Práce/pomoc v zahraničí

práce u koní – UK, Irsko

Mirka

Ahoj,
koncem prázdnin nebo v září mám v plánu
jet pracovat ke koním. Ráda bych spíš na nějakou
farmu nebo ranč. Zatím jsem ale žádnou nabídku nebo
kontakt nenašla tak pokud by někdo o něčem věděl budu
moc ráda a pokud by se někdo chtěl připojit bude
to ještě lepší 😉

Zkušenosti čtenářů

pavlina

ahoj, taky hledam praci u konio v zahranici, nasla jsi uý neco?

Kamila

Ahoj holky. Co se týče GB, tak je těžké najít vhodnou nabídku. Předem to nejde skoro vůbec, bez agentury. To spíš jet tam naslepo a najít práci až na místě. To je i levnější alternativa. Nevím jak to máte s licencí. Ale briti si potrpí díky anglickému stylu na zkušené licencované lidi ke svým koním. Dál jsme pro ně ale stejně jen levná pracovní síla a co se týče Irska, prý naši zemi ani neznají, takže jsme všichni rusové, protože téhle velmoci si už ráčili všimnout. Také si z nás rádi dělají sluhy na vše, bez vděku a mnohdy i platby (zkušenost mých přátel). Já bych velmi ráda na ranč, volila bych ale díky referencím a informacím raději New Zealand, Austrálii nebo USA.
Nabídek je na internetu jinak hodně, když si člověk dá práci s hledáním. Ale je třeba být na místě, na pohovor. Sama bych také těžko zaměstnala někoho, kdo je ode mě přes půl světa a pošle mi jen pár slov v emailu.

Rebeka

Ahoj všichni, nabízim práci u koní v Severním Walesu. Více info v emailu: [email protected]

Petra Dvořákov
Rebeka:

Ahojda,chtěla bych vědět něco víc o této práci v Irsku prosím. Předem děkuji

Aneta
Rebeka:

Ahoj, zajímalalo by mě víc informací ohledně práce v Irsku. Děkuju

Eliska Perinova
Rebeka:

dobry den prosim vice info

Nadezda Dohnalova

Prace na dostihovem zavodisti v Torontu? Pracovni jezdec, osetrovatel, nebo jen hot-walker? S programem Zazijte Kanadu 2014 ziskate otevrene pracovni vizum az na 12 mesicu. Pomuzu i s cimkoli behem pobytu.

Katerina
Nadezda Dohnalova:

ahoj zaujala mě tvoje nabídka v dostihových stájích v Torontu. Byla bych moc ráda kdyby jsem se o tvojí nabídce mohla dozvědět víc. Předem moc děkuju a tady je můj email: [email protected]

Hana Novotná
Nadezda Dohnalova:

Dobrý den ráda bych věděla o práci v Torontu více kdyby to bylo možné.Můj Email je [email protected].Předem děkuji za odpověď

Marcela Czesana
Hana Novotná:

Moc bych ocenila jakékoli bližší bližší informace ohledně práce u koní v Torontu. [email protected] Moc děkuji.

Dominika
Nadezda Dohnalova:

Můžu poprosit o více informací na email? práce v Torontu mě celkem zaujala

Dominika
Nadezda Dohnalova:

můj email: [email protected]

Nikol
Nadezda Dohnalova:

Dobrý den, zaujala mě vaše nabídka ohledně práce v zahraničí u dostihových koní. Můžu poprosit o více info na emailu: [email protected]. Děkuji za odpověď.

Barča
Nadezda Dohnalova:

Dobrý den, také by mě zaujalo a pro budoucnost bych se zajímala prosím více info do mailu: [email protected]

Tereza Petrová
Nadezda Dohnalova:

Chtěla jsem se zeptat ohledně práce v Torontu, plánuji práci až na rok 2016 ale i tak kontakty by se hodily. Děkuji můj mail je [email protected]

Nadezda Dohnalova:

taky by mě zajímalo víc co se týče toho Toronta. e-mail [email protected] děkuju

Katka
Nadezda Dohnalova:

Dobrý den, chci se zeptat, jestli zase nesháníte někoho ke koním do toronta, nebo kamkoliv jinám? 🙂

František Rampacek
Nadezda Dohnalova:

50 lety slusny nekurak spritelkyni hleda praci a bydleni vzahranici mel bych zajem o praci na zavodisti udrzba seceni travy straktorem a bezne prace u koni pece krmeniatd

Katka

A co třeba tady? http://www.yardandgroom.com/ Nebo zkusit diskuze na ifauně, equichannelu… Vyskytují se tam nabídky na práci u koní v Anglii a Irsku většinou od Čechů, kteří tam už jsou a buď do stáje hledají ještě někoho nebo hledají náhradu za sebe, protože se vrací domů. Je mi jasný že je lehčí nadhodit dotaz a čekat na nabídky, ale kdo si dá práci s trochou hledání ten si určitě něco vybere 😉

Robert Sebrle

ahoj jmenuji se robert,o jakou praci u koni mas zajem.zajimam se o praci v dostihovich stajich v anglii.jak dobre jezdis na koni ohodnot klusove a cvalove prace.mozna ti poradim kontaktni osobu ten clôvek tam pusobil 10 let a je schopny ti pomoc.a jak dobre umis anglicky.mam telefoni cisla na nektere trenery prace se da sehnat sam jsem tam nebil ale chci tam jednou pracovat.mam problem s anglictinou a hledam praci jako osetrovatel nejsem jezdec.prace jezdce spociva ze mas na starost 3 kone na odjezdeni a 4 na mistovani.pokud te to zaujalo zeptej se na co chces.ahoj

Miro

Okolo 10 ledna 2015 odchadzam do anglie do dostihve staji nedaleko Liverpoolu.hladam partacku, plat 350 GB tyzdenne, ubytovanie na mieste

Jakub

Aj ja mám záujem o bližšie informácie o práci v irsku pri konoch ,dakujem vopred ! 🙂

Jakub

ešte pridávam e-mail : [email protected]

Eva

Ahoj, jestli je to ještě aktuální, prosím o info na [email protected]

Viky

ahoj, chtěla jsem se zeptat jak se řeší třeba takové čištění. Je potřeba mít v případě zájmu o práci ošetřovatele vlastní nebo v jednotlivých stájích bývá něco k zapůjčení? A ještě by mě zajímalo, jak se v cizině dívají na helmu, v případě jen případného okrokování koně? bývá povinností a je též zapotřebí mít vlastní? Předem děkuji za zkučenosti.

Bára

Dobrý den, spolu se svojí kamarádkou hledáme brigádu na léto někde u koní. Kamarádka nejezdí vůbec, já ano. Nemám jezdeckou licenci. Obě máme vystudovanou veterinární školu v Hradci Králové (střední). Děkuji za nabídky případně dobré rady. B.

Diana

Ahojky, hľadám si prácu na leto 2017, najlepšie pri koňoch niekde za hranicami SR 😀 Skúsenosti s koňmi mám ( máme jazdecký klub), tiež mám jazdeckú licenciu a párkrát som už bola na drezúrnych pretekoch vždy s umiestnením do 3. miesta, masjtrovstvá oblasti do 4. horšie nie 🙂 Nerobí mi problém ani tvrdšia práca. Ak by ste mi niekto mohli poradit, poprípade dohodiť ponuku prosím kontaktujte ma na e-mail: [email protected]

Katka

Dobrý den velmi by mě zajímala práce u koní  nebo i u jiných zvířat v zahraničí. Mám vystudovanou střední zemědělskou školu, ale nemám mnoho praxe. Kdyby byla nějaká nabídka byla bych vděčná email [email protected]

Majky

Volné miesta na farmách v uk: http://www.farmjob.eu

Monika

Dobrý den, hledám práci u dostihový koní v cizině. Byla bych moc ráda za nějakou radu nebo doporučení nějaké stáje, kdo už u dostihových koní v cizině byl. Koním už se věnuji dlouho a ráda bych získala nějaké nové zkušenosti. Předem díky za odpověd

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: