Práce/pomoc v zahraničí

Práce na farmě-sběr ovoce 2016

Honza

Všechny vás tu zdravím.
Touto cestou hledám lidi na rok 2016,kteří by se ke mne přidali nebo ke kterým bych se mohl přidat já.Nejlépe lidi se zkušenostmi s prací na farmě-sběr ovoce a nejlépe anglicky hovořící.Já to o sobě bohužel říci nemohu.Zkušenosti žádný nemám,jen si chci slušně vydělat a zažít něco nového.Prostě potřebuju změnu.Práce se nebojím.Udělám proto cokoliv.Nic mne tady v ČR nedrží. Takže to spíš vydim na delší dobu podle práce.A taky nechci jet přes agenturu-těm totiž v žádným případě nevěřim. Budu rád za každou odpověď.Předem děkuji.
Jinak jsem z Liberce.      Email : [email protected]
Honza,31 let.
 
 

Zkušenosti čtenářů

Honza,31 let

Oprava email : [email protected]

Irča

Kdybyste nějakou práci na sběr našel, ozvěte se mi prosím Vás na mail [email protected], přidala bych se

Ivca, 21

taky bych se pridala 🙂 [email protected]

Terka, 25

Ahoj, taky hledam neco podobneho. Kdybyste neco nasli, rada bych se pripojila. Zatim projizdim interent a sbiram zkusenosti od jinych. Hledam spis neco v severskych zemich, tam si clovek zrejme vydela vic. Kdybych neco nasla, podelim se o info. 🙂
[email protected]

Maxim

taky bych se rad pridal:D [email protected]

Anna

Ahooj, také sháním něco podobného. Budu vděčná za nějaký dobrý tip. [email protected]

Martin

Ahoj, kdyby jste někdo narazil na něco zajímavého tak se mi také ozvěte, rád bych se přidal 🙂 děkuji
[email protected]

Richard

Také se připojuji, kdyby kdokoliv věděl o nějaké práci na farmě na zhruba 2 měsíce v létě 2016 byl bych vděčný, nebo nějaké tipy či rady od lidí, co už na nějaké farmě byli také ocením, děkuji
[email protected]

Honza

Ahoj lidi, pokud shanite praci na farmě nebo sber ovoce v Anglii tak vám z 90% nikdo žádnou nesezene. Musíte sami. Na anglických stránkách s nabidkami prace. Nebo gumtree občas něco naskytne. Ale hlavně hledejte konkrétní farmy třeba na googl nebo i na Google maps a na jejich stránkách je většinou kontakt přímo na ne nebo na zpostredkovatelskou firmu která se zabývá sezonima pracema.

fiki

Čauko, jestli máte někdo nějaké zkušenostis nějakou farmou v Anglii byla bych vděčná za jakékoli informace. Chystám se v létě. Nerada bych dopadla jako kamarádka loni ve Worchesteru. Díky moc!mail: [email protected]

gonzal

zdar lidi , nejlepší je jet autem a ty farmy objíždět osobně, v Kentu jich je mraky, v Cobhamu nás vzali vždycky, sběr jablek, jinak Sajmons farm, mansfield, je to pár let co sem tam byl, ale je to pořád stejny, osobně a ptát se

gonzal

a jestli počítáte s nějakema závratnejma výdělkama, tak na to zapomente, něco se vydělat dá, ale žádnej extrém to není, jezdil sem tam 7 let a první rok to byla bída, člověk to neumí a je to dřina

Tereza Kovářová

Se spolužačkou taky hledáme brigádu na letní prázdniny. Letos maturujem, takže bychom mohly tak za půlkou června. Kdyby jste o nščem věděli dejte mi prosím taky vědět na mejl: [email protected] ..Díky moc 🙂

Lucka

Taky bych se ráda kdyžtak přidala. Letos maturuju, tak by bylo fajn mít nějakou brigádu na léto. Kdo má nějaké zkušenosti, tak mi prosím napište na mail: [email protected] Předem díky 🙂

Jiří Hermann

Zdravím, je mi 19 let a taky hlédám už chvíli něco podobného..kdyby jste o něčem někdo věděl dejte prosím vědět.“[email protected]“ díky.:) moc tomu nedávám ale zkusit to tady můžu 😀

Káčula

Zdravím kdyby jste nekdo věděl o práci na farmě nebo sber ovoce v Australii dejte vědět. Dik moc
E-mail [email protected]

Jirka

Tady o práci – až na velmi vzácné vyjímky – nikdo neví a nikdy vědět nebude.
Nicméně v Austrálii jsem několkrát pracoval – nic nepotřebuješ, dojeď do Darwinu nebo Katherine, v sezóně jim každoročně chybí stovky pracovníků. je to ale brutální dřina ve 45C vedru, nevím, jestli si to umíš představit.
Alternativně, v Cairns se dá najít práce skoro vždycky……..

Michael Sába

Ahoj všichni. Myslím že mám stejný problém jako ostatní. Rád bych sehnal nějakou brigádku v zahraničí jako sběr ovoce nejlépe v Itáliji. Stále nemůžu nic najít a tak vás prosím pomozte mi a pokud víte o něčem takovém napište mi prosím na: [email protected]
Rád se k někomu třeba přidám.

Michael Sába

Ahoj všichni. Myslím že mám stejný problém jako ostatní. Rád bych sehnal nějakou brigádku v zahraničí jako sběr ovoce nejlépe v Itáliji. Stále nemůžu nic najít a tak vás prosím pomozte mi a pokud víte o něčem takovém napište mi prosím na: [email protected]
Rád se k někomu třeba přidám.

Franta

Ahoj Honzo, přesně můj případ. Já jsem teď končil v Praze v korporátní firmě a hledám něco jiného. Farmy ve Skandinívii nebo na Islandu. Můžeme své úsilí spojit a třeba na něco příjdeme. Já se dívám na stránky Eures na inzeráty a pomale na ně začnu odpovídat. Můžeme si dát o tom řeč. Budu rád. Franta, 32, [email protected] nebo i facebook na mé jméno.
 
Franta.

Pítr

čáu lidi. letos bych chtěl na sběr třešní někde po Evropě. Třešně už jsem dvě sezóny sbíral na Zélandu, takže vím o co jde. Práci budu hledat stylem objíždět a obvolávat farmy na místě. Klasika. Jen bych potřeboval poradit kam se za něma vydat. ( země + oblast) děkuju moc. mějte se krásně a užívejte života 🙂

nikol a adam
Pítr:

Ahoj píítrs, a to jezdííš sám? nepotřebuješ nebo nechceš společnost? dva bláznivý a veselý příjemný lidi k sobě? 🙂

Ondra

Zdravím měl bych též zájem 🙂

ondra
Ondra:

kdyby měl teda někdo zájem o náký trhání ovoce brigádku ,práci apod.tak můžem o tom  pokecat email:[email protected] taky bych něco podnikl,kdekoliv kde je nejlépe moře a teplo)))

Jiří hermann

Zdravím, je mi 19 let, jsem z Valašského Mrziříčí a taky hledám něco podobného, kdyby jste náhodou sháněli někoho k sobě nebo tak , určitě dejte vědět.. díky 🙂 facebook.com/milujujanicku 😀

Dominik

Dobrý den , je mi 20 let a s kamarádem hledáme praci v zahraniči od června 2016, nejlepe sběr ovoce v Anglii napřiklad,prosím kdyby jste o něčem věděli dejte mi vědět na email: [email protected] Budu velmi rád, děkuji.

Bára

Ahoj, ráda bych se přidala. Překvapivě scháním stejnou práci/brigádu zkušenosti s touto prací vůbec nemám ale nebráním se ničemu. Jen bych potřebovala pár rad jak a kde hledat. Pokud by se chtěl někdo přidat určitě budu jen ráda, můžem společně hledat eventuelně sem schopná i se sebrat a jet se poptat po farmách osobně, takže se určitě ozvěte přce jen je lepší na poprvé když máte někoho u sebe.
Bára, 21        Email: [email protected]
Děčín
P.S.: Budu ráda za každou odezvu

Ondra

Zdravím ,chci vyrazit kolem srpna asi to vidím na Spanělsko,možná workcamp nebo farmy abět atd tak kdy měl někdo podobný ůmysli nebo lepší napad dejte vědět))))[email protected]

Marťas

já chci do španělska nebo itálie na sběry, nebo do kempu, jedu se psem, spaní v karavanu nejlépe, kdo o něčem ví?

Kristýna

Dobrý den, vím že to tu padlo už hodněkrát ale chci se zeptat zda nevíte o nějaké sezóní práci na sběr ovoce v Itálii, Chorvatsku či Španělsku. Chtěli bysme s přítelem odcestovat co nejdřív,nejlépe do konce července. Na internu jsem zatím nic nenašla. Děkuji za případné informace popř.odkazy na agentury či web.stránky. Email : [email protected].

Týna

Zdravím, chtěla bych odcestovat na mesíc červenec na vypomoc na farmě, nebo sběr ovoce. Je mi jedno jaká lokalita to bude. Jsem schopná odcestovat do týdne.
Děkuji moc všem za jakoukoliv odpověď na můj email [email protected]

Patrik L.

Zdravím, chtěl bych do konce července s přítelkyní odjet někde na sběr ovoce. Kdyby někdo věděl tak info na email: [email protected] budu vděčný děkuji.

Václav M.

Ahoj, chtěl bych odcestovat někam do zahraničí a rovnou si přitom přivydělat, nejlépe na nějaké farmě, kdyby prosím někdo o něčem věděl, tak mě neváhejte kontaktovat. Jinak uvítám i parťačku/parťaka, jsem otevřen všemu, díky.

Václav M.

Ahoj, chtěl bych odcestovat někam do zahraničí a rovnou si přitom přivydělat, nejlépe na nějaké farmě, kdyby prosím někdo o něčem věděl, tak mě neváhejte kontaktovat. Jinak uvítám i parťačku/parťaka, jsem otevřen všemu, díky.

Václav M.
Václav M.:

BTW: [email protected]

Martin

Dobrý den, Ahoj 🙂 hledám nějakou práci v zahraničí nejlepe ještě s někym kdyby někdo o něčem veděl pls dejte vědět [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: