Práce/pomoc v zahraničí

Práce v Anglii-září 2013

Karolína

Zdárek, začátek-konec září mám v plánu jet makat do Anglie, kdyby se někdo chtěl přidat, kdyžtak mail.

Zkušenosti čtenářů

Michaela

Ahoj,ja taky premyslim o Anglii(balic).Jen neumim moc anglicky.
Na jakou praci se chystas?

Karolína
Michaela:

No mám v plánu nejspíš housekeeping, nebo něco takového v hotelu…

Veronika

Ahoj Karolíno, taky zvažuji Anglii a housekeeping by mi naprosto vyhovovala, myslíš, že bychom se mohly něják spojit..?

Hana

Ahoj Karolíno,
taky uvažuji o práci v zahraničí. Ozvi se mi na mail:)

Hanka

Styfi

Zdravím, chystáme se s přítelem začátkem září do UK..Zatím nevíme do jaké lokality a za jakou prací,ale je nám to v podstatě jedno..Mohl by nám prosím někdo poradit jaká práce se dobře hledá bez agentury a v jaké lokalitě je to fajn..? Díky předem
STyfi

Calypso

Ahojky, taky uvažuju o výjezdu za prací do zahraničí. Taky by mne vyhovoval spíše housekeeping nebo hotel. můj mail [email protected]

Ali

Ahoj, v září plánuju vyrazit do Birminghamu a hledám parťáka/parťačku na cestu a ubytování. Rád bych někoho kdo má aspoň základy angličtiny. Ozvěte se na mail. 🙂

Danca Krčmová
Ali:

Ahojky,
taky plánuju jet do anglie, chtěla bych co nejdřív, ale asi to vidím na září. Už jsi někoho sehnala, případně bych se ráda přidala:). Anglicky se domluvím. Nedávno jsem se vrátila z Řecka, kde jsem chvíli pracovala chvíli cestovala s kámoškou. A ještě bych ráda někam jela a sehnala práci. Máš už nějakou práci zajištěnou?

kristina

ahoj
plánuju odletet do anglie, Londýn nejspíše 6.9 ( z brna),s hledáním práce až na místě.
Kdyžtak mi napiš do emailu [email protected] tvé představy 🙂

Jana

Ahoj,hledam nekoho kdo jede v zari autem do Anglie a mel by jedno volne misto,Cestuji s malickym pejskem,ktery rad jezdi autem.Dekuji za odpoved.

Jana

Dobry den,prosim,hledam nekoho kdo jede zari-rijen do Anglie a ma volne misto.Prosim,ozve te se mi na email.Dekuji

David

Ahoj, posli mi taky prosim informace o praci na email: [email protected]

díky moc

David Svoboda

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: