. dopis, foto) zašlem podrobnejšie infos, príp. tiež fotky od nás, zodpoviem prípadne otázky (super zárobok – plat cca 1600-2100eur netto mesačne). Teším sa na odpovede.

mary

Zdravim ,hladam si pracu ako Au-pair v Anglicku alebo vo
Francuzsku,v Holandsku alebo ako opatrovatelka starsich ludi ,kde rec nie je velmi potrebna,,dakujem

mary

Zdravim ,hladam si pracu ako Au-pair v Anglicku alebo vo
Francuzsku,v Holandsku alebo ako opatrovatelka starsich ludi ,kde rec nie je velmi potrebna,,dakujem
moj e-mai:[email protected]

Allenis

Ahoj,jsme dva,kluk a holka a radi bychom vyjeli nekam za brigadou do zahranici cerven,cervenec,srpen…podelite se nekdo se svymi zkusenostmi nebo nabidnete nekdo nejakou alternativu?Dekuji moc
Muj email: [email protected]

ales

ahoj prosímte vím že si prejes holku na spolecne travení sveho casu atd,ale jen tak se ptam jestli by ti nevadilo kdyby jsi mi pomohl s praci v holansku.dik ales

Jara 1986

Ahoj, rad bych co nejrychleji odjel pracovat do Holandska, nejlepe do Rotterdamu. Mohl by me nekdo poradit, nebo nabidnout ubytovani, popripade i praci? predem vsem moc dekuji…

Maja

Dobry den,chcela by som sa spýtat ,či by sa nasiel nejaky seriozny člověk,niekto kto
by vedel poradit serioznu Agenturu
ktora sprostredkuje pracu opatrovatelky v zahranici,alebo pomocnicu do domacnosti,alebo ak niekto ponuka pracu opatrovatelky,bez agentury!
tak nech mi napise na moj e-mail: [email protected] len seriozne moj meil: [email protected]
Dakujem

Jara 1986
Maja:

seriozni agenturu???? tak o takeve jsem jeste neslysel… jestli to myslelas jako vtip, tak se ti opravdu povedl…

Pavel
Jara 1986:

Věř nevěř, ale seriózní agentury opravdu existují, takže žádný vtip. Jsem už tři roky v Holandsku, vystřídal 4 práce a všechny pod agenturama. Buď jen holandskýma, a poslední dvě holandsko-slovenské a obě jsou velice seriózní, jak v jednání, tak s kontraktama i podmínkama. Chce to jen trochu hledat a zkoušet 😉

Jara 1986
Pavel:

Ano Pavle, mistni agentury verim, ze jsou solidni, mam snema teke velmi dobre zkusennost napr. z UK. Myslel jsem ceske agentury z ceska, kterym das pred odjezdem 10000kc a a az dojedes do zahranici, tak zjistiz ze ti nezajistili prakticky nic… Muzes nektere holandske, nebo holandsko-slovenske agentury jmenovat? Jsi primo v Amstru?

Ivana
Jara 1986:

Ahoj Pavle, a nemohl jsi by pomoci nějak s kontaktem na dobrou agenturu nebo tak :)V holandsku jsme už byla, ale nepodařilo se mi dostat zpět. když [email protected] byla bych ti vděčná 🙂

Novák
Pavel:

Ahoj Pavle,
píšeš o DOBRÝCH pracovních agenturách v Holandsku.
Vím že jsou dobré v GB a SK. Napiš mi prosím kontakt na
solidního zprostředkovatele v Holandsku i jinde v EU,
co máš zkušenost ! Díky, Vráťa.

Max
Maja:

Takže Pavel tady píše, že zná nějaké super pracovní agentury. Ale kde nic tu nic. Žádná odpověď žádné jméno agentury. Jedinou dobrou agenturou je váš kamarád, který žije v zemi, kam byste chtěli i vy. Dobrý kamarád, který vám pomůže vyřídit nutnosti a nechá vás třeba na měsíc u sebe. Já to zažil takhle v Irsku. Bez pomoci kamaráda bych asi po měsíci fičel domů s holou prdelí! 🙂
Taky bych chtěl už někam jinam, Holandsko, Švédsko, Austrálie…ale bohužel v těchto zemích žádného kamaráda nemám. 🙁

Lubka

ahoj mala by som vazny zaujem pracovat v holandsku uz som tam dva roky pracovala ale musela som odist na nejaky cas pretoze som musela obehat doktorov ale chcela by som sa tam vratit je tam krasne.Nevieta o niecom??

Hana Němcová

Ahoj,jsme pár a dospělá dcera,později by se k nám přidal i syn,sháníme práci na farmě,v továrně,manžel byl v Irsku na porcování krůt a kuřat a ted nemůžeme nic najít,nevíš o něčem?vycestovat můžeme ihned.Díky za info Hanka

Karluš

Ahoj, v současné době jsem v holandsku a sháním si práci. Budu ráda, když se ozveš na mail: [email protected] nebo na holandský telefon: 0619647335.

Anuk

Ahoj, kdyby nekdo hledal levne ubytovani na severozapadu Holandska piste na [email protected]
btw. 5min.k mori a pul hodiny do Amsterdamu.

Kamil

Ahoj,hledám někoho kdo ví o nějaké práci v Holandsku.Krátce jsem tam 2krát pracoval a tuto zemi zamiloval.Mám i holand.sofi číslo.Chci jít z nefunkčního česka pryč, pokud možno na co nejdíl.Předem za info.moc dě[email protected]:+420731005080.

JIrka

Zdravim, jsme 2 devatenactileti studenti, co hledaji job idealne na nejake farme apod. Chceme prijet okolo 22.6. a odjet koncem srpna. Nevite nekdo o nekom, kdo by jeste shanel pracovniky? Anebo nevite nekdo o nejake jine praci? za jakoukoliv referenci budu opravdu vdecny, diky moc :)… Piste idealne na mail: [email protected]

Jim

ahoj
nabízím odvoz po EU
odvoz dělníků nebo
dovolená na míru.
Bohaté zkušenosti
na cestách po EU.
Info na [email protected]
Jim
hory,moře,skály,lyže,brusle

Carlo

Ahojte. Ľudia pozrite si túto kampaň proti praktikám OTTO, ktorá mimochodom stále trvá.Na uvedené kontakty môžte posielať svoje skusenosti alebo sa do kampane zapojiť a šíriť info o tejto klamárskej agentúre.
http://www.priamaakcia.sk/Agentura-OTTO–pekne-sluby-kruta-realita.html

Bystrické BB online o otto :
http://bbonline.sk/pozor-na-pracovne-agentury/

S pozdravom a prianím lepších zajtrajškov
Carlo

Petr
Carlo:

Ahoj,
o co se jedná, pod čím se skrývá a podobně ? Popište.

Carlo
Petr:

Pert: všetky info o kampani máš predsa v článku tak si stačí len prečítať . link davam ešte raz teda http://www.priamaakcia.sk/Agentura-OTTO–pekne-sluby-kruta-realita.html

Inak odovzdala sa ďalšia karta pre Otto : http://www.priamaakcia.sk/Cervena-karta-pre-agenturu-OTTO-v-Olomouci.html

tomas

ahoj mate niekto skusenosti s [email protected], ponukaju pracu v NL, vopred dik za odpovede

Vojta
tomas:

Neodpovídá na emaily, ty zase posílá z Prahy ???????????

Milan

Ahojte, leto sa blíži a tak ja i so svojou polovičkou hľadáme nejakú slušnú brigádičku. Máme skúsenosti z UK, ale štvrtý rok za sebou sa nám tam nechce. Máte niekto nejaké skúsenosti, kontakty, prípadne lokality…čokoľvek čo by nám pomohlo pri získaní možnosti stráviť leto v krajine tulipánov?
Ak áno tak napíšte, budeme moc happy.
[email protected]

honza
Milan:

zeptejse prvniho polaka co potkas.

peter
honza:

hladam pracu elektrikara,maliara v den haagu mam vlastne naradie ,auto.Pracujem tu uz dlho prax mam.

tomas

ahoj pozna niekto sidhu food, je to holandsko-indicka agentura prace, da sa do nej dostat cez amstrwork z prahy, za akukolvek odpoved vopred dakujem

Mikulka

Dobrá agentura je 4works. Mam osobni zkusenosti… [email protected]

tomas
Mikulka:

ahoj, co za pracu ponukaju a da sa snimi komunikovat aj inac ako iba v anj a dutch,

Katka

Zdravím všechny na těchto stránkách.
Jsem v Holandsku už 4,5 roku. Pracovní možnosti tu určitě jsou, zvláště teď po otevření trhu v Německu a v Rakousku. Spousta Poláků teď směřuje tam.
Pracovala jsem ve firmě na zpracování ovoce a zeleniny,mimo jiné jako zprostředkovatel práce.Teď začínám sama pro sebe. Mám tu nějaké kontakty především v oblasti pěstování květin a zpracování ovoce a zeleniny.Dělám průzkum Českého trhu v oblasti zájmu o práci v NL, neb přestože Poláků ubývá, zvyšuje se zájem ze zemí jako Litva, Rumunsko, Bulharsko.
Ráda bych vyzvala všechny ty co mají zájem o práci v Holandsku o kontakt na můj email, ráda bych vám položila pár otázek. Pokud máte k dispozici životopis, můžete jej připojit.Kdoví, třeba to vyjde:)
Má emailová adresa je: [email protected]

honza
Katka:

Kačenko,pracoval jsem u vas.Všechny tam nalakaš na super podmínky a po 2 měsících vykopneš.Dostala ses tam diky nám a ted šéfuješ….ha,ha,…
nikdo se nechytejte,jde o podvod.Werharen.Venlo.,Tilburg.katka kaluginová…obloukem od nich…

fedor
honza:

cau Honza, zacal som si vybavovat pracu cez K.Kaluginovu a videl som, ze s nou mas nejake skusenosti, mozes mi napisat nieco viac, aby som mohol cuvnut pokial je este cas, lebo ja mam skusenosti s OTTO a to veru nebola prijemna skusenost :), za odpoved vopred dakujem, Fedor

Katka
honza:

No já nevím Honzo, ale když už máš potřebu se zde vyjadřovat, tak to jméno alespoň napiš správně, ať si to ty lidičky můžou najít na Google, Verhaaren Venlo, Tilburg. Mimochodem nevzpomínám si, že by mezi námi prvními osmi Čechy, kteří ve Verhaaren nastoupili byl nějaký Honza, ale můžu se zeptat Lidky, Petra1,Petra2,Hanky,Lukáše,Filipa,Pavly a sebe jako té osmé.Nebude to problém, někteří tu stále ještě pracují už více než 4 roky.Zřejmě Ti chybí odvaha k uvedení Tvého skutečného jména a asi jsem nesplnila Tvá očekávání,ale to se holt stává. Není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem:)I když, možná má Tvá změna jména zcela jiné důvody,tak už tolik nehul,leze to na mozek.Fedore Vy se určitě dobře poraďte, protože kdoví, co kdyby to náhodou vyšlo a byla to slušná práce?

Novák
Katka:

Ahoj Katko,
jak jsi psala že organizujete prac. agenturu v Holandsku
poraď jak tam /kdekoliv/ sehnat legálně práci. Jsme 2
solidní nekuuřáci s různorodou pracovní praxí.
Můžeme odjet ihned – podle potřeby. CV pošleme.

Novák
Katka:

Ahoj Katko,
jak jsi psala že organizujete prac. agenturu v Holandsku
poraď jak tam /kdekoliv/ sehnat legálně práci. Jsme 2
solidní nekuuřáci s různorodou pracovní praxí.
Můžeme odjet ihned – podle potřeby. CV pošleme.

karin
Katka:

chtela bych reagovat na váš príspěvek tak jen v kostce je mi 42 let me kamošce je 32 rozhodli jsme se jet vyskoušet práci do holanska mame za sebou již ameriku i ang. jsme zaregistrovane v olomocke agentuře ale nevím ty ohlasy nejsou moc dobre vaš příspevek mě zaujal tak si říkam co kdyby to vyšlo zaroven mame strach odjet do neznama jsme seriozní bezproblémove rady zapaříme ale tak též mame smysl pro zodpovědnost prosím napište mi něco na co si dat pozor nějakou radu za vše budu vděčná v podstatě jsme schopné odjed do 3týdnů předem děkuji karin silvie ja jsem pracovala v automob.průmyslu a silvie delala trenerku ve fitku

Petr

Ahoj četl jsem váš inzerát a možná že by mi mohl i pomoci, Rozhodl jsem se z kamarádem že v pátek pojedeme do Holandska a na Blind seženeme práci, koukal jsem i na internetu a tam práci asi nenajdeme.Takže by se mi ta vaše nabídka šikla Děkuji za odpověd na muj email
Děkuji z pozdravem.

Lukáš 29-let

Ahoj všichni. Já a moje kamarádka se chystáme do Holandska za prací. Máme tam možnost pracovat jako sběrači raku a krabu u moře. Ale tato pracovní nabídka je asi do 14 .dnu realizovatelná a tak hledáme někoho kdo má taky nějaké už nabídky ohledně práce v Holandsku . Hledáme taky kluka a holku a společné plánovaní ohledně práce . Děkujeme za nabídky. Prosím pouze e-mail, tyhle stránky už asi nenavštivím . Jsme z Ostravy e-mail je : [email protected] díky ahoj

Petr 34

Ahoj dva kamaradi hledaji pomoc s praci i s ubytkem.. Nemame problem prijet kamkoliv po Holandsku.. kolem 28.cervna prijezd do Holandska.. Prace se nebojime anglicky bez problemu proste pomoc s rozjezdem diky Petr

Jarek

Pracoval jsem v Holandsku, domluvím se anglicky. Rád bych se tam vrátil zpět za prací na delší dobu. Jestli někdo plánujete pracovat v Holandsku v blízké době, určitě dejte vědět. Jsem pro jakoukoliv práci, ideálně někam do skladu nebo jako operátor výroby

lada
Jarek:

ahojte všichni,rád bych zkusil práci v Holandsku,ale nemám zkušenosti s tím jak to tam chodí,jakou agenturu mám kontaktovat,a jak sehnat ubytování,prosil bych hlavně lidičky z moravy a slezska,o případný kontakt na můj mail [email protected],nebo setkání,jelikož po písmenkách je to poněkud zdlouhavé,děkuji lada…

Carlos

Ahoj, Tu najdete nove udalosti ohladne kampane proti praktikam agentury Otto. Nabera to celkom grady.
http://www.priamaakcia.sk/Vyzva-pracovnikom-agentury-OTTO–vhodna-prilezitost-zapojit-sa-do-kampane.html

RADEK

AHOJ!!!!
Rád bych vycestoval do holandska za prací,
jsem vyuceny elektrikář ale umim i jine věci je mi to jedno co dělam hlavně at je za odvedenou práci dobře zaplaceno.když seženete někdo nějakou praci tak se mi prosím ozvěte rád bych jel s vá[email protected]

Petr

Ahoj

Chystám se co nejdříve odcestovat do Holandska a hledám parťáka či parťačku. Pokud má se mnou někdo stejný plán a nechce se mu taky samotnému ať se neprodleně ozve na muj email.
Ve dvou se to lépe táhne…:)

Petřík

RADEK
Petr:

čau petře jel bych stebou už máš nejakou praci sehnanou v holandsku? ja jsem od ostravy
kdyba neco tak mi napiš na E mail [email protected]

Linda
RADEK:

jsem v NL, pracovala jsem v pekarne, chci se vratit, ale nemam byt… ale vyznam se tu.. [email protected]

tak dejte vedet, NL je paradni!!

LINDA
Linda:

abych to upresnila, v nedeli letim do cr a chci se vratit do NL :]

Kamil
LINDA:

Ahoj Lindo, pojedeš na stejné místo do holandska anebo to zkusíš jinde,co třeba farma??

weronika
Petr:

Ahoj,hledam praci v Holandsku a hledam taky nekoho kdo by sel do toho s e mnou.Byla jsem tam ted na dovoleny,a chtela bych tam zustat pracovat.Jen same se mi nechce,je to docela risk,a tak kdyby nekdo mel zajem bych byla radsi 🙂

Sodik
weronika:

Caues.Mel bych taky zajem o praci.Kdyby jsi vedela vice klidne napis.Tady je muj [email protected]

POZOR NA POLAKY!!!

Adela

Ahoj vsichni hledam nejakou praci v USA nevite o nekom kdo by mohl poradit .nebo kontakt na nejakou česky mluvici holcinu nebo kluka co by mohl neco sehnat ?

nikol
Adela:

taky něco sháním v usa.ale chci tam na dýl a se psem,takže mám asi smůlu:(

Viktória

Hľadam/kúpim prácu chyžnej v okoli Den Haagu. Kto mi dá nejakú ponuku určite sa dohodneme na slušnej odmene!!!!

Tom

Zdravím,

hledám nějakého parťáka na práci v Holandsku. Odjezd planuju na prelomu roku. Je lepsi to shanet vsechno driv

Kamil Pokorný
Tom:

Zdravim Tome,měl bych tam taky zájem jet,kdyžtak dej vědet kdy to plánuješ.Díky

Tom
Kamil Pokorný:

Kamile, planuji to nejspíš na přelomu roku. a ještě přemýšlím jestli přes agenturu nebo jen tak na blind. Jak jsi na tom s jazykem? Ja tak nejak stredne s anglictinou a nemcinou tak zaklady 🙂

Karol
Tom:

Ahoj Tome, ja jsem se zrovna z Holandska po 2 mesicich vratila a hrozne tam chci zpatky. Cely ho mam projety, vyznam se, jen se mi tam nechce uplne samotny. Pokud stale hledas a chtel by ses kontaktovat, budu moc rada. Email je [email protected]. Budu se tesit, pa Karol 🙂

Martina

Ahojte, mám v plánu v brzké době odjet do Holandska, byla jsem tam loni, ale letos se mi to přes agenturu nepodařilo. Hledám proto nějakého parťáka nebo parťačku, budu ráda i za jakékoli informace třeba o levném bydlení nebo práci. Moji podmínkou je akorát lokalita a to Amsterdam nebo Zaandam. Díky, klidně pište na [email protected] 🙂

nik

Proč tu dávate takové kraviny?

Jaro

Ahoj, hledam ubytko (a room-share flat, share house) v Amsterdam nebo Rotterdam od 1. rijna 2011. Diky za nabidky.
Jaro

Genova-Intermediair

Pro zájemkyně o práci v Holandsku:

Balení květin do buketů /podle vzorů a přání zákazníka/
Celoroční práce v Alsmeere.
Ubytování a doprava na pracoviště zajištěna agentůrou.
Nejbližší nástupní termín je 17.10.2011
Požadavky: Dobrá znalost AJ, zájem o dlouhodobý pobyt,
řidičský průkaz sk:B
Tato nabídka je vhodná pouze pro ženy.
Žádné poplatky za zprostředkování!!!
O více info si můžete napsat na [email protected]

Kajka

Vím, že to sem nesouvisí…ale potřebovala bych pomoc s vyplněním dotazníku, ohledně práce v zahraničí…mám to jako maturitní práci a potřebuju 500 respondentů,mám jich jen 35 a musím to odevzdat do pondělí…prosím pomůžete? nezabere to víc jak 3 minuty…http://login.oursurvey.biz/2126

Kamil Konečný

Hledám jakoukoliv práci v Holandsku.Již jsem v této zemi dva krát krátce pracoval, a tuto zemi si zamiloval.Chci jít pryč z této nefungujíci a zlodějské země.Pokud možno na co nejdéle.Moc předem děkuji za jakékoliv info.

Ajvína
Kamil Konečný:

Vím o práci ve skladu pro Apple, je to ve městě Waalwijk:)

David
Ajvína:

Dobrý den,
měl bych zájem o více informací o této práci.

Prosím na [email protected]

Děkuji moc…..

Zuza
Ajvína:

Ahoj, pošli mi prosím taky info o práci v Applu. Předem velký dík. 🙂 [email protected]

michael
Ajvína:

Ahoj ajvino mohla bys mi napsat info na mail

Petr T...

Ahoj mel bych zajem s nekym vycestovat do holandu za prácí :DDD vyrazit muzem treba zitra 😀 kdo by chtel ozvete se na email 😀

Hammer
Petr T...:

ahoj Petře,
mám stejný plán. Pokud máš zájem a nějaké kontakty na práci tak se ozvi
Vláďa

David

Ahoj,
mate nekdo zkusenosti s otto work force? Nabizeji praci pro automechaniky v Holandsku. Moje letosni zkusenost z Den Haagu byla katastroficka a tak to prvne v zivote zkousim resit agenturou.Nejsem si tim moc jisty a ocenil bych radu. Diky moc

David

Ahoj,
nikdy jsem si praci predem nezajistoval ale po posledni zkusenosti to zkousim i touhle cestou. O praci se nebojim, tu jsem si vzdy nasel ale ubytovani mi nahani husi kuzi. Pokud chcete jet taky do Holandska tak dejte vedet. Rad bych pronajmul byt ale nechci ho platit sam. Tak a je to 🙂

Chappensee
David:

Ahoj,

prosím o více informací k Vašemu příspěvku pane Davide….

Na email [email protected]

Děkuji

Honza

Ahoj,
od Novýho roku bych chtěl vyjet do zahraničí za prací a tak hledám někoho, kdo by se chtěl přidat. Holandsko mi přijde jako skvělá volba, tak budu rád, když se někdo třeba přidá 🙂 Můžete napsat na [email protected] Vyjet můžu hned 1. 1. 2012.
Honza

Honza:

Taky chcy pryč z ČR,tak mužem vyjec nekam spolu,maš nejaky tip na pracy.

David

Zdarec tak chci pryč tak mi napiš na email [email protected] je víceméně jedno kam 🙂

Honza

Praci teda nedohazuju, nejsem agentura. Ale nabizim ubutovani. Mam barak pobliz Rotterdamu a pronajimam pokoje… [email protected] Nabidka plati staaaaaale.

Honza

UBYTOVANI V NL ZDE! [email protected]

slunik

Prosím,můžete mě někdo iformovat o práci v Holandsku? Mám o to vážný zájem. Zn. jen seriózně děkuji.

Hana

Ahoj, sháním nějakou brigádu v Nizozemí na leden – únor….nemáte někdo nějaký tip? Díky 🙂 [email protected]

Hana

Ahoj, sháním nějakou brigádu v Nizozemí na leden – únor….nemáte někdo nějaký tip? Díky 🙂 [email protected]

J
Hana:

V Holland ted nabiraj na trideni posty v prosinci, pozadavak anglictina, SoFi a NL bank account…. Full time job ale jen na mesic.

Kari

Ahoj chci vycestovat nejpozdeji v lednu do Holandska.. jsem z Ostravy..tak hledam nekoho kdo by treba taky nechtel jet. a popripadne nevedel rovnou o nejake praci a ubytovani atd.. jazyky moc neovladam ale pry to nekde ani nechcou. takze bych se je naucila az tam..ozvete se mi na meil [email protected] diky

TONA

DOBRY DEN PROSIM O JAKEKOLIV INFO OHLEDNE PRACE V NL.PRACE VE SKLENICICH AP.DEKUJI [email protected]

Máša

Musím pryč z této republiky nebo se tady zblázním potřebuju změnu a myslím,že Holadsko by mohlo být to pravé,ale nemám ty správné kontakty takže touto cestou se chci zeptat kdo by měl zájem odcestovat tak dejte vědět na můj email.

Tereza
Máša:

Já bych zájem měla.. chci tam jet hlavně za prací a spíše na blind, než přes nějakou agenturu. Mohla bych ale až v polovině června, nebo začátkem července (kvůli maturit) tak jestli bys měl/a zájem tak pisni na mail a můžeš se nějak domluvit..

David
Máša:

Caues nevite nekdo o bydleni okolo Waalwijk.Nebo kdo by jel do Holandska za praci??Samotnemu se mi nechce.Tady muj email::[email protected]

Kamil Tuček

Dobrý den, před 2.měsíci jsem vycestoval s agenturou Otto do Holandska a řeknu vám, že větší chaos jsem ještě v životě neviděl, ubytování otřesné, to co vám před odjezdem naslibují, vůbec není pravda, když se domluvíte, že budeme s někým bydlet a pracovat, tak vám bude všechno odkýváno, ale skutek utek, práce je, ale je pro vyvolené, jinak pokud se mezi ty šťastné nedostanete, tak si můžete stěžovat kdykoliv a kdekoliv a stejně vám to nepomůže, Poláci jež to tu všude mají pod palce, vás pouze odbudou a paní v agentuře vám slíbí, že problém vyřešení a tím to skončí, situace se neustále opakuje. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, skrz jednání, ubytování, apod. doporučuji, ale pokud chcete vycestovat někam za prací, tak Nedoporučuji, skončí to pouze tím, že utratíte peníze zbytečný výlet, výlet nikam, protože jsem stejně většinou ubytován v příšerných podmínkám, uprostřed ničeho…

Jakub Nimmerfroh

Zdravím, hledám brigádu pro mě a mého „kolegu“ v Holandsku na 3 měsíce přes letní prázdniny 2012. Nejlépe práce ve skladech nebo s VZV, ale nebudem se asi bránit „ničemu“ ;D
Klidně bychom se k někomu přidali 🙂

Ročníky: 1991/92
Jazyk: Angličtina (pokročilí)

Pokud by měl někdo zájem nebo nějaké info prosím pište na e-mail [email protected]

Předem děkuji.

Terka

Ahoj lidi, co mate SOFI cislo a mate zajem o praci ve sklenicich piste na e-mail: [email protected]

gary
Terka:

zdravim sofi mám zařízeno prosím o bližší info o práci na e mail [email protected] díky

Kája
Terka:

Ahoj, pls co je to SOFI? s přítelem bychom chtěli zkusit práci v zahraničí a Holandsko se nám líbí. Chtěli bychom pracovat ve sklenících s tulipány 🙂 můžeš nám dát bližší info? Děkuji
[email protected]

Marta Havlasová
Terka:

Dobrý den,

měla bych zájem o práci v Holandsku. Sofi číslo mám.

Prosím o bližší informace.

Děkuji Havlasová

Pavel

Čau, sháníme byt v Den Haag. Poradíte plsweb stránky, či private landlord, kde chcou jen první a poslední nájem ? Díky

Vítek

Ahoj, jsme tři studenti( dva kluci a jedna dívka) a hledáme práci na léto. Je nám celkem jednou jakou. Nevíte někdo o něčem popřípadě o nějaké slušné agentuře? Anglicky umíme všichni poměrně dobře. Děkuji

David

Caues.Hledam praci v Holandsku.Pracoval jsem jako autolakyrnik-pripravar,pomocny svarec,ridic nakladniho auta.Muzu delat cokoliv.Nebo jestli nevite o nejakem bydleni okolo Waalwijk.Diky. [email protected]

karin

milá neznámá také bychom chtěli s kamoškou odjed pracovat do holanska ale než něco napíši chtěla bych jen vědět kolik ti nebo vám je let nebot to je celkem důležité vědět aby tam třeba nebyl dvacetiletý rozdíl ale samozdřejmě i tak může být sranda budu se těšit na odpoved karin

alexandr Dano

dobry den jsem majitelem firmi LUCKY L,H.J.s.r.o. zabejvame se stavebnimi praci zemni bouraci lesenarske malirske nateracske pokrejvacske uklidove mame ve firme zamestnanych 30 zanestnancu pokud mate zajem o nase profese tak se prosim ozvete na tel722273888 608554481 dekuji DANO ALEXANDR JEDNSTEL SPOLECNOSTI

Agáta

Dobrý den, měla bych zájem o bližší info, je-li dostupné 🙂 Děkuji předem, Szturcová

Nikola

Ahoj,
o prázdninách bych ráda s kamarádkou vyjela do Holandska pracovat, chtěla bych se zeptat, vás, co už nějaké zkušenosti máte, jak hodně dopředu je potřeba shánět si práci? Nebo je to lepší až na místě? Děkuji za odpověď

petr

Buďte zdrávi,

Jelikož mě poslední dobou začíná silně lézt na nervi ten nudný stereotyp tak i já se poohlížím po nějakém tom dobrodružství.Žádný plán nemám ale mile rád se přizpůsobím všemu co má hlavu a patu!
Minulý rok jsem byl na pár týdnu v Holandsku jen tak se porozhlédnout.Letos bych to viděl i na nějakém tom při výdělku.

S pozdravem Petr

Jsem mlád a chci žít!

Erika
petr:

Ahojky,
mohl by jsi mi dát nějaký tip na levné ubytování v Holansku?

J.
jana

ahojky vsem, kdo poradi jak vyrit sofi a dalsi dulezitosti k praci a sehnat bydleni v holandsku??
prace na farme by pry resila problem nej.. mam informaci ,tak prosim odepiste mi nekdo a pomozte. v cr to stoji za staro belu.. koncim a chci odjet ven.
diky vsem jana .. [email protected]

Nik

Které sračky podporuješ ty!!!

LiliXXX

Zdravím všechny,co to čtou. V květnu se chystám odjet přes Otto do Holandska.Jedeš taky? Pokud ano,dej vědět,ráda bych nebyla sama nováček 😀

Nik
LiliXXX:

Četla sis tady co se zde píše o OTTO?

LiliXXX
Nik:

Jo četla, ale jsou tam dva kluci (které znám) už víc jak půl roku a jsou spokojení.

Johny
LiliXXX:

Ahoj.I já bych chtěl vyrazit pod Ottem do Holandska.Nejsem sice žádný nováček(7 měsíců v Holandu pod Ottem) ale to snad nebude vadit :-).Napiš na e-mail a domluvíme se :-).

Johny
LiliXXX:

Ahoj.I já bych chtěl vyrazit pod Ottem do Holandska.Nejsem sice žádný nováček(7 měsíců v Holandu pod Ottem) ale to snad nebude vadit :-).Napiš na e-mail a domluvíme se :-).

Tommy

Čaute… Za dva měsíce máme s přítelkyní po státnicích a tak se chci zeptat, jestli tady má někdo tip na nějakou tu brigádu v Holandsku? Před nástupem do práce bych si chtěl ještě někam zajet… Klidně se k někomu i s přítelkyní přidružíme… Budem rádi za každou nabídku…

LiliXXX
Tommy:

Zdravím, zkuste Otto. Slyšela jsem, že nabízejí i brigády a je to i s ubytováním.

petra

ahoj tak co uz si v nl?

Martin

Ahoj,

měl bych zájem o informace ohledně té práce

Martin

Matjejj

Ja jsem se narodil v holandsku, pochazim nak 2 krat v roce do cech, znam tady v holandsku, vsechny dobry a spatny strani, takze kdybi chtel nikdo info, dej me mail.

[email protected]

groetjes uit haarlem kutt

Jan Kovář

Dobrý den,sháním jakoukoliv práci v Holandsku,popřípadě i s ubytováním,avšak bohužel mám jen malou znalost angličtiny,jinak jsem truhlář ale jsem ochoten dělat jakoukoliv práci předem děkuji za nabídky

petra

sem tu nejakou dobu ale s praci zatim nic noveho ..hledam a nic tak me tez zajima …

sisi

Ahoj Matejj, mám zájem pracovat v Holandsku,třeba i brigádně ve městě Blokzjil,ubytování bych měl,jestli o něčem víš dej prosím info [email protected] díky

tomáš

ahoj momentalne jsem v holandsku praci mam ale hledam neco jineho. delam v masokombinate v sherpenzeel firma VION pod agenturou horizon meat services BV ktere me predala agentura universal konsulting ze slovenska. Prace je narocna a nedohodnocena financne. Pokud by mel nekdo nejake info o jakekoliv pracovni moznosti ozvete se mi na mail [email protected]

Aleš

Zdravím všechny,
Pokud hledáte práci v Holandsku na pozici ->
CNC operátor
CNC programátor
Konvenční obráběč kovů
Ohýbač plechů
Automechanik
Ozvěte se na email [email protected]
Všem pošlu podrobné informace

Boris Mikulik
Aleš:

Ahuj je jeste tvuj inzerat aktualni? Hledam praci v Holandsku jako cnc frezar ale nechci pres agenturu.uz jsem tam pred rokem prave byl pres agenturu a nebyl jsem spokojeny tak jsem se za pul roku vratil domu.Sofi cislo mam.Horsi je tam asi seehnat dobre ubytovani, nebo podnajem.Napis mi co nabizis a za kolik?Budu rád,S pozdravem. Boris

Miroslav Masopust

Dobrý den,
hledám někoho,kdo chce odjed za prací do Holandska.
Nejlépe někoho,kdo má zkušenost. Děkuji. Mirek

Jakub
Miroslav Masopust:

Dobrý den,
zaujala mě Vaše nabídka odjezdu do Holandska za prací.Měli jsme taky vyjet, na sběr jablek, vše domluveno ale nakonec zbylo místo jen pro dva, kteří o víkendu jedou.Chtěl jsem Vás poprosit o nějaké bližší informace, popřípadě nějakou pomoc v tomto směru máte-li nějaké možnosti.

Jarek+Hanka

Ahoj, v zari se chystame do Holandska a chceme poradit jestli nekdo nevi o nejake praci ci ubytoveni nejlepe v Rotterdamu. Oba mluvime AJ… Pracoval bych nejradeji v oboru ( zamecnik, CNC operator, svarec… ), ale ze zacatku vezmeme cokoliv. To same plati i o ubytovani ( byt, pokoj, sharehouse… ) popripade kdybyste nam nekdo poradil nejake seriozni holandske, nebo ceske personalni agentury. Prosim piste na: [email protected]
Vsem predem dekujem za odpoved.

S pozdravem
J+H

Honza

Zdravim vsechny co maji chut jet za praci do Holandska.
Poradim jak na to,popripade pomuzu s formalitami,ubutovanim a praci.Region Zuid Holland(Haag,Rotterdam,Amsterdam) Zajemci piste na email [email protected]

Nikola

Dobrý den,

začátkem října bych chtěla vycestovat do Rotterdamu za prací. Nechce se mi jet samotné, proto bych byla ráda, kdyby se někdo přidal nebo mi alespoň poskytl nějaké informace nebo kontakty. Mluvím anglicky, domluvím se i Rusky a začínám s holandštinou.

Děkuji za odpověď.

Nikola

Denisa
Nikola:

ráda bych se k tobě přidala můj email [email protected].

děkuji

Libor
Nikola:

ahoj rad se [email protected]

Ada

Ahoj,ja jsem minuly rok jela taky za praci do Holandu pres Otto a co dodat,no katastrofa…V agenture nebyl zadny problem,vse vypadalo naprosto idealne,zadne penize predem,doprava a ubytovani zajisteno atd…ubytovani nekde uprostred poli-byvale kasarny,pokoj 1m krat 2m s cizym Polakem…dale nam bylo oznameno,ze prestupujeme pod jinou agenturu(nemeckou),protoze v Holandu momentalne praci nemaji.Dojizdeni kazdej den rano 150km do prace a 150km zpet,v praci na nas Nemci delali statistiku rychlosti prace a kdyz byl nekdo dost pomalej,tak pekna buzerace…no,ale hlavne z puvodnich slibovanych nejakych 9 euro na hodku,bylo 4,5e,takze parada.Rozhodne nedoporucuji!!

Denisa svobodová

ahoj četla sem že hledáš partačku htěla bych taky vyjet do holanska prosim napišeš mi o jakou praci by šlo díky =)

Katerina Lubasova

Ahoj,
prave jsem dorazila do Amsterdamu a mam zajem o blizsi info o nabizene praci:-]Je stale aktualni?
Mej se pekne
Katka

Luckaa

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli nikdo nevíte o náký práci v Holandsku. Bylabych hrozně ráda kdyby se někdo ozval…:) Díky

Petra

Ahoj,sháním práci v Holandsku. Byla jsem tam už létos,ale přes známou a brigáda byla jen přes léto.Takže Sofi číslo mám,středně pokročila němčina,základní angličtina.Kdo by věděl o nějaké práci/spolehlivé agentuře anebo chtěl během prosince/po Novém roce vycestovat a ne sám, piště mi prosím více info na email [email protected]. Je mi 22let a nebojím se žádné práce.
Děkuji.

Lukáš

Dobrý den moc rád bych se chtěl dostat do Holandska za prací ale jsem na tom finančně špatně 🙁 práce na jihu Moravy žádná k sehnání..Byl bych moc rád kdyby se tu našel někdo kdo by mě pomohl jak sehnat ubytování tak i práci a studiu se nebráním.Moje přítelkyně tam odlétá za kamarádkou ale už nemají u nich doma místo a tak bych si musel 3 měsíce čekat než by přítelkyně pro nás dva něco našla na bydlení a pak by se pro mě vrátila a tak zkouším touhle cestou to abych se tam také nějak dostal a proto potřebuji pomoct. Byl by někdo ochotný mi pomoct? Když tak můj emal je [email protected] Děkuji Těm co mi snad pomohou budu jím za to moc vděčný.

Marianna

Hladam si pracu ako pomocnica v domacnosti,alebo ako Au/pair v Holandsku,
Mam skusenosti.Blizsie info meilom
Moj meil: [email protected]

Zdeňa

Zdravím,
cca v půlce ledna by jsem chtěl odletět do Holandska a hledám k sobě parťáka/parťačku 🙂 Práci zajištěnou nemám, pokud se mi nepodaří do odletu něco sehnat, budu hledat až na místě. Jestli má někdo zájem odletět a nemá strach odcestovat naslepo, ozvěte se na email : [email protected]

Filip

Máte kontakty v Nizozemsku?
Můžete mi něco poradit? Dostal jsem nabídku od Holandského turisty. Stavím dřevěné dvojitě roubené domy. On chce koupit tady v Čechách šestiboký dům ve tvaru větrného mlýna, přesná replika mlýna. Silná tepelná izolace, pasivní dům. Větrná turbína topí nádrže. Rodinný dům s vybavením. Je možné takový výrobek prodávat a stavět v Holandsku? Jak propagovat? Jak s tamějšími úřady? Jak zajistit financování bezpečné pro obě strany? Existuje česko-Holandská firma která by dodávky staveb zajistila? Dík za každou radu FT

nikola

ja uz v utorok odchadzam do holandska na vyrobu sušienok uvidime co to tam bude moji znami tam su a pochvaluju si tak ak niekto pozrite na
want2work agency pa

Peter Manson

Zdravím všechny hledatele práce v Holandsku. Naše personální agentura se specializuje právě na tuto zemi. Již brzy bude pracovní sezona v plném proudu a proto hledáme kvalifikované i nekvalifikované zaměstnance se znalostí anglického nebo německého jazyka. Práce je vykonávána buď prostřednictvím holandských agentur nebo přímo pro holandského zaměstnavatele (firmu).
V případě zájmu zašlete životopis v anglickém nebo německém jazyce, případně naskenované certifikáty a ideálně motivační dopis v cizím jazyce, kde uvedete o jakou práci se ucházíte, na jak dlouho a jaké mátedalší požadavky,…
Vše je samozřejmě zdarma.
Budu se těšit na Vaše životopisy na adrese [email protected]

Petra Hrubá

alena
Peter Manson:

Som tu uz nejaky cas a opat skoncila sezona tak si hladam pracu.Pracovala som V Duinrell vo Wassenaar ako chyzna,k 1.11.skoncila sezona a mne ostali volne dni v tyzdni ,na ktore zhanam pracu upratovacky bud v rodinach kde v 4 aj pracujem alebo pre manzela ako elektrikara s vlastnym autom a naradim s praxou v Holandsku 8 rokov ako elektrikar,maliar natierac.Dakujem s pozdravom All

peter
Peter Manson:

hladam pracu elektrikara alebo maliara v den haagu,momentalne som bez prace.Dlhorocne skusenosti ako aj prax /elektrikar,maliar/,vlastne auto,naradie,profesionalna,flexibilna praca kontakt [email protected],mobil 0031617029667

peter
Peter Manson:

hladam pracu elektrikara alebo maliara v den haagu,momentalne som bez prace.Dlhorocne skusenosti ako aj prax /elektrikar,maliar/,vlastne auto,naradie,profesionalna,flexibilna praca kontakt [email protected],mobil 0031617029667

jana

Ahoj
porad hledas partacxku?

Monika

měla bych zájem o nějaké info,dík

Tomas

Ahoj, hele, jeli jsme s pritelkyni do haagu a klekla nam prace, tak jsem se chtel zeptat, jestli by jsi nas nepribrala? Nebo jestli nemas nahodou nejake jine varianty, co by jsme mohly vyzkouset,byly by jsme ti vdecni. ahoj

Petra

Ahoj hledačí práce v Nl..ja tam byla nekolikrát pracovně ale před rokem už sem práci nikde nesehnala obýhání barů hospod,obchodů a v zoufalství i mensích hotelech kde sice práce je ale nedoporučovala bych.Mám i ubytování ale práce aspon na 4h by se hodila.Chystám se kolem 10.07cca-)zkusit ještě něco.Agentury nemá cenu zkoušet -například slovenské, které vás po příjedu predhodí polákům případne mají minimalně práce.Universal consulting,Otto nebo werk ik sou podělávky!

petra

ahoj to už asi nebude aktuální ten inzerát co?:-)

Žaneta

Ahoj, chtěla bych s přítelem na léto do Holandska na nějakou brigádu. Nedaří se mi nic najít. Nemáte nějaké zkušenosti? Nejlépe farmy..Díky 🙂

Tomek

Hojte lidi. Spolu s kámošem se chystáme do Holandska za prací. Chtěli jsme se zeptat zde na par praktických rad.

Chtěl bych se zeptat s jakou agenturou máte ty nejlepší zkušenosti co se týká práce v Holandsku. Máme zájem spíš o manuální práci s tím že jsme v AJ oba pokročilí.

Kolik se tam tak dá vydělat a odvézt zpět domů. ( když se šetří 😀 )

Našli jsme si jednu Česko – holandskou agenturu
http://www.braver.eu
Prosím o co nejvíc praktických informací. 😀
Nejlíp na [email protected]

Děkuji lidi 😀 ať se daří……

Lukáš
Tomek:

Ahoj!
🙂 Rád bych chtěl pomoct tak zkuste moji stránku na FB „Sběr ovoce a zeleniny v zahraničí“ je tam toho víc než se na první pohled může zdát a může to i pomoci, podobnou stránku jsem na FB hledal, ale nebyla a tak sem si založil svou vlastní :)… Mimochodem taky chci jet pryč a chtěl bych se zeptat jestli jste už něco našli, díky 🙂 hodně štěstí

Martina

Dobrý den.
Pro svou dobrou známou hledám aupair (kluk nebo holka) do Amsterdamu.
Jedná se o americkou rodinu – takže stačí znalost angličtiny. Single máma a kluk 8 let, milý, bezproblémový.
Jsou v Amsterdamu noví, před měsícem se přestěhovali ze Španělska.
Proto prosím raději někoho zkušenějšího, samostatného, někoho, kdo nemá problém orientovat se v cizím městě/zemi. Opravdu potřebují momentálně pomoc, není čas někoho „zaučovat“.
Také mají nové štěňátko, russell terrier, podmínkou je pomoc s péčí o něj.
Jinak se jedná o příjemnou práci, dopoledne je kluk ve škole a Vy tak máte volno. Rodina je fajn, jezdím k nim poslední 4 roky a nikdy jsme neměli konflikt.
VELICE SPĚCHÁ!!
V případě zájmu se mi prosím ozvěte na [email protected].

MichaeLa

Ahojte ľudkovia, tiež hľadám nejakú prácu v zahraničí ak by ste o niečom vedeli nemám problem sa zabaliť a isť … Kontaktujte ma na email ak by ste mali záujem
[email protected]

Vašek

Zdravím,
já a moje přítelkyně hledáme práci v Holandsku. Oba ještě studujeme-já vysokou a přítelkyně střední školu, tudíž hledáme nějakou sezonní práci akorád na červenec a srpen. Vezmeme jakoukoli rozumnou práci, práce se nebojíme. Nejlépe nějaký sběr či sklizeň na farmě.
Děkujeme za jakékoli info, nebo rady kde a jak nejlépe hledat (na [email protected])

Katka

Ahoj. Ráda bych odjela tyto prázdniny do Holandska pracovat. Nechci jet z žádnou cestovkou. Nejradši bych tam odjela a práci si hledala až na místě. Třeba na farmě a tak. Potřebuji však nějakého parťáka či parťačku. Nenašel by se někdo?

Mates
Katka:

Ahoj!

Taky bych rád vycestoval, teď jsem zakládal diskuzi -> http://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/prace-pomoc-v-zahranici/sezonni-prace-on-the-blind/

Holandsko je hezký, ale zima 😀 Rád bych někam k moři..
Nicméně asi nemáš zkušenosti s hledáním práce na místě? Jsem víceméně pro jakékoli dobrodružství, ale přece jen nějaké info by se hodilo, třeba kde ty farmy jsou a spojit se s nimi předtím. Bojím se, že už to bude vše dost plný 🙁

terka

n2kdo pobliz deventeru??na pokec, brko ci tak neco

Kuba
terka:

Ahoj hrozně rád bych odjel z ČR ale přez agenturu se mi to nějak táhne:-( Kdyby jsi měla nějaký typ na práci tak by byl určo pokec i brko:-D

Martina
Kuba:

Ahoj Kubi,
taky bych chtěla vycestovat za prací do Holandska. Už Ti dal někdo nějaké echo? Já ať hledám jak hledám, zatím nic. Dala bych Ti určitě vědět. Také hledám někoho k sobě, nerada bych se potom v Holandsku pachtila s hledáním sama. Dvě hlavy vymyslí více než jedna:))
Ozvi se, budu ráda.

Martina:

Werk.nl

Martina:

Werk.nl

Martina:

Werk.nl

Kuba
Martina:

Ahoj, marťo napiš na mail [email protected] a můžem se domluvit, už mám nějaké nabídky a zkusil bych to i přes jinou agenturu, čím víc lidí tím líp:-)Kdo chce ozvěte se.

Broněk
terka:

Ahoj Teri, nechceš se dnes stavit do Rotterdamu (hostel de Mafkees) na fotbal? (plátno). Kdyžtak se ozvi [email protected]

Honza

ahoj, v polovině července jedu cc na měsíc na farmu do Holandska, zajištěno je ubytko a stravování přímo na farmě /stylem wwoofing tj cc 5, 6hod práce denně, zbytek volný aktivity etc../
Je ještě jedno místo a parťák vítaný, vážní zájemci mi prosím napište na mail, díky
Honza

iva
Honza:

Ahoj,zaujala mě nabídka práce na farmě v Holandsku?Můžeš poslat více info.

Monika

Ahoj, v září mi v práci v Čechách končí smlouva a tak jsem se s kamarádkou rozhodla vycestovat za prací do ciziny. Dostala jsem tip na agenturu 4works v Holandsku tak se chci zeptat jestli s ní někdo nemáte zkušenosti a popřípadě jak to chodí?? Dá se sehnat nějaké levné ubytování??

Kuba

Ahoj je tu někdo z Alphen aan den rijn?:-)

Jarda

Hej lidi nějaké to info ohledně práce sem dejte měl bych zájem smlouva mi končí koncem prosince tohoto roku a chtěl bych tady z ČR někam vypadnou a rád s někým pak to cestování je lepší.dopředu dík

olda

Dobrý den,s pritelkyni se chystame odjet za praci do NL,chce se zeptat co je potreba k vyrizeni SOFI cisla,dekuji za vsechny odpovedi.Popelk Oldřich

olda

A vlastne vubec vsech potrebnych veci pro praci v nl. Staci jen obcansky prukaz?dekuji

olda:

na Sofi nebo bsn ti obcanka staci ale nechapu jak chces sehnat praci

Dana

Ahoj. Potrebuji holky a kluky na uklid pokoju ve 3 a 4 hvezdickovych hotelech. 9.17 e bruto na hodinu. 350 e za najem. Vice info na mail.

František
Dana:

Dobrý den Dano, mohla byste mi prosím poslat více infa na mail ? Díky a přeji pěkný den

Simona
Dana:

Ahoj Dano, pokud ještě sháníte někoho na úklid pokojů, mohla byste mi poslat info na mail? Děkuji

Lenka
Dana:

Prosím o info na email, pokud je nabídka stále aktuální: [email protected]. Děkuji

Maruš
Dana:

Zdravím Dano je ještě aktuální nabídka na uklid pokojů?? mohla bych poprosit více informací? můj mail je [email protected] děkují

Boleslav
Dana:

Dobrý den, Dano. Můžu se zeptat, zda je ještě aktuální Vaše nabídka práce? Ten úklid pokojů. Mám parťáka, s kterým bychom rádi vyrazili. Děkuji. Bolek

Radka
Dana:

Ahoj Dano, chtela jsem se zeptat jestli by nebyla nejaka prace v Holndsku? Muj email:[email protected] Diky Radka

Roman

Zdravím, máte někdo zkušenosti s agenturou níže v odkazech? Chtěl bych na nějakou dobu někam pryč a ta doba je neurčitá, zatím.. A taky samotnýmu se mi nechce, tak kdyžtak mail 🙂

http://europersonnel.sk/ponuky-prace.php?id=70
http://europersonnel.sk/ponuky-prace.php?id=138

Petra
Roman:

europersonel bych nedoporučovala, zkončíš s polákama..tady aktuálne není žádná spolehlivá agency s prací do Nl, vetsinou je to universal to je vlastně Otto.

Petra

Stále mám zájem o práci v NL, mám mnoho zkušeností i pár tipů z minulých času kde hledat, ale mám penize na max dva nájmy, vyřízené sofi, nikoho k sobě..ani šajnu jak s bydlením. Presto kompletní prehled o nl..a chápu že je to tam ted s prací bída, to už byla v roce 2012 – Pokud nejste hloupý a nejedete teda uklizet pokoje na hotel..to bych nikomu nedoporučovala:-/

Roman

ahoj, ozvi se mi na mail [email protected] nebo na fb Roman Chroust Maťák pro případnou domluvu..

Peter

Proc ne upratovat ? Daj blizsie info pls.

Ondra

Zdravím,
jsem na pracovní stáži v Delftu. Přítelkyně právě dokončila VŠ farmacii a ráda by za mnou, potřebuje ale práci. Myslíte, že je reálné aby sehnala práci v oboru (v lékárně) na tři měsíce?

Terez

Ahoj, četla jsem tvůj příspěvek na hedvabnastezka.cz Můžeš mi prosím napsat něco bližšího? Díky, Terka

Teri

Ahoj, prave jsem se pristehovala do Venla, nevite nekdo o nejake praci?? dekuju.

Tereza

Ahoj 🙂 chtěla bych zaslat ty podrobnosti ,chtela bych vycestovat do holandska za prací :-)ale nemám žádnýho partáka díky za info [email protected]

Teď jsme se tady toho zbavili – proč někdo vytáhne vlákno z 2008……
Nikdo o to nemá zájem.

Tohle vlákno je z 2008 s příspěvky z 2012 a 2014. Není třeba na to reagovat.

Kateřina K.

Ahoj,
měla bych zájem 😉

Pája

Ahoj moc ráda bych se k tobě přidala, můžu poprosit o nějaké bližší informace? předem díky 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: