Práce/pomoc v zahraničí

Peter Marshall farm 2013

Vojta

Ahoj, chtěl sem se zeptat jestli se už někdo hlásil na tuto farmu. A jestli už jste dostali odpověď. A v jakém datu chcete jet 🙂

Zkušenosti čtenářů

Alena

Ty už jsi tam posílal email? Mně přišlo divné, že má na stránkách pořád season 2012, tak jsme tam ještě nepsali, ale napíšem tam 🙂 co všechno jsi prosímtě do toho mailu psal?

Ty už jsi tam posílal email? Mně přišlo divné, že má na stránkách pořád season 2012, tak jsme tam ještě nepsali, ale napíšem tam 🙂 co všechno jsi prosímtě do toho mailu psal?

Vojta

jojo už máme posláno. Přihlašuješ se na jejich stránkách. Mají přímo svůj formulář. Známí říkali čím dřív tím líp.

libor
Vojta:

pracoval nekdo v minulosti na tehle farme??shanie s pritelkyni neco overeneho…diky

Zuzka

Ahoj,můžu se zeptat kde na stránkách Marshall farm najdu ten formuláš k vyplnění?

Klára

ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli píšete spíš maily nebo vyplňujete ty formuláře, chtěli by sme tam letos s přítelem jet a nevíme jestli napsat ten mail nebo vaplnit ten formulář, děkuju za odpověď

Vojta
Klára:

Ahoj Kláro,
určitě vyplňuj formuláře. Já nejdřív psal email, a poslali mi odkaz na ty jejich stránky. Kdy máš v plánu jet?

Klára
Vojta:

Ahoj Vojto,
Děkuju za radu :-), chceme jet od cca půlky června do půlky srpna. Ty už si tam byl?

Vojta
Klára:

Nebyl, ale známí ano. Můžu se s tebou podělit o informace co mám. Odepiš na email prosím. [email protected]

Bernard
Vojta:

Ahoj Vojto – mohl by ses se mnou taky podělit o nějaké info ?

Míša
Bernard:

ahoj Vojto, a ty plánuješ jet kdy ?

Míša
Bernard:

ahoj Vojto, a ty plánuješ jet kdy ?

Verca
Vojta:

Mate aj pre mna nejake info? 🙂

Aleš
Vojta:

Ahoj Vojto, mohl bys poslat nějaké info i mně, prosím? Díky. ([email protected])

lucy

Ahoj , mne este tiez nedosla odpoved, ale inac nikde na ich stranke som sa nedozvedela aky je plat , nevies nahodou kolko to je? lebo tam pisu len o poplatkach za izbu na den :-/ ..

Petr

Ahoj,

Taky bych rad jel, kdo kdy jede ? Muzeme pokecat na [email protected].

Diky

Jakub

Nevíte, kdy tak přicházejí odpovědi? Pořád čekáme a nic…

Ivett
Jakub:

Taky by mě to zajímalo. Prosím odpovězte někdo 🙂

Honza

Já už dostal odpověď, ještě nepříslíbili účast, ale vypadá to nadějně :).

Ivett
Honza:

To my taky, ale čekáme na přislib práce. Kdy jsi posílal přihlášku?

Honza
Ivett:

Tak potom nechápu Vaší nedočkavost :). Určitě napíší a je dobře, že alespoň komunikují. Posílal jsem jí přesně 1.ledna v největší opici :).

Ivett
Honza:

My kolem 10. myslíš, že máme šanci se tam dostat?

Honza
Ivett:

Podle mého soudu úplně nezáleží kdy si přihlášku podala, leč kdy chceš na farmu přiject pracovat. Poněvadž je úplně jasné, že v červnu a v červenci bude největší nával :).

Ivett
Honza:

A od kdy ses hlásil?

Honza
Ivett:

Od června.

Ivett

My taky, ale až na konec.. tak doufáme

Ivett

My taky, ale až na konec.. tak doufáme

veronika

Ahojte a viete ake su platove podmienky?:)

Kristi

ahoj, s přítelem jsme posílali přihlášku někdy na začátku ledna a už jsme dostali odpověď i s příslibem, máme termín odjezdu 1.6-9.6 , je tady někdo kdo se chystá odjet ve stejném termínu? Jinak jedeme poprvé a pokud má někdo nějaké zkušenosti, prosím napište na [email protected]

Jan
Kristi:

Nám ještě nic nepřišlo. Ještě někomu to nepřišlo?

Martina Pe.

Ahoj,
psali jsme nějak na začátku ledna a včera přišel příslib s odletem 18-25 května. Jedeme tři, jede/letí ještě někdo v tomto termínu? 🙂

Flooper
Martina Pe.:

Mě odepsali s příslibem práce dneska :). Mám příjezd stejný jako vy :).

Miloš
Flooper:

A nám zase nic…

Marcela P.
Miloš:

Asi jste se přihlásili na pozdější termín…

Martina Pe.
Flooper:

Jé, to je super a odkud jsi a kolik vás jede?

Martina Pe.
Flooper:

Kdyžtak napiš na e-mail [email protected] 🙂

Tomáš
Martina Pe.:

Já jedu taky v termínu 18-25.května,letím sám,kámoš o 14 dní pozdějš přijede,uvidíme se tam [email protected] :o))

karlos
Martina Pe.:

No mi letíme 24.5 protže letenka vyšla nejlevněji pres easyjet a budeme tam kolem 1 hodiny odpoledne .. Pokud nekdo jedete stejne nebo i stejnym letadlem tak dejte vedet na email. Díky [email protected]

terka

Ahoj všem!

na téhle farmě jsem strávila poslední tři léta po sobě, taakže zkušeností hafec 🙂 . Je to tam samý Čech, takže bez angličtiny se bez problémů obejdete (což třeba mě docela mrzelo). Kdybyste se někdo chtěl dozvědět něco víc, tak klidně pište na mail, ale buďte trpělivý, zas až tak často se tam neukazuju 🙂

Malinám zdar!

Barbora Peterková
terka:

Ahoj Teri,
chtěla bych věděť nějaké info o této farmě…Zda vyplácejí bez problému peníze…, co místa pro spánek, hygiena… apod…Budu moc vděčná za jakoukoliv odpověď 😀

Děkuji Barča

Vojta

Tak dneska nám přišel email, že nás neberou. Bohužel. Posílali jsme to 1. ledna. Takže pokud byste někdo měl místo pro jednoho nebo pro 2, tak se mi prosím ozvěte, chtěli bychom jet tak na začátku června. 🙂 Děkuji Vám

Martina Pe.
Vojta:

Vojto, to mi je líto, snad ještě někdo vypadne a bude místo…

Pikatchu

čaute,
nevíte kolik platí?? na stránkách píšou, že podle toho, kolik odděláte, ale nikde neni nic konkrétního. Napište, kdyby někdo věděl. Díky

Jane

Taky jsem se hlásila od 2.6 a zatím čekám

Ondra

Cauec farmari 🙂 .. klidne se taky podelim o info, loni sem tam byl a letos jedem s bandou zas 🙂 .. jedem hned po zkouskach, v pulce cervna… [email protected]

Tomas

Ahoj, jedeme taky s přítelkyní, dneska nám přišel příslib s příletem nejpozdějí 30.5., mohli by jste někdo kdo už s nimi máte zkušenosti shrnout nějak ubytování, platové podmínky apod.? Jen tak zhruba 🙂 pro zajmavost, a jestli někdo cestujete na stejný termín tak klidně napište, můžeme pokecat, dohodnout, poradit se 🙂 [email protected]

Lukas

Ahojte, také jsem tam posílal žádost a čekám na odpověď. Snad bude pozitivní. Bylo by dobré jet tam s více lidma. Měl bych v plánu odlet z Brna. Teď počkám jestli a kdy mi přislíbí práci. Létí také někdo z Brna nebo letěl by?

Martina Pe.
Lukas:

a ve kterém termínu ses hlásil?

Realoded

Nazdar parťáci !
Já mám potvrzenou účast s příjezdem 18.-25.5.2013.
Na Marshalla pojedu prvně, vůbec to bude má první zkušenost se Skotskem. Jedu sám, později dorazi kámoš.
Jestli je tu někdo, kdo má stejný termín a myslí to vážně, ať napíše na [email protected] ! Můžem se domluvit a spojit síly na cestu. Aspoň nebude nuda.

Marcela P.
Realoded:

Ahojky ségra ti myslím psala. My letíme taky v tom termínu, ale zatím to nějak neřešíme dokud nám nepřijdou instrukce. Teď jsme odesílali e-mail, že nám práci nikdo nezprostředkoval.

Reloaded
Marcela P.:

Je to možné :).
Já nahodil stejnou taktiku, čekám na další email a hned potom začnu jednat, letenky a tak :).

Tom

Zdravím hledám někoho k sobě kdo by měl zájem o práci v Bělorusku odjezd je v červnu ,zájemce at se mi hlásí na tel 723605074 ,ale už jen do 6 Března, přihlášky takže to spěchá.Práce je v eshopu takže.skladník atd…Nabízený plat je cca 25tis.+snídaně,obědy,večeře,+ubytování více info na tel.
Jen pro vážné zájemce.

Kristýna

Ahoj, hledáme ve 4. Tahle farma mě zaujala, ale nemůžu jí na netu nikde nejít.. Dáte sem prosím odkaz??

Alena
Kristýna:

Ahojky taky hledáme odkaz jsme pár a rádi by jsme vyrazili na tuto farmu díky za radu

Ondra
Alena:

Cauec.. to je divny, ze nemuzete? 🙂 here it is: http://www.petermarshallfarms.com/contactus.asp

Karlos

Zdravím, pokud by se chtěl někdo k nám přidat tak není problem. Jedeme tak, po prve a letenky uz mame zaplacený a letíme 24.5 přes easyjet… tak jeslti by se chtěl nekdo pridat, tak mi napiste na email: [email protected]

Vendy

Zdravím, trochu změna..letíme s Karlosem místo 25.května až 11.června, takže dejte klidně vědět,když by jste někdo letěl s námi Karlosovi nebo mě na [email protected] 😉

p.Vedouci

Ahojky vazeni,narazila sem na tuhle stranku omylem a koukam,kde vsude se o nasi farme mluvi.Na ty z co jsou prijaty se tesim.Ti z Vas,co prijedou na zacatku a nebo primo na Jordan,uvitam ja osobne.Neni ceho se bat,je to tu skvely,teda pokud se da dohromady spravna parta :)Byla tu pripominka,ze na strankach neni napsano kolik se tu vydelava…tak pisu ze bude zalezet na mnoha faktorech 1.uroda 2.vase schopnost 3.vase rychlost 4.vas cil…jestli tohle zvladnete tak i moje sestra si domu ve 13ti letech odvezla za mesic a pul 30tis a plnou tasku nakoupeneho obleceni :)Takze stastnou cestu a brzy navidenou.Sona alias pani Vedouci :)Bohuzel ti co si neposlali prihlasku uz v lednu maji pro letosek smulu,ale muzou to zkusit pristi rok.

Pete
p.Vedouci:

to se clovek uplne podivuje, ze na nejakou nuznou farmu do UK, na praci, ktery by mistni clovek v zivote nesahl musis clovek z CR davat prihlasku temer pul roku dopredu. LOL! Jako proc? procestoval jsem hodne zemi pracoval na farmach a nikde to tak nefungovalo, protoze to je hloupost! jako by to byla nejaka mega vyhra..nejake ultra lukrativni prace!Kazdy kdo si zksusil UK…pak treba NZ ..AU..Kanadu ..moc dobre vi, ze UK je pekny shit, kde si pro mistni obyvatele na urovni polskocecenske opice…hezky pocit…Hlavne kdyz vam zaplati par liber…LOL

Roman
p.Vedouci:

Ahoj,to už fakt není žádná šance?Mám 2 měsíce dovolenou,3 farmy vůbec nodpověděli , na přihlášku nereagovali,ví někdo o něčem aktuálním ve Skotsku?Dííík

katka

Vzali mě a taky jedu poprvé.

katka

Co mě ale mrzí je, že jsem se dozvěděla, že se tam dost krade. Nepochopila jsem, proč obě farmy na sebe navzájem házejí špínu, zvlášť, když patří jednomu majteli. Známá mi doporučovala Muirton a nakonec mi přišlo, že mám jet na Jordan.
pokuď má někdo nějaké info, budu ráda.
jo a je tu ještě někdo, kdo letí z Prahy 21.6.?

Honza
katka:

Žádné informace nemám, o žádné špíně nevím, leč plánuji letět 20. nebo 21.6. z Prahy, sice na druhou farmu než Jordan, leč cesty jsou podobné. Mohli bychom to spojit, jestli máš zájem, dej vědět na [email protected]

....
katka:

Nekrade, jen se zere cizi jidlo, ale zabezpecit se to da 🙂 a mezi farmama je rivalita proste… stejne jako mezi Prahou a Brnem

Kuba

P. Vedouci, kecate pi..viny, ve 13 letech tu vase dcera pracovat nemohla a jsem si jisty ze za mesic a pul neusetri cech na farme kdyz dela pickera 30k gl kdo tam jede…

p.Vedouci
Kuba:

Kubo a Tomasi na tehle farme jsem uz 12let,zacinala sem jako picker na kazde leto.Kdyz moji SESTRE(ne dceri) bylo 13,pracovala tady pod mym dohledem.Po skole v cechach se sem vratila a ted tu take zije.A Ano opravdu jak pise Ondra,clovek si tu ty penize usetri,pokud chce.Je tu kazdy rok par jedincu,co nechodi do prace a jen chlastaj a hulej a takovy tady brzy skonci.Tehdy byl kurz sice nekde jinde,ale o to hur byla placena prace.Nesbiralo se jako ted do bedynek,ale pouze do kyblu.Priklad…Muj rekord byl tehda 140kg a za 1kg jsem dostala 10p pri kurzu v tom roce to nebylo vubec spatne.To je k tomu vse.
Co se tyce te spiny nebrala bych to tak dramaticky 🙂 byla jsem 6let na Muirtone a ted jsem 6rok na Jordane…jde o to ze na kazdem kempu je to jine,kazdy kemp ma svuj system a sve zamestnance.Svoje kontroly na poli a spoustu dalsich veci,a tak pickerum z Muirtnu se nelibi Jordan a naopak.K tem kradezim bych rekla jen to,ze pokud se jedna o jidlo tak to ovlivnit nemuzeme.Pri 150lidech je proste nemozny dopatrat kdo komu snedl sunku.A co se tyce osobni chveci,to resime pres policii.A proc je tak tezke dostat se na nasi farmu a posilat prihlasku pul roku dopredu?Kazdy rok dostavame 3tis prihlasek a prijimame kolem 400lidi,takze pokud sem chcete jet musite byt mezi prvnimi.

Tomas

P.Vedouci je taky pekny namotavac! Jasne, uz vidim jak 13 dite maka na farme v UK a vydelala si jeste k tomu takove penize? hodne z lidi tady v CR delate kokoty co? Ja se vratil cca pred pul rokem z dalekeho zahranici po delsi dobe a je to stale stejne. Stale ty stejne mrdky ..furt ty stejne ojeby…porad dokola! OMG! Zlate casy UK davno skoncili, ted je to revir polaku a ruzych dalsich svrabu co se tam atlacili jako mor!

Ondra
Tomas:

Tomas… Co tady rves ty vole? 😀 .. to co psala pani vedouci je absolutne realny, pokud se clovek snazi a trosku se uskromni, jako, ze nebude treba chlastat kazdej den a hulit.. tak bude uplne vysmatej 🙂

Woody

Zdravím všeci.
Letím na farmu 20.6.2013 z Prahy, jestli má někdo stejné plány, nechť mi zde nechá zprávu a email, napíšu vám :).

Dave

Chtěli jsme tam jet,ale už mají plno 🙁

Dave

Chtěli jsme tam jet,ale už mají plno 🙁

Zuzka

Ahoj,

ráda bych jela v létě někam na farmu, ale nějak nevím jak si ji mám moc sehnat, abych případně nenaletěla…
Budu vděčná za jakékoliv informace.. stránky kde lze něco sehnat.. děkuju..
prosím ozvěte se mi na můj e-mail [email protected]

Dano Drevo

Ahoj všichni, chtěl bych se zeptat na pár věcí. Já a má přítelkyně bychom chtěli letět na tuto farmu. A chtěla by i má mamka a má 46 má šanci,že se tam dostane? posím odpovězte předem děkuji když tak pište na email dík:)

Dano Drevo

Jako až příští rok myslím 🙂

jiri

ahoj potreboval bych nejake informace ohledne prace ve skotsku sbirani malin dekuji za odpoved muj e-mail- [email protected]

Martina Pe.

Byla jsem na farmě, je to tam děs, hygienické podmínky katastrofa, karavan hnus – není tam elektřina nic…člověk má strach se něčeho dotknout, za to platíte 4,50, to někdy vyděláváte fakt dlouho. Aby jste si něco vůbec vydělali, makáte 12 hodin denně, někdy i za 30 liber za celých těch 12 hodin. To ani nemluvím o příšerné organizaci…nikdo vám nic neřekne, neporadí… Když něco potřebujete tak si fakt počkáte. Internet někdy nešel třeby i týden. To ani nemluvím o tom, že někteří, když odešli, nedostali ani smlouvu nic, všechno jsme si museli vydupat, a to nám toho ještě spoustu chybí, na pracovním úřadě teď máme problém. O tom, že neodvádí správně daně atd. radši nemluvit. Jeslti si tam fakt člověk chce vydělat, musí makat 12 hodin, příplatky za přesčasy ale žádné, pokud budete makat jak šílení, možná si něco vyděláte, ale vše záleží na úrodě a jeslti dostanete dobrý řádek. Ještě chci říct, že na této farmě musíte třídit barvy a vážit, stát ve frontě na kontrole – což podle paní manažerky – není započteno jako práce, takže tohle není placeno…stojíte v té řadě vlastně ve svém volnu. Ten výčet je veliký, všechno tady nenapíšu, ale pokud chcete na prázdniny a vydělat si jen na žití tam, tak je to pro vás ideál, a pokud vám nevadí plesnivé závěsy ve sprchách a většinou studená voda…

Dano

Prosím Vás, může na farmu i kluk, který má 16 let? Chtěl by jet s námi, já mám už 19 a jestli může jet semnou? Díky moc

Klára

My už pro jistotu přihlášku na příští sezónu odeslali o víkendu..když co nejdřív, tak co nejdřív 🙂

Lukáš

Od této farmy rychle pryč 🙂 Budete litovat pokud tam půjdete …. a ani nechodte na farmu Niels…v Cuper Angus..t je hned vedle…

Klára
Lukáš:

Lukáš: Přítel tam byl pár před pár lety a byl spokojenej. To se to tam tak změnilo??

Klára
Lukáš:

Lukáš: Přítel tam byl pár před pár lety a byl spokojenej. To se to tam tak změnilo??

Dano Drevo

Nazdar lidi, chci se zeptat, jestli už jste někdo posílali přihlášky na tuto farmu? My už jsme posílali začátkem října a předevčírem nám odepsali, že jsme v seznamu žadatelů příslib práce máme očekávat v průběhu února. Doufáme, že nám to vyjde. Termín máme od 29.6. tak uvidíme. Zatím Čus

Lucie
Dano Drevo:

S kamarádkou jsme odesílaly přihlášku ke konci listopadu, bratr dnes. Také čekáme do února tak snad to vyjde 🙂 termín bychom měli mít 20.6.-31.8… Byla bych ráda, kdyby mi někdo poslal své zkušenosti s touhle farmou na mail 🙂

Kryštof

Rád bych v roce 2014 navštívil tuto farmu a chtěl jsem se zeptat jaké to tam je. Budu rád za každé příspěvky. Pojedu tam sám a tak scháním každou radu či informaci. Díky

svatopluk

zdare lidi taky bych mel zajem mate naky info a te farme kdystak piste na [email protected] predem dyky..

Jarek

Na farme jsme byli, pokud chce nekdo info, at se ozve..

Paja
Jarek:

Ahoj, chtěla bych se zeptat na bližší informace, pokud možno co nejrozsáhlejší k této farmě. Děkuji 🙂

Karol

Zdravim vsechny, chtela bych se zeptat zda-li je zde nekdo z okoli Ostravy a hodla letos jet na farmu? Pokud mi dojde potvrzovaci e-mail v unoru tak jedu a hledam nejake osoby co se tam letos budou vyskytovat.
Diky a hezky den vsem

Danek
Karol:

Ahoj taky se chystáme na tuto farmu od 27.6. jsme z Karviné, když tak se ozvy na mail 🙂

Tom
Danek:

Ahoj jel bych taky můžete mi poslat bližší info díky…

Klára
Karol:

Ahoj, ja s kamaradkou se taky chystáme na tuhle farmu. Jsme z Jablunkova, tak až budeš mít nějaké bližší informace tak mi napis na mail [email protected] . A pak se třeba můžeme i sejít a nějak domluvit .. 🙂

martin

jede nekdo z okoli usti and orlici v terminu od 1.7.2014 ?

Danek
martin:

Čau no my máme jet 29.6. ale čekáme na příslib ale jsme z okolí Ostravy

michal

Neviete niekto kolko stojí ubytovanie? a kolko priplácajú na stravu?

michal

Neviete niekto kolko stojí ubytovanie? a kolko priplácajú na stravu?

Hanča

Ahoj 🙂 máme s holkama v plánu – nějakou brigádu ) nejlíp sběr ovoce ) a Marshall farma vypadá slibně. Mělo by to být přes letní prázdniny, tak kdyžtak kdyby někdo jel, tak budem rády. Čím víc – tím líp ( mail : [email protected]

Ondra

Jestli máte někdo nějakej dotaz, klidně napište 🙂 [email protected] .. na farmě sem byl 2x tak bych mohl něco vědět 😛

martinka
Ondra:

Ondro, ty kdybys se svým tempem jel na kteroukoliv jinou farmu, tak jsi milionář, nebuď hlupý…

Ondra
martinka:

Vždyť tady je to sranda 😀 ..už se se všema známe 🙂 .. máš snad nějakej jinej návrh, kde to zkoušet? 😛

martinka

Michale připlácejí leda tak kulové, spíš tě okradou, nebuď naivní pracuje tam češka…Budeš ještě rád jak budeš mít čas se najíst aniž bys padl únavou…

Chorchero

Máme s maršálem zkušenosti z loňska a on si nás určitě i taky dobře pamatuje 😀 Je to hnusná otrocká farma, kde dřete od rána do večera skoro bez přestávky abyste si vydělali a nakonec v 95% případů ani nedosáhnete na tu minimální mzdu za ty hodiny které strávíte na poli… Kdybyste si náhodou chtěli postěžovat tak vás „milá“ paní pavlína která to tam má pod palcem ujistí že se mzdy budou navyšovat a že jsou neustále upravovány pro vaši spokojenost 😀 Když kolem 18:00 budete odcházet z pole, nezapomeňte si zkontrolovat rozpis povinných úklidových služeb, které pokud nevykonáte budete pokutováni 10Ł. V karavanech není voda, plyn ani elektřina a platíte za ně tolik co za karavan který tohle vše má…(byl jsem po maršálu i v anglii na farmě tak mám srovnání)

Romana

Ahooj děcka, my se tam s kamarádkou chystáme tuto sezonu a máme dorazit v termínu 15.- 20.5.2014. Neletíte někdo touto dobou taky? 🙂

michal

Už vám odpísali ohladom tejto sezony? a ako je to ked ma neprijmu tiež mi príde e-mail? Dokedy mi odpíšu?

michal

Už vám odpísali ohladom tejto sezony? a ako je to ked ma neprijmu tiež mi príde e-mail? Dokedy mi odpíšu?

Dano Drevo

Tak nás vzali a máme příjezd od 23.6-30.6., jsme z ostravy když tak se ozvěte na email 🙂

Dano Drevo

Tak nás vzali a máme příjezd od 23.6-30.6., jsme z ostravy když tak se ozvěte na email 🙂

Vojtěch H.

Všem kdo chtějí jet na Marshall farmu :

Nejezděte sem. Proč? Dozvíte se v řádcích níže.

Zažil jsem na jordanstone pár hodin a stačilo…

Vedení je české a taky to tak vypadá.

Ani 6 hodin po příjezdu mi vedení nebylo schopno obstarat klíče od karavanu.

Karavan nebyl pro nás vůbec připraven. Na podlaze hlína, záclony roztrhané, vše špinavé, zatuchlé. V karavanech není voda, plyn, lednice, elektřina a dokonce ani postele!!! V oněch formulářích co vyplňujete či podepisujete, není napsáno, že v žádném karavanu nejsou služby uvedeny výše, ale že pokud nejsou k dispozici v karavanu, pak můžete využít prostor pro to vytvořená (jako společná kuchyně, wc, sprchy…). A za to „nic“ platit v přepočtu 4500CZK na osobu za měsíc???!!! No asi z nás dělají srandu.

Ve společných prostorech a kempu jako takovém je nehorázný bordel. Přeplněné (nevysypané) koše, neumyté nádobí, posrané záchody, v umyvadle špína a brouci, všechno se tam rozpadá a člověk má pomalu strach na něco sáhnout.

Chvílemi se mi opravdu zdálo, jakoby tu nežili lidé, ale zvířata.

Teď k úrodě. Napíšou přijeďte práce je dostatek, nýbrž opak je pravdou. Ve sklenících byly zelené maliny. Bylo mi řečeno, že schválně nabíraji více, poněvadž vědí, že až 50% lidí z tama ihned odejde, max. do týdne. Dále o tom kolik jste si vydělali nemáte ihned žádné informace.

Závěrem bych chtěl zmínit, že zapomeňte na procvičení angličtiny jako takové. V kempu je 90% cizinců (ať už poláku, maďarů, slováků, čechů…)

Milí uchazeči je to jen pouze další sprostý český ojeb jak z vás dostat peníze a parazitovat na vás. Nebuďte blbí a myslete mozkem a né prdelí.

Všem co tam pojedou poprvé R.I.P.

Nebál bych se to přirovnat ke ztrátě peněz, které jste do toho vrazili za cestování.

P.S.
Opravdu si to rozmyslete a přestaňte je v tom podporovat dalšími příjezdy neznalých lidí. Pokud byste se chtěli ještě na něco zeptat, milerád odpovím či přiložím i nějaké foto, které jsem vlastoručně vyfotil.

Lenka Zylova
Vojtěch H.:

Ahoj. Můžes mi poslat nějaké fotky jak to tam vypadá v Marshall farm ? Díky moc, chtěla jsem tam jet ale ted uvažuji že asi ne.

Martina

Vojto souhlas, byla jsem tam minulý rok, už jsem to tu psala, ale zase tam stejně jede milion lidí…co na to říct..

Věrka

Ahoj, chystáte se někdo na tuhle farmu červenec-srpen 2015? Chceme tam jet s kamarádkou, máme prý přijet 1.7., ale po tom co jsem si přečetla o zkušenostech některých, co tam už byli si říkám jestli má cenu vůbec jet. Někdo říká jak je to super a někdo píše o prohnilém karavanu a minimálním výdělku.
Jestli někdo jedete nebo máte zkušenosti, napište mi na [email protected]

petra

Ahoj, takže jak to vypadá s touhle farmou tedy na letošek počítat asi nebudeme, přestože psali, že mají stále volná místa. Má tedy někdo dobrou zkušenost s jinou farmou na kterou bychom se mohli zkusit ještě obrátit? Vypadá to, že podle recenzí zatím ani jedna farma nestojí za to, abychom tam jeli, ať je řeč o Skotsku, Anglii nebo Irsku… Kdyby měl někdo zkušenost v roce 2014 s nějakou farmou, kam stojí za to jet, prosím o info na mail [email protected]
Díky všem a přeji hodně štěstí =)

Nicol

Ahoj, ahoj, je tu ještě někdo, kdo má zkušenosti z této farmy či z jakýchkoliv jiných ve Skotsku a Anglii z let 2014/15? Letos se cystáme nějakou navštívit a veškeré informace by se nám hodili, budu vděčná za cokoliv, úplně nejlepší by byl nějaký kontakt na ověřenou farmu. Předem moc díky a kdyžtak piště na [email protected] 🙂

Lenka

Ahojte, nechci to hned ze začátku hanit, nakonec na to s přítelem i pěkně vzpomínáme, ale.. Nešla bych do toho už nikdy 😀 Fakt ne, mrvit si záda a modlit se aby mi to stejně staří kluci s arogantním výrazem celé nevyházeli a nedali mě na BLACK LIST, díky ale stačilo 😀 peníze jsme si vydělali po odečtení nákladů o něco lepší než v Česku (s tím že u nás si samozřejmě neplatím bydlení a vesměs ani jídlo, takže proto ten hlavní rozdíl..). Skotsko jako takové je nádherné, ale mezi lidi se moc nedostanete abyste si pokecali anglicky, to se tam spíš pochytíte slova kolegů Bulharů (kteří se teda bouřili mnohem více že nejsou spokojení, jen my Češi jsme si zase nechali prdět na hlavičky), s Polákama taky už ani nepočítejte, ti jdou za lepším. V karavanech kde se žije není voda ani elekřina, což když si vezmu ty prachy co se platí, ale porovnám to s místními poměry, ještě okey, trošku divočinka. Nicméně v noci je v nich šílená kosa, vypadají dosti nechutně a většinou i smrdí. Okolí jako takové pomlouovat moc nechci, s tím jsme do toho šli, vařit ve 20 lidech s 2 nepoužitelnýma pánvičkama. Mě jde hlavně o přístup lidí, nejdříve ťuťuťu se vším pomůžeme a při zúčtování úlně jiné prachy a co s tím chcete dělat, nic, paní se směje.. 🙂 Takže asi tak, strávili jsme tu měsíc, kdy první týden začínala sezona a poslední dva už skoro končila, tak mi řekněte jak se tam dá vydělat 😀 No nějak jsem se rozjela, ale snad to někomu do budoucna pomůže  🙂 Výlet fajn, ale stačilo..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: