POSLEDNÍ DISKUSE

Práce v DÁNSKU

Práce v DÁNSKU 09. 03. 2012, 18:02:03
 

(Komentářů: 1)
Dobrý den, JSEM V DANSKU, bydlim tu u jednoho davneho znameho rodiny...
sháním tu práci. Farma, různé pomocné práce, pomoc na stavbe, úklid, čištění, ochrana, sklady, auto, a pod. Umim na PC. Vše na co fyzicky stačím, s prací "pod otevřeným nebem" taky nemám problém. Jsem 33 let, nepiji, svobodný, časově dostupný, řidičák B (zkušenost dlouhých cest s maxi dodávkami) netrestaný, slušný, před prací se neschovávám!!... Vezmu jakoukoliv práci, budu rad kdyz tam bude dobrá parta lidi, ... Bohuzel dansky jazyk se ucim, tam muze byt nekomu problem... Anglicky umim zaklady, nemcina velmi dobre, taky to s ni tady nekde jde - odzkouseno. Dale rusky, coz mi je asi k nicemu..
Díky, Radek. e-mail: cr78@seznam.cz

Odpovědět
Re:Práce v DÁNSKU 11. 07. 2012, 16:34:46
 
Psala jsem Ti email, tak se ozvi.

Odpovědět
Re:Práce v DÁNSKU 25. 05. 2013, 11:14:58
 
laba Hledan prace v dansku na stavbe umim delat veskeru prace obkladu,sadrokarton, malovani, kupelku, kuheni, muzu taki jezdit autem kterem koli mam veskeri skupinu. Mam velku praks v jezbeni na dalku. Ne pju ne kurim je mi 35 let mluvim perfektne ruski,ceski,ukrajinski,slovenski. Tel:+420608 822 106 dikuji do predu.

Odpovědět
Práce v DÁNSKU 28. 08. 2012, 09:58:47
 
georg jensen zdravim vsechny ziju v dansku us nekolik let dansky jazyk zvladam perfektne narodili jmse mi tu i dve deti a ziju tu doce spokojeny zivot ale stou praci lidi nebudte taknajivni dnesni dobe je velky propleb najit praci i v dansku a hlavne kdys neznae jazyk se nikam nechytate ale byl bych rad kdyby jste se ozvali vi cesi na pokec muj e-mail mate s pozdravem georg

Odpovědět
Práce v DÁNSKU 28. 08. 2012, 15:57:52
 
Cerchenka Ahojky, zajimalo by me, zdali se s dobrou anglictinou chytam v Dansku a najdu treba praci jako trucker ci zahradnik?
diky moc za info

Odpovědět
Práce v DÁNSKU 25. 02. 2013, 12:00:05
 
Vašek Ahoj hledám práci v Dánsku.Sklad,dělník,farmy.V minulosti jsem v Dánsku byl jako turista v Legolandu.Je to nádherná země.I holky jsou hezký.Dánsky neumím.Němčina a italština.

Odpovědět

Sem vložte diskusní příspěvek.




 
 +   = 
 

RSS této diskuze