Práce/pomoc v zahraničí

Práce srpen-září 2012

Adam

Ahoj,
jmenuju se Adam (19)a od srpna asi do půlky září se chystám někam po Evropě na brigádu. Scháním parťáka (partu lidí) kteří si chtějí především vydělat peníze. (Bydlet co nejlevněji, zbytečně neutrácet, makat a neválet se) Ještě jsem nenašel žádnou konkrétní práci. V tom by neměl být takový prolém, ale byl bych vám velmi vďečný, kdybyste mi poslali nějaké návrhy abychom se mohli domluvit.
P.S: Zajímají mě země kde jsou vysoké výdělky to znamená ne Španelsko, Řecko, Bulharsko a pod.

Zkušenosti čtenářů

Lenka

Ahoj, my se taky chystáme s kámoškou někam za prací po Evropě – vidíme to spíš na Anglii, ale chtěly jsme tam spíš už v červenci a využít olympiádu, když se tam teď bude konat….ale zatím nic zajištěno nemáme….tak třeba ještě na něco konkrétního přijdeme společně 🙂

Tomas

Cau Adame, mam stejny nazor na tvoje pracovni nasazeni, potrebuju to same. Ted jsem na Zelandu a kvuli spatnemu pocasi mi ted padla prace od Zari, protoze nebude dobra uroda. Ale chystam se tam az prvni tyden v Zari kdy letim odsud. Chtel bych te poprosit, jestli uz se z tama budes chystat pryc at uz budes kdekoli, jestli byjsme nemohli byt ve spojeni, pokud by jsi nasel nejakou praci, popripade bych mohl za Tebou dorazit nebo by jsi mi mohl dat nejaky tip, byl bych ti vdecny. Zrusili mi to vcera, tak jsem v samem zacatku hledani nejake prace, ale do cr se nevracim ani za nic 🙂 Diky moc !!

Tomas

Cau Adame, mam stejny nazor na tvoje pracovni nasazeni, potrebuju to same. Ted jsem na Zelandu a kvuli spatnemu pocasi mi ted padla prace od Zari, protoze nebude dobra uroda. Ale chystam se tam az prvni tyden v Zari kdy letim odsud. Chtel bych te poprosit, jestli uz se z tama budes chystat pryc at uz budes kdekoli, jestli byjsme nemohli byt ve spojeni, pokud by jsi nasel nejakou praci, popripade bych mohl za Tebou dorazit nebo by jsi mi mohl dat nejaky tip, byl bych ti vdecny. Zrusili mi to vcera, tak jsem v samem zacatku hledani nejake prace, ale do cr se nevracim ani za nic 🙂 Diky moc !!

adam.p

adame taky bych odsud chtěl vypadnou zatím mám nějakou bokovku abych měl nějakej kapitál na start ale jaksi se mi nedaří nic moc sehnat tak kdyžtak dej vědět

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: